Fundacja Pasja Nauki Online Marek Wójcik

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków
Warszawa
Zabierzów
Wieliczka
Legionowo
Nowy Dwór Mazowiecki
Radom
Piaseczno
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Twoim celem jest wynik powyżej 80% z matury z matematyki lub fizyki? Chcesz zostać laureatem konkursu fizycznego w szkole podstawowej? Dobrze trafiłeś!

Dlaczego jestem skuteczniejszy od innych?

1) Stosuję  metodę Sokratesa. Sokrates słynął z zadawania dobrych pytań, które zmuszały do myślenia. Jeśli widział u ucznia nieuświadomioną wiedzę, starał się pomóc się jej „urodzić”. Nie był więc osobą pouczającą, a jedynie pomocnikiem, który także się uczył. Podobnie jest z rozwiązywaniu zadań: uczniowie zazwyczaj znają zasady, na podstawie których można je rozwiązać, ale nie potrafią ich zastosować lub nie są nawet świadomi tej wiedzy. Zadanie odpowiednich pytań lub w trudniejszej sytuacji podanie podpowiedzi, która nie pokaże całej drogi do rozwiązania (!) ale pokieruje myśli ucznia w dobrą stronę, pozwala mu samemu odkryć swoją ścieżkę rozwiązania. Stosując od lat taką filozofię często jestem zaskoczony ścieżką rozumowania zaproponowaną przez moich uczniów. To podążanie za uczniem wymaga nie tylko wiedzy fachowej, aby weryfikować czy jego tok rozumowania jest słuszny, ale też dużo empatii, aby rozumieć jego logikę, nawet wtedy kiedy sam nie potrafi w jasny sposób opowiedzieć o tym jak rozwiązuje dany problem. Co więcej wymaga dużo więcej wysiłku niż standardowe podejście. Dlatego, nawet przy indywidualnej pracy nauczyciele bardzo rzadko nawiązują taką relację z uczniem i kiedy sobie nie radzą po prostu pokazują rozwiązanie. Dla mnie to pójście na łatwiznę. Jestem taki skuteczny, ponieważ moja praca polega głównie nie na wykładaniu, ale na zadawaniu dobrych pytań i dawaniu podpowiedzi . Potrafię się dostosować, nigdy nie narzucam swojego sposobu rozwiązania problemu.

Uczę korzystania z tej metody w ramach działalności Fundacji Pasja Nauki i stały się one podstawą Wirtualnego Nauczyciela, wielokrotnie nagradzanej aplikacji którego jestem współtwórcą.

2) Moje dialogi z uczniem wykorzystują metodę odwróconej lekcji. Udowodniono naukowo, że  najskuteczniejszy sposób nauki to tłumaczenie danego zagadnienia komuś innemu i tak w głównej mierze wyglądają moje zajęcia. Dążę do tego aby uczeń  samodzielnie przygotował i uargumentował ścieżkę rozwiązania problemu. Nie tylko daje to rewelacyjne wyniki w zapamiętywaniu ciągów przyczynowo-skutkowych, które w zadaniach z podstawy programowej pojawiają się bardzo często, ale dodatkowo daje uczniowi  pewność siebie i uczy bronienia swoich argumentów.

3) Jestem prekursorem zastosowania filozofii Keizen w edukacji. Indywidualne spotkania dają możliwość dotarcia do prawdziwej przyczyny popełnienia przez ucznia błędu. Problemy w szkole nie pojawiają się z dnia na dzień i trudności w jednym zagadnieniu zazwyczaj wynikają z braków w tych, z których obecnie ćwiczone korzysta. Koncentruję się na tym, żeby dobrze zdiagnozować jaka umiejętność wymaga ćwiczenia i i na niej skupiamy się w naszej pracy. Dzięki temu zajęcia stają się bardziej efektywne.

4)  Jestem selekcjonerem… zadań! Wiem jakie umiejętności powinny one ćwiczyć i w jakiej kolejności je wykonywać, aby w optymalny sposób zdobywać kolejne kompetencje. Nauki ścisłe są jak drzewo. Tak jak w nim z pnia wyrastają konary, z nich gałęzie i tak dalej aż do korony pełnej liści, tak w matematyce aby nauczyć się określonej umiejętności należy najpierw opanować te (niżej na drzewie), które ona wykorzystuje. Ilość wiedzy potrzebnej do osiągnięcia dobrego wyniku na maturze czy innym ważnym egzaminie może wydawać się przerażająco duża, ale jej metodyczne zdobywanie, wg logicznego planu, w optymalnej kolejności, w tempie dostosowanym do ucznia jest gwarancją sukcesu i motywuje do pracy.

5) Lubię to co robię. Do zajęć podchodzę entuzjastycznie i staram się zarazić tą pasją moich uczniów.

Matura rozszerzona z matematyki

Średni wynik uczniów, których przygotowywałem do matury przez przynajmniej pół roku w ostatnich 5 latach jest regularnie wyższy o około 40% od średnich wyników maturzystów w Polsce. Zapraszam do zweryfikowana efektów mojej pracy w komentarzach poniżej i na facebooku Fundacji Pasja Nauki.

To moim zdaniem najtrudniejszy ze wszystkich egzaminów, ale i tak to o przygotowanie do niego moi uczniowie proszą mnie najczęściej. Największym wyzwaniem zawsze są nieschematyczne zadania, które wymagają spostrzegawczości. W zależności od testu diagnostycznego rozwiązanego przez Ciebie na pierwszym spotkaniu przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną powtórkę, podczas której nauczysz się korzystać z matematycznych narzędzi z każdego działu, albo od razu przejdziemy do szlifowaniu diamentu na zadaniach egzaminacyjnych. W ich rozwiązywaniu zwrócę uwagę na komentarze, które są oceniane, a zadania które zaproponuję będą przygotowane na podstawie najczęściej sprawdzanych umiejętności na maturze w ostatnich latach. Zwrócę uwagę na detale, które spowodują, że napiszesz ten egzamin nie na 60% a na 90%.

Matura z fizyki

Średni wynik uczniów, których przygotowywałem do matury przez przynajmniej pół roku w ostatnich 5 latach jest regularnie wyższy o około 35% od średnich wyników maturzystów w Polsce . Zapraszam do zweryfikowana efektów mojej pracy w komentarzach poniżej i na facebooku Fundacji Pasja Nauki.

Matura z fizyki jest mniej wymagająca obliczeniowo od matury z matematyki na poziomie rozszerzonym i zadania są bardziej schematyczne. Wyzwaniem jest z kolei większa ilość wiedzy pamięciowej i głębokie zrozumienie zjawisk opisywanych wzorami. W zależności od testu diagnostycznego rozwiązanego przez Ciebie na pierwszym spotkaniu przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną powtórkę, podczas której nauczysz się korzystać z matematycznych narzędzi z każdego działu, albo od razu przejdziemy do szlifowaniu diamentu na zadaniach egzaminacyjnych. W ich rozwiązywaniu zwrócę uwagę na komentarze, które są oceniane, a zadania które zaproponuję będą przygotowane na podstawie najczęściej sprawdzanych umiejętności na maturze w ostatnich latach. Zwrócę uwagę na detale, które spowodują, że napiszesz ten egzamin nie na 60% a na 90%.

Konkursy fizyczne, matematyczne

Co roku przynajmniej jeden z moich uczniów zostaje finalistą kuratoryjnego konkursu fizycznego dla szkół podstawowych, a kilku zostało laureatami . Zadania są jeszcze na tyle proste, że jeśli wasze dziecko jest w stanie poświęcić 2-3 godziny pracy tygodniowo (lekcja + samodzielna praca) to przy dobrej znajomości matematyki może z sukcesem startować w tym konkursie. Przygotowuję też do konkursów alfik, lwiątko, konkurs kuratoryjny z matematyki, olimpiada matematyczna. Mam doświadczenie z uczniami z adhd, dysleksją, (jeden z nich był finalistą konkursu fizycznego!)

Pakiet matematyka, fizyka, chemia, geografia, biologia, informatyka

Dzięki temu, że zajmuję się naukami przyrodniczymi jestem w stanie pomóc uczniom szkół podstawowych , a ich rodzice nie muszą tracić czasu i pieniędzy na kolejnego nauczyciela. Dodatkowo, jestem w stanie uczyć ich interdyscyplinarnie i pokazywać szerokie spojrzenie na podejmowane problemy, czego niestety nie spotyka się w polskich szkołach. Przygotowuję też do konkursów alfik, lwiątko.

Lekcje po angielsku

Uczę także po angielsku i przygotowuję do Physics International Baccalaureate IB SL i HL (matura międzynarodowa), PAT, MAT  (przygotowuję do egzaminów wstępnych na brytyjskie uczelnie wg zaleceń wydziału fizyki z Oxfordu), GCSE, AS i A level. Przygotowuję też do konkursów alfik, lwiątko, konkurs kuratoryjny z matematyki, olimpiada matematyczna. Mam doświadczenie z uczniami z adhd, dysleksją, (jeden z nich był finalistą konkursu fizycznego!)

Lekcje stacjonarne

Na lekcje stacjonarne zapraszam na ul. Morelową na Woli Justowskiej w Krakowie, ale mogę też dojechać do Krakowa, Skawiny, Wieliczki, Niepołomic, Krzeszowic, Zabierzowa i okolic za dodatkową opłatą.

Lekcje online

Większość uczniów prowadzę online. Łączymy się na Skypie i piszemy wspólnie na wirtualnej tablicy, która pozwala na szybkie pisanie, wklejanie treści i rysowanie. Każdy z moich uczniów otrzymuje unikalny link na którym znajdują się notatki ze wszystkich spotkań. Do korzystania z takich lekcji wystarczy przeglądarka i mikrofon.

Zalety?
- Od razu widzę co piszesz i szybciej jestem w stanie zauważyć błędy.
- Z mojego doświadczenia wynika, że uczniowie dużo mniej stresują się pracując w takiej formie, siedząc przed swoim komputerem czują się bezpiecznie.
- Nie tracisz czasu na dojazd, albo nie musisz sprzątać w domu
- Mam więcej terminów na takie lekcje i łatwiej będzie się umówić.

Telefon:  503844512

Stawka:

240 zł / 60 min   - lekcje z Markiem Wójcikiem, prezesem Fundacji (brak miejsc)
90 zł / 60 min - lekcje z innym nauczycielem z Fundacji, wykorzystującym moje metody

Skąd taka kwota? 
1) Spotkania dają wartość, którą reprezentuje cena. Zawsze przed przystąpieniem do pracy ustalam jakie uczeń ma cele i przygotowuję taki plan realizacji, abyśmy go osiągnęli w krótkim czasie i na ile to możliwe bezstresowo.

2) W tym samym czasie dam uczniowi więcej niż inni. W trakcie spotkania skupiam się na elementach, które wymagają uwagi i minimalizuję nudne powtarzalne elementy. Np. przygotowanie do matury z dobrymi uczniami sprowadza się w większości zadań do przygotowania modelu rozwiązania. Przez pominięcie prostych, powtarzalnych obliczeń, w których uczeń nie robi błędów w większości sytuacji przygotowujemy w trakcie godziny nawet 30 zamiast 5. 

3) Dbam o to, żeby na spotkaniu pojawić się maksymalnie wypoczęty i skupiony, w dobrej dyspozycji wokalnej. Doświadczenie z poprzednich lat nauczyło mnie że przy takiej stawce zaplanuję ok 40h spotkań w tygodniu, a przy takiej ilości jestem jeszcze w stanie zachować najwyższą jakość.

Możliwość lekcji w grupach.

I am a full-time, professional, personal tutor and have 9 years teaching experience. I gained an engineering master degree in acoustic engineering from the University of Science and Technology in Cracow.

One of my favorite quotes is “if you can’t explain it simply you don’t understand it well enough” and that’s how my adventure with tutoring started. I found out that teaching for me is as interesting as math and physics that I have loved for ages and because I think that the best thing to do is what you enjoy doing, I mixed these together and started to teach others.

I have taught children from primary school and adults. Not only have I helped with homework and prepared for tests but also I tutored students before GCSE , A-level and university exams. My students who work with me regularly successfully pass the exams and gain their goals. I have taught students “in emergency”, even several hours before an exam but I recommend you to think about preparing earlier ;) I am an authority for my students and know how to motivate them and improve their self-esteem.

Of course, the ability to explain and knowledge of exam requirements are very important in tutoring but I think the skill that makes a good teacher is a talent to ask proper questions. That’s what I am concentrated on. Showing the way is easy but letting the student find it on his/her own is more fascinating.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 23:00
Wtorek09:00 - 23:00
Środa09:00 - 23:00
Czwartek09:00 - 23:00
Piątek09:00 - 23:00
Sobota09:00 - 23:00
Niedziela09:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Fundacja Pasja Nauki Online Marek Wójcik
aleja Adama Mickiewicza 30
30-059 Kraków
NIP: 5130247581

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
AGH
Magister inżynier
inżynieria akustyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 63
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

W dzisiejszych czasach bez korepetycji dzieci mają małe szanse na zdobycie wiedzy i zdanie egzaminu maturalnego na przyzwoitym poziomie- uważam że p. Marek gwarantuje sukces- syn w podstawówce miał mierna oceny i żadnej motywacji- obecnie w I klasie liceum ma celujący z fizyki!!. Na ten sukces składa się nowatorska metoda nauczania p. Marka i zaangażowanie/ sumienna praca syna- oby tak dalej:)

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Najlepszy korepetytor jakiego miałem. Bardzo dobrze tłumaczy i potrafi świetnie przygotować do konkursu.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2023

Brawa dla Pana Marka! Nie wiem jak to się dzieje, ale mimo piątek w szkole Syn nadal prosi o dodatkowe lekcje - fizyka wciągnęła go na maksa :-) Wierzę, że jak po drodze spotka się kogoś, kto zaraża pasją - to można odkryć w sobie zupełnie nowe możliwości. I o to chodzi, dziękuję!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2023

Mam lekcje z panem Markiem od 1,5 miesiąca i w tym czasie udało mi się bardzo poprawić oceny z dwóch trudnych sprawdzianów z fizyki. Pan Marek na każdej lekcji sprawdza, co już umiem, a czego nie umiem (albo co mi się wydaje, że umiem, a jednak nie umiem) i przerabia te rzeczy, z którymi mam problemy – tak, że wreszcie wszystko dokładnie rozumiem. W czasie lekcji nie stresuję się, bo pan Marek jest bardzo sympatyczny. Polecam pana Marka jako korepetytora!

Fundacja Pasja Nauki Online Marek Wójcik

"albo co mi się wydaje, że umiem, a jednak nie umiem" <3

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2022

Bardzo polecam każdemu korepetycje z Panem Markiem. Jestem niezwykle zadowolony z zajęć, z których widać efekty. Zajęcia bardzo pomagają zrozumienie materiału.

avatar
Maria Kubryń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Markiem. Mój syn uzyskał z matury z matematyki 82%, a z matury z fizyki 88%, co pozwoliło dostać mu się na wymarzone studia z programowania na AGH!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

1,5 roku zajęć z Panem Markiem Wójcikiem pomogło mi osiągnąć wynik 95% na maturze z fizyki na poziomie rozszerzonym, a należy zaznaczyć, że przed ich rozpoczęciem większość materiału była dla mnie problematyczna. Poświęcenie uwagi zrozumiałemu i wyczerpującemu przedstawieniu teoretycznych zagadnień fizyki sprawia, że zajęcia te są zdecydowanie godne polecenia.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Po dwóch latach nauki z Panem Markiem chciałbym polecić go każdej osobie stresującej się matematyką. Zanim rozpocząłem korepetycje jechałem na trójach i dwójkach z matematyki, ale dzięki jego metodzie nauki wiele zagadnień i pojęć stało się dla mnie znacznie łatwiejsze do zrozumienia i zastosowania. Bardzo za to dziękuje, i za nieodzowną pomoc w przygotowaniu do egzaminu na koniec VIII klasy!!!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Pan Marek Wójcik to najskuteczniejszy nauczyciel. Przygotowywał mnie do matury z matematyki i fizyki. Zajęcia były bardzo przyjemne, wiedza przekazywana w sposób zrozumiały. Omówiliśmy najważniejsze typy zadań, co przydało mi się na maturze. Jeśli komuś zależy na efektach, to zajęcia z panem Markiem to gwarantują. Lekcje warte swojej ceny.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Po roku pracy z Panem Markiem udało się zdobyć tytuł laureata z konkursu fizycznego i to w najtrudniejszym województwie! Wątpię, by bez jego pomocy było to możliwe. Bardzo dobrze zna wymagania na tym konkursie kuratoryjnym, a lekcje są bardzo ciekawe :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Bardzo polecam lekcje matematyki z panem Markiem , widać ,że nauczanie jest jego pasją , dysponuje nowoczesnymi metodami nauki online, która daje naprawdę wymierne efekty. Syn , typowy humanista , z problemami ze zrozumieniem matematyki , po kilku miesiącach nauki z panem Markiem właśnie zdał świetnie egzamin ósmoklasisty, Jeszcze raz dziękuje !!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Bardzo polecamy lekcje z Panem Markiem. Wyjątkowy korepetytor z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Świetnie przygotowuje do olimpiad, dobrze tłumaczy zagadnienia i mogę go polecić każdemu kto ma w planach naukę fizyki/matematyki. Syn dzięki pracy z Panem Markiem został laureatem olimpiady z fizyki.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Bardzo polecam Pana Marka! W ciągu 1 roku przygotował syna do konkursu kuratoryjnego z fizyki ... w którym został Laureatem! Lekcje są bardzo ciekawe i zdecydowanie wyczuwalna jest Pasja Nauki :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Potwierdzam 100% skuteczność nawet w przedmiotach składanych po angielsku. Dzięki tym lekcją zdałem maturę z Fizyki HL na kursie dyplomowym IB!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Przygotowanie syna do matury z matematyki i fizyki było bardzo profesjonalne. Pozwoliło mu to na zdanie matury z matematyki na poziomie rozszerzonym w 80 % i fizyki na 75 % oraz dostanie się na studia na Uniwersytet Wrocławski na Informatykę na wydziale matematyki i informatyki.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście przyczyniło się do 100% z matury rozszerzonej z matematyki. Serdecznie polecam każdemu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Jestem zadowolony z przygotowania do olimpiady z fizyki. Zajęcia są oparte na doświadczeniach i praktycznym wykorzystaniu wiedzy. Dodatkowo zrobiliśmy dużo zadań i zdobyłem wiedzę o strategiach w ich rozwiązywaniu.

avatar
Ela W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2018

Byłam tak zadowolona z pierwszych zajęć przygotowujących mnie do matury z fizyki, że zdecydowałam się także na powtórkę z matematyki. Lekcje są bardzo efektywne, wyprzedzamy przygotowany na początku terminarz i czuję się pewnie przed egzaminem.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2017

Zaczynając analizę matematyczną miałem duże problemy związane z zaległościami z liceum. Pan Marek pomógł mi nadrobić te zagadnienia, które były potrzebne do rozwiązywania zadań, które pojawiają się na zajęciach i dał mi dużo przykładów do ćwiczenia.

avatar
Aleksandra Migal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

Zajęcia prowadzone profesjonalnie, bardzo angażujące ucznia. Tomkowi prawie od razu poprawiły się oceny. Polecam

avatar
Magda Wojtaszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

Bardzo polecam korepetycje. Miałam spore zaległości, które bez problemu udało się nam nadrobić. Dzięki korepetycjom, zrozumiałam zagadnienia, z których miałam problemy. Pan Marek dysponuje ogromną ilością materiałów, zwłaszcza zadań maturalnych. Jest jednocześnie wymagający, ale i cierpliwy. Polecam!

avatar
Ewelina Kowal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Dziękuję za przygotowanie do poprawki z matematyki, w końcu udało się zdać! Super zajęcia, przerobiliśmy wszystko, a zadania na egzaminie były podobne do tego co robiliśmy na lekcji. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Bardzo cierpiwa i pogodna osoba. Zaangazowany w to, aby uczeń cokolwiek wyniósł z lekcji. Spokojnie tłumaczy zadania i wyjaśnia jak należy go rozwiązać. Dawno nie spotkałam tak dobrego nauczyciela jak Pan Marek. Gorąco polecam !

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Bez wahania mogę polecić korepetycje z matematyki. Zawsze miałam problemy z matematyką, ale na tych korepetycjach w końcu zaczęłam ją rozumieć i zdałam maturę z dobrym wynikiem co wcześniej wydawało mi się niemożliwe do osiągnięcia w moim wypadku. Pan Marek świetnie tłumaczy i ma ma duuużo cierpliwości, poza tym bardzo miła atmosfera, polecam!

avatar
Kamil Kos
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Przychodząc do Pana Marka na korepetycje miałem obawy o swoją wiedzę i ogromne oczekiwania co do zdobycia wiedzy i zdania matury na dobrym poziomie. Próbne matury pisałem na 40%, po lekcjach z Panem Markiem matura główna zdana na 82%. Wniosek nasuwa się sam ; ) Polecam każdemu!

avatar
Tomasz Lis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Zajęcia w miłej atmosferze, wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Forma online super, wirtualna tablica pozwala na wygodną wspólną pracę i daje dużą oszczędność czasu. Zrobiłem mnóstwo arkuszy maturalnych, które wszystkie były sprawdzone i omówione, zajęcia mega wydajne.

avatar
Patryk Masłowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Sto razy lepiej niż w szkole:-) W szkole mój nauczyciel nawet w połowie nie umie tak jasno tłumaczyć. Szkolne lekcje nie wystarczyłyby mi nawet do zdania z klasy do klasy nie mówiąc o maturze. Jestem bardzo szczęśliwy, że trafiłem tutaj :-)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Marek uczy mnie 3 lata. Miałam wiele korepetytorów przed nim, ale żaden nie potrafił mi pomóc. Dzięki niemu moje stopnie są dobre. Podejście do korków super, ma czas żeby pogadać i zdąży wszystko wytłumaczyć. Ma ogromną wyobraźnie, dzięki czemu super tłumaczy. Prócz matematyki i chemii pomagał mi czasem także z chemią i biologią :)

avatar
Wit Zieliński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Natychmiastowy kontakt i szybka pomoc. Skutecznie tłumaczy i dobrze przekazuje wiedzę.

avatar
Tomek Dziuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

Bardzo polecam pana Marka jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy z matematyką lub chce poszerzyć swoją wiedzę. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i nie sądzę aby ktokolwiek nie miał po tych lekcja lepszych rezultatów! Posiada mnóstwo przydatnych materiałów, nie zniechęca się, gdy uczeń czegoś nie rozumie, jest wytrwały ;) Matematyka z nim staje się o wiele przyjemniejsza! ZDECYDOWANIE POLECAM!!

avatar
Ola Kazik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Korepetytor, który pomaga w nawet najbardziej kryzysowych sytuacjach, poproszony o pomoc w ostatnim momencie. Kolokwia i egzamin zaliczone bez problemu. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2016

Ekspresowa pomoc przy sprawozdaniu z przetwarzania sygnałów. Profesjonalnie i na 5.0. Mistrz Matlaba. Polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Od zawsze miałam kłopoty z matematyką i żaden wcześniejszy korepetytor nie zdołał zrobić tyle, co pan Marek przez niecałe trzy miesiące przygotowując mnie do poprawki matury. Dzięki niemu matematyka stała się dla mnie ciekawym przedmiotem. Pan Marek potrafi przekazać wiedzę w prosty, zrozumiały, interesujący, ale przede wszystkim efektywny sposób.
Szczerze polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2016

Z czystym sumieniem możemy polecić lekcje angielskiego z panem Markiem.
Cierpliwie pracuje z moim 10 letnim synem a także ze mną. Wiedza, opanowanie i elastyczność na różne nasze potrzeby to było to czego szukaliśmy i Marek nam to zapewnia.

avatar
Ola Kowalska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Najlepszy korepetytor na jakiego trafiłam, tłumaczy w sposób przystępny nawet dla przypadków... trudnych :) Doskonale rozeznany w wymaganiach, czy to szkolnych, czy egzaminacyjnych, przekłada materiał 'z polskiego na nasze'. Gorąco polecam, zarówno korepetycje z fizyki, jak i z matematyki :)

avatar
Anna Kopacka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Najlepszy ze wszystkich! Mieliśmy już wielu nauczycieli, ale żaden nie uczył z taką skutecznością jak Pan Marek. Potrafi zainteresować uczniów tematem i wszystko dobrze wyjaśnić. Oceny od razu się poprawiły. Szczerze polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Profesjonalizm i szybkość działania. Polecam!!!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Super efektywne zajęcia. Udało mi się zdać poprawkę z matematyki chociaż tak na prawdę trzeba było przerobić materiał z całej pierwszej klasy. Polecam!

avatar
Tomek P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Zdawałem w tym roku maturę z fizyki i z pomocą pana Marka udało mi się uzyskać 88%! Taki wynik pozwolił mi dostać się na informatykę na agiechu. Polecam, super efekty :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

W tym roku przygotowywałam się z panem Markiem do matury rozszerzonej z matematyki i udalo mi sie ja napisać najprawdopobniej na ponad 80% ! Byłam z tych lekcji bardzo zadowolona, zdążyliśmy przerobić cały materiał, a to na co korepetytor zwracał uwagę potem przydało się na egzaminie. Bardzo polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Pozytywnie zaskoczyło mnie to ile udało mi się wynieść z pierwszej lekcji, zrobiliśmy jakieś 4 razy tyle co tym samym czasie w szkole! Do tego udało mi się w końcu coś zrozumieć :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Szybka, konkretna pomoc przed sprawdzianem z fizyki. Polecam tego allegrowicza :P

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2016

Uczę się matematyki i fizyki na poziomie rozszerzonym. Lekcje z panem Markiem nie tylko pomagają mi zrozumieć materiał, ale też są pełne ciekawostek, które pokazują praktyczne zastosowanie tego co uczę się w szkole. Dzięki temu odkąd zaczęliśmy współpracę jeszcze bardziej zainteresowałem się tymi przedmiotami i wydają się mi dużo prostsze i bardziej interesujące.

avatar
Karolina Przetak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

Korepetycje bardzo skuteczne. Z zaangażowaniem i cierpliwością wyjaśniano mi wszystkie zagadnienia dzięki czemu wreszcie wszystko rozumiem. Efekty na egzaminach bardzo zadowalające:-)

avatar
Kamil Kowal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Jestem zadowolony z lekcji fizyki. Zawsze udaje się nam zrobić wszystkie najczęściej pojawiające się zadania. Marek nie przeciąga sztucznie lekcji, a są one bardzo konkretne i dużo na nich korzystam.

avatar
Magda Lisowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Przygotowuję się z panem Markiem do matury podstawowej matematyki i pomimo tego że do egzaminu pozostało jeszcze trochę czasu już mogę wystawić bardzo pozytywną opinię.

Już na samym początku współpracy zaplanowaliśmy pracę, więc jestem pewna że zdążymy przerobić cały materiał. Po przypomnieniu materiału robimy zadania podobne do tego co czeka mnie na egzaminie. Jestem zadowolona ze sposobu tłumaczenia i przygotowania do zajęć. Pan Marek jest punktualny i nie ma problemu żeby umówić się z nim na spotkanie nawet wtedy kiedy pasują mi tylko późne pory.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Z pomocą pana Marka udało mi się zdać egzamin z Teorii Sygnałów, polecam.

avatar
Paweł R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2016

Fachowa, szybka pomoc przed egzaminem z Algebry. Polecam! egzamin oczywiście zdany :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Podobają mi się lekcje fizyki z panem Markiem. Daje dobre wskazówki i w jasny sposób pokazuje jak łączyć wzory, żeby rozwiązywać zadania. Polecam.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Jak dotąd jestem zadowolony z korepetycji. Mam nadzieje , że z pomocą pana Marka uzupełnię braki i nadgonię szalone tempo mojej nauczycielki.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Jestem zadowolony z korepetycji,polecam.Mój angielski bardzo się poprawił,korepetytor ukazał się również pomocny w matematyce.

avatar
Pam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Jestem zadowolona z korepetycji z gramatyki z języka angielskiego.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2016

Uczę się z panem Markiem matematyki i czasami fizyki .Gdy czegoś nie rozumiem pan w zrozumiały sposób potrafi mi to wytłumaczyć .Polecam!

avatar
Jadzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

Polecam Marka w ciemno:-)Po dwóch spotkaniach z nim zaskoczyłam nawet moją panią od fizyki poziomem wiedzy i umiejętnością radzenia sobie z zadaniami przy tablicy:-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2015

Jestem studentem i uczę się od października fizyki z panem Markiem. W liceum miałem ten przedmiot tylko na podstawowym poziomie ale dzięki tym lekcjom udało mi się nadrobić zaległości i udaje mi się rozwiązywać zadania, które wcześniej wydawały się nie do zrobienia :D Pan Marek tłumaczy w zrozumiały sposób i jestem bardzo zadowolony z jego zajęć.

avatar
mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2015

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z panem Markiem dobrze tłumaczy i jest cierpliwy polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Szczegółowo i dokładnie prowadzone zajęcia pomogły mi zdać egzaminy poprawkowe z matematyki i fizyki. Dziękuję!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2015

Przygotowywałam się z Markiem do poprawki z matematyki i udało mi się ją zdać bez problemu. Polecam!

Fundacja Pasja Nauki Online Marek Wójcik

Kiedy pracuje się regularnie to osiąga się swoje cele ;)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Konkretna i szybka pomoc przed kolokwium z fizyki. Polecam

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Przygotowywałem się z Markiem do matury ustnej z angielskiego i udało mi się ją dobrze zdać. Dzięki!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Udało się nam umówić pomimo tego że szukałam korepetycji na ostatnią chwilę. Marek wszystko jasno mi wytłumaczył a następnego dnia udało mi się napisać sprawdzian na 4 :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.