Opis ogłoszenia
Udzielę korepetycji z języka angielskiego małym i młodym uczniom, czyli przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych. Klasy 0-8.
Kontakt z tym językiem mam od 1996 roku, kiedy jako uczeń szkoły podstawowej rozpocząłem naukę angielskiego. Nigdy nie sprawiał mi problemów.
Zajmuję się tego typu dokształcaniem od 2016 roku, chociaż wcześniej zdarzało mi się prowadzić indywidualne lekcje z języka angielskiego dla znajomych.
Posiadam odpowiednią wiedzę oraz certyfikaty językowe na poziomie B1 i B2, a więc obejmują one z powodzeniem wykładany materiał w szkole podstawowej.
*Mam uprawnienia pedagogiczne i stosuję różnorodne metody nauczania. *
Zdawałem stary typ bardzo trudnej matury pisemnej z języka angielskiego w 2004 roku. Kontakt z nim mam na bieżąco.
Posiadam wiele dodatkowych materiałów własnych.
Preferuję jednak jako źródło podstawowe - naukę języka z podręcznika ucznia.
Jestem cierpliwy i spokojnie prowadzę lekcje. Staram się, aby uczeń nie odczuwał stresu.
Cena lekcji jest uzależniona od wieku ucznia - im młodszy, tym cena będzie niższa. Uczyłem dzieci w różnym wieku, od mniejszych po dorastających,a nawet dorosłych zdarzało się doszkalać.
Czas trwania zajęć mogę również dostosować do wieku dziecka: 45 lub 60 minut, jednak od długości zajęć będzie zależeć cena lekcji/zajęć.
Proszę dzwonić, na pewno się dogadamy, o ile znajdę czas wolny. Jednocześnie zastrzegam prawo do odmowy przeprowadzenia z powodu braku czasu lub dużej odległości miejsca zamieszkania ucznia.
Zapewniam również pomoc przez telefon komórkowy, czy media społecznościowe.
Preferuje lekcje cykliczne, czyli prowadzone co tydzień, lub kilka razy w tygodniu. Wtedy są widoczne wymierne efekty doszkalania.** *Niechętnie prowadzę pojedyncze lekcje, ale w wyjątkowych przypadkach i wolnym terminie mogę się zgodzić, np. w celu nauki do sprawdzianu. Jednak w takiej sytuacji zastrzegam sobie możliwość ustalenia większej odpłatności za przeprowadzone zajęcia. Mogę udzielić odmowy w przypadku braku wolnych terminów (na ogól jest to bardzo prawdopodobne działanie), proszę więc o telefony na początku semestru lub roku szkolnego.
Nie są to ostateczne ceny. W przypadku większej ilości lekcji w tygodniu lub wieloletniej współpracy możliwe jest ustalenie innej ceny za 1h korepetycji. Zawsze możesz zapytać lub spróbować negocjować w tej sprawie! :)
W przypadku większej ilości zajęć korepetycyjnych [* moźliwe będzie ustalenie innej ceny za przeprowadzone lekcje, ale o tym decyduję ja, czyli nauczyciel-korepetytor. *]
Prowadzę zajęcia korepetycyjne w domu, albo nauczam w domu ucznia.
Zapraszam do współpracy! :)
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 11
Witam korepetytor jest super, poprawiłem lekko oceny i rozumiem cały materiał który mam aktualnie w szkole
Nie polecam tego korepetytora. Bez zgody i wiedzy rodziców dobiera sobie kolejnego ucznia na te same zajęcia kasując od obu tą samą kwotę a na zwrócenie uwagi cyt" Wolałabym żeby M. miał indywidualne tak jak do tej pory" reaguje jak pieniacz cyt" Albo Pani akceptuje moje warunki, albo rezygnujemy. M. ma 19 lat i może sam o sobie decydować" " A innych uczniow wziąłem, bo mam zapotrzebowanie" , " Pierwszy raz zdarza mi się, aby rodzic dorosłego ucznia ingerował w moje metody nauczania" . Bezczelny, zapomina od kogo bierze wynagrodzenie.
Korepetytor o bardzo dobrym podejściu do ucznia i ogromnej wiedzy. Zasługą jest także zaangażowanie w zajęcia oraz punktualność. Szczerze polecam współpracę oraz dziękuję za pomoc w przygotowaniu do poprawki z języka polskiego w 8 klasie mojego syna.
Pan Mateusz jest doskonałym korepetytorem z języka angielskiego. Wysoka kultura osobista, punktualność, ogromna wiedza oraz niebanalne podejście do ucznia gwarantują sukces każdemu chętnemu uczniowi. Pomógł naszemu synowi w nauce tego języka. Kuba jest zadowolony i z radością korzysta z tych korepetycji. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym!
Polecam Pana Mateusza ako Korepetytora do nauki języka angielskiego. Duża wiedza, zaangażowanie w każdą lekcję, kultura osobista, punktualność.
Rzeczowo i konkretnie tłumaczy Pan Mateusz tłumaczy matematykę. Mój syn w 6 klasie znacząco poprawił ocenę o 1 stopień. Bardzo dobre podejście do ucznia. Korepetytor godny polecenia w 100%.
Pan Mateusz to bardzo dobry korepetytor z języka angielskiego - profesjonalizm, punktualność, duża wiedza, cierpliwość i opanowanie dla ucznia, na zajęcia wprowadza ciekawostki i dygresje. Dzięki tym zajęciom dodatkowym syn poprawił ocenę o 1 stopień wyżej i chętnie uczy się tego przedmiotu w domu. Polecam jednoznacznie i bez wahania Korepetytora.
Pan Mateusz w krótkim czasie przygotował syna do poprawki z języka polskiego w klasie pierwszej liceum. Korepetytor bardzo uprzejmy, cierpliwy z bardzo dużą wiedzą. Lekcje przebiegały bez zastrzeżeń. Polecam z czystym sumieniem korepetytora.
Pan Mateusz jest profesjonalistą. Cierpliwy, uprzejmy, spokojny, na jego zajęciach nie czuć szkolnego klimatu. Nauczyciel-korepetytor o dużej wiedzy. Dobrze tłumaczy omawiany materiał. Polecam jednoznacznie i bez wahania.
Pan Mateusz to bardzo dobry, cierpliwy, punktualny i wymagający korepetytor. W tydzień nauczył mojego syna z Ukrainy posługiwania się językiem polskim. Zrobił to o wiele lepiej niż nauczyciele ukraińscy.
Pan Mateusz jest osobą sumienną i odpowiedzialną. Prowadzi lekcje bardzo spokojnie. Dodatkową cechą jest indywidualne podejście do ucznia. Dzięki tym korepetycjom syn zaczął się zgłaszać na lekcjach i poprawił stopnie w szkole. Szczerze polecam współpracę z tym Panem ! :)

Wyślij wiadomość