MAGDALENA Balewander

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

[*Moim celem jest aby moi uczniowie wypowiadali się na lekcji jak najwięcej. *] Ale ponieważ pozostałe komponenty języka takie jak czytanie ze zrozumieniem, umiejętność pisania czy znajomość reguł gramatycznych są również bardzo ważne, proponuję moim uczniom zadania domowe które mają na celu dalsze rozwijanie tych umiejętności. Niemniej jednak zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb moich uczniów.

[*Pomagam w przełamywaniu bariery jezykowej i w posługiwaniu się językiem w różnych sytuacjach życiowych. *] Poza tym przygotowuję do egzaminów np. FCE, CAE, IELTS.  Na pierwszych zajęciach przeprowadzam krótką konwersację aby poznać poziom językowy ucznia (gratis). W cenie wliczone są ksera materiałów dydaktycznych.

 Pomagam uczniom w opanowywaniu programu szkolnego i przygotowuję dodatkowe materiały dostosowane do wieku i umiejętności ucznia, które mają na celu dalsze poszerzanie wiedzy językowej. Materiały są tak dobrane aby lekcje były ciekawe, urozmaicone i pomagały uczniowi utrzymać koncentrację w czasie lekcji. Dojeżdżam do moich najmłodszych studentów w promieniu 3-5 km (mieszkam na Gumiencach). Lekcje mogę tez udzielac przez Skype. 

Przygotowuję się starannie do każdej lekcji tak aby efektywnie wykorzystać czas. Prace domowe dokładnie sprawdzam/poprawiam i oddaję na kolejnej lekcji.  

Mam wyksztalcenie pedagogiczne (Uniwersytet Szczeciński) i ukończyłam w Manchesterze TEFL Academy, kurs dla nauczycieli języka angielskiego akredytowany  przez profesjonalne  brytyjskie ciało nauczycielskie.  Mam również doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Ukończyłam wyższe studia magisterskie na Leeds Metropolitan University w Wielkiej Brytanii na kierunku Occupational Therapy.  Język angielski szlifowałam podczas 14-oletniego pobytu w Wielkiej Brytanii.

Pracując w Anglii dla dużych organizacji medycznych i edukacyjno- społecznych   codziennie współpracowałam  z  różnorodną kadrą np. pracownikami medycznymi,  socjalnymi  i  psychologami.  Moje stanowisko pracy wiązało się z wymogiem ciągłego dokształcania. To wszystko dało mi  sposobność nabrania płynności językowej i osiągnięcia wysokiego  poziomu językowego.

Jestem entuzjastką języka angielskiego i chciałabym moja pasję zaszczepić uczniom. Ich postępy są dla mnie bardzo ważne dlatego dołożę wszelkich starań ze swojej strony, aby odnieśli sukces. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek08:00 - 13:00
Środa09:00 - 16:30
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2012 - 01.2014
Leeds Metropolitan University
Magister
Occupational Therapy
Kursy i szkolenia
.
The TEFL Academy level 5
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Pani Magdalena potrafi przekazać wiedzę, jest osobą kompetentną oraz motywuje do dalszej nauki. Przychodząc na zajęcia nie potrafiłam powiedzieć żadnego zdania, teraz poprzez wspólną, ciężką pracę swobodnie posługuje się w języku angielskim.
Zajęcia z Panią Magdą przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.