Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa
Otwock
Józefów
Michalin
Celestynów
Osieck
Mińsk Mazowiecki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
WWSI
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
oktawia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Pan Kamil bardzo celnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona. Po lekcjach z nim, widzę postępy :) polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Serdecznie polecam zajęcia z panem Kamilem To bardzo miła osoba i doskonaly nauczyciel. Po zajęciach nie tylko świetnie sobie radzę to w dodatku ze spokojem myślę o maturze. Serdecznie pozdrawiam!

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Serdecznie polecam korepetycje z panem Kamilem :) Ma on indywidualne podejście do ucznia, potrafi w prosty sposób wytłumaczyć najbardziej zawiłe zadania matematyczne. Pan Kamil jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Na lekcjach panuje sympatyczna atmosfera. Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.