Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Wrocław (Pl. Grunwaldzki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 60 / 45 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Zapraszam do nauki gry na instrumentach klawiszowych (fortepian, pianino, keyboard). Ukończyłem Akademię Muzyczną we Wrocławiu, a także WSB (Finanse i Rachunkowość). Uczę z powodzeniem od kilku lat, w tym czasie współpracowałem z wieloma osobami. Na co dzień pracuję w biurze rachunkowym jako księgowy. W zeszłym roku szkolnym pracowałem dodatkowo w szkole muzycznej w Bogatyni jako nauczyciel fortepianu. 

Dojeżdżam do uczniów w dowolne miejsce (Wrocław i okolice). Terminy i inne szczegóły do ustalenia, możliwe dni powszednie i weekendy. W razie potrzeby zajęcia mogą odbywać się również u mnie w centrum Wrocławia. 

Zachęcam do kontaktu. Tel. 660 352 074

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna we Wrocławiu
Licencjat
Instrumentalistyka
10.2016 - 07.2019
WSB we Wrocławiu
Licencjat
Finanse i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.