Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Poznań

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/529 opinii
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

"Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza."

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Na zajęcia chodzę już ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Mateusz jest genialnym nauczycielem. Wcześniej uczyłem się samodzielnie, lecz to nie to samo. Już na pierwszych zajęciach doszło do mnie jak wiele ważnych kwestii nie byłem świadomy, które pominąłem wcześniej - na szczęście wszystko zostało w porę wyłapane. Mateusz doskonale dopasowuje ćwiczenia i nadaje odpowiednie tempo. Mam już za sobą kilka utworów, które również zawsze były idealnie dobrane, a każdy z nich wnosił coś nowego. Zawsze dokładnie wiem co mam ćwiczyć i w jaki sposób. Istotne jest to, że Mateusz natychmiast wyłapuje, gdy coś robimy źle. Nie tylko słyszy każdy pomylony dźwięk, ale również od razu widzi i poprawia naszą technikę gry, dzięki czemu nie nabywamy złych nawyków.

Podsumowująć, Mateusz jest świetnym nauczycielem i uważam, że każdy (zwłaszcza na początku) pownien się udać do takiego profesjonalisty, ponieważ złe nawyki tylko czekają i trzeba je wyłapać w porę.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2022

Jestem początkującą osobą dorosłą, a Mateusz jest moim pierwszym nauczycielem gry na pianinie. Ma indywidualne podejście i dużo cierpliwości. Po każdej lekcji wiem nad czym mam pracować. Czuję progres i widzę, że odczytywanie nut to nie taka czarna magia jak mi się wcześniej wydawało :) Bez problemu można dograć dogodne godziny spotkań. Polecam serdecznie!

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2021

Halo tu początkująca, dorosła. Lekcje z Mateuszem mam od pół roku. Jestem bardzo zadowolona. Mateusz ma anielską cierpliwość. Jest dokładny i metodyczny. Bardzo przystępnie tłumaczy teorie, podpowiada, dostosowuje ćwiczenia do potrzeb ucznia.
Potrafi zmobilizować do pracy.
Konstruktywnie ocenia postępy w nauce. Poza tym jest przemiłym człowiekiem a to wpływa na atmosferę podczas lekcji.
Polecam bardzo.

avatar
Han
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Świetny nauczyciel! Uczy moich dwoch synów. Ma b.dobre podejscie do dzieci. Widać doświadczenie. Zawsze punktualny, b.dobry kontakt. :)))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Uczę się z Mateuszem od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona!
Jestem poczatkujacym dorosłym więc czasem nauka bywa dla mnie dość frustrujaca :) ale Mateusz jest bardzo cierpliwy wiec robimy postepy :)
Nasze lekcje odbywają się online, nigdy nie było problemu z połączeniem. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne nie było problemu z dostosowaniem się do moich godzin w związku z różnicą czasu także to tez duży plus.

Zdecydowanie polecam !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Uczę się u Mateusza od pół roku. Wcześniej uczyłem się samodzielnie. Od czasu korepetycji widzę znaczne postępy. Mateusz zwraca uwagę na rzeczy, o których wcześniej nie myślałem (artykulacja, prawidłowa praca rąk, rytmika) i których chyba nie da się nauczyć się samemu lub z youtuba. Oprócz jego dużej biegłości w grze na pianinie widać spore doświadczenie dydaktyczne, bo tematy tłumaczy bardzo zrozumiale. Szczególnie podoba mi się jego bardzo rzeczowe podejście, przez co lekcja nie jest rozgadana i dużo z niej wynoszę.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Uczę się u Mateusza od kilku miesięcy i już widzę spore postępy. Mateusz bardzo dobrze i spokojnie tłumaczy różne zagadnienia, daje mnóstwo cennych praktycznych wskazówek i ma ogromną cierpliwość. Bardzo polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Uczę się z Panem Mateuszem od 6 miesięcy. Z efektów oraz współpracy jestem bardzo zadowolona. Pan Mateusz jest bardzo sympatyczny i przede wszystkim cierpliwy więc nauka jest przyjemna i bezstresowa.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2021

Nie wiem czy znajdę słowa, które mogłyby w pełni wyrazić mój zachwyt Mateuszem. Jest genialnym nauczycielem i super człowiekiem! Od zaledwie 1,5 roku uczy mojego 11-letniego syna a ogrom wiedzy jaki zdołał mu w tym czasie przekazać jest nie do opisania. Syn nauczył się nut, poprawnej postawy podczas gry, ułożenia palców, koordynacji gry za pomocą dwóch rąk. Potrafi już samodzielnie zagrać wiele utworów zwracając przy tym uwagę na tempo, dynamikę, artykulację i styl - przede wszystkim jednak gra sprawia mu dużo radości. To zasługa Mateusza! Jest niesamowicie cierpliwy a jednocześnie uczy jak ważna jest determinacja i regularne ćwiczenia. Lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze a najlepszym świadectwem jak dobrym nauczycielem jest Mateusz są postępy mojego dziecka. Z całego serca polecam Mateusza!

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Super nauczyciel. Uczył moją
kilkunastoletnią córkę zaawansowaną muzycznie, ( uczennice szkoly muzycznej z innego instumentu), a teraz mlodszego syna, ktory zaczyna przygodę z muzyką. W obu przypadkach świetne efekty, chęć dzieci do nauki, miła atmosfera. Naprawdę polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Od 6 miesięcy uczęszczam na lekcje u Mateusza. Nasze zajęcia odbywają się wyłącznie online. Dzięki temu, że Mateusz ma bardzo dobre zaplecze techniczne — dwie kamery, dobry mikrofon, stabilny internet, efektywność takich zajęć jest porównywalna do zajęć stacjonarnych. Grę na pianinie zaczynałem od zera i z tygodnia na tydzień widzę coraz większe postępy. Od początku spodobała mi się metodyka nauczania Mateusza, która polega na spokojnym i stopniowym zwiększaniu trudności. Widać, że bardzo indywidualnie dostosowuje tempo pracy. Każda lekcja jest wyzwaniem, ale nigdy nie czułem się przytłoczony trudnością lub ilością nowego materiału. Dzięki takiemu podejściu gra na pianinie stała się dla mnie niesamowitą frajdą i przygodą, którą chcę kontynuować.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Od kilku lat zbierałem się do rozpoczęcia nauki gry na pianinie, jednak bez żadnego doświadczenia w dziedzinie muzyki, obawiałem się, że będzie to bardzo żmudne doświadczenie. Na szczęście znalazłem Mateusza. Był on w stanie bardzo przystępnie i skutecznie wprowadzić mnie w świat muzyki, wytłumaczyć i pokazać, że gra na pianinie to więcej niż wciskanie prawidłowych klawiszy. Jego zamiłowanie do muzyki spłynęło na mnie za sprawą pasji i energii z jakimi prowadzi lekcje. Nie mogłem lepiej trafić:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

W dzieciństwie uczęszczałem do szkoły muzycznej co było dla mnie straszną traumą. Nie rozumiałem sensu i koncepcji muzyki co sprowadzało granie na instrumencie do pamięciowego i mechanicznego wkuwania nut. Z Mateuszem sytuacja jest zgoła inna. Podchodzi do zajęć indywidualnie i dostosowuje tematy i tempo indywidualnie do sytuacji. Ćwiczenia są zbalansowane pomiędzy teorią i treningiem co czyni naukę zrozumiałą i przyjemną. Odkryłem na nowo radość z gry. Wielkie słowa uznania!! PS: Mateusz ma duuuużo cierpliwości ;)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Szukałem kogoś, kto na co dzień gra i interesuje się muzyką rozrywkową. Mawiają, żeby się uczyć od ludzi, którzy osiągnęli to, do czego dążysz. Jestem bardzo zadowolony z lekcji. Są spore postępy zarówno w grze, jak i w podejściu do nauki. Wszystkie moje pytania dostają długą, wyczerpującą odpowiedź. Mateusz zawsze jest cierpliwy, a ja zajęcia zawsze opuszczam z planem i motywacją na kolejny tydzień :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Trafiłam do Mateusza zachęcona jego profilem na e - korepetycjach. Lepiej nie mogłam wybrać - jest cierpliwym nauczycielem, który ze stoickim spokojem odpowiada na wszystkie moje pytania i wyczerpująco wyjaśnia każde zagadnienie. Poza tym, że uczy mnie samej gry, jego wiedza i doświadczenie są dla mnie nieocenioną pomocą w kwestii zagadnień z teorii muzyki i kształcenia słuchu - jestem bowiem studentką wokalistyki. Zdecydowanie polecam każdemu, zarówno amatorowi, jak i osobie nieco bardziej wtajemniczone ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Polecam lekcje z Mateuszem! Bardzo cierpliwy i życzliwy nauczyciel! Zawsze stara się dostosować zakres materiału do możliwości i zdolności ucznia, służąc dodatkowo radami i pomysłami, które ułatwiają ćwiczenia.
Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2018

Pan Mateusz jest cierpliwym, wymagającym i skutecznym nauczycielem. Okiełznał mojego brata rozrabiakę!
Początki były trudne, Wojciech mało ćwiczył. Jednak Pan Mateusz znalazł na niego sposób. Po pół roku nauki słychać postępy i przede wszystkim przyjemność z gry!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Uczę się u Mateusza prawie pol roku od 0 i z zajec na zajecia robie odczuwalny progress, a na tym mi najbardziej zalezy. Lekcje w milej, bezstresowej atmosferze. Warto, bo zwraca uwage nawet na z pozoru mniejsze detale- postawa ciala, ulozenie i praca palcow, a tego kursy internetowe nie maja w ofercie. Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Mateusz jest profesjonalistą! Uczę się u niego od podstaw i jestem bardzo zadowolona! Jest On cierpliwym i zaangażowanym nauczycielem. Wie skąd biorą się określone trudności w graniu i stara się jak najlepiej pomóc. Jego rady są precyzyjne i skuteczne, przez co szybciej osiąga się dane umiejętności. Lekcje są ciekawe i mijają szybko w miłej atmosferze. Po każdych zajęciach czuję się pozytywnie zmotywowana do dalszej pracy. Widzę efekty i jestem przekonana, że Mateusz dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu nauczy mnie DOBRZE grać. Jest też elastyczny, jeżeli chodzi o ustalenie terminu zajęć, zawsze można je odrobić w innym czasie.
Bardzo polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
11 maja 2018

Bardzo spokojny, cierpliwy oraz miły nauczyciel. Uwielbiam te zajęcia, doceniam elastyczność w ich umówieniu oraz personalne podejście pana Mateusza. Jeżeli chodzi o postępy, uważam, że są małe ale wiąże to z niestosowaniem się do rady ćwiczyć, chociaż by 20 min dziennie, która wcale nie jest taka prosta w realizacji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Nasz prawie 9 letni Piotrek uczy się u p. Mateusza od kilku miesięcy. Syn bardzo lubi te lekcje, najchętniej umawiałby się z p. Mateuszem częściej niż raz w tygodniu. Nie jest zadowolony jak czasami lekcje trzeba odwołać, ale p. Mateusz jest bardzo elastyczny i nie ma kłopotu z przesunięciem spotkania na inny dzień. Mieliśmy okazje posłuchać na żywo p. Mateusza i jego zespołu, zrobiło to duże wrażenie na naszych dzieciach. Polecamy bardzo :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Uczęszczam do Mateusza od 6 miesięcy. Na początku nie byłem do końca przekonany ale z kazdą lekcją podobało mi się coraz bardziej. Zajęcia są w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Nauczyciel kładzie nacisk na dokładność i systematyczność. Na każdej lekcji poznaje nowe utwory i ćwiczę niedoskonałości. Bez obaw, żadna Mateuszowi nie umknie. ;) Naprawdę zna się na tym. Nie ma problemu żeby dogadać termin. Jestem zadowolony z efektów i bardzo polecam!

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2018

Witam,
11 letni syn uczy się u p. Mateusza od 4 miesięcy. Zmieniliśmy poprzedniego nauczyciela ponieważ repertuar był głównie klasyczny, tj podejście. Teraz syn wspólnie z p. Mateuszem wybiera utwory, które chce grać (oczywiście dostosowane do jego umiejętności). Chętniej ćwiczy i notuje uwagi i wskazówki. Lekcje odbywają się u nas w domu, ale jak jest jakieś przesunięcie, czy choroba to nigdy nie ma problemu z dopasowaniem terminu. Raz udało nam się posłuchać p. Mateusza na żywo na koncercie, co dodatkowo zadziałało jak silny impuls. Polecamy i cieszymy się, że za pierwszym strzałem z internetu udało nam się trafić na dobrego nauczyciela :).

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Jeśli ktokolwiek chciałby się nauczyć gry na pianinie to zdecydowanie polecam Mateusza! Z cierpliwością wytłumaczy wszystko nutka po nutce, nim się obejrzycie a zaczniecie biegle grać!
Terminy zajęć elastyczne, nawet wybaczał moje ciągłe spóźnialstwo ;-)

Jak się uczyć to tylko u niego!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Mimo, że mam 41 lat, to Mateusz pomaga mi w realizacji pasji gry na pianinie. Nie sądziłem, że potrafię tyle osiągnąć już po 3 miesiącach nauki. Myślę, że po roku będę w stanie nawet grać przed niewielką publicznością.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2017

Z Mateuszem współpraca przebiega znakomicie, od początku się dogadaliśmy bardzo otwarta osoba. Elastyczny nigdy nie było problemów z dostosowaniem godzin lekcji. U Mateusza uczę się od niedawna i jest to mój pierwszy kontakt z instrumentem, jednak dzięki odpowiedniemu podejściu i sposobowi prowadzenia przez niego lekcji, a także fajnym ćwiczeniom szybko "załapałem" o co chodzi ;) Bardzo bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

U Mateusza uczę się dopiero od 3 miesięcy, a już widzę efekty ! Ciekawe i przede wszystkim efektywne zajęcia. Program dopasowany do moich potrzeb. Z terminami lekcji również można się dogadać bez problemu. Polecam w 100 % !

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Mateusz uczy mnie od października i od tego czasu zrobiłam ogromne postępy. Jest wymagający, ale i wyrozumiały. Zawsze przygotowuje się do zajęć, motywuje do ćwiczeń. Polecam serdecznie :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Pan Mateusz uczy mnie od roku, jestem osobą mocno obciążoną zawodowo a granie miało być formą relaksu. Pana Mateusza znalazłam w internecie. Po roku czasu nauki mogę powiedzieć, że to osoba rzetelna, punktualna, o wysokiej kulturze osobistej.
Wiedzę przekazuje w sposób zrozumiały i bardzo spokojny.
Wymagający -> przy Panu Mateuszu nauczycie się grać !
Spokojnie mogę polecić Pana Mateusza jako bardzo dobrego nauczyciela gry na instrumentach klawiszowych dla dzieci i osób dorosłych .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.