Mateusz Adamczyk MAJA

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Białystok
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka35 - 50 / 60 min

Mateusz Adamczyk MAJA

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Czesc ! Jestem absolwentem EiT na PB. Jezeli jestes zainteresowany korepetycjami z matematyki lub fizyki ( do poziomu studiow pierwszego roku) to z mila checia Tobie pomoge ;). Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zarówno kolegom i koleżankom jak i obcym osobom. Nie czekaj, zglos sie, odpowiem na kazdy sms, czy e-mail. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na zajęciach :)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Mateusz Adamczyk MAJA
Gromadzka 3 m.8
15-769 Białystok
NIP: 6721860753

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 02.2019
Politechnika Białostocka
Inżynier
Elektronika i Telekomunikacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Różne firmy :)
programowanie C#, Testy automatyczne
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Pan Mateusz to osoba, ktora potrafi w latwy sposob wytlumaczyc wybrane zagadnienia z matematyki jak i fizyki. Zadania sa omawiane szczegolowo, poczynajac od najprostszych do tych bardziej zlozonych. W razie potrzeby przyjde jeszcze nie raz na korepetycje do Pana Mateusza, polecam serdecznie :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Świetny nauczyciel! Dostosowuje się do poziomu ucznia. Jedno zagadnienie potrafi wytłumaczyć na kilka sposobów, co ułatwia naukę. Poza tym lekcje przebiegają w miłej atmosferze, bez stresu. Polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2017

Pan Mateusz jest ciepłą i miłą osobą, a do tego fenomenalnym nauczycielem! Z jego pomocą nawet najcięższe matematyczne zagadnienia stają się łatwe i przejrzyste. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, ale jednocześnie wynosi się z nich bardzo dużo, Pan Mateusz z cierpliwością tłumaczy każde zadanie i stara się wytłumaczyć rożnymi sposobami tak, aby uczeń zrozumiał w pełni zagadnienie. Do tego lekcje są bardzo interesujące i rozbudzają prawdziwą pasje do matematyki! Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.