Marta Bogucka-Krysiak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Absolwentka Europeistyki UAM udzieli korepetycji z języka niemieckiego. Certyfikat ZMP. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Nauka na różnych poziomach zaawansowania. Pomoc w zadaniach domowych. Doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia w miłej atmosferze, ale urozmaicone i skuteczne. Preferuję podejście całościowe (słownictwo, gramatyka, konwersacje, słuchanie).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 06.2004
UAM
Magister
Europeistyka
Kursy i szkolenia
.
CAE
.
ZMP
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.