Mateusz Jaremko

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Gdańsk

Mateusz Jaremko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Mateusz Jaremko

O mnie

Zapraszam na profesjonalne lekcje z aktywnym scenicznie muzykiem.

Gitara elektryczna, klasyczna, akustyczna oraz ukulele.

Posiadam tytuł Magistra Sztuki, który zdobyłem w Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku instrumentalistyki jazzowej.

Mam za sobą 12 lat doświadczenia w nauczaniu gry na instrumentach.

Z chęcią podzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Instrumentalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
03.2019
Mistrzowskie warsztaty gitarowe - Pat Metheny
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Nauczyciel gry na gitarze

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Chodzę do Pana Mateusza już pół roku i nie wyobrażam sobie mojej gry bez niego. Na lekcjach panuje świetna atmosfera, a materiał jest dostosowywany indywidualnie. Poruszane są wszystkie aspekty gry: technika, teoria, improwizacja etc. Pomaga zagrać utwory ulubionych wykonawców oraz tłumaczy teorię która za nimi stoi. Pan Mateusz zawsze wyznacza ścieżkę nauki, dzięki czemu nigdy nie czujesz się zagubiony.

Jeśli ktoś chciałby rozpocząć grę na tym cudownym instrumencie jakim jest gitara, lub przenieść ją na następny poziom, nie musi dalej szukać.

Bardzo polecam.

avatar
T. i A.:)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2022

Jednym słowem: NAJLEPSZY!
W kilku zdaniach: Pan Mateusz to nauczyciel z pomysłem na ucznia w każdym wieku:) Jest kreatywny w przekazywaniu wiedzy i zawsze skupiony na uczniu. Poziom lekcji, ćwiczeń i utwory dostosowuje do możliwości i postępów. Umie zmotywować:) Jak mówi syn: "fajnie tłumaczy". Jeśli czegoś nie rozumiesz - nie odpuszcza. Jest cierpliwy i konsekwentny. Na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości i teorię muzyki. Odpowiada na każde muzyczne pytanie. Lekcje są dynamiczne i zawsze pełne muzycznej wiedzy, praktyki, notatek.
Muzyk z pasją, którą rozbudza w innych. Dzięki temu gra i mój ośmioletni syn i ja:) i nie wyobrażamy sobie innego nauczyciela gitary.
Gramy z Mateuszem już rok, POLECAMY:)
T. i mamA:)

Mateusz Jaremko

Dziękuję za szczerą opinię :)

Jest mi niezmiernie miło, że moja praca niesie ze sobą inspiracje i zrozumienie ;)

Syn i jego Mama nieźle sobie poczynają na swoich gitarach, jestem ciekawy jak bardzo zdołają rozwinąć swoje umiejętności i gry na tym instrumencie :)

Dzięki i działamy dalej!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2022

Na zajęcia z gitary u Mateusza zapisałem się blisko rok temu i chciałbym je polecić każdemu, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności.

Filozofią, którą kieruje się Matusz jest, aby nauka jak i sama gra na instrumencie była przyjemnością. To co będzie ci sprawiało radość zależy od tego jakie są twoje cele jako przyszły czy obecny muzyk. Twój cel może być dowolny: nauka gry na gitarze; improwizacja; aranżacja utworu; pomoc w kompozycji kawałka nad którym pracujesz.
Bazując na nim, Mateusz prowadzi zajęcia w taki sposób, aby jak najefektywniej przybliżyć cię do tego celu. Takie indywidualne podejście powoduje, że uczysz się tego czego chcesz i potrzebujesz, a nie uczysz się zagadnień, które „zdaniem nauczyciela masz znać, dlatego, że on tak uważa, bo tak był uczony itd” a co obiektywie jest pozbawione sensu.

Mateusz jest świetnym dydaktykiem. Jest cierpliwy, znakomicie tłumaczy dowolne zagadnienie i jest dobrym słuchaczem. Idealnie zachowuje balans między teorią muzyki, ćwiczeniami i aranżacjami.

W ciągu całego roku i kilkudziesięciu spotkań, żadne zajęcia nie były stratą czasu. Niezależnie od tego, czy chciałem zacząć coś nowego, czy chciałem skończyć to co obecnie robimy - Mateusz zawsze proponował coś ciekawego lub uczyliśmy się tego czego chciałem. Mam teczkę przydatnych materiałów i notatek, które które powstają na zajęciach.

Lekcje zawsze kończą się małym podsumowaniem i zadaniem domowym. Nie ma sytuacji, w której po wyjściu z zajęć nie wiesz co masz dalej robić.

Jeśli nadal zastanawiasz się jakiego nauczyciela wybrać, gorąco polecam Mateusza. Czeka cię wspaniała przygoda z muzyką.

Mateusz Jaremko

Wow! Dzięki za ten obszerny komentarz :) jakbym sam miał opisać prowadzone przez mnie lekcje to nie dałbym rady tego tak dobrze opisać jak Ty to zrobiłeś :)

To prawda, zależy mi na czerpaniu radości z gry na instrumencie. Sam zdecydowałem się na tą drogę w swoim życiu właśnie ze względu na niekończącą się przyjemność jaką niesie ze sobą gra na gitarze.

Z Michałem na każdych zajęciach dochodzimy do inspirujących wniosków i praktycznie każde nasze spotkanie daje nowe światło na zagadnienia instrumentalne oraz muzyczne.

Lubię nasze lekcje, wiele ciekawych konkluzji do których dochodzimy przydaje się nie tylko Michałowi ale również mi :)

avatar
Bart
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Mateusz to świetny muzyk i nauczyciel, zawsze skupiony na uczniu, zawsze z pomysłem na lekcje, które prowadzi na luzie i w przyjaznej atmosferze.
Przyszedłem do Mateusza jako internetowy samouk z nieuporządkowaną wiedzą, a on szybko wypełnił braki i sprawił, że naprawdę zacząłem rozumieć muzykę.
Polecam każdemu bez względu na stopień zaawansowania!

Mateusz Jaremko

Dzięki Bartek!

Gdy przyszedłeś pierwszy raz na lekcje to byłem mega zaskoczony Twoja wiedzą muzyczną.

Bartek jest dowodem na to, że muzykę można rozumieć na wielu płaszczyznach, niekoniecznie tej instrumentalnej.

Starałem się poukładać wydobytą z internetu muzyczną wiedzę Bartka tak aby nie zaburzyć jego rozumowania i złożyć teorię muzyczną w poprawny porządek.

Myślę, że misja się udała i teraz kopiemy dalej ucząc się przy okazji grać na gitarze ;)

avatar
MamaTymka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2021

Pan Mateusz to człowiek z pasją i zaraża nią naszego syna. Syn poczynił ogromne postępy. Nauka gry z nim to przyjemność, pan Mateusz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, syn uczy się grać te utwory, które lubi najbardziej. Bardzo polecamy, super nauczyciel!

Mateusz Jaremko

Dziękuję!

Tymek jest artystą ;) zaraziliśmy się pasją do muzyki Beatlesów, szukamy za każdym razem nowych inspiracji. Repertuar Tymka jest obszerny. Ostatnio robiliśmy porządki w kartkach i nie starczyło nam godziny aby wszystko odegrać. No i Tymek bez problemu zagrał każdy utwór - szacunek!

Zawsze powtarzam, że największe możliwości tkwią w każdym z nas. Ja jako nauczyciel staram się nie przeszkadzać potencjałowi wyjść na zewnątrz. Inspirujemy się nawzajem grając wspólnie czy nawet improwizując przy gitarowych solówkach.

Oby tak dalej!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Uczę się u Mateusza gry na ukulele i szczerze polecam. Od razu zaczęliśmy naukę od moich ulubionych piosenek i udało się zagrać mimo że pierwszy raz trzymałam w ręku ukulele. Teraz potrafię grać akordy i samodzielnie nauczyć się nowej piosenki.

Mateusz Jaremko

Dziękuję za komentarz :)

Gra na ukulele jest na prawdę prosta. Wystarczy w odpowiedni sposób podejść do instrumentu i nawet po jednej lekcji da radę zagrać coś co śmiało można nazwać muzyką ;)

Ćwiczenie na podstawie ulubionych utworów ucznia jest moim zdaniem najprzyjemniejszą formą nauki muzyki i instrumentu. Jeżeli nie znaleźlibyśmy ulubionych utworów Ani to z pewnością zaproponowałbym coś inspirującego.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Najlepszy nauczyciel gitary. Zapewniam że Jego metody podpasują każdemu. Osobiście nie wyobrażam sobie lekcji z kimkolwiek innym.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Lekcja online przebiegła sprawnie. Materiały omawiane na lekcji dostałem dzien wcześniej więc mogłem się przygotować. Chodzę na lekcje gitary do Mateusza już ponad rok, a w sytuacji kwarantanny uczę się przez Skype.. Polecam :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Bardzo wyluzowany, otwarty na propozycje, cierpliwy, wyrozumiały i kreatywny nauczyciel!
Bardzo mocno polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Gorąco polecam wszystkim zarówno tym początkującym jak i tym pragnącym udoskonalić swoje umiejętności. Mateusz podchodzi do każdego ucznia indywidualnie i robiąc to co kocha sprawia, że lekcje stają sie przyjemnością, dzięki czemu mile się do nich powraca. Polecam wszystkim!

avatar
Mama Zuzi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Otwarty na sugestie. Dostosowuje zajęcia do wymagań i zainteresowań ucznia. Polecam!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Do Mateusza przyszedłem w wieku 38 lat z prośbą o to by do 40 zdołał mnie nauczyć grać na gitarze i dał radę. Teraz doskonalę technikę i akompaniuję córce która uczy się grać na ukulele i bardzo jej się wspólna nauka podoba. Jeśli ktokolwiek ma podobne marzenia by zacząć grać to polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Super nauczyciel, ucząc przekazuje nie tylko wiedzę ale również całą swoją ogromną pasje którą ma do muzyki. Gorąco polecam

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Uczę się u Mateusza od 4 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gdy zaproponuję jakąś piosenkę to w przeciągu kilku minut już może mnie tej piosenki nauczyć. Bardzo pomagają te filmy. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Wyluzowany, dobrze wyważa teorie i praktyke, wygodnie ułożony sprzęt muzyczny i wizualne pomoce dla maksymalnego komfortu. Bardzo ciepła osobowość i choć uczy też Jazzu to nie jest pretensjonalny.

Serdecznie polecam, przypadkiem znalazłem Mateusza na internecie a przyjęty zostałem ciepło jakby podrzucił mnie znajomy :).

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Super nauczyciel,bardzo polecam,nauki u niego to pelen profesjonalizm.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Również polecam Mateusza, lekcje są na wysokim poziomie, faktycznie dopasowane do mojego poziomu, zadaje dużo ćwiczeń - jestem bardzo zadowolony.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Uczę się u Mateusza ok. 2 lata. Kiedyś mi polecono. Ja dzisiaj też polecam :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Wszystko jasne i klarowne. Cierpliwy , dobry nauczyciel.
Polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.