Marek Bielski

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Chorzów
Katowice
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Ruda Śląska

Marek Bielski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marek Bielski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Bardzo kompetentny, wymagający i konsekwentny nauczyciel. Mobilizuje do samodzielnego myślenia, systematycznej pracy i pełnego zaangażowania. Polecam Pana Marka

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2014

Serdecznie polecam Pana Doktora. Od dwóch lat uczęszczam na indywidualne lekcje Business English i jestem bardzo zadowolony. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, bardzo praktyczny, a Pan Marek jest osobą niezwykle kompetentną. Jak dla mnie - absolutna rewelacja!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.