Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Ząbki
Warszawa (Targówek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem Lingwistyki Stosowanej ze specjalnością tłumaczenia specjalistyczne oraz dydaktyka języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim. Studiowałam język angielski i język niemiecki, z których udzielam korepetycji.
Jestem również absolwentką Pedagogiki Nauczycielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Chętnie udzielę korepetycji uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pomogę w odrabianiu prac domowych, przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów (ósmoklasisty, maturalny, FCE) oraz w nadrabianiu zaległości.

Mam sześcioletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przez ostatnie lata pracowałam w trzech szkołach językowych w Ząbkach i Warszawie.

Zapraszam do wspólnej nauki :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.