Mateusz Jackiewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Czy potrzebujesz pomocy w nauce fizyki? Oferuję Ci swoje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z fizyki, dzięki czemu będziesz mógł szybko i skutecznie rozwijać swoje umiejętności.W trakcie zajęć skupiam się na indywidualnych potrzebach ucznia, aby zapewnić mu najlepszą jakość nauczania. Dostosowuję metodykę nauczania do poziomu zaawansowania ucznia oraz korzystam z różnorodnych narzędzi dydaktycznych, takich jak ćwiczenia, zadania i testy, które pomogą Ci lepiej zrozumieć zagadnienia fizyczne.Moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji pozwala mi na skuteczne przyswojenie wiedzy i umiejętności przez uczniów na różnych poziomach zaawansowania, zarówno dla uczniów szkół podstawowych, jak i średnich.Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności w dziedzinie fizyki, to oferta korepetycji z fizyki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skorzystaj z mojego doświadczenia, aby osiągnąć swój cel naukowy szybko i skutecznie. Oferuję Ci indywidualne podejście do nauczania oraz pełen profesjonalizm. Skontaktuj się ze mną i zacznij rozwijać swoje umiejętności już dziś!

Dostępność

Poniedziałek00:00 - 21:00
Wtorek00:00 - 21:00
Środa00:00 - 21:00
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 05.2022
III Liceum ogólnokształcące w Gdyni
Matematyczno-Fizyczny
10.2022 - aktualnie
Akademia Górniczo Hutnicza
Cyberbezpieczeństwo
Kursy i szkolenia
07.2019
Certificate in Advanced English (CAE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2023

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Panem Mateuszem.
Dzięki niemu zdałam rozszerzoną maturę z bardzo dobrym wynikiem i bez problemu dostałam się na studia, które jeszcze rok temu były tylko w strefie moich marzeń. Pan Mateusz dokonał rzeczy niemożliwej- polubiłam matematykę. Na maturze żadne z zadań mnie nie zaskoczyło, rzetelnie przerobiliśmy każdy typ zadań.
Pan Mateusz bardzo dobrze tłumaczy ( jeżeli trzeba to na różne sposoby), uczy myślenia a nie tylko rozwiazywania zadań wg. schematu. Do tego lekcje przebiegają w super atmosferze, bez stresu i nerwów. Szczerze polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Pan Mateusz to niesamowity korepetytor! Dzięki niemu udało mi się osiągnąć wynik 93% na maturze rozszerzonej z matematyki, mimo że na początku miałam spore trudności z tym przedmiotem. Jego świetne podejście do nauczania i cierpliwość sprawiły, że zaczęłam zyskiwać pewność siebie i przekonałam się, że matematyka może być ciekawa. Atmosfera na zajęciach była świetna - zawsze panowała luźna, przyjazna atmosfera, co sprawiło, że nauka była przyjemnością. Dzięki Mateuszowi teraz patrzę na matematykę zupełnie inaczej i jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Polecam go każdemu!!

avatar
Jekaterina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Z całego serdza polecam Pana Mateusza, dziecko moje zaleczyło egzamin 8 ty na 76%, to jest wynik dobrego tłumaczenia i terpliwosci do mojego "leniucha" .

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Bardzo dobry korepetytor. Doskonale nauczył mnie matematyki.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2023

Polecam Korepetytora, w roku szklonym 2022/23 uczył moich synów (klasa 4 i 8) języka angielskiego - chłopcy zadowoleni - chcą kontynuować naukę z Panem Matuszem po wakacjach.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Bardzo dobry korepetytor łatwo się z nim przyswaja wiedzę

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2022

Bardzo dobry korepetytor. Syn był bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia lekcji jak i z osiąganych wyników.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2021

Świetny korepetytor, córka polubiła matematykę. Bardzo dobrze przygotował ją do egzaminów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.