Joanna Dysiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online

Joanna Dysiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Joanna Dysiewicz

O mnie

Zaczęłam uczyć jeszcze w liceum, pomagając kolegom z klasy zdawać sprawdziany oraz przygotowywać się do matury. Podczas studiów natomiast, nauczanie języka stało się moim głównym źródłem utrzymania, z roku na rok usprawniając moje umiejętności dydaktyczne. Moim głównym celem jako lektor języka jest motywowanie moich uczniów do ciągłej nauki, dbając o to aby lekcje były interesujące i przyjemne a zarazem jak najbardziej efektywne. Jestem osobą młodą, żywiołową, z głową pełną pomysłów. Czerpię ogromną satysfakcję z tego co robię, w szczególności gdy widzę, iż moi uczniowie robią prawdziwy postęp w nauce lub gdy mówią mi, że tęsknili za naszymi lekcjami, gdy spotykamy się po dłuższej przerwie świątecznej :-)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Polecam Joannę

Joanna Dysiewicz

Serdecznie dziekuje!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Chciałbym wszystkich zachęcić do korepetycji z języka angielskiego z tą Panią ;) Dzięki Joannie przełamałem się w rozmowie, podniosłem swoje kwalifikacje, zdałem certyfikat językowy i z powodzeniem pracuję za granicą. Joanna jest osobą motywującą do realizacji założonych celów językowych przy tym zawsze uśmiechniętą. Ocena ogólna 6+

Joanna Dysiewicz

Cala przyjemnosc po mojej stronie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.