Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Faktura VAT

Daria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/555 opinii
Dla użytkownika Daria

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 55
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Świetne zajęcia! Dzięki Pani Darii poprawiłam maturę z 73% na 87%. Są przeprowadzane bardzo profesjonalnie i Pani Daria sposób uporządkowany i profesjonalny tłumaczy każde zagadnienie obowiązkowe to matury z osobna, dzięki temu na arkuszu nic mnie nie zaskoczyło. Wykonywanie zadań obliczeniowych było dla mnie największym problemem, jednak Pani świetnie je tłumaczy i nawet natrudniejsze pod koniec nie stanowiły dla mnie wyzwania. Polecam każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Bardzo efektywna nauka w mega dobrej atmosferze. Bardzo polecam prace z Panią Daria każdemu, kto celuje w medycynę, jak i w każde inne studia potrzebujące wysokiego wyniku z chemii.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2023

Zajęcia z panią Darią były nie tylko bardzo profesjonalne, ale też przeprowadzone w luźnej atmosferze, dzięki czemu nie wstydziłam się zadawać nawet najgłupszych pytań lub przyznać się, że czegoś nie rozumiem. Udało mi się opanować zadania obliczeniowe, z którymi zawsze miałam pod górkę, i które bez problemu rozwiązałam na dzisiejszej maturze. Pani Daria jest wymagająca, ale jednocześnie też bardzo wyrozumiała, co pomogło mi przejść przez przedmaturalny kryzys.
Jestem pewna, że dzięki tym zajęciom udało mi się poprawić maturę na zadowalający wynik i to jest ten rok, kiedy w końcu rozpocznę wymarzony lekarski, więc bardzo polecam tym, którzy wysoko celują!

avatar
nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Korepetycje na poziomie, naprawdę dużo można z nich wynieść. Pani Daria jest niesamowitą kobietą, przede wszystkim pełną cierpliwości, potrafi nawet najtrudniejszy temat wytłumaczyć na tyle różnych sposobów, by stał się prosty i logiczny. Polecam serdecznie, szczególnie maturzystom <3 <3

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Bardzo profesjonalnie przygotowane zajęcia z zadaniami i teorią od Pani Darii. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera co pozwala lepiej się uczyć. Gorąco Polecam te zajęcia.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2022

Korepetycje na najwyższym poziomie. Pani Daria ma własne materiały które zawierają wszystko co trzeba wiedzieć na maturze z chemii.
Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Darii!
Z wyniku 60% udało mi się poprawić maturę z chemii rozszerzonej na 93%. Pani Daria pokazuje jak podejść do zadań z każdej możliwej strony, niekonwencjonalnie, czyli tak jak wyglądają zadania na maturze. Na zajęciach panuje wspaniała atmosfera, która sprawia, że czeka się na kolejne spotkanie z niecierpliwością i ciekawością. Do każdej lekcji przygotowane są przejrzyste i kolorowe notatki, które pozwalają na skuteczne utrwalenie materiału w domu. Nawet jeżeli ktoś obawia się chemii, już po pierwszych zajęciach u Pani Darii można stwierdzić, że chemia to dziedzina, która jest logiczna i wspaniała!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Darią. Każdy, nawet najtrudniejszy temat jest wytłumaczony w logiczny i zrozumiały sposób, dzięki temu do matury czuję się przygotowana w 100%. Ponadto zajęcia z Panią Darią prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a czas zajęć wykorzystywany jest maksymalnie efektywnie. Jeszcze raz zdecydowanie polecam!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Lekcje z panią Darią sprawiają, że chemia staje się prosta i przejrzysta. Zajęcia mijają w przyjaznej atmosferze, a szeroki zakres zadań i materiałów umożliwia napisanie matury na wysokim poziomie. Gorąco polecam :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Pani Daria jest osobą, która ma wszystkie cechy doskonałego korepetytora. Doskonale potrafi zainteresować chemią, A do tego jest niezwykle cierpliwa. Dziękuję za zajęcia, po których naprawdę zrozumiałam chemię.

avatar
Julia M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Zajęcia z Panią Darią to najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Bardzo profesjonalne, uporządkowane i co najważniejsze - dzięki tym lekcjom po raz pierwszy zaczęłam rozumieć przedmiot, z którym nauczyciele w szkołach mają ogromny problem. Do matury byłam bardzo dobrze przygotowana i zawdzięczam to przede wszystkim ogromnej motywacji, jaką Pani Daria zaraża wszystkich swoich uczniów. Jest osobą z ogromną pasją i myślę, że właśnie dzięki temu tak dobrze mi się z Nią pracowało. Będzie mi bardzo, ale to bardzo brakować tych lekcji.

Daria

Mi też będzie brakować... możesz jeszcze zawsze wpaść na herbatkę :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Darię! Oprócz tego że jest przesympatyczną osobą i lekcje przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze, to jest korepetytorem pełnym pasji do chemii i posiada ogromną wiedzę na jej temat. Pani Daria potrafi przekazać wiedzę w bardzo jasny i zrozumiały sposób. Bardzo mi odpowiadało zadawanie prac domowych w postaci testów powtórkowych i zadań maturalnych posegregowanych na poszczególne działy, co bardzo ułatwia powtarzanie materiału. Maturę pisałam po raz drugi i czułam się o wiele, wiele pewniej swojej wiedzy niż za pierwszym razem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Korepetycje u Pani Darii na prawdę polecam każdemu! Do matury z chemii przystępowałam w tym roku po raz trzeci i z tego powodu mam dość spore porównanie do innych osób udzielających mi korepetycje. Aby dostać się na medycynę nie ma miejsca na błędy i materiał trzeba mieć w małym palcu. Pani Daria przygotowuje świetne zadania typu maturalnego na różnym poziomie. Wszystko miałyśmy świetnie rozplanowane, tak, że ostatni miesiąc przed maturą już tylko rozwiązywałyśmy zadania z całości materiału. Dodatkowo w trakcie roku co jakiś czas dostawałam testy powtórkowe- świetna sprawa motywująca do nauki. Teoria również super przekazana w prosty i przyjemny sposób, i co ważne, bez zbędnego natłoku informacji zupełnie do matury nieistotnych.. Dla mnie korepetycje z Panią Darią były przyjemnością i co najważniejsze- w końcu przestałam się bać chemii, wręcz ją polubiłam no i uwierzyłam w swoje możliwości! Wynik w tym roku na pewno będzie wyższy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Bardzo polecam korepetycje u Pani Darii!!! Dzięki Pani Darii poprawiłam maturę z wyniku 56% na 90% i jestem teraz studentką wymarzonej medycyny!!!

Daria

Dzięki Kinga za opinię! Bardzo się cieszę, że się odezwałaś. Było przyjemnością nauka z Tobą! Powodzenia dalej!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2017

10 powodów, dla których uwielbiam moje korepetycje z chemii?
Po pierwsze - pani Daria jest przesympatyczna :)
Po drugie - ma świetnie uporządkowany materiał, który musimy przerobić, dzięki czemu w końcu przestałam się martwić, że z czymś nie zdążę przed maturą
Po trzecie - bardzo podobają mi się zadania maturalne, które pani Daria przygotowuje dla uczniów i które robię w domu (nie tracąc czasu w czasie lekcji), a dzięki którym wiem na ile umiem i rozumiem przerobiony na lekcji temat...
Po czwarte - pani Daria ogólnie przygotowuje dla uczniów setki zadań (a pod koniec roku liczbę tych, które przerobiłam z pewnością będę mogła podawać w tysiącach :D)
Po piąte - wie wszystko, co jest mi potrzebne do matury i mam wrażenie, że naprawdę chce "włożyć to uczniom do głów"
Po szóste - jest bardzo cierpliwa :D
Po siódme - w końcu mam piękne, przejrzyste, uporządkowane notatki z chemii!
Po ósme - oprócz materiałów, które dostaję na lekcji mam dostęp do strony internetowej, gdzie również jest mnóstwo zadań i gdzie mogę śledzić swoje wyniki
Po dziewiąte - pani Daria uwielbia chemię i zdecydowanie tym zaraża uczniów! :)
Po dziesiąte - coś co nie jest super-ważne, ale bardzo mi się podoba - pani Daria ma swojego "chemicznego" Instagrama... dzięki temu przeglądając Internet zdarza mi się wpaść na jej posty i zapamiętać coś pożytecznego albo chociaż pomyśleć sobie "oho, faktycznie, muszę jeszcze zrobić zadanka!"
Podsumowując - LEPSZYCH KOREPETYCJI Z CHEMII NIE MOGŁAM SOBIE WYMARZYĆ! :)

Daria

Julia, dzięki za wyczerpującą opinię ;) Życzę Ci takiej weny na maturze wkrótce ;)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2017

Jestem super zadowolona z korepetycji z panią Darią :)
Bardzo dobrze zorganizowane każde zajęcia, wszystko idealnie wytłumaczone i spisane bardzo przejrzyste notatki z których przyjemnie jest się uczyć. Dużo zadań do domu dzięki czemu utrwalamy materiał. Zajęcia zawsze w bardzo przyjemnej atmosferze. To był super wybór! :)

Daria

Dziękuję Jolu ;*

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2017

Na korepetycje u Pani Dari uczęszczam od sierpnia,gdyż poprawiam maturę. Od pierwszych zajęć atmosfera b. miła,Pani ze spokojem i po kolei tłumaczy każdy dział. Dostajemy zadania do domu aby utrwalić wiedzę.
Chemia przy Pani Darii w końcu jest zrozumiała.
Polecam z całego serca, na lepszego korepetytora trafić nie mogłam. :)

Daria

Dzięki Aga!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, których udzielała mi Pani Daria, dzięki nim moje wyniki na uczelni z chemii organicznej znacznie się poprawiły. Spotkania z Panią Darią pozwoliły mi zrozumieć i polubić chemię organiczną. Wszystkim studentom i nie tylko, którzy mają problemy z chemią szczególnie polecam Panią Darię!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Pani Daria jest rewelacyjnym korepetytorem, ma bardzo dobry kontakt z uczniami i potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę. Dzięki zajęciom u Pani Darii córka w szkole ma same 6 z chemii.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z panią Darią. Jest wymagająca, dużo zadaje zadań do domu, co jest tylko plusem w przygotowaniu do matury. Jednocześnie jest bardzo wyrozumiała, jeżeli ktoś nie radzi sobie z jakimś działem i można być pewnym, że każdy temat zostanie wyczerpująco omówiony. Szczególnie podoba mi się starannie opracowany program zajęć, dokładnie przemyślane notatki i testy powtórkowe. Nie mogłam trafić na lepszego korepetytora :) i liczę na to, że z pomocą pani Darii dostanę się na swoje wymarzone studia.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Pani Daria jest rewelacyjnym nauczycielem. Potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie z chemii, buduje doskonałą relację z uczniem, prowadzi do matury "za rączkę". Pani Daria przygotowuje tony materiałów, stwarza indywidualny plan działania, tak aby zakończył się on sukcesem.
Ogromnie polecam zajęcia u tego nauczyciela, wkłada serce w swoją pracę i widać, że nauczanie to jej pasja.

Daria

Bardzo dziękuję za opinię!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Bardzo polecam! Pani Daria jest przesympatyczną osobą, cierpliwą, świetnie tłumaczy zagadnienia - bardzo dokładnie, jest wymagająca i udostępnia mnóstwo materiałów, dzięki czemu jest się bardzo dobrze przygotowanym z każdego działu chemii. Naucza profesjonalnie i pomoże zrozumieć trudności w chemii nawet najbardziej "opornym" uczniom :D Jest otwartą osobą, zupełnie nie trzeba bać się zadawać jej jakichkolwiek pytań - na wszystkie odpowie!
Pani Daria jest najlepszym korepetytorem z chemii z jakim dotychczas się spotkałam.

Daria

Serdecznie dziękuję za opinię!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Dzięki Pani Darii dostałam się na medycynę do Warszawy za pierwszym razem. Jest wymagająca, świetnie tłumaczy materiał, przy tym bardzo miła. Jest najlepszym korepetytorem chemii w Gdańsku.

Daria

Niesamowicie się cieszę i bardzo Ci gratuluję!!! To była prawdziwa przyjemność pracować z tak sumienną i pracowitą osobą. Bardzo dziękuję Ci za opinię! Pozdrawiam i życzę sukcesów!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Szczerze polecam korepetycje z panią Darią. Zajęcia są ciekawe i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Każdy temat omówiony jest wyczerpująco, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb - np. większa liczba zadań. Pani Daria jest korepetytorem przyjaznym i wymagającym, motywuje do osiągania lepszych wyników. Jej dużym atutem jest profesjonalizm i ogromna ilość materiałów, którymi dysponuje; po poprawnym zrobieniu zadań z danego tematu nie można być nieprzygotowanym. :) Polecam osobom na każdym poziomie zaawansowania, w szczególności przygotowującym się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. Ja już jestem na moich wymarzonych studiach, Ty też możesz! :)

Daria

Dziękuje Agata. Powodzenia na medycynie. Jestem przekonana, że będziesz świetnym lekarzem :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Darii :) Tłumaczy wszystko bardzo zrozumiale. Nie bój się zadawać nawet głupich pytań, na wszystkie Ci odpowie :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2016

Polecam korepetycje u pani Darii. W prosty sposób jest w stanie wytłumaczyć wszystko, nawet tym najbardziej opornym :) Do uczniów ma ogromną cierpliwość i jest przemiłą osobom.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, miłej atmosferze. Pani Daria zapewnia ogromną ilość zadań oraz konkretne notatki, dzięki czemu zbędne są tony podręczników. Materiał tłumaczony jest w bardzo fajny sposób. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Darią osobom ambitnym- na pewno nie będą się nudzić, jaki i mającym problemy z podstawowymi zadaniami. Dzięki tym zajęciom pozbyłam się wielu watpliwości i pozwoliły mi zrozumieć mechanizm zadań oraz stechiometrię, która była moim największym problemem. Na lepszego korepetytora trafić nie mogłam! :)

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2016

Gorąco polecam korepetycje u Pani Darii wszystkim tym osobom, które maja problemy z samym przedmiotem oraz tym które chcą mieć pewność,że zostaną w bardzo profesjonalny, a co najważniejsze w dokładny sposób przygotowane do np: egzaminu maturalnego. Korepetytorka oferuje ogromny zasób wyszukanych zadań, które często znacznie wykraczają ponad poziom, a wszystko po to by jak najlepiej przygotować takiego przyszłego maturzystę. Same lekcje odbywają się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze,także jeszcze raz bardzo polecam.

avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2016

Gorąco polecam korepetycje u Pani Darii! Zwróciłam się do niej zdesperowana i uzyskałam wszelką dostępną pomoc, a nawet więcej. Mnogość materiałów i doskonale dopracowany prosty sposób tłumaczenia sprawdziły się idealnie. Nawet najbardziej skomplikowane zadania okazywały się dziecinnie proste. Wyłącznie dzięki Pani Darii mogę uznać sesję za zaliczoną (:

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Bardzo polecam! Przygotowanie do matury w sposób precyzyjny i systematyczny. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze bez stresu. Przygotowanie do matury obejmuje cześć teoretyczną, która zawiera wszystkie niezbędne informacje dzięki czemu nie trzeba zerkać do książek (a przecież o to chodzi), dzięki czemu można skupić się na rozwiązywaniu setek zadań, które są przygotowywane z lekcji na lekcje! Plusem korepetycji jest to, że po przerobieniu danych działów Daria przygotowuje zadania powtórkowe dzięki czemu na bieżąco powtarzamy materiał co pozwala dobrze przygotować się do egzaminu.

Daria

Bardzo dziękuję za opinię Weroniko ;)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2016

Świetne przygotowanie do matury jak i do sprawdzianów. Miła atmosfera pracy. Dużo dodatkowych materiałów i prosty sposób przekazania wiedzy. Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Gorąco polecam wszystkim korepetycje z Panią Darią. Potrafi ona bardzo łatwo i zrozumiale wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane tematy. Godzina lekcji z Panią Darią daje mi o wiele więcej niż kilka godzin jakie mam w szkole na rozszerzeniu.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2016

Pani Daria jest niesamowicie ciepłą i sympatyczną osobą, potrafiącą umiejętnie przekazać wiedzę w sposób zrozumiały, tak że chemia od razu staje się prostsza ! Korepetycje u Pani Darii to czysta przyjemność, aż nie chce się stamtąd wychodzić :) Co bardzo ważne - posiada multum własnych materiałów i swój program przygotowawczy. NIE MOŻNA TRAFIĆ LEPIEJ !!! Gorąco polecam i pozdrawiam !

Daria

Bardzo dziękuję za tak miłe słowa ;)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2015

Szczerze mogę powiedzieć, że nie mogłam trafić na lepszego korepetytora. Pani Daria to bardzo miła i kompetentna osoba, w jasny i zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie zagadnienia. Dzięki niej jestem spokojna o moją maturę.
Gorąco polecam !!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2015

Bardzo ciepła, miła i potrafiąca w prosty sposób wytłumaczyć skomplikowane zadania osoba. Dzięki Pani Darii nadążam z materiałem szkolnym i nie obawiam się wyniku na maturze rozszerzonej z chemii, bardzo polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2015

Pani Daria ma ogromną wiedzę. Dzięki niej bardzo dużo się nauczyłam i nie boję się już o mój wynik z matury rozszerzonej z chemii. :)

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Bardzo polecam, dzięki korepetycjom z Panią Darią w ogóle nie obawiam się matury rozszerzonej z chemii :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2015

Gorąco polecam :) Bardzo miła i ciepła osoba, ktora w prosty sposób tłumaczy skomplikowane zadania.

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

miła sympatyczna dobrze tłumaczy -gorąco polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Wszystkie opinie o Pani Darii jak najbardziej prawdziwe.Świetna korepetytorka,cierpliwa,wyrozumiała,rzeczowa,umiejąca dokładnie i skutecznie wszystko wytłumaczyć.Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam każdemu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2015

Pierwszy raz spotkałam osobę, która tak jasno potrafi wytłumaczyć chemię. Nauka w bardzo sympatycznej atmosferze. Polecam każdemu, nie da się nie być zadowolonym z takich lekcji!!

avatar
igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

polecam serdecznie ^^

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2015

Pani Daria jest osobą kompetentną, potrafiącą w zrozumiały, łatwo przyswajalny sposób wytłumaczyć wszelkie zagadnienia z chemii :)
Profesjonalnie przygotowuje do matury rozszerzonej z chemii, doskonale znając wymagania i sposoby oceniania CKE, a także zapewniając mnóstwo zadań. Jest korepetytorem wymagającym, ale także cierpliwym. Jeśli przerobiony materiał wciąż sprawia trudność, pani Daria znajdzie sposób by wytłumaczyć go tak byś dobrze go zrozumiał :) Warto również dodać, że atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, co sprawia, że na zajęcia chodzi się z przyjemnością.
POLECAM panią Darię w szczególności osobom, które aspirują do osiągnięcia wysokiego wyniku na maturze rozszerzonej z chemii :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2015

Polecam korepetycje u pani Darii. Dobrze tłumaczy zagadnienia z chemii, szczególnie z organicznej. Porządnie przygotowuje do matury na poziomie rozszerzonym.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2015

Będąc szczera - ogromnie polecam!!!
Korzystałam z wielu korepetycji u różnych osób i zazwyczaj po dwóch spotkaniach musiałam szukać kogoś nowego.
Ogromnie się cieszę, że w końcu udało mi się trafić do osoby kompetentnej, z zamiłowaniem do przedmiotu - pani Darii, gdzie każda minuta zajęć jest w stu procentach wykorzystywana.
Materiał realizowany jest w sposób jasny i szybki, bez pominięcia najdrobniejszych szczegółów. Dodatkowo pani Daria zapewnia masę zadań oraz uporządkowane notatki, z których łatwo robi się powtórki.
Rewelacyjne przygotowanie do matury.

avatar
Paua
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Szczerze z reka na sercu moge smialo polecic korepetycje u P.Darii. Przed spotkaniem z ta przemila osoba bylam pewna, ze nigdy nie zdolam przyswoic sobie wiedzy chemicznej niezbednej do zdania egzaminu. Pani Daria zupelnie odmienila moje myslenie ma ten temat. Swietnie potrafi wszystko wytlumaczyc, nie pomijajac najmniejszego szczegolu. Mechanizmy reakcji - niegdys czarna magia, dzis - oczywista oczywistosc a wszystko dzieki pomocy tej niesamowitej korepetytorki. Zajecia zawsze byly prowadzone w cieplej domowej atmosferze z bardzo szybkimi pozytywnymi rezultatami. W bardzo krotkim czasie Pani Daria pomogla mi przyswoic mase materialu - egzamin zdany :) Jak najbardziej POLECAM

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2015

Serdecznie chciałbym polecić wszystkim panią Darię. Gdy stanąłem na rozdrożu życia i okazało się iż będę tam potrzebować utalentowanego korepetytora to zaczął się mój koszmar. Mimo usilnych starań, ciężko mi było znaleźć kogoś sumiennego i dobrze przygotowanego merytorycznie. Ogłoszenia pełne były podejrzanych typów, co oferują się podjęcia roli mentora przez skype za kilkadziesiąt złotych. Za korepetycje przez internet to ja mogę zapłacić może 10zł i to tylko dlatego,że benzyna potaniała. O dzieciach, rodem z pierwszego roku studiów, butnych i przeceniających(w wielu znaczeniach tego słowa) swoje możliwości nie będę nawet wspominać.
Byłem już załamany - wtedy pojawiła się pani Daria.
Pani Daria to wspaniała korepetytorka,świetnie przygotowana merytorycznie. Posiada ogromną wiedzę i tytuł doktora. Korepetycje u niej są wspaniałym przeżyciem dla umysłu - przyjemna atmosfera panująca u niej w domu ułatwia przyswajanie wiedzy.
Korzystałem z usług wielu korepetytorów, jednak to ona okazała się najlepsza.
Mogę ze spokojem sumienia polecić tą wspaniałą osobę - jestem pewien iż pod jej przewodnictwem każdy dostanie się na swoje wymarzone studia, tudzież się na nich utrzyma.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2015

Miałam już czterech korepetytorów z chemii i uważam, że w tym roku nie mogłam trafić lepiej. Pani Daria doskonale tłumaczy teorię, daje bardzo dużo zadań, które sprawdza na bieżąco i gdy czegoś nie rozumiem wałkujemy temat do skutku :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2014

Pani Daria bardzo dobrze tłumaczy chemie organiczna a szczególnie mechanizmy, chemia organiczna na początku dla mnie niezrozumiała stała się łatwa do zrozumienia.Polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Profesjonalne podejście, kolokwia zaliczone w pierwszych terminach ! Od Pani Dari mam rewelacyjne notatki ! Serdecznie polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Pani Daria świetnie tłumaczy niezrozumiały temat, który potem wydaję się bardzo prosty, przygotowuje staranne notatki, gdzie dokładnie omawia zagadnienia, są one bardzo przydatne do powtórek przed zaliczeniami. Zawsze panuje miła atmosfera, gorąco polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Pani Daria jest wyrozumiałą, uczciwą, rzetelną korepetytorką. Tłumaczy trudne zagadnienia w przystępny sposób, zapewnia materiały powtórzeniowe. Jeszcze nie zdarzyło mi się wyjść z lekcji nie rozumiejąc czegoś :) Wychwytuje wszystkie błędy, świetnie przygotowuje do matury. Polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Pani Daria ma świetne podejście do swoich uczniów , wszystko tłumaczy jasno i rzetelnie, nawet najtrudniejsze mechanizmy , na pozór wyglądające na niemożliwe do zrozumienia, potrafi wyjaśnić w zrozumiały dla każdego sposób. Pani Daria wprowadza bardzo przyjazna atmosferę , zajecia sa przyjemne, nie stresują , pozwalają na rozluźnienie sie i spojrzenia na chemię w inny, duzo prostszy sposób. Z całego serca polecam :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2014

Bardzo dobre dobre przygotowanie do matury z chemii. Dużo zadań starannie wybranych i w razie problemów dokładne ich omawianie. Pani Daria potrafi niesamowicie dobrze i szybko wytłumaczyć każdy materiał co jest ważne dla każdego maturzysty jak i ucznia. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze co jak najbardziej wpływa korzystnie na zdolność pochłaniania nowej wiedzy. Polecam :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić Darię każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy z zakresu chemii organicznej na poziomie Politechniki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.