Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 05.2019
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Licencjat
Filozofia
10.2019 - 07.2021
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Bardzo przystępnie poprowadzone korepetycje. Nareszcie zrozumiałam logikę. Przygotowanie do egzaminu rewelacja! Dzięki cierpliwości i bardzo dobrze przekazanej wiedzy zdałam na 5! Bardzo dziękuję i szczerze polecam !!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Pan Mateusz,
w bardzo przystępny i komfortowy dla ucznia sposób tłumaczy materiał z zakresu łaciny.
Bardzo rekomenduję te lekcje, ponieważ przyniosły one efekt nawet dużo większy od oczekiwanego.
To była b.dobra decyzja rodzica

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Z czystym sercem mogę polecić p. Mateusza za pełen profesionalizm oraz łatwość w przekazaniu wiedzy. Mając Logikę na studiach i brakowało mi umiejętności postanowiłem sięgnąć po pomoc Mateusza. Cały zakres materiału, dzięki Mateuszowi stał się prosty, a zadania rozwiązałem z czystą przyjemnością. Z czystym sercem polecam! Warto.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Szczerze polecam korepetycje z Panem Mateuszem, ze względu na pełen profesjonalizm, którym się przy tym wyróżnia. Nie ma problemu z przekazaniem swojej wiedzy, osobom które w danym temacie zupełnie jej nie posiadają. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia w szybkim czasie potrafi wywnioskować w czym przejawia się największy problem, na co warto poświęć więcej czasu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.