MAGDALENA BALEWANDER

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Moim celem jest aby moi uczniowie wypowiadali się na lekcji jak najwięcej.  Ale ponieważ pozostałe komponenty języka takie jak czytanie ze zrozumieniem, umiejętność pisania czy znajomość reguł gramatycznych są również ważne, proponuję moim uczniom zadania domowe które mają na celu dalsze rozwijanie tych umiejętności. Niemniej jednak zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb moich uczniów.

Do moich najmłodszych studentów mogę dojechać bez dodatkowej opłaty (Szczecin).  W zależności od indywidualnych potrzeb i życzeń pomagam uczniom w opanowywaniu programu szkolnego lub/i przygotowuje dodatkowe materiały dostosowane do wieku i umiejętności ucznia, które mają na celu dalsze poszerzanie wiedzy językowej. Materiały są tak dobrane aby lekcje były ciekawe, urozmaicone i pomagały uczniowi utrzymać koncentrację w czasie lekcji.

Przygotowuję się starannie do każdej lekcji tak aby efektywnie wykorzystać czas. Prace domowe dokładnie sprawdzam/poprawiam i oddaję na kolejnej lekcji.  Pomagam w posługiwaniu się językiem w różnych sytuacjach życiowych jak również przygotowuję do egzaminów np. FCE, CAE, IELTS czy  Matury.   Na pierwszych zajęciach przeprowadzam test i krótką konwersację aby poznać poziom językowy ucznia (gratis). W cenie wliczone są ksera materiałów dydaktycznych.

Mam wyksztalcenie pedagogiczne (Uniwersytet Szczeciński) i ukończyłam w Manchesterze TEFL Academy, kurs dla nauczycieli języka angielskiego akredytowany  przez profesjonalne  brytyjskie ciało nauczycielskie.  Mam również doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Język angielski szlifowałam podczas 14-oletniego pobytu w Wielkiej Brytanii.  Posiadam CAE certyfikat i ukończyłam wyższe studia magisterskie na Leeds Metropolitan University w Wielkiej Brytanii na kierunku Occupational Therapy. 

Pracując w Anglii dla dużych organizacji medycznych i edukacyjno- społecznych   codziennie współpracowałam  z  różnorodną kadrą np. pracownikami medycznymi,  socjalnymi  i  psychologami.  Moje stanowisko pracy wiązało się z wymogiem ciągłego dokształcania. To wszystko dało mi  sposobność nabrania płynności językowej i osiągnięcia wysokiego  poziomu językowego (C1).  

Jestem entuzjastką języka angielskiego i chciałabym moja pasję zaszczepić uczniom. Ich postępy są dla mnie bardzo ważne dlatego dołożę wszelkich starań ze swojej strony, aby odnieśli sukces. Lekcje mogę tez udzielac przez Skype. 

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 15:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2012 - 01.2014
Leeds Metropolitan University
Magister
Occupational Therapy
Kursy i szkolenia
.
The TEFL Academy level 5
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.