Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Poznań
Ostrów Wielkopolski
Kalisz
Szczecin
Świnoujście
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Algebra80 / 60 min

Kamil

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

algebra liniowa:
     macierze,
     wyznaczniki macierzy,
     liczby zespolone i wszelkie działania w zbiorze liczb zespolonych,
     wielomiany rzeczywiste i zespolone,
     geometria analityczna na płaszczyźnie (R2) oraz w przestrzeni (R3)

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 kwietnia 2024

Tragiczny korepetytor, oszukał mnie na czas i pieniądze.
Umówiłem się na 2h teorii obwodów na 18:00. W mailu zwrotnym po zapytaniu na jakiej platformie będą korepetycje dostałem informacje "Skype", zero informacji o tym jak się rozpocznie to spotkanie itd..
Koniec końców spotkanie zaczęło się o 18:07, ale oczywiście korepetytorowi nie działał mikrofon i realnie spotkanie zaczęło się dopiero o 18:13.
Na samym początku usłyszałem tylko narzekanie na worda, że się nie da w nim robić ładnych równań, bo nawiasy wychodzą za małe itd..
Dopiero 10 minut później prowadzący załatwił sobie zdjęcia zadań z mojego maila i do godziny 19:10 zdążył tylko w pełni omówić pierwszy element macierzy łańcuchowej z jednego zadania przez czytanie z książki Bolkowskiego schematy na macierz łańcuchową, jedyna rzecz jakiej się dowiedziałem na tych korepetycjach to tej analogii do pierwszego elementu macierzy łańcuchowej dla schematu typu pi.
Po mojej prośbie o zmiane zadania na zadanie z łączenia czwórników miał problem zobaczyć zdjęcie wysłane na skype, miał spojrzeć na maila a jednak rozłączył się ze spotkania o 19:27 i nie oddzwonił nawet na mój numer telefonu po 20 minutach.
Dopiero jak zadzwoniłem o 19:48 z pytaniem co teraz i co się stało, odpowiedział mi, że zresetował mu się komputer i teraz to co najwyżej wyśle mi coś tam na maila.
Po grzecznym zapytaniu dlaczego przez 20 nie był w stanie mnie powiadomić o tym, że się rozłączył na skype odpalił się na mnie i zaczął mnie wyzywać, że jak to ja moge nie wiedzieć, że on nie może do mnie zadzwonić na numer telefonu bo mu się doładowanie skończyło i hurr durr nie mógł do mnie zadzwonić i jak to ja moge o to pytać hurr durr.
Powiedziałem mu, po prostu, że czuje się trochę okradziony z pieniędzy, bo zapłaciłem za 2h a siedziałem z nim niewiele ponad godzinę na skype'ie przez problemy techniczne wynikające z jego strony (mi wszystko działało).
Wtedy już w ogóle stracił kontrole i zaczął po mnie jechać, że to przecież ja powinienem to wszystko zorganizować i, że przecież skoro zapytałem o platforme to tylko ją mi podał, bez jego nazwy użytkownika albo instrukcji jak rozpoczniemy spotkanie bo o to nie pytałem.
Pod sam koniec skończyła mi się cierpliwość, powiedziałem mu wprost, że jest oszustem i nie powinien prowadzić korepetycji skoro nie potrafi, nie użyłem przekleństw ani wulgaryzmów i zszedłem z mówienia do niego Pan.
Płace 160zł za 2h, więc chyba moge oczekiwać, że korepetytor wie jak się korzysta z systemów teleinformatycznych i będzie w stanie poświęcić 5 minut przed zajęciami, żeby dodać mnie wcześniej na skype i rozpocząć spotkanie o równej godzinie albo przesunąć czas korepetycji, ale w szczególności w razie awarii z jego strony zadzwoni do mnie albo chociaż wyśle sms'a, że komputer mu się zresetował.
Po samym lewitującym chomiku po prawej stronie jego ekranu czułem, że to nie jest ktoś kto to ogarnia, ale nie spodziewałem sie takiej masakry.
Ludzie nie dajcie się nabrać i nie popełniajcie mojego błędu, umówcie się do kogoś innego albo poszukajcie w internecie. Ja przygotowałem się do korepetycji nie byłem ciemny w temacie czwórników o których tłumaczenie prosiłem, ale podejście Pana korepetytora Kamila o ile to jego prawdziwe imię było okropne, korepetycje które otrzymałem nie były warte nawet 10zł/h.

Kamil

Oczekiwał ode mnie, że będę dostępny przed opłaconym czasem konsultacji, kompletna tragedia.
Nie rozumie do tej pory, że otrzymał odpowiedź na zadane pytanie: Na jakiej platformie?
Sam swojego linka nie wysłał, ale jeśli coś dotyczy jego to nie a znaczenia, winni są wszyscy wokoło, bo się nie domyślili, bo nie byli dostępni na każde skinienia (nawet gdy byli w pracy i wszelkie wiadomości mailowe wysłane w dniu konsultacji odczytali 10 minut przed konsultacjami, po powrocie z pracy, co najwyraźniej nie mieści się do tej pory w głowie, ze ludzie pracują i mogą nie mieć możliwości odczytania wiadomości wysłanych dnia poprzedniego po 23-ej czy w dniu konsultacji wcześniej niż 10 - 20 minut przed konsultacjami).

Żadna odpowiedź na żadne pytanie nie zadowalała go, do tego cecha polegająca na tym, że prawie zawsze mówi gdy ktoś się w danym momencie wypowiada, nie ma zupełnie z tym problemu, że zaczyna mówić, i to długo, gdy ktoś kontynuuje wypowiedź, tak w czasie konsultacji jak i poza nimi (generalnie nie spotykam takich ludzi), co powoduje, że on nie słyszy rozmówcy a rozmówca jego.

Konsultacje zaczęły się o wyznaczonym czasie, na Skype nie zadziałało od razu połączenia głosowe, za 3 razem się udało, o 18:11, ale te 11 minut urosło natychmiast do rangi oszustwa.

Mimo, że jest studentem wydziału elektrycznego nie miał opanowanych najbardziej fundamentalnych podstaw, używał podręcznika Stanisława Bolkowskiego, ale nie znał treści tego zakresu materiału, który mieliśmy omawiać, twierdził o zapisie w rachunku liczb zespolonych, że nie używał nigdy podkreśleń, stwierdził nawet, że liczby zespolone w elektrotechnice oznacza się gwiazdką.
Nie znał zasady dzielnika napięciowego ,a po rozwiązaniu jednego z zagadnień, z użyciem symboli oznaczających zastępczą impedancję trzech elementów, twierdził, że jest źle, bo odpowiedź nie wygląda tak jak odpowiedź podana, ale w niej nie użyto symboli oznaczających impedancje zastępcze dwóch czy trzech elementów, ale użyte został wprost wszystkie impedancje. On tego zupełnie nie widział, że do uzyskanego na konsultacjach wzoru trzeba wstawić np. za Z3/4 wyrażenie Z3 + Z4.
Narzekał też, ze używam oznaczeń na elementy macierzy łańcuchowej takie jak w podręczniku Bolkowskiego (A,= a11, B = a12, C = a21, D = a22), o równoważności tych oznaczeń powiedziałem co najmniej 5 razy, ale to też urosło do rangi oszustwa.
Kolejna rzecz, świadcząca o wyjątkowo dużym nieprzygotowaniu co do podstaw to nazywanie elementów a11, a12, a21, a22 w sposób, z którym nie spotkałem się jeszcze przez 25 lat: "jedenaście "- zamiast "a jeden-jeden", "a dwadzieścia jeden" - zamiast "a dwa-jeden" itd.
Będąc na drugim semestrze na wydziale elektrycznym, gdy omawiane są czwórniki, nie umieć posługiwać się określeniami "wejście czwórnika, zaciski wejściowe" oraz "wyjście czwórnika, zaciski wyjściowe"?
To powodowało kręcenie się w kółko, musiałem po kilka razy tłumaczyć, że teraz wyznaczam impedancję zastępczą połączenia równoległego, a teraz szeregowego.I znowu, i znowu.
Cały czas udostępniałem ekran ze schematem np. czwórnika typu T czy innego o prostych połączeniach, jaki sens było ten schemat rysować, skoro był na ekranie? Mowa o 2 sem. wydziału elektrycznego, nie o klasie VIII szkoły podstawowej.

Około 19:27 Skype się zawiesił, musiałem zrestartować komputer. Przez 20 minut nie zadzwonił co się stało, ale jeśli on czegoś nie zrobi, to nie ma problemu. Mój telefon ładował się w sąsiednim pokoju.
O 19:45 chciałem wznowić konsultacje, do 20:20 - 20:25.

1 osoba na 15 osób jest tak bezczelna w rozmowie, pretensje są już na wstępie, ale tylko do innych, że nie zrobili tego czego na sam nie zrobił, nie wyobrażam sobie mieć do kogoś pretensje, bo połączenie na Skype mu się zerwało (co się zdarza), albo że ja go nie słyszę a on mnie tak.

Do tego - a jakże - pretensje, ze to co mówię odnośnie elektrotechniki, czwórników, że to nie jest prawda (mówił to ktoś, kto właśnie szuka pomocy, bo nie umie tego czy tamtego), że połączenie kaskadowe czwórnik opiera się na zasadzie rozdziania czwórnika na mniejsze czwórniki i łączenia ich szeregowo.

Tragedia pod każdym względem, stwierdził na koniec.... dlaczego nie przygotowałem - rozumie się, ze ZA DARMO - gotowych materiałów. Niebywała bezczelność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.