Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Chojnice (Miasto i okolice)
Człuchów (Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 50 / 45 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Ofertę nauki chemii kieruję do licealistów, których celem są studia medyczne/przyrodnicze. Zachęcam do współpracy już od początku szkoły średniej - pozwoli to na spokojną i uporządkowaną naukę bez stresu związanego ze zbliżającą się maturą, oraz da czas na usystematyzowanie wiedzy podczas powtórek w arkuszach maturalnych.

Zajęcia w trybie całorocznej opieki nad uczniem przynoszą efekty nawet w beznadziejnych przypadkach. Doświadczony nauczyciel z prawdziwą pasją sprawi, że może nie pokochasz chemii, ale stopniowo zaczniesz ją rozumieć.

Zapraszam też uczniów szkół podstawowych, których czeka egzamin ósmoklasisty. Dobrze jest się do niego przygotować na wysokim poziomie, ponieważ to chyba najważniejszy szkolny sprawdzian - kierunki studiów można zmieniać w każdej chwili, natomiast wybór szkoły średniej to decyzja na resztę życia.

________________________________________ ________________________________________ _____
Dlaczego warto?
Dotychczas każdy kto respektował trzy zasady: regularne zajęcia, rzetelne odrabianie zalecanych zadań i nadzór rodzica, niezależnie od poziomu podwyższał swoje oceny w szkole. Dotyczy to również uczniów z dysfunkcjami.

Wśród maturzystów w 9 letniej historii Akademii zdarzały się przypadki niepokornych osób, których "stając na głowie" nie da się nauczyć, lecz Ci którzy pozwolili sobie pomóc i sobą pokierować, wkładając w naukę spory wysiłek osiągali na maturze z chemii wyniki ponad 80%. Taki rezultat pozwolił im dostać się na wymarzoną uczelnię medyczną. Wielu z nich to dziś czynni lekarze lub studenci ostatnich lat medycyny.

Wyróżniającym elementem jest to, że jako jedyny na lokalnym rynku korepetytorów/nauczycieli/centrów edukacji wprowadziłem system kontroli jakości i wsparcia ucznia – SSSA – „System Spersonalizowanego Szkolenia Akademii” . Tworzy on indywidualną otoczkę nad uczniem, którego zadaniem jest aktywny przegląd bieżącej wiedzy (regularne testy wiedzy), prognoza postępu, indywidualny kontakt z rodzicem w każdym momencie współpracy, udostępnianie bazy literatury naukowej.
Rodzic w każdej chwili ma dostęp do ‘’karty przeprowadzonych zajęć’‘ - wypełnianej przez nauczyciela po każdych zajęciach, oraz ‘‘raportu nauczyciela’‘, ktory szczegółowo opisuje ucznia wskazując główne problemy i sposoby na ich zniwelowanie.

Moja praca w liczbach:
- 4 przedmioty
- 9 lat prowadzenia lekcji indywidualnych i grupowych
- 300 (około) maturzystów uczonych przez rok, dwa, trzy
- 550 (około) uczniów w wieku od 8 do 50 lat
- 20000 (około) godzin lekcyjnych z czego prawie 75% to zajęcia indywidualne. 

Z racji wieloletniego doświadczenia, dyplomowanego przeszkolenia pedagogicznego, jak również kursów wspomagających pracę z uczniami z dysfunkcjami - współpracuję z młodzieżą posiadającą dysleksją, dyskalkulię oraz stwierdzone ADHD. 
________________________________________ ________________________________________ ______
Zapraszam Mateusz Piesik
Tel. 510-550-779 –Jeśli prowadzę zajęcia nie odbieram, wówczas proszę o krótką informację SMS (miejscowość, przedmiot, poziom, klasa).

Z powodu bardzo dużego zainteresowania moją ofertą proszę o jak najszybszy kontakt - ostatnie wolne terminy.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Zajęcia były bardzo ciekawe chociaż trwały tylko 2 miesiące nauczyłem się bardzo dużo rzeczy.A sam pan Mateusz jest osobą wartą poznania.Szczerze mogę polecić najlepszego korepetytora z chemii,mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócę na zajęcia

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

2 lata współpracy owocowały lepszą oceną z Matematyki
Gorąco Polecam!!!!!!!!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2015

Bardzo polecam, miałam zajęcia z panem Mateuszem do egzaminu poprawkowego... I zdałam ☺ ! Ocena 5+!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2014

Dzięki korepetycji Pana Mateusza świetnie poszedł mi test gimnazjalny. Korepetytor jasno i wyrozumiale tłumaczył treść przeróżnych tematów. Wzbogacił moją wiedzę o poziom wyższy niż miałem w szkole , z czego jestem bardzo zadowolony. Planuje kontynuować korepetycje w celu przygotowania do matury. Pan Mateusz jest jak najbardziej korepetytorem godnym polecania . :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Korepetytor godny polecenia dla uczniów nie radzących sobie z materiałem, mającymi zaległości i przygotowujący się do egzaminów czy tez matur. Korepetytor mający w sobie dużo spokoju i cierpliwości, dosyć wymagający i sumiennie wykonujący swoją pracę. Z Panem Mateuszem kontynuuje współprace przygotowującą do matury z matematyki i myślę, że będzie to miła współpraca jak ta z przed roku.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u pana Mateusza. Wypełniał powierzone mu zadania, czyli przygotowanie do egzaminu maturalnego z chemii. Jest bardzo cierpliwy i sumienny. Dzieki zadaniom domowym i kartkówkom można bardzo szybko utrwalać nabytą wiedzę. Przyszłym maturzystom bardzo polecam Pana Mateusza :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Dzięki panu Mateuszowi zdobyłem ocenę końcoworoczną bardzo dobrą z matematyki i świadectwo z paskiem. Był bardzo miły, cierpliwy, bardzo jasno i zrozumiale przekazał informacje które potrzebowałem. Bardzo zależało mu na moich wynikach w szkole. Bardzo polecam Pana Mateusza każdemu kto potrzebuje wymagającego korepetytora.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z nauczania pana Mateusza. Konsekwentnie przygotował mnie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki. Bardzo polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji pana Mateusza. Jestem jego uczniem od września, i bardzo mi pomógł w zrozumieniu pojęć z przedmiotu Matematyka. Charakteryzuje się on sumiennością, cierpliwością, pracowitością i stara się jak najlepiej wyjaśnić niezrozumiałe zagadnienia. Polecam wszystkim którzy mają problemy z Matematyką. :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Pan Mateusz pomógł mi w zdobyciu oceny celującej z chemii oraz w powiększeniu wiedzy z matematyki. Osoba pracowita i sumienna, na której można polegać. Pan Mateusz przekazuje wiedzę w prosty sposób, tak że uczeń może łatwo przyswoić sobie nową wiedzę. Zależy mu na wynikach uczniów. Będziemy kontynuowali wspólne nauczanie w przyszłym roku. Polecam naukę z Panem Mateuszem!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2013

Potrzebowałam nauczania z chemii w celu poprawienia ocen, co się naprawdę udało. :-) Pan Mateusz to dobry korepetytor, który potrafi zrobić z uczniem milowy krok! Pomógł mi nabyć większej dyscypliny umysłowej, dzięki czemu bardziej się koncentrowałam na nauce, co oczywiście zaowocowało w stopniach.
POLECAM SERDECZNIE SPOTKANIA Z PANEM MATEUSZEM

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2013

Z tegorocznej matury z matematyki zdobyłam 94%. Osoba cierpliwa i zaangażowana w swoja pracę. Posiada wiedzę, którą potrafi przekazać innym. Polecam maturzystom, którzy szukają pomocy w matematyce.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Jestem bardzo zadowolona z nauczania z matematyki i chemii przez pana Mateusza. Syn nadrobił zaległości z tego rocznego materiału z kl. 3 gimnazjum. Od września br. będzie kontynuował zajęcia z panem Mateuszem.

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2013

Zajęcia z Panem Mateuszem sprawiły, że czuje się bardziej pewniej w matematyce i chemii, z zagrożeń wyszedłem na bardzo dobre oceny. Jest to bardzo cierpliwy korepetytor i wytłumaczy tak dobrze i skutecznie aż się zrozumie. Pan Mateusz jest rzetelny. JEST SOLIDNY W SWOICH FACHU, POLECAM !!!!

avatar
JURass
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2013

Cotygodniowe spotkania z panem Mateuszem dały efekty. Dużo lepsze oceny. Od września ciąg dalszy nauki z panem Mateuszem. Jeszcze raz dziękuję za pomoc :) Warto korzystać

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2013

Mateusz pomógł mi zaliczyć semestr,a teraz walczyć o dobrą ocenę na koniec roku.Bardzo cierpliwy i wszystko jasno wytłumaczone.Regularne spotkania przynoszą oczekiwane efekty, polecam serdecznie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2013

Bardzo miły i CIERPLIWY korepetytor. Człowiek z pasją do matmy i chemii. Zawsze krótko,zwięźle i na temat. Gorąco polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2013

Problemy z matematyką dzięki Mateuszowi się skończyły. Cały rok współpracy przyniósł efekty. Ciągi, funkcje, planimetria - to wszystko stało się logiczne. Warto zainwestować w takiego korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.