Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Tomaszów Mazowiecki
Toruń
Grójec
Bochnia
Łódź
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie100 - 170 / 60 min

Maurycy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5183 opinie

Opis ogłoszenia

Dostać się na uczelnię z pierwszego wyboru? Lepsze wyniki oraz wiedza, której możesz użyć w przyszłości i wykorzystać ją w praktyce – brzmi dobrze?

Często jedno wydarzenie jakim jest matura czy jakikolwiek inny egzamin może wpłynąć na całą Twoją karierę. Jakby to było, gdybyś miał 100% pewności, że sobie poradzisz?
Jesteś świetnie przygotowany, gotowy na każde wyzwanie i pewien tego, że zdasz. Jak się czujesz?

Być może uznasz, że nie jest to możliwe, bo wątpisz w swoje umiejętności. Być może jest to spowodowane tym, że materiał, który został Ci przekazany w szkole – nie był przekazany w odpowiedni dla Ciebie sposób – przecież każdy z nas uczy się inaczej, jednak przez brak czasu – nie do każdego nauczyciel może podejść indywidualnie.

Znalazłem na to rozwiązanie.
Od kilku lat wspieram uczniów w tym, aby doskonale przygotowali się do matury z informatyki, w sposób praktyczny i efektywny. Stworzyłem także wiele autorskich materiałów, które ułatwiają rozwój poszczególnych umiejętności. Łącząc moje osobiste doświadczenia a także patrząc na sukcesy osób, które korzystały z moich kursów w przeszłości, zdecydowałem się na stworzenie pełnego profesjonalnego kursu z informatyki, który przygotuje Cię do matury, ale także da Ci umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości.

Dlaczego warto?

  • Otrzymujesz gwarancję zdania! – Gwarantuję Ci profesjonalne przygotowanie  do matury oraz egzaminów z informatyki!
  • Luźna atmosfera, elastyczne godziny kontaktu i współpracy – bo każdy kończy zajęcia o innej porze, a to przecież chodzi o to, abyś Ty był zadowolony!
  • W ramach współpracy otrzymujesz dostęp do różnych platform, które zawierają dodatkowe materiały, dzięki którym Twoja nauka będzie jeszcze bardziej skuteczna;
  • Praktyczne i indywidualne podejście do każdego z uczestników kursu; niezależnie od tego jaki jest Twój poziom, dopasuję program pod Twoje oczekiwania i potrzeby!
  • Oferuję Ci pełne zaangażowanie z mojej strony! Dopilnuję, abyś wszystko zrozumiał i w pełni przyswoił cały materiał.
  • Dzielę się z Tobą wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, które są potwierdzone opiniami oraz sukcesami moich uczniów – w każdej chwili możesz dołączyć do tych osób, które realizują siebie!

Nasz poziom energii i przekonania ogromnie determinują jakość naszej nauki. Być może trafiłeś na nieodpowiednich ludzi, którzy nie byli w stanie przekazać Ci tego czego oczekiwałeś. Być może nie było dla Ciebie wystarczająco dużo czasu, lub natłok obowiązków nie pozwolił Ci na to, aby zostać dłużej na zajęciach.
- Znam to wszystko! Wielu uczestników moich zajęć to przerabiało. Nauczyło mnie to jednej ważnej rzeczy, która być może dla Ciebie też będzie istotna. To nie wystarczający powód, aby odłożyć cele i swoją przyszłość na bok.

Jeżeli zależy Ci na świetnej atmosferze i oczywiście na tym, aby zdobyć praktyczne umiejętności, uzupełnić brakującą wiedzę i nabrać pewności siebie – zapraszam Cię na zajęcia!

Skontaktuj się już teraz!
tel: +48 731 531 631
mail: kontakt@korepetycjezinformatyki [kropka] pl
Zapraszam również na moją stronę www!

© 2018 Maurycy Gast. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela06:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
07.2014
Certyfikat ECDL BASE (4 moduły)
05.2015
Certyfikat Junior(.)NET Certificate of Achievement (Windows Store and Windows Phone)
12.2015
MOS Certificate (part 77-420 Office Excel 2013)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 183
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2024

Pan Maurycy to nauczyciel gotowy służyć pomocą w każdym momencie. Jego dostępność na konsultacje poza lekcjami jest bezcenna. Zawsze chętnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, co sprawia, że czuję się wspierany i pewny swojej wiedzy. Polecam wszystkim!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2024

Pan Maurycy to nie tylko korepetytor z informatyki, ale prawdziwy mistrz w przekazywaniu wiedzy. Jego zdolność do prostego tłumaczenia skomplikowanych zagadnień sprawia, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Cenię jego cierpliwość, zaangażowanie i umiejętność dostosowania się do moich potrzeb. Dzięki niemu informatyka stała się dla mnie fascynującym wyzwaniem, a nie tylko szkolnym obowiązkiem. Gorąco polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2024

Bardzo polecam zajęcia z p. Maurycym. Jest najlepszym nauczycielem z którym miałam okazję się uczyć. Do matury zostały 4 miesiące, a już jesteśmy na etapie powtórek (zaczęłam kurs w lipcu ubiegłego roku).

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Pewna siebie podeszłam do tegorocznej matury z informatyki. Dzięki korepetycjom z Panem Maurycym dzisiaj szukam pokoju na studia. :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Pan Maurycy jest świetnym gościem, który wie jak podejść do trudnego ucznia - w tym przypadku mnie. Naprawdę z oporem szła mi nauka, jednak lepiej i sprawniej wytłumaczony temat niż w szkole, spowodował postępy w mojej nauce. Dzięki temu uzyskałem 92% na maturze.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Współpraca dała mi niesamowitego kopa do nauki, polecam jeśli komuś brakuje motywacji. :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Pomimo rozpoczęcia kursu z opóźnieniem - dostałem duże wsparcie od całego zespołu i w kilka miesięcy świetnie przygotowałem się do tegorocznej matury, co odzwierciedla mój tegoroczny wynik. Dziękuję.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2023

Zajęcia prowadzone na bardzo wysokim poziomie, polecam wszystkim.

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2021

Zajęcia z Maurycym to czysta przyjemność, nie męczą, a mimo to bardzo dużo uczą. Jako tegoroczny maturzysta, podczas sprawdzania aktualnego opracowania matury z informatyki wydaje mi się, że udało mi się zdać ją na 96% (według moich obliczeń :)! Po tym sukcesie postanowiłem zapisać się na kurs wakacyjny (Python na pierwszy rok studiów). Polecam każdemu tego korepetytora

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Jestem po maturze z informatyki i poszło mi świetnie! Wszystko dzięki kilkumiesięcznym korepetycjom u Maurycego, przerobiliśmy kilka matur z zeszłych lat, nauczyłam się teorii i wreszcie zrozumiałam Pythona. Polecam serdecznie przyszłym maturzystom!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Szczerze gdyby nie powyższe korepetycje to nie umiałbym nic.
Bardzo dobrze wytłumaczone zagadnienia. Zajęcia bardzo mobilizują do sumiennej pracy. Przed wzięciem udziału w korepetycjach nie potrafiłem zrobić prawie żadnych podpunktów w zadaniach. Po zaledwie dwóch lekcjach potrafiłem zrobić większość samodzielnie.
Uczęszczam na korepetycje już rok (cały okres trzeciej klasy liceum) i potrafię zrobić bez problemu każde zadanie.
Serdecznie polecam osobom, które chciałyby osiągnąć 100% na maturze.
Jeszcze raz powiem, że na korepetycje zgłosiłem się mając zerową wiedzę o czymkolwiek haha
Jak możecie przeczytać efekty lekcji są ogromne.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Jako tegoroczny maturzysta muszę powiedzieć, że czuję się na siłach aby dobrze napisać maturę z informatyki. Korepetycje z Maurycym sporo mnie nauczyły także jestem dobrej myśli. Przerobiliśmy wspólnie kilka matur z poprzednich lat + teoria. Jestem zadowolony, polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Po kilku miesiącach intensywnej nauki z Panem Maurycym czuję sie dobrze przygotowany do nadchodzącej matury. Polecam współpracę z tym korepetytorem :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie. Pan Maurycy to świetny korepetytor, umie prowadzić zajęcia tak, aby nie zanudzić ucznia i przekazać mu jak najwięcej wiedzy. Zdecydowanie polecam.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2021

Maurycy przygotowuje mnie do rozszerzonej matury z informatyki. Dzięki tym korepetycjom udało mi się napisac próbną na 92%! Zajęcia są ciekawie prowadzone, rozwiązujemy liczne problemy maturalne i zajmujemy się też teorią. Zdecydowanie polecam pana Maurycego.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Doskonały kontakt, świetne przygotowanie merytoryczne. Polecamy.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Jeżeli w poszukiwaniu korków z informatyki znalazłeś się na stronie korepetycjezinformatyki.pl już jej nie opuszczaj. Nie wyobrażam sobie bardziej skutecznego przygotowania do matury. Pan Maurycy jest bardzo profesjonalny. Jego nauczanie jest świetnie zorganizowane, bardzo sprawne, odpowiednio dobrane do zagadnień maturalnych i potrzeb ucznia. Widać, że pan Maurycy ma duże doświadczenie. Każde jego zajęcia to bardzo konkretna porcja wiedzy i ćwiczeń. W krótkim czasie przygotował moją córkę do matury. W efekcie czego moja córka zdała ją najlepiej z całej szkoły. Oceny 5/5 nie są tu przypadkiem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Z Panem Maurycym współpracuję już od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłem. Zajęcia odbywają się punktualnie, są prowadzone w sposób ciekawy, Pan Maurycy dokładnie tłumaczy różne zagadnienia w sposób zrozumiały i świetnie doradza. Krótko mówiąc - świetny korepetytor :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Pan Maurycy przygotowuje mnie do matury już jakiś czas. Przez te kilka zajęć zauważylem znaczną poprawę - próbną zdałem na 92%. Zajecia odbywają się punktualnie a Pan Maurycy wyczerpująco tłumaczy kazdy temat. Polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Pan Maurycy w ciągu kilku spotkań przygotował mnie do zaliczenia najtrudniejszego przedmiotu na studiach. Zawsze był przygotowany do zajęć i profesjonalny. W ciągu godziny przerobiliśmy naprawdę sporo zadań, polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Informatyka od zawsze była dla mnie czarną magią i uczyłam się jej tylko dlatego że musiałam. Dzięki współpracy z Panem Maurycym teraz czuję się świetnie przygotowana do matury, lecz co ważniejsze zaczęłam naprawdę lubić informatykę i postanowiłam zdawać na studia na ten kierunek :) Gorąco polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 marca 2021

Nie polecam, uczeń pozostawiony sam sobie... Zajęcia zaczęły się spóźnione z winy prowadzącego, nie zostały przedłużone, żeby 'innej osobie nie robić spóźnienia'.

Maurycy

Szanowna Pani Marto,

uprzejmie proszę o kontakt bezpośredni w celu wyjaśnienia sytuacji, gdyż nie przypominam sobie takiego zdarzenia.

Pozdrawiam,
Maurycy Gast

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 marca 2021

ZDECYDOWANIE ODRADZAM !
zajęcia tragiczne, ponad połowę czasu Pan opowiadał o sobie, pod czas drugiej połowy zajęć udało się zrobić 1 zadanie. Ewidentnie znudzony prowadzeniem zajęć, niezaangazowany. Tragedia, zmarnowane pieniadze. Opinia jest sztucznie podpompowana, 2 krotnie już mój negatywny komentarz został przez Pana usunięty. Jak dużo usunął Pan takich komentarzy?! Przy kolejnym usunięciu, opinię wystawię również na grupach Facebookowych.

Maurycy

Szanowny Panie Darku,

nie zgadzam się z Pana opinią, dlatego że dokładam wszelkich starań, aby zajęcia były prowadzone w możliwie najlepszy sposób. Ponadto, zgodnie z moją polityką płatności, opłata nigdy nie jest pobierana, jeżeli uczeń nie jest usatysfakcjonowany z pierwszych zajęć. Nie przypominam sobie sytuacji, aby którykolwiek z uczniów był niezadowolony i nie chciał kontynuować zajęć. Uprzejmie proszę o kontakt bezpośredni w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam,
Maurycy Gast

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Świetny korepetytor, dzięki niemu właśnie zaliczyłem sesję! Maurycy ma dużą cierpliwość i świetne podejście do ucznia, zajęcia zawsze odbywają się punktualnie i są prowadzone w przemiłej atmosferze. Nigdy nie spotkałem się z tak rzetelnie przekazywaną wiedzą, jestem pod wrażeniem.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Panu Maurycemu zawdzięczam przede wszystkim to, że solidnie zmotywował mnie do nauki programowania. Moja przygoda zaczęła się już kilka miesięcy temu, gdy potrzebowałem podciągnąć swoje kwalifikacje do pracy. Dzięki niemu udało mi się nie tylko osiągnąć swój cel, ale również rozwinąć pasję do programowania! Pan Maurycy to właściwy człowiek na właściwym miejscu, zajęcia zawsze są bardzo ciekawe, korepetytor ma mnóstwo cierpliwości i potężną wiedzę. Bardzo polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2021

Nie ma nikogo lepszego niż Maurycy. Wiele razy ratował moją sytuację na studiach i przygotowywał mnie do trudnych egzaminów. Dzisiaj dzięki niemu właśnie zostałem inżynierem! Jestem bardzo wdzięczny za zaangażowanie, jakie wkłada w prowadzenie zajęć. Zawsze jest świetnie przygotowany a lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze. Chciałbym bardzo podziękować. 5/5 to za mało!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Najlepszy korepetytor jakiego miałem! Uczęszczam na zajęcia już kilka miesięcy i widzę znaczną poprawę w moich ocenach na studiach. Dzięki Maurycemu zdałem wszystkie egzaminy na 4 i 5! Gorąco polecam, sprawdźcie sami a nie pożałujecie :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Bardzo się cieszę się, że trafiłem na Maurycego, bo dzięki niemu udało mi się zaliczyć najtrudniejszy egzamin na studiach (i to na 5!), chociaż czasu było niewiele ;) Maurycy prowadzi korepetycje rzetelnie, profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

W życiu na żadnych korepetycjach nie nauczyłem się tyle co tutaj. Ogromnym plusem dla mnie jest fakt, że zajęcia mogą być prowadzone online (jestem niestety za granicą i nie mam możliwości stacjonarnego uczęszczania na nie). Korepetycje zawsze są punktualnie, Maurycy ma ogromną wiedzę którą umie przekazać w prosty i zrozumiały sposób. Polecam gorąco!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Taki poziom, jakość zajęć i przede wszystkim efekty nauki są możliwe tylko u Maurycego. Dzięki niemu zdałem najtrudniejszy egzamin na studiach!!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Korepetycje z Maurycym to czyta przyjemność, zawsze panuje na nich przemiła atmosfera sprzyjająca nauce. Widać, że Maurycy to profesjonalista, ma świetne podejście do ucznia i ogromną wiedzę, którą umie przekazać. Super, polecam każdemu kto jeszcze się zastanawia :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Ucząc się z różnych kursów na Udemy oraz na studiach nie nauczyłem się tak dużo co z Maurycym. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie, Maurycy zawsze jest do nich solidnie przygotowany i ma wesołe, pozytywne i profesjonalne nastawienie. Zacząłem z nim korepetycje już jakieś pół roku temu i moja wiedza poszerzyła się niesamowicie. Szczerze polecam!

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Jestem mega zadowolony, jak zwykle niezawodny Maurycy i tym razem uratował mnie przed egzaminem (programowanie wieloparadygmatowe). Wiem, że sam nie dałbym rady przyswoić materiału, dziękuję!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Maurycy to bardzo kompetentny i zdolny korepetytor. Pomoc w zadaniach natychmiastowa. Wszystko wytłumaczone krok po kroku w jasny i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Świetny nauczyciel! Maurycy uczy mnie od podstaw programowania w języku JavaScript. Poważnie podchodzi do sprawy, bardzo ciekawie tłumaczy, aby każdy szczegół był zrozumiany. Dzięki pracom domowym które zadaje, utrwala się zdobytą wiedzę. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Bardzo dobrze współpracuje się z Panem Maurycym. Cierpliwy, rzetelny, z ogromną wiedzą. Kogoś takiego szukałem, serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Zawdzięczam Panu Maurycemu świetny wynik z matury z informatyki (96%)! Świetny korepetytor, cierpliwy i indywidualnie podchodzący do ucznia. Doskonale tłumaczy i jest wymagający. Bardzo polecam, lekcje są pełne konkretnej wiedzy i bardzo dobrze zorganizowane.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2021

Bardzo profesjonalne podejście do tematu programowania. Dawno nie miałem do czynienia z tak kompetentnym nauczycielem. Maurycy jest bardzo spokojny i wyrozumiały, bardzo dobrze i powoli tłumaczył niezrozumiałe mi do tej pory zagadnienia. Już po pierwszych zajęciach dużo mi się rozjaśniło. Polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Raczej nie piszę opinii w internecie, ale Mauryce jest tak świetnym korepetytorem, że muszę się tym podzielić. Zajęcia pomogły mi opanować materiał na kolokwium, bez pomocy Maurycego ciężko byłoby je zdać. Dodatkowo kontakt z korepetytorem jest błyskawiczny, od razu odpisał na moją prośbę o udzielenie korepetycji. Zdecydowanie na plus, będę stałym uczniem :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Maurycy skutecznie potrafi przygotować każdego do matury z informatyki. Trafiłem do niego z polecenia kolegi i jestem jego uczniem już trzeci rok. Najpierw jak już wspomniałem przygotował mnie do matury, a teraz pomaga mi w zaliczeniach na studia. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Maurycego, bez niego pewnie nie doszedłbym tak daleko.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Naprawdę warto! Zapisałam się jakiś czas temu na pierwsze zajęcia online i już wiem, że to jest korepetytor jakiego potrzebowałam - ciepły, miły, rzetelny i profesjonalny. Ma ogromną wiedzę, którą umie przekazać innym. Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Po prostu super :) Dla Maurycego trudniejsze zadania nie stanowią problemu, potrafi każde zagadnienie wytłumaczyć rzeczowo i na temat. Serdecznie polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Maurycy to najlepszy korepetytor jakiego miałem. Już na wejściu bije od niego ogromny entuzjazm i widać, że ma ogromną wiedzę i jest bardzo profesjonalny. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało, pomagał, doradzał, wszystko w przystępny ciekawy sposób. 5/5

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Serdecznie polecam Pana Maurycego! Zacząłem korepetycje 3 miesiące przed maturą, ale z dobrym tempem i jeszcze lepszym rozłożeniem materiału, udało mi się uzyskać bardzo wysoki wynik (96%!). Polecam każdemu bez żadnych wątpliwości.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Bardzo dobry korepetytor, pomógł mi zdać maturę i nadal pomaga mi na studiach. Nauczyłem się niezrozumiałego dla mnie wcześniej języka JavaScript i wielu innych, Serdecznie polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Jestem niesamowicie zadowolony z korepetycji! Maurycy jest bardzo dobrym korepetytorem, świetnie i aż do skutku tłumaczy każde z zadań. Dużym plusem są elastyczne godziny zajęć i możliwość nauki przez Skypa. Zdecydowanie polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2020

Świetnie przygotował mnie do rozszerzonej matury z informatyki. Teraz jestem na pierwszym roku studiów (wymarzona uczelnia!) i nadal korzystam z jego pomocy. Polecam sprawdzić, mało jest tak kompetentnych i dobrych korepetytorów.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Tyle czasu czekałem na kogoś takiego jak Maurycy - poprzedni korepetytorzy byli po prostu beznadziejni. Widać, że chodziło im tylko o kasę, w ogóle nie interesowali się losem swoich uczniów. Maurycy udziela korepetycji - jak mówi - z pasji, co widać. Zna się dosłownie na wszystkim, jestem pod wrażeniem nie tylko jego wiedzy, ale również tego, w jaki sposób jest w stanie ją przekazać. Jest zdecydowanie najlepszy w swoim fachu, zdacie z nim maturę, każdy egzamin na studiach i dostaniecie każdą pracę. Polecam, naprawdę warto.

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Maurycy to najlepszy korepetytor z jakim miałem przyjemność pracować. Nie tylko zna się na rzeczy i świetnie tłumaczy, ale jest też przemiłym i serdecznym człowiekiem. Na zajęciach panuje luźna, sprzyjająca nauce atmosfera, a w ciągu 60 minut Maurycy jest w stanie wytłumaczyć i nauczyć więcej niż nie jeden profesor na studiach. Bardzo polecam, zapisanie się na korepetycje do niego to był najlepszy wybór.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Zajęcia przebiegają w bardzo sprzyjających nauce warunkach, jestem bardzo zadowolony z naszej wspólnej pracy. Maurycy przygotowuje się do każdych zajęć bardzo starannie, motywuje do samodzielnego myślenia oraz jest otwarty na różne rozwiązania danego problemu. Widać, że lubi to co robi i jest w tym świetny!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2020

Rewelacja! Od roku uczęszczam na zajęcia do Maurycego i nawet nie miałam pojęcia, ile można się w tym czasie nauczyć. Wiedzą prześcignąłem swoich kolegów ze studiów, dzięki czemu mam teraz dobrą pracę w zawodzie. Nie ma lepszego korepetytora!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony Pana Maurycego w połączeniu z ogromną wiedzą pomogły mi zdać bardzo trudny egzamin na studiach (a kilka lat wcześniej - maturę z informatyki na 94% :)). Uważam, że jest to najlepszy korepetytor w swoim fachu, nie znajdziecie nikogo lepszego.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Informatyki uczę się na własną rękę od 3-4 lat i jak można się domyślać, miałam trochę problemów ze zrozumieniem niektórych rzeczy. Maurycy pomógł mi pokonać te trudności i sprawił, że bardzo szybko załapałam o co w tym wszystkim chodzi. Bardzo podobają mi się jego metody nauczania, nauka jest lekka i przyjemna, nie męczy. Gorąco polecam!

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Maurycym. Od ponad 2 lat przygotowuje mnie do egzaminów na studiach, dzięki nim dostałem stypendium za najlepsze wyniki w nauce. Gorąco polecam, nie znajdziecie nikogo lepszego.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Serdecznie polecam tego korepetytora, od stycznia przygotowywał mnie do matury (zdałem na 94%!) a teraz pomaga mi opanować materiał na studia. Ma świetne podejście do ucznia i wszystko powoli i zrozumiale tłumaczy.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2020

Świetny korepetytor! Pomógł mi opanować materiał do ważnego kolokwium na studiach, gdyż wiedza z wykładów kompletnie mi nie wystarczała. Zajęcia mozna realizować przez Internet co jest dla mnie sporym plusem. Dzięki Maurycemu zaliczyłem kolokwium na 5!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Bardzo polecam korepetytora Maurycego. Jego nauka informatyki prowadzona jest w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem. Jest bardzo fachowy, dobrze tłumaczy materiał i ma świetne podejście do ucznia.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolony z pomocy Pana Maurycego. Ma ogromną wiedzę i dobrze tłumaczy. Dzięki niemu udało mi się zdać maturę na 98%, teraz na studiach informatycznych nadal korzystam z jego usług.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Na początku byłem sceptycznie nastawiony co do zajęć prowadzonych online, jednak po pierwszych zajęciach zmieniłem zdanie - uważam, że nauczyłem się całkiem sporo, w tym uslyszałem wiele wartościowych rad od Maurycego. Na pewno będe kontynuwoał naukę u niego.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2020

Maurycy jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Najlepszy korepetytor z jakim miałem okazję się uczyć, potrafi obrać właściwą strategię, zainteresować i zmotywować do pracy. Szczerze polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Po miesiącu korepetycji z Maurycym z czystym sumieniem mogę polecić tego korepetytora. Nauka jest bardzo intensywna, ale też bardzo skuteczna. Najlepszy nauczyciel jakiego miałem.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Odkąd uczęszczam na korepetycje do Pana Maurycego zacząłem co raz lepiej programować. Dotychczas sporo rzeczy związanych z Pythonem sprawiało mi trudności, dzięki Maurycemu wiem, jak sobie z nimi radzić i jak je rozwiązać. Serdecznie polecam, lekcje są bardzo intensywne i rzetelne, a tego właśnie oczekiwałem i się nie zawiodłem!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Bardzo profesjonalny korepetytor. Wymagający i skuteczny, a zarazem bardzo uprzejmy. Jestem zadowolony ze współpracy i serdecznie polecam:)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Zdecydowanie polecam, przygotował mnie do matury tak dobrze, że zdałem na 98%. Dzięki niemu teraz pracuję zawodowo jako programista i studiuję informatykę. Świetny korepetytor!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Najlepszy korepetytor jakiego miałam, ma super podejście do klienta, w rzetelny i zrozumiały sposób przekazał mi swoją wiedzę. Po zajęciach na studiach nie rozumiałam nic, Pan Maurycy wszystko na spokojnie mi wyjaśnił, tak że po pierwszej lekcji z nim wiedziałam więcej niż po 3 tygodniach na uczelni. Aż chce się uczyć! :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Super atmosfera oraz indywidualne podejście do ucznia. Widać zaangażowanie nauczyciela w prowadzenie zajęć. Serdecznie polecam wszystkim!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Czy trzeba coś dodawać do poniższych opinii? Dzięki niemu napisałem maturę na 90%. Z gościem przerobisz cały materiał do matury rozszerzonej z informatyki. Jedna lekcja z nim dała mi więcej niż 2 lata informatyki w szkole. Pozdrawia student informatyki.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Pan Maurycy to świetny nauczyciel i informatyk. Przez 8 miesięcy przerobiliśmy cały materiał do matury, którą zdałam na 96%. Zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie, w odpowiednim tempie, wszystko tłumaczone było wyczerpująco i zrozumiale. Polecam wszystkim!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Maurycy jest zdecydowanie najlepszym informatykiem jakiego można spotkać na swej przedmaturalnej drodze, Rzeczowy, świetnie przygotowany i z ogromnym zasobem wiedzy, co bardzo ważne również praktycznej. Można sądzić, że ma wygórowane ceny, ale za jakość się płaci. Na maturze 2020 dzięki korepetycjom z Maurycym uzyskałem 84%. Bez tego miałbym może 10%. W 8 miesięcy przerobiliśmy dokładnie cały niezbędny do matury materiał w bardzo przejrzysty i efektywny sposób. Regularne lekcje raz w tygodniu w zupełności wystarczyły mi praktycznie od podstaw opanować wiedzę. niezbędną do matury z informatyki. Przed maturą czułem, że każdą jestem w stanie napisać na 90%+, niestety tu stres i zmęczenie zrobiły swoje. Prace domowe były często obszerne, ale nigdy nie miałem z nimi większych problemów. W razie potrzeby Pan Maurycy zawsze służył pomocą. Konkretny, punktualny i niezastąpiony. Polecam!!!

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Maurycy to jeden z najlepszych nauczycieli oraz najlepszy korepetytor z jakim miałem do czynienia w swoim życiu. Jego usługi nie należą do najtańszych, ale są jak najbardziej warte swojej ceny. Indywidualne zajęcia mamy od połowy sierpnia. Cały kurs jest świetnie zrobiony oraz rozłożony w czasie tak, aby nie oszaleć od ilości materiału do zrobienia, lecz być ciągle w formie. Na zajęciach czuć to, że Maurycy to bardzo rzeczowy człowiek umiejący świetnie przygotowywać ludzi. Nie da się naprawdę napisać czegokolwiek negatywnego na temat tych zajęć. Dzięki nim czuję się naprawdę bardzo dobrze przygotowany do matury (z próbnej matury CKE 2020 miałem 96% nie przypuszczając, że kiedykolwiek osiągnę taki wynik). Polecam każdemu kto potrzebuje pewności tego egzaminu z jak najwyższym wynikiem. Gdyby było to możliwe dałbym aż 6 gwiazdek.

avatar
Włodzimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Zdecydowanie polecam!! Pan Maurycy przygotował mnie od zera w 5 miesięcy do matury rozszerzonej z informatyki. Cały kurs jest świetnie przygotowany, każda lekcja wypełniona nowymi informacjami, omówione zostają wszystkie zagadnienia z podstawy programowej i nie tylko. Nieważne jakie pytanie zadałem, jaki błąd popełniłem, Pan Maurycy zawsze wiedział jak odpowiedzieć, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony z kursu i czuję się w pełni przygotowany do matury!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Maurycy to bez dwóch zdań najlepszy nauczyciel informatyki z którym miałam kiedykolwiek do czynienia. Działałam z paroma przedtem, ale to było zwykłe marnowanie pieniędzy. Maurycy nie jest tani, ale lekcje z nim to naprawdę.. wow. Nie wiedziałam, że może być ktoś aż takim pasjonatem, tak wąskiego tematu, jakim jest matura z informatyki. O cokolwiek nie zapytam, odpowiedź jest od razu i to z tyloma szczegółami, że nie mam więcej pytań. Dosłownie. Jeżeli jeszcze się zastanawiasz, zadzwoń i zapytaj się o wszystko, a zrozumiesz o czym mówię!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2019

Rozpocząłem kurs maturalny na początku września tego roku. Zajęcia prowadzone na najwyższym możliwym poziomie. Nauczyciel zawsze przygotowany, cały czas wskazuje co można zrobić lepiej, gdzie usprawnić działania, by matura wyszła tak dobrze, jak tylko się da. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Świetny informatyk i nauczyciel. Polecam każdemu!

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Lekcje z Panem Maurycym są prowadzone w sposób profesjonalny. W około pół roku udało się w pełni przygotować do matury i zrozumieć większość problemów informatycznych. Gorąco polecam każdemu :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Gorąco polecam pana Maurycego jako korepetytora z informatyki! Przez około 8 miesięcy przerobiliśmy cały wymagany materiał do matury rozszerzonej z tego właśnie przedmiotu. Na zajęciach panowała miła i przyjemna atmosfera. Każde zagadnienie było wytłumaczone w zrozumiały i jak najprostszy sposób. Serdecznie polecam!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Praca z Panem Maurycym to czysta przyjemność. Przez 4 miesiące udało nam się przerobić cały materiał potrzebny do matury. Na każde pytanie, które przyszło mi do głowy, dostawałem wyczerpującą odpowiedź :) Pan Maurycy pokazał mi również jak podchodzić do zadań konkretnego typu, dzięki czemu zaoszczędziłem mnóstwo czasu na maturze.
Naprawdę polecam! :)

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Praca z Maurycym to sama przyjemność. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie i nie ma żadnych problemów aby zrozumieć omawiany temat. Bardzo polecam, świetne przygotowanie do matury ;)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Informatyki zacząłem uczyć się pół roku przed maturą, dzięki pomocy Maurycego czułem się równie dobrze (a może i lepiej) przygotowany jak koledzy po trzech latach nauki na profilu mat-inf. Zdecydowanie polecam korepetytora, okazuje się że informatyka nie jest aż taka straszna ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Współpracę podjęłam na rok, w wakacje, przed maturą, zdarza mi się być małym leniem, ale dzięki pomocy pana Maurycego daliśmy rade dotrzeć do fajnego poziomu. Potrafi wskazać szczegóły, które uciekają uwadze, a mogą sprawić, że na maturze byłaby kaplica. Pozytywna motywacja i bardzo kompetentna pomoc z jego strony. ZDECYDOWANIE POLECAM WSZYSTKIM i mam nadzieje, że współpraca będzie trwać, na studiach poprzeczka będzie wyższa i pomoc ze strony kogoś kto zna się na rzeczy to świetna sprawa. Dziękuję za ten rok :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Bardzo dobry korepetytor. Polecam

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Dokładny,dobrze tłumaczący i znający się na rzeczy korepetytor,polecam każdemu kto potrzebuje pomocy z informatyki,szczególnie osobą,które zdają maturę

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Świetny korepetytor! Pan Maurycy potrafi nie tylko doskonale przekazywać wiedzę ale i również odpowiednio motywować do pracy. Polecam każdemu

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Najlepszy nauczyciel!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Zaczęłam przygotowania do matury z informatyki na 3 miesiące przed, ale to nie był żaden problem, bo wystarczy tylko trochę chęci i wszystko jest wykonalne. Nawet przerobienie 3 lat materiału w 3 miesiące :D Sama nigdy nie dałabym rady, a tak wszystko wydało się proste. Inni korepetytorzy tylko się śmiali, a Maurycy podjął wyzwanie, więc jeżeli korki z informatyki - to tylko tutaj! :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Super mi się pracowało z Maurycym przez ten rok. Przerobiliśmy dokładnie cały materiał do matury. Bez jego pomocy nie napisał bym jej tak dobrze :) Bardzo polecam

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Z usług Maurycego korzystam już około pół roku. Jestem bardzo zadowolony. Wszystkie zagadnienia tłumaczone są dokładnie i zrozumiale a zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób. Maurycy jest cierpliwy i współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pana Maurycego. Konkretnie, rzeczowo i na temat ponadto w prosty sposób tłumaczy to co zawiłe i skomplikowane. Zajęcia na bardzo wysokim poziomie a atmosfera niezwykle przyjazna.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Maurycy to osoba godna polecenia. Jeśli ktoś szuka osoby o najwyższych kwalifikacjach i wiedzy to niech nie szuka dalej- bo właśnie ją znalazł. Jego wiedza jest na poziomie specjalistycznym. Najlepszy korepetytor z jakim miałam do czynienia :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Wcześniejsze zajęcia u innego korepetytora okazały się stratą czasu i pieniędzy, dopiero tutaj znalazłam fachowca w swojej dziedzinie. Maurycy świetnie potrafi przekazywać swoją wiedzę. Takich nauczycieli naprawdę ze świecą szukać!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Na lekcjach super atmosfera i dokładne tłumaczenie materiału aż do skutku. Przed zajęciami miałem wątpliwości czy poradzę sobie z maturą z informatyki. Po kilku lekcjach wszystko było już dla mnie do ogarnięcia i zacząłem sobie radzić ze wszystkimi zagadnieniami które sprawiały mi największe problemy. Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2019

Nigdy wcześniej nie miałem korepetycji w formie zdalnej, online.
Po kilku zajęciach muszę stwierdzić że taka forma w zupełności nie odbiega od tej stacjonarnej w przypadku nauki informatyki. Jestem bardzo zadowolony z poziomu zajęć. Maurycy zna się na rzeczy i świetnie potrafi przekazywać swoją wiedzę.
Serdecznie polecam :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Maurycym dla osób, które chcą się nauczyć a nie tylko uczyć informatyki. Dzięki tym lekcjom zrozumiałem zagadnienia, które wcześniej wydawały mi się niemożliwe do pojęcia. Maurycy jest wymagający i dzięki temu bardzo skuteczny! Szczerze polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Polecam wszystkim korepetycje u Maurycego! Największą zaletą jest to, że podejście Maurycego jest bardzo indywidualne przez co wszystko co tłumaczy jest bardzo zrozumiałe i przystępne. Wszystko na plus :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Lekcje informatyki tylko w szkole to za mało, gdy chce się osiągnąć prawdziwy sukces na maturze. Przekonałem się o tym bardzo szybko, porównując lekcje szkolne z zajęciami z Maurycym. Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia. Dzięki kursowi odzyskałem nadzieję w dobry wynik z matury z informatyki :) Polecam wszystkim!

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Szczere 5/5. Pan Maurycy bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Ogromna wiedza. Z początku byłem niechętnie nastawiony do korepetycji online, ale po pierwszej lekcji zmieniłem zdanie. Wszystkim niezdecydowanym polecam spróbować. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panem Maurycym.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Jestem pod wrażeniem umiejętności i wiedzy tego korepetytora. Maurycy nie dość że ma wiedzę, umie ją w bardzo prosty sposób przekazać. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Maurycym, szczerze polecam ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Pan Maurycy jest pozytywnym profesjonalistą, godny polecenia nauczyciel również dla studentów! Atmosfera bardzo przyjemna, zajęcia na luzie i mnóstwo zaangażowania ze strony Pana Maurycego!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Pełen profesjonalizm, Maurycy zawsze jest przygotowany i odpowiada na wszystkie pytania. Na zajęciach jest luźna atmosfera co zachęca do zadawania pytań i pogłębiania swojej wiedzy. Systematyczna praca z Maurycym i zawzięcie to klucz do osiągnięcia sukcesu.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

polecam serdecznie, maurycy wkłada dużo pracy i serduszka w lekcje, przedstawia informatykę na swój sposób i wiedzę ma ogromną! Nie tylko potrafi przybliżyć w logiczny i poukładany sposób informatykę ale stara się również nawiązać kontakt z uczniem i pomóc mu w rozwoju. Do każdego podchodzi indywidualnie, ma na uwadze jego potrzeby. Myślę że każdego w jakiś sposób potrafi przekonać do siebie i do informatyki :) serio warto spróbować!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2018

Maurycy jest doskonałym korepetytorem, zawsze pomocnym oraz wyrozumiałym. Lekcje prowadzone w przemiłej atmosferze a co najważniejsze, są wyjątkowo efektywne, co pozwala na szybkie opanowanie materiału czy nadrobienie zaległości. Informatyka nigdy nie była dla mnie łatwiejsza :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Mimo, iż informatyka nigdy nie była moją mocną stroną, dzięki korepetycjom z panem Maurycym bez problemu udało mi się zaliczyć moje pierwsze kolokwium z informatyki. Nie przypuszczałem nawet, że może mi pójść tak dobrze. Szczerze polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Maurycy to nauczyciel bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Potrafi zainteresować przedmiotem i ma bardzo dobre podejście do swojej pracy. Dużo zaangażowania i uwaga, którą poświęca sprawia, że naprawdę ta wiedza wchodzi do głowy. Super przygotowanie do zajęć, dużo materiałów, zadań i fantastyczna atmosfera. Polecam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Maurycym. Wyjaśnił mi on praktycznie od podstaw cały niezbędny materiał na kolokwium i bez problemów zdałem. Dla mnie główną zaletą jest to, że lekcje prowadzone są bardzo sprawnie, konkretnie, bez przynudzania, po prostu wykorzystuje się każdą minutę. Serdecznie polecam wszystkim wszystkim, którzy mają problemy z informatyką.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Bardzo polecam zajęcia z panem Maurycym. Na zajęciach panowała luźna atmosfera i żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi. Wszystko wytłumaczone w bardzo zrozumiały sposób.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Poziom wiedzy nauczyciela bardzo wysoki. Przyszedłem z celem dostania się na wymarzone studia informatyczne. Pan Maurycy świetnie przygotował mnie do matury i bez żadnych problemów dostałem się. Ponadto atmosfera na zajęciach jest bardzo miła i świetnie się pracuje. Gorąco polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panem Maurycym, ponieważ dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze tematy z informatyki. Metody nauczania są na wysokim poziomie a informatyka staje się znacznie łatwiejsza i z czasem, nawet najbardziej skomplikowane zadania stają się proste :)

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2018

Lekcje prowadzone bardzo ciekawie, wszystko świetnie wytłumaczone. Z Maurycym zrozumienie informatyki i zdanie matury na 100% to żaden problem!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Anielska cierpliwość, poczucie humoru, podejscie i przede wszystkim... ogromna wiedza pana Maurycego sprawiły, że zdałem maturę rozszerzoną z informatyki z wynikiem nawet wyższymi niż się spodziewałem. Jestem pewny, że lepiej trafiż nie mogłem, polecam każdemu! Pan Maurycy to profesjonalista i KAŻDY będzie zadowolony, gwarantuję.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2018

Bardzo fajne i przyjemne korepetycje, które dużo uczą i dają do myślenia.
Pozdrawiam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Szybka i skuteczna pomoc. Bardzo krótki czas oczekiwania na odpowiedź i profesjonalne podejście. Polecam wszystkim!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Maturę z informatyki zdawałem w tym roku i przygotowywałem się do niej razem z Maurycym. Jeżeli ktoś podąży za jego wskazówkami to sukces jest w zasięgu ręki. Matura rozszerzona z informatyki napisana na 98%, polecam gorąco.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Polecam każdemu! Pan Maurycy potrafi przekazać posiadaną wiedzę w łatwy, przyswajalny sposób. Nikt tak jak on nie zmotywuje do działania.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Bardzo miły nauczyciel, jestem zadowolony z zajęć. Ogromna wiedza i zaangażowanie.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Bardzo duży profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Uczestniczę w zajęciach Skype od ponad trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Serdecznie polecam.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z kursu, polecam wszystkim!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Profesjonalne podejście, klarowność działania, wysokie umiejętności, w tym interpersonalne. Cóż więcej trzeba ? :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2018

Szukasz profesjonalisty, który zna się na rzeczy? Maurycy to idealna osoba. Maturę zna dosłownie NA WYLOT. Wie o niej wszystko. Na pierwszym spotkaniu wszystkie moje wątpliwości się wyjaśniły. Okazało się, ze matura z informatyki wcale nie jest taka trudna, jak nam w szkole mówiono. Maurycy to świetny człowiek, szczerze polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Maurycy to profesjonalista. Zajęcia z nim to sama przyjemność - wie doskonale o czym mówi, wszystko potrafi na prawdę dobrze wytłumaczyć oraz ma masę dodatkowych materiałów. To wszyskto powoduje, ze to najlepszy nauczyciel informatyki. Warto

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Bardzo polecam, konkretnie i w dobrym terminie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Świetny korepetytor! Polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Maurycy bardzo dziękuję, dzięki Twoim korepetycjom zdałam jeden z ważniejszych egzaminów, jesteś świetnym nauczycielem, Twoja cierpliwość powinna zostać nagrodzona noblem! Serdecznie polecam, Maurycy to nauczyciel u którego nauczysz się wszystkiego co jest związane w informatką w bardzo czytelny sposób, Maurycy tłumaczy i powtarza tyle razy aż się zrozumie , wszystko na spokojnie i w przyjaznej atmosferze. , zawsze można na niego liczyć, nawet po zakończeniu korepetycji. Maurycy to bardzo rzetelna i godna zaufania osoba.POLECAM!!!!!

avatar
Fryderyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Maurycy to najlepszy korepetytor z informatyki. Zajęcia z nim to naprawdę przyjemność.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Maurycy to kompetentny, znajacy się na rzeczy i przede wszystkim kochający swoją pracę nauczyciel - co zobaczycie już na pierwszej lekcji. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, sprawiają, że obustronny wysiłek owocuje szybkimi rezultatami. Ponadto jest świetnym motywatorem, dzięki czemu jeszcze częściej i chętniej spędzam czas na nauce informatyki. Ciężko będzie mu kiedykolwiek dorównać, ale mam cichą nadzieję, że nadejdzie moment, kiedy uczeń przerośnie mistrza, a to będzie idealny dowód na to jak dobrym jest nauczycielem. Każdemu kto się jeszcze waha, z czystym sumieniem polecam korepetycje z Maurycym.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Jestem bardzo zadowolony ze wspolpracy z panem Maurycym. Naprawde dobry korepetytor. Warto

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Wczoraj zapisałem się na kurs maturalny z panem Maurycym. Jestem po pierwszym spotkaniu. Było bardzo milo. Pan Maurycy to doświadczony nauczyciel. Współpraca zapowiada się świetnie. 5/5

avatar
Andrew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

I’m really satisfied with the quality of the lesson I had with Maurycy. I think that he is the best teacher I’ve ever had. He had to teach me about the objective programming in C++. You know what? In just four lessons I learned everything. Honestly, he is the only one you should think of. Great job!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Niedawno rozpoczęłam kurs maturalny z Maurycym. Super koleś :) Bardzo miły, doświadczony. Polecam każdemu.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Świetny korepetytor. Warto!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Doskonały kontakt z uczniem i jego rodzicem, możliwość dostosowania pory i wymiaru zajęć. Maurycy potrafi cierpliwie, ciekawie i skutecznie przekazywać wiedzę.Lekcje prowadzone przez takiego nauczyciela to prawdziwa przyjemność. Dzięki tej współpracy maturę z informatyki zdałem z najlepszym wynikiem w szkole i dostałem się na informatykę na PW. Naprawdę warto!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

W przypadku Pana Maurycego powinna zostać dodana ocena Najlepszy. Jestem matką tegorocznego maturzysty. Właśnie otrzymaliśmy wyniki - rewelacja. Pan Maurycy dokonał cudu! Ale coś innego jest również ważne - pan Maurycy stał się autorytetem dla syna, ostatnia instancja, kimś kto imponuje i wskazuje drogę. Prawdziwy mentor i nauczyciel. To rzadkie w tych czasach. Korepetycje Pana Maurycego nie sa tanie - ale to najlepiej wydane pieniądze przez nas w ostatnim czasie i warte każdej złotówki.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Bardzo dobry kontakt. Świetna pomoc w tworzeniu strony. Nauczyłam się wiele rzeczy. Na pewno skorzystam jeszcze z wiedzy Maurycego!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Genialny korepetytor. Dwa spotkania przygotowujące i kolokwium zdane na 5, dzięki!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Świetny korepetytor, w szybki i jasny sposób wytłumaczył najbardziej skomplikowane zagadnienia. Polecam każdemu.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Wspaniały korepetytor. Lekcje na najwyższym poziomie. Szczerze polecam każdemu

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Dziękuję za zajęcia. Po pięciu miesiącach nauki maturę z informatyki napisałem beż żadnego problemu. W szczególności doceniam duże zaangażowanie i uwagę poświęcaną uczniowi. Kiedy zdarzało mi się napotkać jakiś problem podczas robienia zadań samodzielnie, zawsze mogłem odezwać się przez Skype i otrzymać pomoc.

Maurycy

Dziękuję Karol za miłe słowa :) Powodzenia na studiach, na które najpewniej nie trudno będzie się dostać!

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Widze, ze nie jestem jedyna... Jestem zadowolona z usług Pana Maurycego. 4 intensywne spotkania z programowania Javy pomogły mi pokonać moją największą zmorę 1 roku. Z pewnością zachowam sobie kontakt w razie kolejnych klopotow :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Korepetytor godny polecenia.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Pan Maurycy w ciągu 4 miesięcy nauczył mnie materiału z 4 lat. Jest bardzo doświadczonym, cierpliwym korepetytorem i bardzo dobrze tłumaczy. Szczerze polecam.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Serdecznie polecam każdemu.

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Maurycy jest naprawdę wartym polecenia korepetytorem, szybko łapie kontakt z uczniem i sprawia, że czeka się na te korepetycje z wielką przyjemnością. Potrafi wyjaśnić większość wątpliwości z zakresu podstawowego jak i rozszerzonego. Polecam!

avatar
Domi W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Zaczęłam dość nietypowo, bo w maju. Kurs maturalny do maja 2019 oczywiście. Minął miesiąc od naszych pierwszych zajęć i szczerze mogę wszystkim polecić. Zajęcia z Maurycym są naprawdę fajne - korepetytor jest BARDZO doświadczony, wie o czym mówi, zawsze mogę zadać mu pytania i od razu mieć odpowiedź. Poza tym - to strasznie miły gość. Wie jak rozmawiać, szalenie miły, inteligentny. Nie ma co szukać dalej, Maurycy to najlepszy wybór.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Najlepszy korepetytor. Polecam wszystkim.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona z kursu maturalnego z Maurycym. Zna się na rzeczy. Matura zdana myśle na 90%, polecam wszystkim.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2018

Polecam zajęcia z panem Maurycym, chodzi się na nie z przyjemnością. Miła atmosfera, dokładnie tłumaczone zadania i świetne przygotowanie do matury rozszerzonej. Z takim korepetytorem cechującym się niesamowitą cierpliwością informatyka nie jest straszna :)

avatar
miloslaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ale gosciu - jestes nieasmowity. Nie mam pojecia jak to robisz, ale serio lekcje z toba to sama przyjemnosc

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Nie ma słów. Maurycy na trzech spotkaniach nauczył mnie wszystkiego, abym zaliczyła kolokwium bez żadnego problemu. Miły, uczciwy i przede wszystkim - doświadczony. Nie leje wody, a doskonale wie o czym mówi. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Nie ma lepszego wyboru niż Maurycy! Pojęcia z zakresu studiów mu niestraszne, jest cierpliwy, rzetelny i posiada ogromną wiedzę. Polecam korzystanie z jego pomocy, a na pewno nikt się nie zawiedzie!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Świetny kontakt, bardzo szybka pomoc, projekt oczywiście zrobiony bez zarzutów. Bez zastrzeżeń polecam Maurycego.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Korepetytor pomógł mi sto razy szybciej niż się spodziewałem. Błyskawiczny kontakt i pomoc bez zastrzeżeń. Polecam!

avatar
Kasia D.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Jestem pod wielkim wrażeniem. Zgodnie z obietnicą, przez trzy tygodnie nadrobiłam wszystko z programowania potrzebnego do matury. Aktualnie uczę się Excela, zobaczymy jak wyjdzie. Zapowiada się mega. Tempo pracy jest dla mnie idealne. Po każdej lekcji czuję, że jest spory postęp. Dziękuje.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Wspaniały nauczyciel!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Maurycy, chciałabym Ci bardzo podziękować za trud, który włożyłeś w nauczenie mnie. Tylko dzieki Twoim staraniom, cierpliwości i nieprzerwanej motywacji udało mi się zaliczyć. Jesteś świetny, jeszcze raz dziękuje !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Współpraca z Panem Maurycym to sama przyjemność. Sprawnie odpowiada na wiadomości, szybko udziela potrzebnych informacji. Był moja ostatnią deską ratunku. Polecam wszystkim !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z pomocy przy stworzeniu dwóch projektów na studia. Wszystko na czas, profesjonalnie i zawsze z pełnym wytłumaczeniem zagadnień i gotowością do odpowiadania na moje pytania. Bardzo polecam!

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Jakiś rok temu zamarzyło mi się stworzyć własnoręcznie stronę internetową. Byłam w temacie zielona. Dziś mam trzy strony, proste bo proste ale WŁASNORĘCZNIE stworzone. Maurycy odpowiadał mi na każde pytanie, nawet w czasie "poza korepetycjami". Pomagał, doradzał. Zaoszczędziłam masę kasy na przeniesieniu serwera i domen do innego operatora. Właściwie to nie wiem czy powinnam dawać najwyższą ocenę i wychwalać Maurycego :D - jak "nałapie" innych uczniów to nie będzie miał dla mnie czasu :D:D

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2017

Maurycy mimo urlopu podjął się pomocy w moim projekcie, w dodatku błyskawicznie odnalazł się w kodzie i dokonał zręcznych ulepszeń w bardzo ograniczonym czasie. Pełen profesjonalizm :) Ogromnie dziękuję i polecam!!!

avatar
Gośka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Zadania na zaliczenie wykonane szybko i profesjonalnie; kod źródłowy opatrzony klarownymi komentarzami. Polecam korzystać z pomocy Pana Maurycego.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Serdecznie polecam! Bardzo szybko otrzymałem pomoc w zaliczeniu.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Bardzo szybko otrzymałam pracę potrzebną na zaliczenie, jestem niezmiernie zadowolona. Praca została wykonana bardzo sprawnie, ale przede wszystkim rzetelnie!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

W bardzo krótkim czasie naprawdę rzetelne przygotowanie do egzaminu, w moim przypadku matury. Świetny kontakt z Maurycym, bez problemu po zajęciach można się zgłosić z problemem, łatwo złapać z nim wspólny język, naprawdę miła atmosfera na zajęciach - serdecznie polecam! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2016

Lepiej wybrać nie mogłem! Nie potrafiąc praktycznie nic, przygotowałem się do matury rozszerzonej w miesiąc!
Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Maurycy w ciągu 3 tygodni przygotował mnie z 3 lat informatyki.
Coś niesamowitego! Wszystko cierpliwie tłumaczy w bardzo przystępny sposób tak, że to co było kompletną magią i już po godzinie stawało się jasne. Polecam z całym sercem! Niesamowity człowiek i genialny nauczyciel!

Maurycy

Pięknie Ci Maju dziękuję. Trzymam za Ciebie jutro kciuki! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Bardzo dobry korepetytor. Szczerze Polecam Pana Maurycego, ponieważ jest osobą rzetelną, wyrozumiałą i cierpliwą. Bardzo duży plus.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2016

Zdecydowanie najlepszy nauczyciel informatyki. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Zasłużone 5/5. Polecam

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Jestem zachwycona. Po prostu. Z początku nie byłam pewna, czy korepetycje przez internet mają jakikolwiek sens i byłam bardzo negatywnie nastawiona, jednak Pan Maurycy zaproponował, że pierwszą godzinę "on-line" poprowadzi za darmo, jeżeli uznam, że nie ma to sensu.. I co się okazało? Jest to o wiele lepsze niż zwykłe korepetycje "face2face"!!!! Nie muszę marnować czasu na dojazdy, co więcej - dzięki specjalnemu oprogramowaniu p.Maurycy mógł niejako kontrolować moją myszkę i wszystko mi ślicznie wytłumaczył w zaledwie trzy godziny! Kolokwium zdanie na 5! DZIĘKUJĘ!!!!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Polecam bardzo serdecznie. Maurycy pomógł mi w przygotowaniu się do egzaminu. Wyjaśnił wszystkie zagadnienia związane z projektem w ciągu 2 godzin lekcyjnych, czego nauczyciel na uczelni nie był w stanie zrobić w ciągu połowy semestru.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2016

Bardzo polecam! Wszystko bardzo sprawnie, konkretnie i zrozumiale :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2016

Mega profesjonalnie,szybko i przyjemnie. Najlepszy wybór na rynku. Polecam!

avatar
Krzyś W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2016

Pan Maurycy to bardzo konkretna osoba. W swoją prace wkłada całego siebie. Zależy mu na tym, aby faktycznie nauczyć, a nie odbębnić zajęcia. Oczekuje od ucznia tego samego. Motywuje i zmusza do myślenia.
Polecam w 100%, bo jak komuś odrobinę zależy i ma chęć do nauki, to z Panem Maurycym nie moze się nie udać.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Profesjonalizm w każdym calu, polecam zajęcia z Maurycym!!

avatar
Kryspin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Dziękuję za natychmiastową pomoc przy realizacji projektu. Korepetytor bardzo miły, uprzejmy, umie wszystko dokładnie wytłumaczyć.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Bardzo gorąco polecam! Wzorowo zrobiony projekt oraz bardzo klarowne tłumaczenie!! :D Ponadto kontakt z Maurycym jest możliwy chyba 24h na dobę, co jest również mega atutem! :) POLECAM!

avatar
ANETA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

POLECAM!POLECAM!POLECAM!MAURYCY JEST REWELACYJNYM NAUCZYCIELEM, ŚWIETNIE TŁUMACZY, KONTAKT JEST REWELACYJNY GDY POTRZEBUJESZ POMOCY NAWET PO KORKACH SŁUŻY POMOCĄ! JEŻELI CHCESZ SIĘ WZNIEŚĆ NA INFORMATYCZNE WYŻYNY TO MAURYCY NA PEWNO CI W TYM POMOŻE :)

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 stycznia 2016

Maurycy!
Przemiły, profesjonalny i cierpliwy. Bardzo bardzo polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Projekt z C++ zaliczony na 5. W kodzie bardzo dużo komentarzy opisujące działanie programu. Jestem zadowolona, dziękuje :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2016

Semestr zaliczony z pomocą korepetytora. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2015

Dziękuję za profesjonalną pomoc dla mojego syna z szóstej klasy szkoły podstawowej. Po dwóch lekcjach z Panem, syn stworzył własną stronę internetową

avatar
wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

serdecznie polecam korepetytora!

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2015

Jestem w trakcie przygotowań do matury z informatyki. Zajęcia z Panem Maurycym przebiegają w bardzo przyzwoitej atmosferze. Szybko i bez oporów podniosłem poziom swojej wiedzy w dziedzinie informatyki i nie martwię się o egzaminy w przyszłości.
Serdecznie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2015

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Maurycym i polecam je każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z informatyką:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Bardzo dobra współpraca rzetelnie i na czas jestem zadowolona :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Otrzymałam rzetelną pomoc przy edycji tekstu. Bardzo dobry kontakt mailowy, Pan Maurycy jest bardzo cierpliwy, pomimo że pomocy potrzebowałam „na ostatnią chwilę”. Ponadto jest osobą bardzo uczciwą i godną zaufania. Polecam korzystanie z Jego pomocy!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.