Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Poznań

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza."

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Od kilku lat zbierałem się do rozpoczęcia nauki gry na pianinie, jednak bez żadnego doświadczenia w dziedzinie muzyki, obawiałem się, że będzie to bardzo żmudne doświadczenie. Na szczęście znalazłem Mateusza. Był on w stanie bardzo przystępnie i skutecznie wprowadzić mnie w świat muzyki, wytłumaczyć i pokazać, że gra na pianinie to więcej niż wciskanie prawidłowych klawiszy. Jego zamiłowanie do muzyki spłynęło na mnie za sprawą pasji i energii z jakimi prowadzi lekcje. Nie mogłem lepiej trafić:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

W dzieciństwie uczęszczałem do szkoły muzycznej co było dla mnie straszną traumą. Nie rozumiałem sensu i koncepcji muzyki co sprowadzało granie na instrumencie do pamięciowego i mechanicznego wkuwania nut. Z Mateuszem sytuacja jest zgoła inna. Podchodzi do zajęć indywidualnie i dostosowuje tematy i tempo indywidualnie do sytuacji. Ćwiczenia są zbalansowane pomiędzy teorią i treningiem co czyni naukę zrozumiałą i przyjemną. Odkryłem na nowo radość z gry. Wielkie słowa uznania!! PS: Mateusz ma duuuużo cierpliwości ;)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Szukałem kogoś, kto na co dzień gra i interesuje się muzyką rozrywkową. Mawiają, żeby się uczyć od ludzi, którzy osiągnęli to, do czego dążysz. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Są spore postępy zarówno w grze, jak i w podejściu do nauki. Wszystkie moje pytania dostają długą, wyczerpującą odpowiedź. Mateusz zawsze jest cierpliwy, a ja zajęcia zawsze opuszczam z planem i motywacją na kolejny tydzień :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Trafiłam do Mateusza zachęcona jego profilem na e - korepetycjach. Lepiej nie mogłam wybrać - jest cierpliwym nauczycielem, który ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie moje pytania i wyczerpująco wyjaśnia każde zagadnienie. Poza tym, że uczy mnie samej gry, jego wiedza i doświadczenie są dla mnie nieocenioną pomocą w kwestii zagadnień z teorii muzyki i kształcenia słuchu - jestem bowiem studentką wokalistyki. Zdecydowanie polecam każdemu, zarówno amatorowi, jak i osobie nieco bardziej wtajemniczone ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Polecam lekcje z Mateuszem! Bardzo cierpliwy i życzliwy nauczyciel! Zawsze stara się dostosować zakres materiału do możliwości i zdolności ucznia, służąc dodatkowo radami i pomysłami, które ułatwiają ćwiczenia.
Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Pan Mateusz jest cierpliwym, wymagającym i skutecznym nauczycielem. Okiełznał mojego brata rozrabiakę!
Początki były trudne, Wojciech mało ćwiczył. Jednak Pan Mateusz znalazł na niego sposób. Po pół roku nauki słychać postępy i przede wszystkim przyjemność z gry!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Uczę się u Mateusza prawie pol roku od 0 i z zajec na zajecia robie odczuwalny progress, a na tym mi najbardziej zalezy. Lekcje w milej, bezstresowej atmosferze. Warto, bo zwraca uwage nawet na z pozoru mniejsze detale- postawa ciala, ulozenie i praca palcow, a tego kursy internetowe nie maja w ofercie. Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Mateusz jest profesjonalistą! Uczę się u niego od podstaw i jestem bardzo zadowolona! Jest On cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem. Wie skąd biorą się określone trudności w graniu i stara się jak najlepiej pomóc. Jego rady są precyzyjne i skuteczne, przez co szybciej osiąga się dane umiejętności. Lekcje są ciekawe i mijają szybko w miłej atmosferze. Po każdych zajęciach czuję się pozytywnie zmotywowana do dalszej pracy. Widzę efekty i jestem przekonana, że Mateusz dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu nauczy mnie DOBRZE grać. Jest też elastyczny, jeżeli chodzi o ustalenie terminu zajęć, zawsze można je odrobić w innym czasie.
Bardzo polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
11 maja 2018

Bardzo spokojny, cierpliwy oraz miły nauczyciel. Uwielbiam te zajęcia, doceniam elastyczność w ich umówieniu oraz personalne podejście pana Mateusza. Jeżeli chodzi o postępy, uważam, że są małe ale wiąże to z niestosowaniem się do rady ćwiczyć, chociaż by 20 min dziennie, która wcale nie jest taka prosta w realizacji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Nasz prawie 9 letni Piotrek uczy się u p. Mateusza od kilku miesięcy. Syn bardzo lubi te lekcje, najchętniej umawiałby się z p. Mateuszem częściej niż raz w tygodniu. Nie jest zadowolony jak czasami lekcje trzeba odwołać, ale p. Mateusz jest bardzo elastyczny i nie ma kłopotu z przesunięciem spotkania na inny dzień. Mieliśmy okazje posłuchać na żywo p. Mateusza i jego zespołu, zrobiło to duże wrażenie na naszych dzieciach. Polecamy bardzo :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Uczęszczam do Mateusza od 6 miesięcy. Na początku nie byłem do końca przekonany ale z kazdą lekcją podobało mi się coraz bardziej. Zajęcia są w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Nauczyciel kładzie nacisk na dokładność i systematyczność. Na każdej lekcji poznaje nowe utwory i ćwiczę niedoskonałości. Bez obaw, żadna Mateuszowi nie umknie. ;) Naprawdę zna się na tym. Nie ma problemu żeby dogadać termin. Jestem zadowolony z efektów i bardzo polecam!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2018

Witam,
11 letni syn uczy się u p. Mateusza od 4 miesięcy. Zmieniliśmy poprzedniego nauczyciela ponieważ repertuar był głównie klasyczny, tj podejście. Teraz syn wspólnie z p. Mateuszem wybiera utwory, które chce grać (oczywiście dostosowane do jego umiejętności). Chętniej ćwiczy i notuje uwagi i wskazówki. Lekcje odbywają się u nas w domu, ale jak jest jakieś przesunięcie, czy choroba to nigdy nie ma problemu z dopasowaniem terminu. Raz udało nam się posłuchać p. Mateusza na żywo na koncercie, co dodatkowo zadziałało jak silny impuls. Polecamy i cieszymy się, że za pierwszym strzałem z internetu udało nam się trafić na dobrego nauczyciela :).

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Jeśli ktokolwiek chciałby się nauczyć gry na pianinie to zdecydowanie polecam Mateusza! Z cierpliwością wytłumaczy wszystko nutka po nutce, nim się obejrzycie a zaczniecie biegle grać!
Terminy zajęć elastyczne, nawet wybaczał moje ciągłe spóźnialstwo ;-)

Jak się uczyć to tylko u niego!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Mimo, że mam 41 lat, to Mateusz pomaga mi w realizacji pasji gry na pianinie. Nie sądziłem, że potrafię tyle osiągnąć już po 3 miesiącach nauki. Myślę, że po roku będę w stanie nawet grać przed niewielką publicznością.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2017

Z Mateuszem współpraca przebiega znakomicie, od początku się dogadaliśmy bardzo otwarta osoba. Elastyczny nigdy nie było problemów z dostosowaniem godzin lekcji. U Mateusza uczę się od niedawna i jest to mój pierwszy kontakt z instrumentem, jednak dzięki odpowiedniemu podejściu i sposobowi prowadzenia przez niego lekcji, a także fajnym ćwiczeniom szybko "załapałem" o co chodzi ;) Bardzo bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

U Mateusza uczę się dopiero od 3 miesięcy, a już widzę efekty ! Ciekawe i przede wszystkim efektywne zajęcia. Program dopasowany do moich potrzeb. Z terminami lekcji również można się dogadać bez problemu. Polecam w 100 % !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Mateusz uczy mnie od października i od tego czasu zrobiłam ogromne postępy. Jest wymagający, ale i wyrozumiały. Zawsze przygotowuje się do zajęć, motywuje do ćwiczeń. Polecam serdecznie :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Pan Mateusz uczy mnie od roku, jestem osobą mocno obciążoną zawodowo a granie miało być formą relaksu. Pana Mateusza znalazłam w internecie. Po roku czasu nauki mogę powiedzieć, że to osoba rzetelna, punktualna, o wysokiej kulturze osobistej.
Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i bardzo spokojny.
Wymagający -> przy Panu Mateuszu nauczycie się grać !
Spokojnie mogę polecić Pana Mateusza jako bardzo dobrego nauczyciela gry na instrumentach klawiszowych dla dzieci i osób dorosłych .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.