Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5116 opinii
Dla użytkownika Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

O mnie

Centrum Edukacyjne Maturita istnieje od 12 lat. Nasi wykładowcy do doświadczeni nauczyciele, egzaminatorzy OKE.

Przygotowaliśmy do egzaminów ponad 6 000 uczniów.

Rocznie realizujemy ponad 5 000 godzin zajęć.

Opnie o naszych kursach to niezmiennie od lat 5,0!*Motywujemy i wspieramy!

E-dziennik, harmonogram, powtórki, testy - widzisz swoje postępy.

*Nauczyciele z pasją!

Nasi wykładowcy to doświadczeni nauczyciele i egzaminatorzy.

*Zajęcia na żywo!

Grupy 18-os., wszyscy na kamerkach, masz bezpośredni kontakt z wykładowcą.

*Duża liczba godzin!

Kursy rozszerzone XXL to aż 140 godzin zajęć.

*Stawiamy na zrozumienie!

Bez stresu i obaw, u nas wszystko staje się proste.

*Uczniowie nas polecają

Nasze kursy mają fenomenalne opinie!Na naszych kursach ON-line gwarantujemy:

 • Zajęcia na żywo z nauczycielami – masz bezpośredni kontakt z wykładowcą.
 • Jedyna taka kadra – masz zajęcia z najlepszymi nauczycielami i doświadczonymi egzaminatorami.
 • Kursy nowej matury 2023 i starej matury 2015 (SF) prowadzimy osobno – Uczysz się tej formuły, która Ciebie obowiązuje.
 • Każde spotkanie na żywo jest nagrywane i udostępniane Uczniom po zajęciach - możesz wrócić do lekcji w dowolnym czasie, nawet jeżeli z powodu choroby nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach na żywo.
 • Materiały i filmy z wykładami udostępniane tydzień przed spotkaniem na żywo – masz czas, aby dobrze przygotować się do kolejnych zajęć.
 • Filmy z wykładami – możesz je oglądać w dowolnym czasie, dowolną ilość razy.
 • Wykłady i spotkania prowadzone są zgodnie z harmonogramem – Twoja nauka jest systematyczna i uporządkowana.
 • Spotkania on-line w grupach do 18 osób – możesz czynnie brać udział w zajęciach, nauczyciel ma dla Ciebie czas.
 • Kontakt z nauczycielem również przez e-dziennik – pomożemy, jeżeli masz problem z zadaniem lub nie rozumiesz teorii.
 • Test wstępny, testy sprawdzające i wejściówki – motywują do nauki i pozwalają Ci sprawdzać Twoje postępy w nauce.
 • Testy i warsztaty są omówione w dodatkowych materiałach filmowych - możesz wrócić do nich w dowolnym czasie.
 • E-dziennik – kontakt z wykładowcami, dostęp do wykładów i warsztatów, frekwencja na zajęciach, oceny z testów, indywidualne konto Rodzica i Ucznia.
 • Elastyczny czas zajęć – możesz wybrać dogodny dla Ciebie termin spotkań.
 • Nie marnujesz czasu na dojazdy.
 • Przyjazna atmosfera
 • Nasze kursy mają fenomenalne opinie! Uczniowie nas polecają.  Organizacja naszych kursów ON-line:
 • Zajęcia zgodnie z harmonogramem kursu – systematyczna nauka, uporządkowanie wiedzy
 • Harmonogram kursu dopasowany do podstawy programowej – organizujemy osobne grupy nowej matury 2023 i starej matury 2015 (SF).
 • Część teoretyczna – wykłady w formie filmów, z bardzo dokładnym, obrazowym tłumaczeniem materiału i z przykładowymi zadaniami. Wykład i materiały do tematu (teoria, zadania, testy) udostępniane na tydzień przed spotkaniem na żywo.
 • Część praktyczna – cotygodniowe spotkania na żywo ON-line w grupach do 18 osób. Zaczynamy 5-minutową wejściówką (Kurs Rozszerzony XXL i dla Trzecioklasistów). Następnie nauczyciel krótko przypomina i podsumowuje teorię, kładąc nacisk na najważniejsze pod kątem egzaminu zagadnienia i problemy. Po teorii przechodzimy do zadań, których rozwiązanie omawiamy krok po kroku. Zestawy zadań przygotowane są w logicznym ciągu, umożliwiającym jak najlepsze zrozumienie omawianego tematu.
 • Spotkania na żywo są nagrywane i udostępniane grupie. Dzięki temu Uczeń może zawsze powrócić nie tylko do teorii (wykłady), ale również powtórzyć lekcje ON-line. Nawet jeżeli Uczeń z powodu choroby nie mógł uczestniczyć w zajęciach na żywo.

  Dodatkowe godziny warsztatów (Kurs Rozszerzony XXL i dla Ósmoklasistów) – ćwiczenia arkuszy egzaminacyjnych, omówienie w formie materiałów filmowych.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 116
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2022

Szczerze polecam kursy ósmoklasisty w Maturicie. Jest to ogromna pomoc nie tylko dla ucznia, ale dla rodzica, który chce pomóc dziecku, ale nie zawsze wszystko się pamięta i zna program. W Maturicie uczą doświadczeni nauczyciele, którzy skupiają się na tym, co ważne, co wiadomo że będzie i z czym uczniowie mają problem. Obawialiśmy się początkowo formy zdalnej, ale tutaj jest ona jeszcze lepsza i daje więcej możliwości niż stacjonarna. Obowiązkowe kamerki to złoto, córka dzięki nim była cały czas skupiona, nauczyciele mieli z nią kontakt, czasem nawet pytali. Ale widać nie było to stresujące, bo chętnie wstawała na zajęcia :) Wyniki na egzaminie: 100%, 98%, 90% mówią same za siebie, gorąco polecamy kursy!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2022

Polecam z całego serduszka kursy xxl z chemii i biologii ♥ W końcu trafiłam na kursy, które potrafiły mnie zmotywować, zmusić do regularnej pracy. Cotygodniowe spotkania, poprzedzone wejściówką, powodowały, że naprawdę uczyłam się regularnie i dzięki temu uzyskałam wyniki pozwalające mi na wybór pomiędzy kilkoma uczelniami i kierunkami. Ostatecznie stanęło na stomatologii, mojej wymarzonej, więc Maturita naprawdę spełnia marzenia!
Dodam, że w szkole nie miałam rozszerzenia z chemii, więc zaczynałam praktycznie od zera. Początki były trudne, ale zacisnęłam zęby i dzięki wsparciu wspaniałych nauczycieli z Maturity uwierzyłam w siebie i po prostu - udało się!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Bardzo polecam kursy, bardzo ciekawe zarówno nagrane wykłady jak i zajęcia na żywo, które mieliśmy z egzaminatorem oke. Dzięki tym kursom zdałam maturę, chociaż poprawiałam i jednocześnie pracowałam. Najlepsze kursy online.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Za namową koleżanki wybrałam kursy maturalne z biologii i chemii w Maturicie. Pani Dominika poradziła mi kursy XXL i to był najlepszy wybór! W 7 miesięcy w Maturicie nauczyłam się więcej niż przez wszystkie lata szkoły! Wspaniałe wykłady, dokładnie tłumaczone wszystkie zagadnienia, zajęcia na żywo z cudownymi nauczycielami, o wszystko można było zapytać, bez wstydu że się nie wie. Ostatecznie 92% biologia i 87% chemia! Bardzo dziękuję za najlepsze przygotowanie do matury! Polecam te kursy wszystkim!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo serdecznie polecam kursy xxl z matematyki z panią Katarzyną Wilk-Lemparty oraz fizykę z panem Stefanem Paszkiewiczem! Wspaniali nauczyciele, tłumaczący wszystko dokładnie, z pasją, na najwyższym poziomie. Dzięki nim napisałam matematykę rozszerzoną na 82% i fizykę na 80%, jestem bardzo zadowolona!! Będę polecać Maturitę wszystkim znajomym, bo naprawdę warto! ♥

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Polecam z całego serduszka kurs XXL z chemii! ❤️ Wykłady nagrane przez Panią Dominikę i Pana Bartka są przecudowne! Wszystko na nich jest dokładnie wytłumaczone z przykładami. Zajęcia na zoomie z Panią Justyną to istne cudo! Zawsze można zadać pytanie, rozwiać wszelkie wątpliwości! Po każdych zajęcia otrzymuje się kopniaka motywacyjnego do nauki! Pakiet zadań do sprawdzenia się na poszczególnych etapach powtórek są bardzo pomocne przy systematycznej nauce. Wszyscy podchodzą bardzo kompetentnie do sprawy, na najwyższym poziomie!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Kochana Aniu, bardzo dziękujemy! Trzymamy kciuki z sukces maturalny! ♥

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Polecam kursy w Maturicie! Wszystko dokładnie omówione, ze szczegółami, z naciskiem na formułowanie odpowiedzi. Wszystkie zagadnienia, które pojawiły się w arkuszu zostały omówione na kursie. Jestem bardzo wdzięczna za takie rzetelne przygotowanie, za tłuczenie do głów po kilka razy, aż do skutku. Nie wiem, czy ta matura była wyjątkowo łatwa, czy po prostu ja byłam przygotowana, ale na pewno bez Maturity nie napisałabym tak dobrze i z takim spokojem. Czekam na wyniki, ale wiem, że będzie wysoko. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam wszystkim, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Droga Olgo, bardzo dziękujemy! I za to, że wybrałaś przygotowanie do matury z biologii z nami, i za taką miłą opinię :) Daj znać po wynikach, trzymamy kciuki! ♥

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Jeśli ktoś marzy o bardzo wysokim wyniku z matury to nie mógł trafić lepiej! Mi udało się poprawić wynik z biologi z 75%i na 87% i wynik z chemii z 60% na 82% dzięki czemu jestem studentką lekarskiego na wymarzonej uczelni w Poznaniu :) Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam lepszego specjalisty niż P. Danuta Madziar i dr. Dominika Hapka-Żmich. :) Zajęcia są prowadzone w baaaaardzo sympatycznej atmosferze i jednocześnie bardzo profesjonalnie.
Maturita okazała się wprost idealnym rozwiązaniem na rok "przerwy", który poświęciłam w zupełności na naukę do matury. Dziękuję kochanym Paniom za wspaniałą współpracę i wspólny sukces <3

avatar
Włodzimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Serdecznie polecam kursy Maturity! Uczestniczyłem w kursie z matematyki. Maturę ZDAŁEM po przerwie ponad 20 letniej z wynikiem 44% który jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący . Grupy są małe a zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Szczególnie chciałem podziękować Panu mgr Grzegorzowi Jurkowi, który w dużym stopniu przyczynił sie do mojego sukcesu. Wspaniały człowiek i wykładowca.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Panie Włodzimierzu, bardzo dziękujemy, bardzo cieszymy się, że się udało! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

bardzo polecam korzystanie z edukacji w Maturicie po wielu latach przerwy w nauce zdałam maturę z bardzo dobrymi wynikami szczególne podziękowania przesyłam dla Pani Aleksandry uczącej języka polskiego oraz Pana Tomasza nauczyciela matematyki przedmiotu którego bałam się najbardziej a który bez problemu zdałam serdecznie pozdrawiam

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy i gratulujemy!!!! :D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Po dwunastu latach przerwy z nauką postanowiłam zrobić maturę. Stronkę Maturity znalazłam w internecie. To był strzał w dziesiątkę!! Pani mgr Aleksandra Szmelter jest cudownym nauczycielem. To co robi, robi z pasją i całą wiedzę z rzetelnością przekazuje uczniom. Jest to najlepsza nauczycielka języka polskiego jaką w życiu spotkałam!!! Również muszę wspomnieć o Panu mgr Grzegorzu Jurek, który jest świetnym nauczycielem z matematyki. Wszystko tłumaczy dogłębnie, aż się pojmie sens zadań. Rewelacyjni nauczyciele. Polecam naukę u nich, gdyż są wymagającymi i serdecznymi nauczycielami!!!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Pani Agnieszko!!! Bardzo dziękujemy za te przemiłe słowa ♥ Już wiemy, że polski zdaliście śpiewająco :D Gratulujemy :D ♥ Mamy nadzieję, że wyniki egzaminów pisemnych będą równie wysokie :D
Jeżeli możemy prosić..... Czy mogłaby Pani tę wspaniałą opinię wpisać na naszym fb....? Będziemy bardzo wdzięczni ♥

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Kursy maturalne w Maturicie to super sprawa. Trzy razy próbowałem się dostać na medycynę i właśnie za trzecim razem zdecydowałem się na kursy. Maturę z biologii i z chemii poprawiłem i teraz jestem już studentem lekarskiego w Gdańsku. Z całego serca polecam chemię z panią Dominiką i biologię z panią Madziar.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Polecam kursy maturalne MATURITA! Kursy te są dla osób,które chcą zdać maturę 'na to 30%', a także dla tych,którzy marzą o wysokich wynikach. Zajęcia są prowadzone w sposób dokładny i zrozumiały.Panuje także przyjemna atmosfera. Uczęszczałam na kurs z matematyki do Pana Grzegorza Jurka i nie żałuję tego wyboru. Na każdej lekcji uczylismy się czegoś nowego oraz powtarzaliśmy materiał z poprzednich zajęć.Dodatkowo mieliśmy zadania domowe,które bardzo motywowały i utrwalały nabytą wiedzę. Ja osiągnęłam swój wymarzony wynik z matury. Jeśli masz taką możliwość,zapisz się na kurs,a na pewno nie będziesz tego żałować! Gdybym jeszcze raz miała wybrać kurs maturalny to byłby on w MATURICIE. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Bardzo serdecznie polecam kursy maturalne MATURITA!! Sądzę,że matematyka jest królowa nauk dlatego też chciałam napisać maturę z matematyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym bardzo dobrze. Marzenia się spełniają! Dostałam się na wymarzone studia. Zajęcia Pana Grzegorza Jurka prowadzone są bardzo rzetelnie, każde zadanie jest wyjaśniane i rozwiązywane.
Dziękuję bardzo i gorąco polecam!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Chodziłem na kurs XXL z biologii i z chemi. Zajęcia spodobały mi się od razu. Genialni nauczyciele. Z pasją, wiedzą, podejściem do ucznia i doświadczeniem. Te zajęcia pozwoliły mi napisać maturę na 90% - biologia i 80% - chemia, co pozwoliło mi się dostać na każdą uczelnię na którą się rejestrowałem.
Polecam serdecznie! 10⭐

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Polecam kursy w maturicie! Innowacyjne podejście pani Hapki do przedmiotu okazało się jak najbardziej pomocne w tegorocznej maturze z chemii. Pani Hapka nie uczy 'jak robic zadania' - ona uczy jak tą chemie zrozumieć... Rozwiązywanie zadań to już potem tylko formalność (; . Polecam również biologię z p.Madziar - nauczyciel/egzaminator z pasją, którą zaraża :) Kursy w Maturicie jak najbardziej na plus!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Jeśli medycyna - polecam chemię i biologię xxl! Duża ilość godzin, wspaniali nauczyciele, którym naprawdę na nas zależy, dużo materiałów, zadań. Także prace domowe. Chemia obowiązkowo, jeśli macie zaległości (ja miałam gigantyczne!), pani dr Dominika Hapka-Żmich tak prosto i logicznie tłumaczy każde zagadnienie, że nawet można polubić chemię (przed kursem było to nie do pomyślenia). Biologia - najlepsza na świecie i jedyna pani dr Danuta Madziar! W końcu Nauczyciel, który przygotowuje typowo pod arkusz, zwraca uwagę na wszystkie niuanse, szczegóły, słowem - kurs "co autor miał na myśli" pisząc pytanie ;) I to się oczywiście przydało, biologia na 89% :) Plus chemia na 86% i wymarzona medycyna jest! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Dla osób celujących w kierunki gdzie wymagane są bardzo wysokie wyniki matur, to Maturita według mnie jest niezbędna. Po kursie XXl z chemii z Panią Dominiką Hapką-Żmich matura to pikuś ;). Mnóstwo niestandardowych zadań rozwiązanych na kursie i solidnie wytłumaczone każde zagadnienie na prawdę pozwoli na uzyskanie świetnego wyniku na maturze z chemii. Uczęszczałam również na kurs intensywny z biologii prowadzony przez Panią Danutę Matczak, który również bardzo wiele mi dał. Gorąco polecam te kursy i maturzystom i osobom już studiującym a chcącym podwyższyć wyniki matur - nie poddawajcie się! Skoro mi się udało to Wam też się uda, z Maturitą z pewnością dacie radę;).

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Gorąco polecam zajęcia grupowe Maturity z języka angielskiego, prowadzone przez Panią Dorotę- bardzo ciekawe lekcje, łatwe do zrozumienia i prowadzone w fajnej atmosferze. Pozwoliły mi na napisanie rozszerzonej matury z angielskiego na 93% bez większego problemu :) Pozdrawiam, Kuba

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2015

Najbardziej kompetentni nauczyciele w naszym miescie i bardzo miła atmosfera na zajęciach. Polecam z czystym sumieniem! Bez maturity moje wyniki nie mogłyby być takie wysokie ;)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Polski rozszerzony 92%. Historia 88%. Polecam. Kursy rzetelnie przygotowują do matury.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Dołączam do całej listy wychwaleń Maturity! :) POLSKI i MATEMATYKA po prostu prowadzone wspaniale. na wysokim poziomie ale i od podstaw, w przemiłej atmosferze:) Potwierdzam, że pani prof. Agnieszka Miler jest najlepszym polonistą na świecie,!! zajęcia bardzo uporządkowane, ciekawe, zawsze można było o wszystko zapytać. Przygotowanie do matury i ustnej i pisemnej fantastyczne! Ustna zdania na 100%, pisemną na 70%. Mój ścisły umysł nawet nie marzył o takich wynikach. A matematyka - brak słów, żeby wystarczająco opisać zajęcia u pana Profesora Grzegorza Jurka. Anielska wprost cierpliwość!!! I tłumaczenie takie jasne, logiczne, że moim zdaniem każdy by zrozumiał. Kamień by zrozumiał :D
Polecam Wasze kursy moim wszystkim znajomym, naprawdę bardzo mi pomogły. Żałuję tylko, że jednak nie odważyłam sie na matematykę w rozszerzeniu. Podstawa na 100 % oczywiście; ) Może przyjdę do Was jeszcze raz. Tym razem na rozszerzenie. Wiem, że jeśli u pana Grzegorza, to byłaby i tu stówka; )
Za wszystko dziękuję! Agata.

avatar
Marcin P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Kurs z fizyki sprawdzony! POLECAM!!! Wielkie podziękowania dla Pana Profesora Kołodziejskiego za naprawdę genialne przygotowanie do matury i podziekowania dla całej Maturity. Kursy na wysokim poziomie, świetne tłumaczenie, mnóstwo zadań, wszystko szczegółowo omówione. Bez fizyki w Maturicie na maturze byłoby dużo gorzej. A tak - 86%. Pierwsza rekrutacja moja ;) Będę polecać wszystkim znajomym!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Marcin, owszem, przygotowujemy genialnie, ale mamy też genialnych i pracowitych Uczniów ;) Bardzo cieszymy się Twoim sukcesem :) Każdy Wasz sukces jest i naszym. Więc cieszymy się podwójnie! :D
Dziękujemy za miłe słowa :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Serdecznie polecam kurs maturita z historii, jeżeli zależy komuś aby mieć bardzo wysoki wynik na pewno tak będzie. Cały jakże duży! materiał będzie dogłębnie powtórzony przed majem oraz użyty w ćwiczeniach praktycznych a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Ada, bardzo dziękujemy! Staramy się ;) Zaraz przekażemy Twoje słowa prof. Wojciechowi Bartoszkowi, na pewno będzie mu bardzo miło:)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2015

Serdecznie polecam kursy Maturity! Uczestniczyłam w kursie z matematyki. W szkole miałam dwie matury próbne na końcu drugiej klasy i na początku trzeciej- obydwóch nie zdałam. Byłam już przygotowana na poprawkę szczególnie, że od zawsze miałam problemy z matematyką. W czasie rocznego kursu nadrobiłam zaległości jeszcze z gimnazjum! Maturę ZDAŁAM z wynikiem 43% który jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący. Grupy są małe a zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Szkoła również motywuje do samodzielnej pracy. Bardzo dziękuję i wszystkim szczerze polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy za polecenie :) I gratulujemy postępów i oczywiście pozytywnego wyniku! Cieszymy się, że mogłaś sierpień spędzić wakacyjnie, a nie uczyć się do poprawki ;) Powodzenia!

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

Serdecznie polecam kurs z języka niemieckiego z panem P. Romanowskim ! Zajęcia prowadzone w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, wszystko dokładnie tłumaczone dzięki czemu udało mi się zdać maturę z niemieckiego, co było dla mnie głównym celem :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy i oczywiście gratulujemy sukcesu! :D

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Polecam chemię z panią Hapką-Żmich! Dokładne i cierpliwe tłumaczenie, wysoki poziom i ogromna ilość rozwiązanych zadań sprawiły, że byłam bardzo dobrze przygotowana do matury. Na każdych zajęciach materiał był realizowany z najmniejszymi szczegółami, nawet zagadnienia, które nie były poruszane w szkole a były potrzebne do egzaminu, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybór Maturity był jak najbardziej trafiony :) poza tym ogromne wsparcie i zainteresowanie wykładowcy oraz motywacja do działania! Poskutkowało to tym, że na maturze nic mnie nie zaskoczyło i osiągnęłam wysoki wynik :) Polecam wszystkim (już jako studentka stomatologii) :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Kingo kochana!!!! Przeogromne gratulacje, Pani Doktor!!! Będziemy wszyscy u Pani Doktor zęby leczyć! Bez znieczulenia! Bo taki uśmiech - wszyskie bóle największe przepędzi ♥ :D
Bardzo dziękujemy za polecenie, za te przemiłe słowa, za zaufanie :) Staramy się być dla Was, staramy się być z roku na rok jeszcze lepsi - i Wasze tak miłe słowa - jeszcze dodają nam skrzydeł!!!! Bardzo dziękujemy :)
I cóż, pozostaje nam życzyć Ci powodzenia na studiach! :) Zatem: POWODZENIA!!!! :D

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

jestem matematycznym beztalenciem. na próbnej maturze uzyskałam jakieś 11%
wcześniej nie chodziłam na żadne kursy lub korepetycje, bo dostawałam pozytywne oceny. myślałam,że jakoś dam radę i z maturą. ale na próbnej poległam bardzo.
jako że moja mama pracuje w Maturicie, nie szukałyśmy innych ofert. kurs przyspieszony, co tydzień niedziela rano wyjęta z życia, ale... warto było. ZDAŁAM. w mniej niż rok narobiłam zaległości jeszcze z gimnazjum. :-) może nie wszystkie, bo mój wynik jest dość słaby, ale najważniejsze, że nie mam poprawki i mogę spokojnie myśleć o studiach. (za 15 minut poznam wyniki...) miałam 32%

za to 100% z rozszerzonego polskiego, osobiście nie potrzebuję w nim pomocy, dzięki mojej mamie. także polecam zarówno kursy z matematyki jak i z polskiego. :-)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Martyna, wielkie gratulacje!!!!! Każdy ma swoje "talencia i antytalencia", tylko u Ciebie to jest baaaaardzo przesunięte w kierunku artystyczno-humanistycznym :D Tym bardziej więc składamy Ci tu wszyscy przeogromne gratulacje!!!! Z matematyki masz mistrzostwo świata, było nie było, wynik próbnej matury poprawiłaś o 300% ;) Pracowałaś ciężko, ale opłaciło się :D A z polskiego - no cóż, już Ci mówiliśmy - z takim nauczycielem od podstawówki 100% z rozszerzenia to nie dziwota :D ;) (dla niewtajemniczonych: mama Martyny uczy w Maturicie polskiego ;) I proszę - z jakimi wynikami!)
Może za kilka, kilkanaście lat będziemy mówić: : O, to Martyna M., ta sławna malarka, kiedyś do Maturity chodziła na kursy" ;) :) Tego życzymy Ci z całego serca! Powodzenia! :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Serdecznie polecam kursy w Maturicie. Profesjonalne podejście do ucznia, nauka od podstaw i co najważniejsze przecudowna
kadra. 1000 % zadowolenia !!! Jestem zachwycona :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy!!! :D Staramy się :) I życzymy powodzenia w dalszej drodze naukowej! :) ;)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Rewelacyjne kursy zarówno dla tych, którzy widzą swój egzamin w ciemnych barwach, jak i dla tych, którym brak systematyczności. Cierpliwe tłumaczenie tematu, zadania, powtórki i sprawdziany ;) Wspaniała motywacja do pracy, a wyniki matur mówią same za siebie - warto spróbować, a potem cieszyć się sukcesami.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy!!! :) I gratulujemy! My również cieszymy sięz Waszych sukcesów! Powodzenia na studiach, a teraz - udanych wakacji! :D

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Nigdzie nie uczą tak dobrze jak w Maturicie! Dzięki Pani Dominice zrozumiałam, że chemii nie należy się bać i że jest ona jak najbardziej logiczna. Kursy kompleksowo przygotowują do matury i sa prowadzone w niezrównanie świetnej atmosferze. U mnie zaowocowało to 92% z chemii na maturze i 98% z biolci :) Takze juz po ogłoszeniu list rankingowych wiem, ze moge lecieć z papierami wymarzona uczelnie medyczna :) Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Maju! Gratulujemy Ci wspaniałego wyniku! :D Ale już to mówiliśmy - to Twoja zasługa, Twojej pracowitości, systematyczności i oczywiście mądrości i inteligencji! ;) O takich Uczniach nauczyciele mogą tylko marzyć ♥ Powodzenia na studiach, jesteśmy pewni, że dasz sobie radę śpiewająco! :D I będziesz wspaniałym lekarzem ♥

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Świetna szkoła, wspaniała kadra, rodzinna atmosfera, rzeczy niezrozumiałe i trudne stają się proste i łatwe. Cieszę się, że maturę mam już za sb, ale będę tęsknić za Maturitą i nauczycielami ♥ Polecam.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Moniczko, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nas odwiedziła czasem na zajęciach ;) Ale to pewnie tylko w weekendy, bo w dni powszednie to będzie Pani Doktor nauki pobierać medyczne, w Poznaniu czy Gdańsku zapewne :) Trzymamy kciuki za rekrutację!!! I dziękujemy za przemiłe słowa! Postaramy się jeszcze bardziej i będziemy jeszcze sympatyczniejsi!! ;) Dla takich słów warto ♥

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Polecam wszystkim kursy w Maturicie. Zajęcia prowadzone były w sposób rzetelny i w bardzo miłej atmosferze. Wykładowcy zawsze są przygotowani do zajęć, tłumaczą zagadnienia w zrozumiały sposób. Zaletą tych kursów jest bardzo duża ilość materiałów, które otrzymywałam oraz częste sprawdziany i kartkówki (które były układane przez wykładowców na odpowiednim poziomie - wyniki odzwierciedlały poziom naszej wiedzy). Dzięki tym kursom matura przestała być taka straszna :) Serdecznie polecam!!!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy! :D Staramy się, żeby matura straszna nie była ;) I te kartkówki i sprawdziany, materiały, zadania domowe - to wszystko, żeby jeszcze Was zmotywować ;) Cieszymy się, że jesteś zadowolona :D Pozdrawiamy serdecznie! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Wziąłem udział w kursach i nie pożałowałem, dały mi na prawdę sporo, Dzięki nim powtarzałem wiedzę z trzech lat już od początku roku, równolegle realizując program w szkole, co bardzo pomagało utrwalić informacje. Polecam każdemu maturzyście, kursy jedyne w swoim rodzaju , do tego bardzo przyjemna kadra!! :))

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :) Bardzo dziękujemy za tak miłą opinię i polecenie! Powodzenia w dalszej nauce! :D

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Serdecznie polecam wszystkim kursy w Maturicie. którzy chcą uzyskać wysokie wyniki na maturze , a szczególnie chemię z panią Dominiką Hapką- Żmich oraz biologię z panią Danutą Madziar . Sądzę , że kursy są nie tylko dla tych którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z przedmiotu ,ale i dla tych którzy uczą się wszystkiego od nowa. Wykładowca bardzo się stara przygotowuje dużą ilość zadań na każde zajęcia dzięki czemu łatwo można przyswoić nowy materiał ,a w dodatku na zajęciach panuje miła atmosfera jeszcze raz polecam !!!:)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy! To prawda, że staramy się wszystko tłumaczyć od początku, ale oczywiście to Wy i Wasza praca składa się na końcowy sukces! :D Gratulujemy Ci wysokiego maturalnego wyniku i wierzymy, że pomoże on spełnić marzenia :) ;) Teraz tylko trzeba czekać na listy rankingowe, trzymamy kciuki!!! :D Powodzenia! :D

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Szczerze polecam wszystkim kursy w Maturicie, a szczególnie chemię z Panią Dominiką Hapką-Żmich :) Przypomnienie wiadomości i setki zadań na zajęciach stanowią świetną powtórkę przed maturą, a to wszystko w przemiłej atmosferze! :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy Basiu za polecenie! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i mamy nadzieję, że Twój wynik maturalny będzie przepustką do kierunku, w którym będziesz się spełniać, który przyniesie dużo radości i satysfakcji! :D Powodzenia!

avatar
Magda M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Serdecznie polecam kursy Maturity z chemii wszystkim, którzy chcą zdać maturę na wysokim poziomie. Wykładowca bardzo się stara, ponieważ przekazuje wiedzę w przejrzysty i zrozumiały sposób i zadaje zadanka domowe, umożliwiające powtórzenie przerabianego materiału. Co więcej na zajęciach panuje sympatyczna i sprzyjająca nauce atmosfera. Polecam jeszcze raz! :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy!!! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zajęć! Robimy co możemy ;) :D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Polecam kursy w maturicie, wszystkim którzy chcą jak najlepiej zdać maturę :). Chemia u pani Hapki-Żmich jest czymś niesamowitym, nie potrafię wyobrazić sobie kogoś kto przystępniej by wszystko wytłumaczył, włożył tyle wysiłku w naszą edukację i miał tyle cierpliwości ♥

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Agnieszko... z tą niesamowitością..... no toż rumienimy się teraz... ;) A dla Was.... no przecież my dla Was jesteśmy :) Staramy się, bo Wy też się staracie. Pracujecie, robicie te nasze i nie tylko nasze całe sterty arkuszy, zadań, dajecie z siebie wszystko. To my też przecież! :D Powodzenia w rekrutacji ;) I szalonych wakacji! :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

W Maturicie brałem udział w kursie z fizyki. Bardzo dobra powtórka przed maturą. Wysoki poziom, ale wszystko bardzo dokładnie i cierpliwie tłumaczone. Wykładowca ma znaczną wiedzę, którą potrafi bardzo jasno wyłożyć. Podpowiada na co warto zwrócić uwagę, co może się pojawić, jak pisać żeby nie utracić bez sensu punktów. Jestem bardzo zadowolony, liczę na minimum 85-90%. Polecam. Paweł.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Paweł, no to nas zaskoczyłeś :P 85-90% :P Już wiemy, że 92%! Brawo!!! Jesteśmy dumni i cieszymy się Twoim sukcesem! I dziękujemy za polecenie i za te miłe słowa :)
I powodzenia na studiach! :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Polecam w 100%!!! To świetna powtórka przed maturą. Realizuje się to wszystko, co może pojawić się w arkuszu. Wszystko po kolei, jasno tłumaczone a potem egzekwowane na sprawdzianach, co było dodatkowo motywujące. Myślę że bez tych kursów byłoby mi dużo trudniej, ponieważ bardziej bym się denerwowała, nie miałabym tyle wiedzy i nie byłabym tak przygotowana właśnie pod kątem wymagań maturalnych. Z Maturitą matura nie była trudna! :D Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Aniu, cieszymy się, że kursy były przydatne, że mogłaś podejść do matury bez stresu :) Trzymamy teraz kciuki za wyniki a potem za rekrutację :) Powodzenia!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Biola, chemia w Maturicie
Prowadzone znakomicie!
Przełożenie na maturze
Na punkciki będzie duże,
A świadectwo jak ze snu!
Medycyna welcome to! :D

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Po takiej chemii i biologii - lekarski w zasięgu ręki. Już po pierwszych zajęciach uświadomiłem sobie, ile jeszcze czeka mnie pracy. Ale dzięki temu zmotywowałem się i ostro zabrałem się do roboty. Dodatkową motywacją były regularne sprawdziany z obu przedmiotów i to, że w trakcie kursów jest interakcja na linii nauczyciel –uczeń. Nie siedzi się jak na wykładzie i tureckim kazaniu (no, tacy też byli, ale to już z własnego wyboru), ale można aktywnie brać udział w zajęciach. Najpierw teoria, cierpliwe tłumaczenia, często jakieś nasze pytania (nawet najdurniejsze można zadawać, wszystko jest cierpliwie wyjaśniane). Potem zadania, każde wytłumaczone, co i jak, po kolei. Można naprawdę bardzo dużo się nauczyć. Uważam, że to kursy dla każdego – i dla takich, którzy zaczynają od przysłowiowego zera (oczywiście muszą ciężko pracować, żeby gonić materiał, ale wiem, że się da!) i też dla tych, którzy mają dużą wiedzę i chcą tylko powtórzyć. Zawsze znajdzie się coś, co omijali, czego nie byli pewni itp. i tu można wszystko uzupełnić. No i oczywiście bardzo dużo zadań. Różnych, z różnych źródeł. Czyli praca z każdej strony :)
Kursy naprawdę szczerze polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Przygotowanie do matury z biologii na bardzo wysokim poziomie. Kurs rzeczywiście bardzo się przydał, bez niego napisałbym znacznie słabiej, bo w szkole biologia kulała. A tak liczę na około 80%, czyli nawet więcej niż potrzebuję ;) A matura z bioli... sami wiecie jaka była :P Więc jestem z siebie BARDZO ZADOWOLONY. I dziękuję za takie świetne przygotowanie.
Oczywiście będę wszystkim polecał kursy w Maturicie.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Język angielski na 98% :D To mówi samo za siebie :D Super kursy, polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2015

Dzięki zajeciom w Maturicie z Panią Doktor Hapką Żmich i jej prostym i logicznym tlumaczeniom, nie musiałam wkuwać całych stron podręcznika od chemii a ta nagle stała się dla mnie jasna i zrozumiała.
Pani Doktor jest świetnym nauczycielem, dlatego polecam w 100%! :)

avatar
Nika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Serdecznie polecam wszystkim kursy w Maturicie! Dzięki nim napisałam maturę z matematyki naprawdę dobrze. Próbne matury pisałam na 30-40%, trochę słabo. A po kursie liczę na około 80%. Bardzo dziękuję i pozdrawiam wykładowcę (Pani Agata).

avatar
seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Zajęcia w Maturicie pozytywnie mnie zaskoczyły. W ubiegłym roku uczestniczyłem w kursach innej firmy i za namową znajomych przeszedłem w 3 klasie do Maturity. To był dobry wybór. Tutaj czuje się, że im zależy. Zależy właścicielom, nauczycielom, wszyscy naprawdę rzetelnie PRZYGOTOWUJĄ DO MATURY tak, żebyśmy osiągnęli swoje cele. Nie tylko odklepać swoje i wyjść, ale faktycznie czuje się jakąś drogę, cel, sens. Zajęcia są prowadzone w bardzo uporządkowany sposób, wszystko jest tłumaczone od podstaw, tak jak piszą na stronie ;) Może też dlatego, że byłem na kursie xxl i faktycznie WSZYSTKO zostało zrealizowane i przećwiczone aż na górkę.
Polecam! Naprawdę świetne przygotowanie do matury, dobrze ulokowana kasa i spożytkowany czas!

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Polecam, polecam, polecam!!!!
Polecam wszystkim tym, którzy marzą o medycynie czy stomatologii! Biologia i chemia na wysokim poziomie, świetne przygotowanie do matury. To nie "tylko powtórka", jak niektórzy myślą o kursach maturalnych. To rzetelna nauka, od początku do końca. Materiał jest tłumaczony, wykładowcy świetnie potrafią przekazać materiał, są niesamowicie cierpliwi, z fenomenalnym podejściem do uczniów. Maturita pomogła mi naprawdę dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego mimo że w szkole miałam chemię ładnych kilka lat temu i to jeszcze na marnym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i serdecznie wszystkim polecam :) Emilia, kursy xxl.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy! :) Ale z tą cierpliwością..... czasem pewnie i reprymenda była też ;) :D Ale to wszystko dla Waszego dobra! Emilia, trzymamy kciuki za wyniki, szczególnie za Ciebie, bo wiemy, ile włożyłaś pracy w naukę, w przypominanie wszystkiego, a tak naprawdę - często po prostu w naukę od podstaw. Jesteśmy dobrej myśli i jesteśmy z Tobą! :) Pozdrawiamy!!!

avatar
Tomo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Rzetelne przygotowanie do matury. Kurs z fizyki bardzo mi pomógł. Uważam że bez zajęć w Maturicie nie napisałbym tak dobrze matury. Liczę na minimum 85%. Polecam te kursy wszystkim, którzy mierzą wysoko.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Tomku, trzymamy kciuki za czerwcowy wynik! Za "dziewiątkę " z przodu ;)
Dziękujemy za polecenie, pozdrawiamy! :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić kursy w CE Maturita. Mnie osobiście bardzo pomogły, zarówno w samej nauce, jak i w znalezieniu motywacji :) Nauczyciele są doskonali, naprawdę wiedzą, jak przekazać wiedzę. Mogę pisać o polskim, matematyce i angielskim (rozszerzenie), ponieważ w tych kursach brałąm udział. Ale wiem, że moi znajomi z klasy byli też na innych przedmiotach i są bardzo zadowoleni. A ja - no cóż - jestem bardzo wdzięczna za pomoc, wyniki ustne: polski 90%, angielski 88%. Wiem, że pisemne poszły mi też bardzo dobrze, szczegóklnie matematyka, za co bardzo dziękuję, bo w szkole to bywało różnie ;)
Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Wykładowców :D

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Basiu, bardzo dziękujemy za opinię i serdecznie gratulujemy wyników! Oczywiście natychmiast przekazaliśmy dobrą nowinę wykładowcom ;) Również przesyłają gratulacje :)
Teraz pozostaje nam tylko czekać na wyniki egzaminów pisemnych, ale ponieważ wiemy jak pracowałaś przed maturą - jesteśmy o Ciebie spokojni :D
Powodzenia w rekrutacji!!!
Serdecznie Cię pozdrawiamy!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Bardzo dobre przygotowanie do matury. Dużo arkuszy, tłumaczenia, wszystko z uśmiechem i w sympatycznej atmosferze. Polecam.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Staramy się ;)
Życzymy wysokich wyników na świadectwie maturalnym!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Świetne przygotowanie do matury z języka polskiego zwłaszcza dla tych którzy obawiają się części ustnej (mój wynik 95%) :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Serdeczne gratulacje!!! To naprawdę świetny wynik! :D Jesteśmy dumni!!!
Pozdrawiamy serdecznie!

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Polecam serdecznie! Wszystko tłumaczone w bardzo przystępny sposób, nie można nie zrozumieć :) Sposób przekazywania wiedzy przez panią doktor Hapkę-Żmich (kurs z chemii XXL ) bije na głowę nauczycieli w szkołach, którzy często nie rozumieją tego o czym mówią, bądź sprawiają takie wrażenie. Polecam wszystkim gotowym na sumienną pracę! Materiał do matury przerobiliśmy aż ponad program, szczególnie że w tym roku matura nie była trudna. Byłam super przygotowana, liczę na 95%. A te punkty, które straciłam - to z własnej głupoty niestety.
Kursy polecam! W szkole by mnie tak nie przygotowali.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Kasiu, bardzo cieszymy się z Twojego sukcesu! :) To prawda, że matura z chemii w tym roku była wyjątkowo prosta, ale nie umniejszaj swoich zasług - aby zdobyć te 95% musiałaś przecież poświęcić dużo czasu i włożyć w przygotowania dużo pracy. A nam jest bardzo miło, że troszkę przyczyniliśmy się i pomogliśmy w osiągnięciu tak wysokiego wyniku! :D
Pozdrawiamy!!!! :D

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

Zajęcia prowadzone przez wykształconych, porządnych nauczycieli, którzy wiedzą jak dobrze przekazać informację. Nie są to kursy tylko dla tych, co mierzą na 30%, ale także na więcej. Kursy pozwoliły mi uporządkować informacje, przyłożyć się do tego, z czym mam problem oraz świetnie się przygotować i zdać na 100% :)
Polecam

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy za polecenie :)
I oczywiście gratulujemy wyników egzaminów ustnych!! :) Mamy nadzieję, że % z części pisemnych będą podobne! :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2015

Polecam wszystkim maturzystom, którzy chcą gruntownie utrwalić i uporządkować swoją wiedzę ;))).
Po zajęciach z chemii xxl z Panią Hapką - Żmich nie ma możliwości, aby ktoś był niezadowolony ze swojego wyniku na maturze - wszystko jest tłumaczone od podstaw, krok po kroku, a do tego robione jest mnóstwo zadań maturalnych.
Także biologia z Panią Madziar stoi na wysokim poziomie, kładąc głównie nacisk na praktyczne umiejętności rozwiązywania specyficznych zadań maturalnych. Choć jeśli ktoś chciałby naprawdę dobrze powtórzyć całą teorię to polecam kurs xxl, gdzie jest na to więcej czasu niż na standardowym :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Drogi Michale :) Bardzo dziękujemy za polecenie i za tak miłą opinię :)
Odnośnie wyboru kursów - xxl czy standardowy - zgadzamy się z Tobą w 100%! Jeżeli mierzymy w 90% z biologii i chemii i zależy nam na dokładnym zrealizowaniu materiału, tak, aby był czas i na tłumaczenie, i na powtórki, i oczywiście na zadania i arkusze - koniecznie KURS XXL. Jesteśmy jednak pewni, że w Twoim przypadku kurs standardowy z biologii wystarczył ;)
Trzymamy kciuki za czerwcowy wynik. Na pewno będzie wysoki! :)
Pozdrawiamy!

avatar
monik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Polecam! Jeśli marzycie o medycynie, to Maturita pomoże Wam spełnić to marzenie :) Brałam udział w kursie xxl z chemii i standardowym z biologii i teraz trochę żałuję, że nie wzięłam obu xxl. Taka ilość godzin naprawdę pozwoliła i na tłumaczenia i na arkusze i powtórki. A pani Doktor jest po prostu najlepsza :D Z biologii czułam się o wiele pewniej, dlatego poszłam na kurs standardowy. Ale po tym arkuszu który nam zafundowała CKE to teraz wiem, że trzeba było iść na xxl. Nie mowie, że kurs standardowy ma za mało godzin (85h), ale teraz doceniam każda spędzoną w Maturicie godzinę i wiem, że napisałam dobrze (oczywiście straciłam 10% na własnej głupocie), ale kurs xxl pozwala zrealizować naprawdę bardzo dużo zadań. Kto chce powtórzyć, utrwalić, poćwiczyć zadania, standardowy wystarczy. Ale na medycynę, jeśli w szkole nie masz chemika czy biologia petardy, to TYLKO XXL.
Podsumowujac: bardzo jestem zadowolona i dziękuję za naprawdę świetne przygotowanie mnie do matury :) Również będę Maturitę polecać wszystkim znajomym!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Droga Moniko, cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych kursów. Mamy nadzieję, że po kursie xxl z chemii - w piątek napisałaś maturę bez straty tych 10% ;) W ogóle bez straty jakichkolwiek % :D Tym bardziej, że wszyscy mówiliście, że matura była łatwa ;)
Cóż, trzymamy kciuki z wysokie czerwcowy wyniki :)
A odnośnie kursów - zgadzamy się z Tobą oczywiście - do medycyny - kurs xxl jedyny słuszny ;)
Pozdrawiamy!

avatar
Danka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Polecam! Poprawiałam maturę po 15 latach i uczestniczyłam w Maturicie w zajęciach z polskiego, angielskiego i matematyki. Miałam bardzo dużo obaw, czy po tylu latach będę jeszcze pamiętać coś ze szkoły i czy dam sobie radę. Okazało się, że niestety ze szkoły nie pamiętam dużo. Ale dzięki tak miłym i wyrozumiałym nauczycielom uwierzyłam, że dam radę :) Nie będę ukrywać, bo pracy było dużo i chwile zwątpienia i czasem łzy rozpaczy. Ale dzięki Wam nie podałam się i już mogę świętować zwycięstwo, przynajmniej ustne. Wiadomo, nikt nie ma pewności, jak poszły pisemne. Ale niezależnie czy zdam czy nie (wierze ze tak!), polecać będę Waszą szkołę wszystkim . I starym i młodym! Bardzo dziękuję za wszystko!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Pani Danusiu.... a mówiliśmy, że się uda ;) Pamiętamy Pani wątpliwości jeszcze we wrześniu... I bardzo się cieszymy, że nie poddała się Pani! :D Wierzymy w pozytywne wyniki pisemnych egzaminów :) Czekamy na wieści ;)
I dziękujemy za te przemiłe słowa :D

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Polski w podstawie i angielski w rozszerzeniu. Kurs standardowy. Jestem bardzo zadowolony, bardzo dobre tłumaczenie, praca na arkuszach, powtórki, sprawdziany. Ustne już zaliczone (moja pięta Achillesowa, język polski na 100%!!!) Wyniki pisemnych przede mną, ale jestem dobrej myśli; ) Poza wysokim poziomem, medal za wspaniałych nauczycieli! Cieszę się, że wybrałem CE Maturita. Polecam!!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Gratulujemy wyników egzaminów ustnych! Szczególnie tej pięty Achillesowej na 100% :D I oczywiście trzymamy kciuki za wyniki czerwcowe.
Dziękujemy za polecenie :) I za medal :D

avatar
maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Biologia i chemia bezkonkurencyjne! Jesteście świetni, czuję, że lekarski jest w zasięgu ręki ;) Uczęszczałem na kursy xxl. W tym roku poprawiam maturę, w zeszłym chodziłem na kursy do Waszej konkurencji ;) I muszę to napisać, mam nadzieje, że nie usuną... Maturita jest o wiele lepsza. Tak szczerze - to nie ma co porównywać, rozkładacie innych na łopatki :-P Maturita is the best! Tak trzymać! Ludziska, w ogóle się nie zastanawiacie, do Maturity jak w dym! Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Cóż.... nawet nie wiemy, jak Ci odpisać... ;) Po prostu tak nas ucieszyły Twoje słowa :D Wiesz, staramy się, zależy nam na Was :) To takie budujące, motywujące, że to co robimy - robimy dobrze :) No i te łopatki.... no no no.... ;) :D
Życzymy Ci, żebyś ten lekarski złapał w ręce już w pierszym naborze ;)
Powodzenia! :D

avatar
kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2015

Świetna kadra, zajęcia na wysokim poziomie. Po biologii w Maturicie matura to była pestka :-) Jeszcze chemia do zdania, ale po kursie xxl jestem dobrej mysli. Czuję, że wiem WSZYSTKO! Będę Was polecać wszystkim znajomym :-)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy za miłe słowa ;) I ta matura.... pestka.... oj, słyszeliśmy różne opinie, ale że biologia to była pestka, to jeszcze tak dobrej nie słyszeliśmy... ;)
Ale cóż - w takim razie, Kinga - przeogromne gratulacje!! Trzymamy kciuki za wysoki wynik, przyszła Pani Doktor ;) :D

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Mogę śmiało polecić kursy w Maturicie! I zgadzam się z Kingą. Matma na wysokim poziomie i jednocześnie bardzo dobrze wytłumaczona. Wyniki matur dopiero za miesiąc, ale już wiem, że będzie minimum 90%. A próbną pisałem na 38-%.... trochę wstyd :P
Bardzo dziękuję panu prof. Grzegorzowi Jurkowi za cierpliwość i za tak dobre przygotowanie nas do matury. A Maturitę oczywiście będę polecać wszystkim znajomym! :D
Pozdrawiam, Piotrek.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Piotr, serdecznie gratulujemy Ci takiego postępu! Trzymamy kciuki za te minimum 90% ;)
A podziękowania Panu Grzegorzowi przekazaliśmy, bardzo ucieszył się z Twojego sukcesu :) My również ;)

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Zgadzam się z przedmówcą :-)
Mogę śmiało polecić kursy z matematyki i z języka angielskiego, kurs standardowy. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie i w miłej atmosferze. Nie zależy mi, żeby "tylko zdać", ale żeby zdać w granicach 90-95%. Obawiałam się początkowo, że zajęcia w podstawie będą na niskim poziomie, dla słabszych. Ale wcale nie! Nauczyciele trzymali poziom ;-) A to mobilizowało wszystkich, i lepszych i słabszych. Po prostu - kto naprawdę chciał się uczyć i się uczył - na pewno napisze maturę na wysokim poziomie. Szczególnie z matematyki, bo z językami wiadomo- na kursie od zera nikt nie da rady. Ale jeśli cokolwiek się umiało, Pani Dorota potrafiła zapędzić do pracy każdego :-D Oczywiście w bezbolesny sposób :-D
A tak serio, to bardzo się cieszę, że uczestniczyłam w zajęciach w Maturicie. Bardzo mi pomogły i teraz podchodzę do matury ze spokojem. Musi być dobrze :-D

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Karola! My to wiemy! - że będzie dobrze :D A wysoki poziom trzymamy - żebyście się zmobilizowali, żebyście osiągnęli jak najwięcej :) Staramy się wycisnąć z Was 100% normy ;) :)
Powodzenia w rekrutacji!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2015

Maturitę polecił mi kolega.Zachwalał i gwarantował, że jest naprawdę super i że przygotują mnie do matury naprawdę dobrze. Nie jestem orłem z matmy a akurat w rekrutacji na moje kierunki może być dodatkowym bonusem. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że trafiłam dobrze. Nauczyciel (pan Grzegorz Jurek ♥) jest fantastycznym, dobrym, ciepłym człowiekiem, który potrafi wszystko wytłumaczyć tak prosto, jasno i logicznie. Każda lekcja przebiega w sympatycznej atmosferze. Bardzo żałuję, że moje przygotowania do matury dobiegają końca, bo z Maturitą nauka była czystą przyjemnością! Nie liczę na maturze na 100%, ale startowałam w październiku z wiedzą na około 30%. Teraz robię arkusze na minimum 80% :D Dziękuję i naprawdę polecam wszystkim. WSZYSTKIM!!
P.S. Dziękuję pani Dominice (szefowa ;) ) za ogromną pomoc w październiku i doradzenie w wyborze przedmiotów. Jestem mega zadowolona i wiem, że dokonałam dobrych wyborów i że niedługo rozpocznę wymarzone studia :)
Love Maturita ♥

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy w imieniu naszym i Pana Grzegorza :)
Staramy się jak możemy, żebyście byli zadowoleni, żebyście z przyjemnością przychodzili na zajęcia i oczywiście - żebyście zdobywali rzetelną wiedzę, która zaprocentuje na maturze ;)
I Wasze słowa, świadczące o tym, że robimy to dobrze, że udaje się, że jesteście zadowoleni - sprawiają nam ogromną radość :) Życzymy Ci Kingo, i wszystkim naszym Uczniom, wspaniałych wyników maturalnych. Takich, które umożliwią Wam dostanie się na wymarzone kierunki studiów.
Powodzenia zatem na maturze! Trzymamy kciuki! :D

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2014

Po prawie 4 latach od matury postanowiłem poprawić mój wynik aby spróbować dostać się na wymarzoną akademię medyczną. Tyle, że do najbliższej matury pozostało zaledwie 7 miesięcy, a wiedza wyniesiona z liceum dawno uleciała.Wydawało się to niewykonalne, jedanak chciałem spróbować i po zapoznaniu się z opiniami w internecie zapisałem się na kurs XXL z chemii oraz standardowy z biologi w Maturicie.

Trzeba przyznac, że z chemii byłem po prostu kretynem, co zresztą potwierdzały moje dotychczasowe osiągnięcia w tej dziedzinie (2 na koniec liceum i 40% z matury). Sytuacja była na tyle tragiczna, że pod koniec września nie wiedzałem nawet jak napisać prostą reakcję, a rozrysowanie wzorów podstawowych kwasów było czarną magią.
Miałem masę obaw przed rozpoczęciem kursu, czy z moim poziomem "wiedzy" dam sobie radę. Już na pierwszych zajęciach okazało się, że kurs nie jest zwykłą powtórką wiedzy z liceum. Każde zaganienie, każdy temat był przedstawiony rzetelnie i idealnie dostosowany do wymagań maturalnych (jak się później okazało wszystko co miało być zaskoczeniem na maturze zostało przerobione na zajęciach). W dodatku w bardziej przystępny sposób niż przedstawiała to Pani Dominika Hapka- Żmich nie da się już tego zrobić. Nawet ja zrozumiałem... I to z zaskakujacym, 88 procentowym efektem.

Z bioligią było u mnie całkiem dobrze, a przynajmniej tak mi się wydawało. Jednak zajęcia z Panią Danutą Madziar, egzaminatorką OKE okazały się bezcenne. Nauczyła nas jak odpowiadać na pytania maturalne (a bez tego nawet z perfekcyjnym opanowaniem materiału nie da się uzyskać dobrego wyniku), zaznaczając przy każdym omawianym temacie co może pojawić się na maturze. Oczywiście pojawiło się, więc jeśli tylko było się obecnym na większości zajęć matura była tylko formalnością.
Co do samej Maturity - na uwagę zasługuje bardzo dobra lokalizacja, co dla mnie było istote naprawdę świetny kontakt na linii wykładowca - uczeń, masa materiałów oraz brak problemu z ewentualnym odrobieniem zajęć w innym terminie. Z czystym sumieniem polecam więc kursy Maturity i chciałbym serdecznie podziękować Pani Dominice oraz Pani Danucie, bo to dzięki nim jestem studentem wydziału lekarskiego:)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Drogi Pawle,
czytaliśmy Twoje słowa z zapartym tchem. Nie ujmując niczego Twoim zdolnościom - to naprawdę dokonałeś cudu. Nie dlatego, że miałeś 4 lata przerwy od maturalnych zagadnień. I też nie do końca dlatego, że z chemią to faktycznie zaczynaliśmy od podstaw. Ale jak udało Ci się pogodzić studia, pracę magisterską, wszystkie Twoje dodatkowe działalności (dla niewtajemniczonych - jest ich cała masa) z nauką do matury? I to z TAKIM efektem! To, czego dokonałeś, to jest po prostu MISTRZOSTWO!!! Gratulujemy Ci serdecznie :D
I bardzo dziękujemy za te wszystkie słowa. Czytając je, stwierdziliśmy, że wszystko, co napisałeś - to jest to, co w Maturicie najważniejsze. To, co staramy się dać naszym Maturzystom. Nie odklepujemy tematu po temacie, żeby zrealizować program, ale staramy się tak pracować, aby każde zajęcia coś wytłumaczyły, nauczyły, od początku, od podstaw, konkretnie pod kątem matury. Naprawdę zależy nam na naszych Maturzystach i naprawdę staramy się. I dzisiaj Twoje słowa podsumowały te wszystkie nasze starania :) I sprawiły nam ogromną radość! :)
Jeszcze raz gratulujemy Ci sukcesu! I powodzenia na studiach! :D

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Angielski rozszerzony 97%, matematyka podstawowa 82% (a bywałam z niej zagrożona :D). No i najlepszy z możliwych kierunek, o którym nawet nie marzyłam - na Uniwersytecie Warszawskim. Z czystym sumieniem polecam więc kursy Maturity  Pozdrawiam moich nauczycieli: Panią Dorotę Dytrych (love!<3) oraz Panią Agatę Podgórską-Falaszek (nikt nigdy nie tłumaczył mi matmy lepiej :D). To tyle :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Marianno! Wielkie gratulacje!!! Wspaniały wynik! Bardzo cieszymy się, że udało Ci się dostać na UW.
I dziękujemy za piękne słowa! Przekażemy natychmiast Twoją recenzję nauczycielom, na pewno sprawi im wielką radość :)
Powodzenia w stolicy :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2014

Uczestniczyłem w kursach z chemii, które zacząłem z III klasie, klasy humanistycznej. Dzięki nauce, jaką zdobyłem na zajęciach, zdałem maturę z chemii na wystarczającym mi poziomie. Dostałem się na farmację w UMK. Gorąco polecam

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bartek, Ty tej farmacji byłeś przeznaczony już w kołysce :D Przeznaczenia nie oszukasz ;) Pytanie tylko, jak Pan, przyszły Panie Magistrze, wytrzymał 3 lata na humanistycznym :P I wielkie gratulacje za ogromną zawziętość, ambicję i pracowitość. Bo i przeznaczeniu trzeba trochę pomóc - w Twoim przypadku szczególnie - zero chemii w liceum, a tutaj proszę - FARMACJA :D Serdecznie gatulujemy!!! I wiadomo - Kurs XXL wymiata ;)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2014

Gorąco polecam kursy w Maturicie. Sama powtórka w szkole to często za mało, dużo za mało. Na kursach cały materiał jest przerobiony od początku, przemyślanie i w odpowiednim tempie. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości czy braki, to zawsze możne zapytać i wszystko zostanie wyjaśnione. Dodatkowo, dzięki przerabianym na kursach arkuszom można oswoić się z egzaminem, co na prawdę zmniejsza stres już na tym właściwym.

Warto poświęcić te kilka godzin tygodniowo :D

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Panie Jarku, bardzo się cieszymy, że nasze kursy przydały się, że udało się Panu osiągnąć taki sukces (Mechatronika na PP)! Serdecznie Panu gratulujemy, życzymy powodzenia na studiach i samych sukcesów - najpierw naukowych, potem zawodowych :) Dziękujemy za polecenie i za te miłe słowa.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

!!! Świetna atmosfera na kursach , pełen profesjonalizm oraz zrozumienie ! Polecam Maturitę bardzo gorąco wszystkim maturzystom :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy! Staramy się jak możemy - aby było profesjonalnie i aby było miło i sympatycznie :) Pozdrawiamy!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
15 lipca 2014

Uczestniczyłam w kursie języka niemieckiego i chemii. Kurs z niemieckiego wspominam bardzo dobrze. Wspaniałe podejście do ucznia, dobre tłumaczenie i genialne przygotowanie zarówno do matury ustnej jak i pisemnej. Natomiast gorzej wspominam zajęcia z chemii z panią R. Nie podobało mi się podejście do sprawy typu: "to już powinniście umieć/ to już mieliście w szkole/ to jest proste - nie będziemy tego powtarzać". Dla mnie to było trochę nieprofesjonalne podejście do ucznia. Wyszło na to, że do matury z chemii w większym stopniu musiałam przygotować się sama.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Bardzo dziękujemy za miłe słowa o zajęciach z niemieckiego :) Zasmuciła nas trochę Twoja wypowiedź o kursie z chemii. Przygotowujemy Was do matury zgodnie z podstawą programową obowiązującą w szkołach średnich, dlatego materiał jest bardzo obszerny. Kurs, w którym uczestniczyłaś to Kurs Standardowy, zakładający znaczną pracę własną w domu. W 85 godzin wszystkiego od podstaw się nie da... Ale też z tego powodu od zeszłego roku prowadzimy kursy XXL, 142 godziny zajęć z jednego przedmiotu - wtedy jest czas na wszystko :) I wyniki są naprawdę świetne. Patrycja, napisałaś nam, że dostałaś się na Politechnikę Gdańską, że jesteś zadowolona, co również i nas bardzo cieszy! Gratulujemy i życzymy powodzenia na studiach! :)

avatar
Jonasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Witam! Z całą odpowiedzialnością rekomenduję kursy w CE Maturita, szczególnie z przedmiotów biologia i chemia. Wiedza przekazywana jest w sposób niezwykle przejrzysty. Zagadnienia opracowywane są od podstaw, co było dla mnie bardzo ważne, gdyż do matury podchodziłem ponownie po kilku latach. Bez wyłożenia podstaw ciężko byłoby przebrnąć przez kolejne działy. Atmosfera niezwykle przyjazna, często żartobliwa co pozytywnie wpływa na zapamiętywanie. Można się troszkę mentalnie odmłodzić przy przy tak wspaniale otwartych wykładowcach. Sterty kartek, karteczek z zadaniami, zagadnieniami. Dodatkowo pliki zadań domowych. To wszystko czeka na Ciebie w Maturicie. Niestety przygotuj się na sprawdziany i testy. Pamiętaj, że choćby Maturita stanęła na rzęsach to i tak wszystko zależy od Ciebie. Bez samozaparcia i sumiennej nauki nawet najlepszy nauczyciel Maturity (bo tylko tacy tam są) nie zdziała cudu. Jeszcze raz serdecznie polecam. Gdybym mógł to nadal chętnie uczestniczyłbym w zajęciach. Pozdrawiam.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Panie Jonaszu, staramy się jak możemy :) A Wasze sukcesy, Wasze opinie, ciepłe słowa - dodają nam skrzydeł i dają motywację do jeszcze lepszej pracy! Jeśli i Wy i my będziemy wspólnie sumiennie pracować - sukces murowany!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Dziękuję panu Pawłowi Romanowskiemu za to, że tak wspaniale przygotował mnie do matury z języka niemieckiego. Po ponad 20 latach osiągnęłam wynik z egzaminu ustnego-90%, a pisemnego 94%. Czyż to nie sukces?! Pozdrawiam i polecam gorąco:)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Serdecznie gratulujemy!!! To naprawdę wielki sukces i bardzo cieszymy się, że pomogliśmy w jego osiągnięciu ;) Pozdrawiamy serdecznie!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Polecam Maturitę wszystkim maturzystom! Ja uczęszczałam na kursy xxl z biologii i chemii i jestem pewna że bez nich wyniki mojej matury nie były by na tyle dobre by dostać się na wybrany przeze mnie kierunek! Dopiero tutaj z pomocą świetnych nauczycieli zdobyłam umiejętności i wiedzę, które były dla mnie czarną magią w szkole.

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Dziękujemy za przemiłe słowa i gratulujemy!!! :) Powodzenia na studiach!! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Jak najbardziej polecam kursy w Maturicie każdemu, kto nie czuje się jeszcze na siłach. Uczestniczyłam w kursie z matematyki i ku swojemu zdziwieniu zdałam ją na 58%! Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, wszystko tłumaczone na spokojnie i bez pośpiechu. Kurs pomógł mi uporządkować wiedzę i pomógł mi uwierzyć we własne możliwości. Jak najbardziej polecam! :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Joasiu, gratulujemy!!! Cieszymy się, że nie tylko uczymy, ale także podnosimy na duchu i dajemy Wam wiarę we własne siły! :D Powodzenia!!!

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2014

Wszystkim, którzy mają przed sobą egzamin maturalny gorąco polecam kursy w Maturicie! Przez rok uczestniczyłam w kursie standardowym z języka niemieckiego, jestem bardzo zadowolona, nauczyciel świetnie i w miłej atmosferze tłumaczył, wskazał co jest najważniejsze do egzaminu maturalnego, wyjaśnił czego oczekują od nas egzaminatorzy, przez rok zrealizowaliśmy wszystkie działy tematyczne repetytorium maturalnego. W ferie zimowe uczestniczyłam w seminariach maturalnych z matematyki i języka niemieckiego. Na zajęciach swoją wiedzę mogliśmy sprawdzić na arkuszach maturalnych, po czasie na samodzielne wykonanie zadania, było ono wyjaśniane. Uczestniczyłam również w korepetycjach indywidualnych z matematyki przez dwa miesiące przed maturą. W tym krótkim czasie - DWÓCH MIESIĘCY uczyłam się niezrozumiałych tematów rozwiązując zadania z minionych egzaminów próbnych i arkuszy maturalnych, dzięki czemu osiągnęłam wysoki wynik. Korepetycje pomogły mi uporządkować wiedzę i bez stresu podejść do egzaminu. Z ręką na sercu polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Droga Nicole! Chcielibyśmy, aby wszyscy nasi Uczniowie byli tak ambitni, pilni i pracowici jak Ty :) Wypracowałaś naprawdę piękne wyniki maturalne. Serdecznie Ci ich gratulujemy! I bardzo dziękujemy za miłe słowa :) Powodzenia! :)

avatar
maj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Na zajęcia Matutity chodzi się z przyjemnością i uśmiechem na ustach. Lekcje prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze, lecz mimo to dają niesamowite efekty. Kadra na najwyższym poziomie, pomaga uczniom w realizacji marzeń. Polecam!

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Maju, realizuj marzenia!!!! Wierzymy w Ciebie i wiemy, że na studiach poradzisz sobie śpiewająco :) Zrobiłaś ogromne postępy - i to w jakim krótkim czasie :D Przed Tobą najpiękniejsze, jeszcze beztroskie lata - niech upłyną nie tylko na nauce ;) Ale my wiemy, że nie potrzebujesz wiele czasu, by przyswoić mega dużo wiedzy i być najlepszą!! :D POWODZENIA!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2014

Do Maturity chodziłam na kursy xxl z biologii i chemii. Bardzo, bardzo polecam! Świetna atmosfera, solidne przygotowanie do matury, przerobiona masa zadań, a w razie jakichkolwiek wątpliwości nauczyciele chętnie pomagają. Co najważniejsze, omawiany materiał jest idealnie dopasowany pod zagadnienia maturalne. Kursy jednocześnie też bardzo mobilizują do nauki.
To wszystko na prawdę pozwala dobrze przygotować się do matury.
Udało mi się poprawić wyniki z matur - biol+chem na 181%, więc szczerze polecam! Dziękuję, Maturito! :)

Centrum Edukacyjne Maturita s.c.

Joasiu, mistrzostwo!!! Gratulujemy Ci bardzo, to przepiękny wynik :) Życie przed Tobą, studia, najpiękniejszy czas, czas nie tylko nauki, ale i zawiązywania przyjaźni, także na całe życie, czas rozwoju, samodzielności - ach, wspominamy z łezką w oku.... A Ty - na pewno przeżyjesz ten czas pięknie i pełnie, bo nauka przychodzi Ci z łatwością i sprawia przyjemność ;) Więc będzie czas na wszystko!!! Powodzenia! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2013

Szczerze polecam kursy w CE Maturita, a w szczególności biologię z P. Madziar. Jeżeli Witowski to bóg biol-chemów, to P. Madziar z pewnością powinna być ich boginią ;))
Kursy prowadzone profesjonalnie, bez stresu, w miłej atmosferze.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2013

Polecam kursy z biologii i chemii. Przyjazna atmosfera, zaangażowani nauczyciele, świetnie prowadzone zajęcia. Udało mi się poprawić moje wyniki z matury i dostać na bioinformatykę na Politechnice Poznańskiej [jedynie 30 wolnych miejsc].

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

W Maturicie uczestniczyłem w kursach z chemii i matematyki. Szczerze polecam! Zajęcia na najwyższym poziomie, świetni nauczyciele - nie tylko tłumaczą, ale dają techniczne wskazówki, dotyczące samej matury, rozwiązywania arkuszy. Wszystko od podstaw, logicznie i ogromnym zaangażowaniem. I potwierdzam poprzednie wpisy: zawsze z uśmiechem:) Świetna firma, super ludzie! POLECAM!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2013

Uczestniczylam w kursie z języka angielskiego który pomógł mi bardzo dobrze zdać maturę rozszerzona. Zajęcia prowadzone przez p. Beatę Szot zupełnie różniły się od tych w szkole. Całą grupą dogłębnie omawialiśmy każda wątpliwość, prowadząc liczne dyskusje. Dzięki temu wiedzą sama wchodziła do głowy, bez zbędnego "kucia na blachę". Polecam :-)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

Osobie, która nie czuje się zbyt pewnie, by przystąpić do egzaminu maturalnego z pewnością polecam zapisanie się na oferowane kursy Maturity. Przez rok sama byłam uczestnikiem zajęć z matematyki podst., na których został zrealizowany cały program nauczania obowiązujący w liceum z tego przedmiotu. Kurs jest doskonały dla osób mających trudności, a także dla tych, które pragną przypomnieć sobie niektóre zagadnienia. Wprowadzeniem do każdego działu jest solidne wytłumaczenie go od podstaw przez nauczyciela, po czym przez większość czasu rozwiązywane są zadania, dzięki którym przyswajamy zdobytą przez nas wiedzę w praktyce. Prócz ćwiczeń na lekcji uczymy się także w domu poprzez zadawane zadania domowe - wierzcie mi, to wszystko to tylko dla Waszego dobra :). Zaangażowanie a także pełen profesjonalizm jest widoczny na pierwszy rzut oka, które utwierdzają w podjętej decyzji dotyczącej rozpoczęcia kursu. Szczerze polecam każdemu!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2013

Witam, po 20-stu latach od ukończenia szkoły średniej przystąpiłam do matury. W zasadzie wszystkiego uczyłam się od początku. Totalnie nic nie umiałam. Wykupiłam w Maturicie kursy na podstawę z polskiego, matematyki i języka niemieckiego. Oceniam wysoko profesjonalizm, zaangażowanie i empatię wykładowców. Wszystkie osoby, które, tak jak ja, po wielu latach myślą o podejściu do matury, z całego serca zachęcam. Poza wspomnianymi wyżej zaletami spotkacie się w Maturicie z ogromnym wsparciem i wiarą w możliwości "starszego" pokolenia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszłorocznych maturzystów - w każdym wieku.

avatar
Michu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Świetne kursy, polecam! Rzeczowo, solidnie i w miłej atmosferze :) Wynik na maturze biol+chem 171% :D Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2013

Chodziłam do Maturity na kursy z matematyki podst. i angielskiego podst. Oba bardzo mi się przydały. Na matmie świetne tłumaczenie, i co bardzo podobało się całej grupie - nauczycielka wskazywała co jest najważniejsze i co trzeba najwięcej przećwiczyć - a to serio się sprawdziło! Wszystko to co było szczegółowo przerobione i przerobione jeszcze na arkuszach - było na maturze! Na angielskim - to nie typowy kurs językowy, ale głównie nastawienie na maturę. A o to chodzi! Super nauczyciel! W ogóle w Maturicie mają świetną kadrę, szkoda że takiej nie ma w każdej szkole! Polecam wszystkim, można wiele się nauczyć i bez stresu przygotować do matury!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2013

Szczerze polecam! Świetna kadra, wspaniała atmosfera, solidne przygotowanie, a co za tym idzie dobrze zdana matura.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2013

Zdecydowanie polecam! 74% z matematyki rozszerzonej po roku nauki to bardzo zadowalający wynik. Bez Maturity by się nie udało! ;)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Polecam! Świetna kadra, zajęcia w przemiłej atmosferze i naprawdę profesjonalne podejście. Wyniki na maturze: 82% biologia rozsz. i 87% chemia rozsz. Uczestniczyłem w kursie standardowym. Rewelacja:) Podziękowania dla Wykładowców: prof. DM i prof. DHŻ ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Jak najbardziej polecam:) Najlepsze kursy w Bydgoszczy, dzieki ktorym zdasz maturę na wysokim poziomie :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

szczerze polecam, jeśli chcesz zdać dobrze maturę Maturita na pewno pomoże. Jeśli chodzi o chemię polecam panią Dominikę Hapkę-Żmich

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Wysoki poziom nauczania i pełen profesjonalizm. Wszystko staje się zrozumiałe i logiczne. Sumienna praca pod okiem Maturity poskutkowała wysokim wynikiem maturalnym ;) POLECAM!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2013

Solidna powtórka przed maturą. Bardzo mi się przydała. Chodziłem na biologie do Pani Madziar. Polecam!!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2013

Polecam. Kurs z matematyki na poziomie rozszerzonym bardzo się przydaje. Wszystkie zajęcia są ciekawe i co najważniejsze - rzeczowe.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2013

Genialnie prowadzone zajęcia i świetna atmosfera. Nie ma lepszego wyboru niż Maturita.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2013

Wysoki poziom nauczania a przede wszystkim miła atmosfera, polecam !

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2013

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia. Zarówno z chemii jak i biologii mocno pomogły mi w przygotowaniach i powtarzaniu materiału do matury. Wszystko jasno i przyjemnie tłumaczone. Nauczyciele mili i rzetelni. Polecam !

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2013

Chodzę na intensywny kurs z matematyki rozszerzonej i jestem z niego bardzo zadowolona. Zagadnienia omówione są jasno i dokładnie . Zdecydowanie się na te zajęcia to dobry pomysł aby powtórzyć materiał przed maturą. Polecam!!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2013

Bardzo dobry kontakt na linii nauczyciel- uczeń.
Każde zagadnienie, nawet najtrudniejsze omówione w jasny i czytelny sposób.

Na zajęciach robione są zadania typowo maturalne, co pozwala na bardzo dobre przygotowanie do matury.

Atmosfera miła, grupy nie są liczne więc jest czas by każdy zadał swoje pytanie w razie potrzeby.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2013

Nigdy nie spotkałem się (nawet na studiach), z tak dobrymi nauczycielami i tak dobrze przeprowadzanymi zajęciami. Uczęszczałem na kurs biologii i chemii - ręczę za nie głową.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2012

Dzięki tej szkole udało mi się dostać na upragniony lekarski. Bardzo polecam epic zajęcia z biologi z P. Madziar. po prostu super!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2012

Rzetelnie, dobre tłumaczenie, można zadawać pytania i nauczyciel zna odpowiedzi, bo w mojej szkole bywało różnie :-/ Polecam kurs standardowy, jest czas, żeby wszystko przerobić i powtórzyć. Do tego to seminarium maturalne – to strzał w dziesiątkę. Szkoda, że dopiero w tym roku będzie w ramach kursu. POLECAM!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2012

Ja również uczęszczałam na kursy w Maturicie i bardzo wiele mi pomogły, poprawiałam chemię i udało mi się poprawić aż o 20 %, jestem zadowolona, szczególnie dlatego, ze matura w tym roku była bardzo trudna.. Tutaj kładziony jest nacisk na zrozumienie a nie na wykucie !! Świetnie tłumaczony materiał i dużo zadań, bardzo miła atmosfera :) polecam !!

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2012

Uczestniczyłam w Maturicie w kursie z chemii. Nie spotkałam się jeszcze z tak jasnym i prostym tłumaczeniem zagadnień, które zawsze sprawiały mi trudność. Chociaż korzystałam już kilka razy z innych korepetycji. W Maturicie bardzo podobało mi się podejście nauczyciela, bardzo dużo tłumaczył, robiliśmy dużo testów, naprawdę chemia stała się logiczna i prosta. A teraz moja radość jest jeszcze większa, bo dostałam się na wydział lekarsko-dentystyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym:) Tak więc szczerze polecam kursy w Maturicie.

avatar
Iwa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2012

Muszę dołączyć się do podziękowań i wychwaleń Maturity! Chemia jest the best! Kursy wyglądają tak: pierwsze 5 minut: częstowanie kawką i żarciki. Kolejna minuta: Podanie tematu zajęć, czyli gwałtowny wzrost przerażenia na wszystkich twarzach (mojej też). Pozostały czas: stopniowe otwieranie nieba i spływ jasności do głów. Po zajęciach normalnie świecę:) No a potem w domu stos zadań, ale dzięki temu jasność co wstąpiła – nie ustąpiła aż do maturki ;) 82% CHEMIA! Czyli myślę, że jak na tegoroczny psikus CKE – wynik niezły! Na weterynarię starczyło. Stolico, nadchodzę! :)

avatar
daro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2012

Osobiście mogę polecić matematykę w rozszerzeniu. Żałuję, że w zeszłym roku trafiłem za namową kumpla do innej firmy. Pewnie gdybym przyszedł do Maturity – już byłbym po I roku budownictwa. A tak dopiero zaczynam – Polibuda w Warszawie! Co do kursu: zajęcia prowadzone w bardzo logiczny, zrozumiały sposób. Takich nauczycieli już nie ma niestety. Prócz Maturity oczywiście :) Bardzo dużo zadawane do domu, dużo ćwiczeń, podejście indywidualne, więc odrabiać trzeba było wszystko. Ale dzięki temu na maturze poszło jak po maśle. Polecam!

avatar
aniluap
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2012

Polecam kursy w Maturicie! Miałam 12 lat przerwy w nauce, a dzięki tym zajęciom udało mi się zdać maturę, i to nawet na niezłym poziomie (matematyka – moja pięta Achillesowa: na 86%!). Za co bardzo dziękuję. A jeśli ktoś ma obawy przed poprawianiem matury po latach – niech idzie na zajęcia do Maturity!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2012

Świetna powtórka przed maturą. Profesjonalna kadra i miła atmosfera. Trudne zagadnienia tłumaczone w bardzo przystępny sposób, tak żeby każdy mógł zrozumieć. Polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2012

Zajecia prowadzone w przemiłej atmosferze, kazdy temat analizowany do momentu az wszystkie tlumoki czyt. ja -zrozumieja. Szczerze polecam wszystkim maturzystom!

avatar
adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2012

Profesjonalne podejście do ucznia, nauka od PODSTAW, miła kadra. 100% zadowolenia, polecam :)

avatar
Ascarib
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2012

Świetny nauczyciel, wkładający bardzo dużo pracy w przygotowania każdego z uczniów. Kursy prowadzone w sposób świetny i zrozumiały.
Polceam

avatar
Asik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2011

jestem bardzo zadowolona, bardzo cierpliwie tłumaczą, naprawdę od podstaw, gdyby nie te korki mój sukces na maturze nie byłby, a jest w zasięgu ręki... szczególnie polecam!!!

avatar
AsiozAurus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2011

Pełen profesjonalizm, przyjemna kadra, do każdego indywidualne podejście, nawet z najcięższym przypadkiem dało się osiągnąć sukces czego dowodem było dostanie się na wybrany kierunek w pierwszej rekrutacji. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2011

like, like! specjaliści od trudnych przypadków. 2,5 roku obijania się w liceum, niecały rok solidnych przygotowań z zawsze uśmiechniętą specjalistką z Maturity i dostałem się na wymarzone studia - medycynę:D

avatar
Mariano
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2011

Dostałem się na wymarzone studia. Czy ta rekomendacja wystarczy? :)

avatar
dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2011

Świetne przygotowanie do matury w bardzo przyjemnej atmosferze! Dzięki tym korepetycją dostałam się na medycynę do Poznania, dlatego szczerze polecam :) W niecały rok razem z Maturitą przerobiłam 150% materiału z chemii i do matury podeszłam z uczuciem, że wszystkie działy mam "poukładane w głowie" w bardzo zorganizowany sposób. Za kilka lat na pewno poślę tu brata!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2011

Fantastyczne przygotowany kurs !! Jedyny mały problem jeżeli jesteś mężczyzna to jedna z nauczycielek ma bardzo duże walory lekko utrudniające skupienie wzroku w kartkę ale czy to jest minus ? ;) Poważnie bardzo fajne metody ułatwiające naukę i zrozumienie zagadnień. Gdybym zaczął współprace wcześniej być może jakaś olimpiada byłaby w zasięgu reki... Polecam wszystkim mającym problemy albo chcącym osiągnąć maximum swoich możliwości- osiągniecie to dzięki pracy z Maturitą !!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2011

Pełen profesjonalizm. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.