Tomasz Maurek

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Warszawa (Wawer)
Piaseczno
Płońsk
Pruszków
Przasnysz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia80 - 120 / 60 min

Tomasz Maurek

Opis ogłoszenia

Bardzo chętnie pomogę Ci solidnie przygotować się do egzaminów i sprawdzianów w jak najszybszym czasie. Przygotowuje uczniów do matur podstawowych i rozszerzonych oraz egzaminu ósmoklasisty.

Prowadzę zajęcia przez internet, dzięki czemu nie będziemy tracić czasu na dojazdy do siebie. Cała lekcja zapisuje się na tablicy interatywnej, którą udostępniam podczas naszego spotkania, dlatego będziesz mieć dostęp do treści z zajęć długo po lekcji. Do tego typu zajęć nie trzeba mieć bardzo dobrego internetu, a sposób połączenia jest bardzo prosty.
Chętnie Ci wszystko wytłumaczę telefonicznie.
Zapraszam do kontaktuPozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.