Mateusz Mańka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Katowice
Bytom
Chorzów
Zabrze
Ruda Śląska
Sosnowiec
Gliwice
Tarnowskie Góry

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na wydziale wokalno-instrumentalnym (specjalność - gra na wiolonczeli). Jako solista jak i kameralista uczestniczyłem w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywajcąc nagrody i wyróznienia. Uczestniczyłem w licznych kursach mistrzowskich i warsztatach instrumentalnych pod okiem wielu znanych i cenionych pedagogów takich jak m. in. Ivan Monighetti , Cecylia Barczyk, Alexander Gebert, Kazimierz Michalik, Stanisław Firlej, Andrzej Orkisz, Paweł Głombik, Roland Baldini oraz Tim Frederiksen. Współpracuje z wieloma orkiestrami m.in. AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy, NOPSR, Śląska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Muzyki Nowej, Filharmonia Gorzowska. Jestem członkiem "Archetti" Kameralnej Orkiestry Miasta Jaworzno, w której sprawuję funkcję koncertmistrza grupy wiolonczel. Od 2016 roku jestem nauczycielem gry na wiolonczeli w Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej w Częstochowie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.