Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Witkowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć! Mów mi Mauryc. Uczę języka angielskiego i japońskiego. 

Nauka języka japońskiego to dla mnie nie lada gratka. Moim marzeniem jest to, żeby jak najwięcej osób dowiedziało się, jak bardzo niesamowitym przeżyciem jest nieustanne zgłębianie sekretów Kraju Kwitnącej Wiśni. Prawdą jest to, że na pierwszy rzut oka opanowanie tego typu języka wydaje się być przeszkodą nie do pokonania, jednak chciałbym pokazać, że wcale tak nie jest! Wystarczą regularne ćwiczenia i odpowiednie podejście (nie bać się popełniać błędów!), by móc nieustannie zdobywać coraz to nowe japońskie szczyty. A co więcej, swoich uczniów bardzo często przepytuję, gdyż uważam, że regularne powtarzanie materiału umożliwi jego utrwalenie się. Przeprowadzanie różnorakich powtórek i sprawdzianów to motto, którym kieruję się na co dzień. Swoich uczniów zaopatruję jeszcze w nagrania swojego głosu, co umożliwia zmotywować ich do działania.

Posiadam certyfikat JLPT N2 (poziom średniozaawansowany). Udzielam korepetycji na poziomie podstawowym. Zajęcia indywidualne. Online (na platformie Skype) lub stacjonarnie. Stawka wynosi 40 zł za godzinę. Możliwość umówienia się na konsultację w sprawie ustalenia oczekiwań (20 zł za 30 minut). O kontakt proszę telefoniczny lub za pośrednictwem wiadomości na tej witrynie.

P.S. Uwielbiam anime. Mój numer jeden to Dragon Ball.
「俺は… みんなを助けたかっただけだ!」Trunks, Dragon Ball Super 61

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
02.2018
JLPT N2
07.2023
C1 Advanced (CAE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2023

Świetny nauczyciel, gorąco wszystkim polecam! Razem z Maurycym przygotowywałam się do egzaminu IELTS i dzięki wspaniałemu przygotowaniu przez pare miesięcy zaliczyłam go na oczekiwany wynik. Polecam!

Maurycy

Dziękuję, Olga! Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu. A wszystko dzięki naszej ciężkiej pracy - zarówno mojej, jak i Twojej.

'If you want to change your future, take action and take action now.' Brian Tracy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.