Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Katowice
Bytom
Gliwice
Tarnowskie Góry
Chorzów
Świętochłowice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia80 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Witam ,

jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat udzielam korepetycji z biologii i chemii, zarówno w zakresie rozszerzonym jak i podstawowym, przygotowujące do matury lub bieżacych lekcji w szkole. 

Czym wyróżniają się korepetycje prowadzone przeze mnie?

Z każdym uczniem tworzę indywidualny plan pracy .

Tworząc go bierzemy pod uwagę Twój cel, preferencje oraz czas jakim dysponujesz. Realizacja planu odbywa się z wykorzystaniem wyselekcjonowanego, zgodnego z podstawą programową CKE materiału zawierającego wszystkie zagadnienia, bez zbędnych elementów. Jednocześnie z przyswajaniem wiedzy wyrabiamy nawyk poprawnego formułowania zwięzłych i zgodnych ze schematem oceniania odpowiedzi w maksymalnie szybkim czasie, stanowiący na maturze 80 procent sukcesu!

Powtórki, testy oraz doskonalenie technik zapamiętywania utrwalają i systematyzują wiedzę, sprawiając, że zostanie ona z Tobą na długie lata.  

Od momentu wdrożenia planu, żaden Twój krok nie jest bezcelowy .
Możesz w całości poświęcić się nauce, mając gwarancję, że Twój wysiłek nie pójdzie na marne.

W odróżnieniu od wielu nauczycieli po studiach pedagogicznych uczę, bo lubię - nie dlatego, że muszę. W przekazywaniu wiedzy nie opieram się na sztywnych schematach nauczania.

Uważam, że każdy jest inny, ma swoje słabe i mocne strony - innymi słowy to, że coś działa na inna osobę, nie znaczy, że optymalnie działa również na Ciebie. Moim celem między innymi jest pomóc Ci znaleźć Twój sposób na naukę, dzięki któremu będziesz zdobywał ja z łatwością. 

 

Moja droga, jak i droga moich uczniów nie zakończyła się jedynie na niespełnionym marzeniu - gwarantuję, że tak będzie i w Twoim przypadku!

Prowadzę także lekcje online z wykorzystaniem platform MS Teams oraz Zoom

Zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Super nauczyciel, duża wiedza i zawsze przygotowany. Udało się nam wypracować wyższy wynik i w tym roku dostałem się na medycynę :)) Bardzo rzetelne korepetycje, polecam! .Paweł

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Polecam! Bardzo kompetentna osoba, świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, ma indywidualne podejście, konkretny plan nauki, który przekazuje w jasny i czytelny sposób :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Gorąco polecam Mateusza! Solidne przygotowanie merytoryczne i znaczne ilości przerobionego wspólnie materiału zapewniły mi satysfakcjonujący wynik na tegorocznej maturze

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2020

Polecam Mateusza. Potrafi tłumaczyć i przekazywać wiedzę z biologii i chemii. Posiada też ogromne ilości materiałów pomocniczych, notatek i rozwiązanych matur. Jest to bardzo ważne, bo trzeba wiedzieć jak pisać żeby egzaminatorzy wysoko ocenili odpowiedzi. Czekam ze spokojem na swoją maturę do której jestem bardzo dobrze przygotowany.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Mega polecam! Super atmosfera, bez stresu, profeska. Czas idealnie wykorzystywany - czego mam odzwierciedlenie w wynikach :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Kiedy myślałem, że już wszystko stracone, natrafiłem na ogłoszenie Mateusza. Co mogę powiedzieć? - ogromna wiedza, silna motywacja stargetowana na osiągnięcie sukcesu ucznia, wsparcie mentalne, którego pozazdrościłby nie jeden coach. Wcześniej dobry wynik z matury wydawał się nierealny, ale z nim stał się rzeczywistością. Polecam i pozdrawiam.

avatar
Zuzka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

polecam serdecznie, Mateusz super tłumaczy i na zajęcia jest mega spoko, nie trzeba się w ogóle stresować, w jeden rok zrobiliśmy więcej niż przez całe liceum, dzięki ;)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Najlepszy nauczyciel, olbrzymia wiedza i niezwykła umiejetność jej przekazania. Dzięki niemu w końcu poprawiłem maturę i dostałem się na medycynę. Polecam z całego serca :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Polecam wszystkim, którym zależy, by dostać się na wymarzone studia!
To co doceniam w Mateuszu, to ogromne zaangażowanie i chęci w przekazaniu wiedzy. Wszystko jest bardzo przystępnie tłumaczone, a autorskie materiały bezcenne przy zrozumieniu trudniejszych działów. Atmosfera na zajęciach była świetna, więc zawsze z przyjemnością na nie przychodziłem (mimo godzinnego dojazdu- idealny czas na powtórzenie materiału, więc nie ma co narzekać) Zadawanie pytań wskazane i nie odczuwa się żadnego strachu, jak to czasem bywa na lekcjach w szkole. Tak, więc jeśli szukasz korepetytora z biologii, Mateusz jest najlepszym wyborem ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.