Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Katowice
Mysłowice

Opis ogłoszenia

Witam!

Mam do zaoferowania lekcje gry na gitarze.
Z gitara mam do czynienia od najmłodszych lat, jako dziecko grałam w zespole muzycznym, biorąc udział w licznych występach. Uwielbiam również grę biesiadną przy ognisku z przyjaciółmi. 
Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu jestem w stanie jeszcze lepiej zarazić pasją najmłodszych uczniów.
Poziom lekcji dostosowany do zaawansowania i oczekiwań, możliwość lekcji on-ine, bądź w domu ucznia na terenie Mysłowic, dalsze okolice do dogadania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.