Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań

McCorrado

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii
Dla użytkownika McCorrado

O mnie

Chcesz nauczyć się języka włoskiego? Żaden problem! Zadzwoń, napisz do mnie e-maila. Jestem absolwentem italianistyki, który z przyjemnością wprowadzi Cię w świat pizzy, krętych, wąskich uliczek, włoskich gestów. Oferuję zajęcia:

- które oparte są na konwersacji. Dzięki temu nabierzesz pewności siebie i nauczysz się wyrażać swoje zdanie w naturalny sposób,

- spersonalizowane – to Ty decydujesz o tempie nauki, tematyce, ilości materiału,

- wspomagane nowoczesną technologią, licznymi filmami, muzyką włoską, przepisami kulinarnymi oraz ciekawostkami z Półwyspu Apenińskiego,

-prowadzone na wszystkich poziomach, od początkującego aż do zaawansowanego,

- autorskie materiały,

- specjalne dla wszystkich tych, którzy mają w planach wyjazd do Włoch w ramach Erasmusa+. Zajęcia te są prowadzone w trybie intensywnym oraz nastawione są przede wszystkim na umiejętności komunikacyjne (kupowanie biletu, robienie zakupów, rozmowa kwalifikacyjna itp.)

- z języka biznesowego, kurs oparty na nowoczesnym podręczniku oraz licznych materiałach z gazet włoskich, w tym z "La repubblica", "Il corriere della sera" oraz z "il sole 24 ore"Oferuję zajęcia na Skype oraz zajęcia, kursy języka włoskiego w PoznaniuMoje doświadczenie zawodowe

1. Lektor języka włoskiego w szkole językowej EDOO, Supermemo, Leader School, Ene Due Tre

2. Lektor języka włoskiego w szkole językowej "London School" we Włocławku

3. Tłumacz konsekutywny podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Żyrardowie

4. Tłumaczenie różnych dokumentów, regulaminów, statusów na potrzeby m.in. Biura Tłumaczeń VeroLing, Stowarzyszenia Morena, Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego etc.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 09.2015
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika
Licencjat
MISH & Italianistyka
09.2015 - 05.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Italianistyka
Kursy i szkolenia
.
Prawo rodzinne w tłumaczeniu polsko-włoskim
06.2019
Specjalista ds. HR Kadry i Płace
11.2022
Prawo karne w tłumaczeniu polsko-włoskim
Doświadczenie
05.2013 - 08.2014
Drevni Kocur
10.2013 - 06.2014
London School
09.2014 - 11.2018
SUPERMEMO
05.2015 - aktualnie
Leader School
Prowadzenie kursu biznesowego z języka włoskiego dla firm
06.2016 - aktualnie
EDOO.PL
01.2018 - aktualnie
ENE DUE TRE

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2022

Bardzo polecam zajęcia z Konradem! Ma ogromną wiedzę językową, ale również kulturową i obyczajową na temat Włoch. Ma świetne podejście do ucznia, oferując indywidualny oraz bardzo interesujący tok nauczania. Materiały, które zapewnia Konrad są także ciekawe i pomocne w nauce. Ustalenie z nim terminów zajęc nie stanowi żadnych problemów, nawet jeśli coś wypadnie w ostatniej chwili ;)

Jeżeli ktoś chce nauczyć się włoskiego, ale również poznać tę kulturę, Konrad jest idealnym wyborem!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Bardzo, bardzo polecam!
Konrad jest zaangażowany w zajęcia, zawsze przygotowany.
Zajęcia są prowadzone w przemiłej atmosferze.
Bardzo fajny dobór materiałów na zajęcia.
Bardzo dużo komunikacji i rozmów po włosku :)
Dzięki niemu jeszcze bardziej chce się jechać do Włoch :)
Elastyczne podejście w razie jakiś nagłych problemów z obecnością (możliwość przełożenia zajęć)
Polecam serdecznie każdej osobie :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Świetny nauczyciel! Profesjonalny, zawsze przygotowany do lekcji - człowiek z pasją, który w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia nie tylko zawiłości językowe, ale ciekawie nawiązuje do kultury, geografii, muzyki i kuchni czy wydarzeń bieżących. Przesyła interesujące materiały do samodzielnej nauki, a atmosfera podczas zajęć jest bardzo miła i przyjacielska. Polecam! Polecam! Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2019

Jeśli chodzi o naukę włoskiego na najwyższym poziomie to tylko u Konrada. Polecam gorąco! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Bardzo, bardzo polecam Konrada jako lektora!
Dzięki niemu w trybie ekspresowym nauczyłam się języka włoskiego, aby móc wyjechać na wymianę studencką Erazmus.
Jest to jedyny lektor jakiego miałam, który był tak zaangażowany w zajęcia, lekcje włoskiego z nim to sama przyjemność, a po lekcji wychodzi się uśmiechniętym i zarażonym jego pasja do Włoch i języka włoskiego. Lekcje odbywały się zawsze punktualnie, bez przekładania na ostatnią chwilę.
Konrad zawsze miał przygotowane wydrukowane materiały do zajęć, prezentacje multimedialne oraz testy, aby sprawdzić wiedzę z poprzednich zajęć.
Polecam serdecznie każdej osobie zaczynającej swoją przygodę z włoskim oraz osobom zaawansowanym! :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Lekcje z Konradem to przyjemność !

Miły, kulturalny, wyrozumiały i bardzo pozytywny !

Polecam !

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2018

Konrad to świetny lektor i nauczyciel, pełen optymizmu i zamiłowania do tego co robi. W każdą lekcję wkłada nie tylko dużo zaangażowania i pracy, ale także serce.
Lekcje z nim w pochmurny dzień sprawiają, że na niebie wychodzi słońce i grzeje tak jak w pięknej Italii. Każda lekcja z Konradem to niezwykła przygoda. Muzyka, lektury i inne materiały sprawiają, że lekcje nigdy nie są nudne, a każda godzina nauki mija zbyt szybko. Zgadzam się z innymi opiniami ocena "bardzo doby" dla tego lektora to zdecydowanie za mało.

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2017

Wspaniały nauczyciel! Naparawdę bardzo lubię uczyć się z Konradem.
Jest zawsze przygotowany do lekcji, chętnie wyjaśnia wszelkie zawiłości językowe, przesyła ciekawe materiały do samodzielnej pracy, na lekcjach dużo rozmawiamy po włosku. Gorąco polecam Konrada jako nauczyciela!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Gorąco polecam zajęcia włoskiego z Konradem! Nauka z nim idzie bardzo szybko, oferuje bardzo wiele materiałów, przekazuje sporo ciekawostek, a już po kilku zajęciach zaczęliśmy rozmawiać po włosku. Godziny zajęć mijały mi bardzo szybko i przyjemnie :)

avatar
Martyna Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Mimo, że od momentu poznania Konrada minął już ponad rok, nadal myślę, że ocena jego zajęć na bardzo dobry to ZDECYDOWANIE za mało. Jego zajęć nie możnaby nazwać nawet znakomitymi, bo nauka z osobą, która staje się przyjacielem nie może być poddana żadnej ocenie.
Od pierwszego momentu wiedziałam, że Konrad to będzie właśnie ta osoba, która pozostanie mi w pamięci na długo jako najlepszy nauczyciel języka z jakim miałam do czynienia. W pełni profesjonalny, zarażający pasją nie tylko do samego języka (a nawet męczącej gramatyki), ale także do włoskiej kultury, muzyki, ekspresji (także na filmach- jego ulubionych i zarazem przedobrych) i jedzenia (nie tylko włoskiego :D). Ale było to możliwe tylko dlatego, że Konrad to wspaniała osoba, z którą każda spędzona godzina była przyjemnością (na prawdę!) a każda godzina przeznaczona na dojazd do niego nie wydawała się stracona.
Do teraz często jest elementem moich opowieści- jednak już we Włoszech, dlatego, że wspaniale przygotował mnie do wyjazdu do tego kraju pod każdym względem.
Grazie Konrad :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Konrad jest bardzo dobrym nauczycielem języka włoskiego. Podczas zajęć kładzie nacisk nie tylko na naukę zagadnień gramatycznych, ale dużą wagę przywiązuje też do konwersacji oraz tematów związanych z kulturą Włoch. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera, a program i materiały są dostosowane do potrzeb uczącego się. Gramatyczne zawiłości są tłumaczone w bardzo prosty i zrozumiały sposób co sprawia, że nauka jest przyjemnością :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z Konradem. Wydaje się, że z każdym znajdzie wspólny język oraz dostosuje się do każdego poziomu. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący. Konrad posiada dużą wiedzę nie tylko w zakresie językowym, ale również w zakresie obyczajowym. Zajęcia stara się prowadzić głównie w języku włoskim, co jest zdecydowanym plusem. Jeśli ktoś szuka korepetytora Konrad będzie bardzo dobrym wyborem.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Bardzo gorąco polecam lekcje z Konradem! Zawsze profesjonalny i bardzo dobrze przygotowany. Nigdy nie zdarzyło się, żeby nie znał odpowiedzi na moje pytanie, a zadawałem ich mnóstwo i o różne rzeczy ;) Ma mnogość świetnych materiałów, tak dotyczących języka włoskiego, jak i włoskiej kultury. Przemyca różne ciekawostki dotyczące Półwyspu Apeninskiego i mieszkańców tego regionu. Świetnie tłumaczy i pomaga opanować materiał. Mieliśmy bardzo mało czasu, a mimo to udało się opanować podstawy. Na duży plus zaliczam to, że stawia na mówienie już od pierwszych zajęć - po kilku można przeprowadzić już całkiem fajną pogawędkę :) po moim powrocie z Włoch na pewno wznowię lekcję, aby nauka nie poszła w las!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2016

Polecam wszystkim lekcje włoskiego z Konradem. Przemiła atmosfera, bardzo dobrze prowadzone zajęcia oraz mnóstwo ciekawostek na temat kultury i języka sprawiają, że wiedza sama wchodzi do głowy. Konrad stawia nacisk na mówienie więc już po kilku lekcjach można odbyć podstawową konwersację w języku włoskim. Lekcje są dostosowane do potrzeb i predyspozycji uczącego się.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Polecam lekcje z Konradem! Zawsze świetnie przygotowany, nastawiony na potrzeby ucznia, zaraża pasją do języka, przemyca ciekawostki dotyczące kultury, obyczajów, czy kuchni. Profesjonalny i życzliwy nauczyciel w miłej atmosferze wyjaśni wiele gramatycznych zawiłości języka włoskiego.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2015

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, ciekawe oraz w miłej atmosferze. Co, myślę, jednak najważniejsze - skutecznie pomogły mi otworzyć się językowo, przez co nie czuję obaw przed mówieniem po włosku. Konrad jest osobą kompetentną, z dużą wiedzą, którą potrafi w odpowiedni sposób przekazać za pomocą m.in. różnych materiałów czy ciekawostek. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z nim. :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Z przyjemnością polecam wszystkim entuzjastom języka włoskiego zajęcia z Konradem. Konrad podołał jakże trudnemu zadaniu przygotowaniu mnie w kilka miesięcy do wyjazdu na Erasmusa. Jest zawsze doskonale przygotowany do zajęć, program jest dostosowany do potrzeb i predyspozycji. Ponadto zajęcia opływają w ciekawostki i przydatne informacje związane z kulturą włoską. Polecam z całego serca!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Z całego serca polecam! Konrad przygotowywał mnie do wyjazdu w ramach erasmusa do Włoch - mieliśmy bardzo niewiele czasu, ale i tak w ramach kilku zajęć nauczyłam się wiele zarówno o języku jak i kulturze i włoskich zwyczajach. Konrad z poświęceniem w ramach relatywnie niewysokiej ceny oferuje dojazd do domu. Poziom merytoryczny zajęć jest bardzo wysoki, lektor podchodzi indywidualnie do potrzeb, zawsze jest przygotowany, profesjonalny i życzliwy!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Szczerze polecam lekcje włoskiego z p.Konradem - to dużo wiedzy przekazywanej w miłej atmosferze. Zajęcia prowadzone w sposób ciekawy i przemyślany. Nie ma standardowych ćwiczeń gramatycznych, jest za to podróż pozwalająca poznać smaki, muzykę, ludzi czy kino jedynej w swoim rodzaju Italii. Zdecydowanie polecam p. Konrada - obecnie trudno o tak pełnego pasji i zaangażowanego lektora.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Mccorrado jest osobą niezwykle zaangażowaną w swoją pracę. Zaraża pozytywną energią i pasją do nauki języka włoskiego.
Zajęcia są bogate w ciekawostki dotyczące Włoch (kraju, kultury etc.) i samego języka. Podczas zajęć można czuć się bardzo swobodnie i pytać dosłownie o wszystko ;)
Mccorrado w odpowiedni sposób dobiera prace domowe, adekwatnie do poziomu ucznia. Proponuje ciekawe materiały dydaktyczne, które pomagają w nauce języka obcego. Ma bardzo dużą wiedzę i umiejętnie wykorzystuje ją na swoich zajęciach. Mccorrado mówi bardzo wyraźnie, co w zajęciach prowadzonych online jest bardzo istotną kwestią. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić naukę języka włoskiego u użytkownika mccorrado - uważam go za wyrozumiałego i wesołego nauczyciela, który świetnie motywuje do nauki i wpaja w swoich uczniów uwielbienie do słonecznej Italii ;)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2014

Trochę mi smutno, że skala ocen sięga tylko do bardzo dobrej. Będąc podczas przygotowań przez Mccorrado do wyjazdu na Erasmus + do Włoch uważam że zasługuje na więcej :) pod każdym jednym względem polecam, cudowny jako nauczyciel i bardzo pomocny jako człowiek.
Ja korzystam z zajęć przez skype. Oprócz nauki języka, dowiedziałam się wiele o kraju, mieście, kulturze, ludziach.
Jego fascynacja tym rejonem jest zarażająca, dlatego też jeśli planujecie naukę włoskiego to tylko u Mccorrado ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.