Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Praga Południe +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczę gry na gitarze klasycznej/akustycznej każdego. Osobom, które zawsze marzyły, by samodzielnie wykonywać utwory muzyczne i tym, którzy chcieliby przekonać się, czy gitara może być ich nowym przyjacielem, pokażę w jaki sposób grać na niej zarówno klasycznie jak i kostką, w jaki sposób wykonywać odpowiednie uderzenia tzw. bicia do danej piosenki, jak czytać akordy, nuty i tabulaturę, która skrywa prawdziwe piękno tego instrumentu, jak usłyszeć brzmienie wydobywające się z „drewnianego pudła”, których odpowiednie połączenie daje jedyny w swoim rodzaju dźwięk, którego właśnie Ty możesz być twórcą. Odpowiednie podejście zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych umożliwia mi dotarcie do ucznia i tym samym traktowania go w sposób indywidualny. Właśnie te dwa czynniki decydują o zadowoleniu moich uczniów z osiągniętych wyników, a przede wszystkim z samych siebie. Wkładając wysiłek w czas spędzony z uczniem, liczy się dla mnie nie tylko przekazanie mu informacji, dawanie wskazówek, by czynił postępy, ale także przekonanie, że stać go na dużo więcej niż mu się wydaje oraz pokazanie, że odkrywanie tajników tego instrumentu jest dobrą zabawą. Tylko takie połączenie daje najwyższe rezultaty. Podchodzę do każdego ucznia w sposób indywidualny i zależy mi na tym, by przekazać mu wiedzę uniwersalną, która pozwoli na usamodzielnienie się w grze. Łączę niezbędną teorię muzyki z wieloletnią praktyką.Sam odkrywam ten instrument już 20 lat i wciąż szukam nowych inspiracji w fingerstyle’u czy jazzowych aranżacjach.

Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do próby odkrycia nowej pasji.
60min/80zł
KONTAKT:
Tel.: +48 500 814 548

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu
Doświadczenie
01.2023 - aktualnie
Prywatnie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.