MatMan Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Bydgoszcz
Solec Kujawski
Osielsko
Brzoza
Białe Błota
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

(BYDGOSZCZ)
Witaj,

Jeżeli jesteś uczniem lub studentem i uważasz, że pewna część materiału lub jej większość jest niezrozumiała, a nie chcesz, aby okazało się, że trzeba będzie pod koniec semestru siedzieć godzinami i zakuwać coś, czego i tak nie będziesz w stanie sam zrozumieć, to zapraszamy Cię do współpracy już dziś.

Przede wszystkim nie dopuśćmy do pojawienia się zaległości, gdyż one wraz z kolejnymi lekcjami będą się pogłębiać i z każdym następnym działem będzie coraz ciężej.

Także jeśli masz sprawdzian , kartkówkę lub kolokwium - spotkajmy się na zajęcia - czasem na prawdę nie trzeba wiele wysiłku, aby zrozumieć pewne zagadnienia. I to my pomożemy Ci w opanowaniu tej wiedzy.

Zapraszamy uczniów, chcących przygotować się do najbliższych egzaminów kończących naukę w jednym z trzech etapów edukacji szkolnej, do uczestnictwa w naszych kursach. Do wyboru kursy dla:

  • Uczniów klas trzecich gimnazjum,
  • Maturzystów - uczniów klas trzecich liceum oraz klas czwartych technikum - do wyboru trzy opcje:
    1. Zajęcia indywidualne
    2. Zajęcia w parach
    3. Roczny Kurs Maturalny z Matematyki - prowadzony w kameralnych grupach (znacznie niższe ceny)

Zajęcia prowadzi absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na UTP (dawny ATR), doświadczony korepetytor, który Korepetycji z Matematyki udziela od 12 lat z bardzo dobrymi wynikami dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia.

Do kontaktu zachęcamy szczególnie studentów studiów technicznych UTP, szukających sprawdzonej pomocy w przygotowaniu do kolokwium oraz egzaminu z matematyki .

Pamiętaj także, że jeśli nie masz większych kłopotów z "królową nauk" jaką jest Matematyka, a chcesz jedynie podciągnąć ocenę lub osiągnąć jak najwyższy wynik na maturze, to również dobrze trafiłeś :)

Jeżeli jesteś zainteresowany/-na współpracą - dzwoń teraz!!!
+48 504 440 445

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

MatMan Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe
Powstańców Wielkopolskich 26
85-090 Bydgoszcz
NIP: 9532449107

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2014

Pan Adrian doskonale przygotował mojego syna do egzaminu gimnazjalnego z matematyki - wynik 96% :-) Pan Adrian posiada dużą wiedzę, był zawsze przygotowany do zajęć i punktualny, łatwo nawiązuje kontakt z młodzieżą. Świetnie tłumaczy, syn wiele skorzystał, jestem bardzo zadowolona i z całą odpowiedzialnością polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2012

Gorąco polecam. Nasza roczna współpraca zaowocowała brakiem stresu na egzaminie z matmy (studia techniczne). Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne , cierpliwość i umiejętność przekazanie informacji gwarantują efektywną naukę.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2012

MIły. cierpliwy. kompetentny. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2012

Powiem tak: Najlepszy korepetytor z jakim współpracowałem. Będąc po profilu humanistyczny w liceum, bardzo szybko załapałem treści przekazywane przez Adriana. Każde zadanie, nawet te trudniejsze rozwiązywane bezproblemowo i od ręki. Kolokwia zaliczane w 1 terminie na profilu inżynierskim i efekcie najwyższa ocena z egzaminu na roku. Macie problemy z matmą? Na waszym miejscu nawet bym się nie zastanawiał, co do wyboru korepetytora!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2011

Szybko, treściwie i kompetentnie przekazana wiedza. Potrzebowałem błyskawicznej pomocy w ekstremalnej sytuacji- otrzymałem ją bezproblemowo. Przerobiliśmy semestr z budownictwa w 5 h.-egzamin zdany :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2011

Bardzo dobry nauczyciel, przekazuje wiedzę błyskawicznie i zrozumiałym językiem dla ucznia. Kompetentna osoba i warta polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.