Symetria Usługi Edukacyjne

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Kalisz
Ostrów Wielkopolski
Nowe Skalmierzyce
Poznań
Wrocław
Konin
Legnica
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

POPRAWA MATURY 2021 ,ZAPISY OD 5 LIPCA .

Witam Państwa,

Zapraszam na zajęcia wyrównawcze oraz przygotowania do Matury podstawowej/rozszerzonej. Oferuję również najwyższą skuteczność wyciągania z sytuacji krytycznych, podbramkowych, wymagających specjalnego podejścia do sprawy. Tłumaczę matematykę także na ostatnią chwilę, prosto, szybko i skutecznie.Pomagam nadrabiać zapóźnienia sięgające nawet kilku klas wstecz, przygotowuję profesjonalne kursy maturalne, przygotowuję do wszelakich egzaminów na studiach jednym słowem: naprawdę, naprawdę nie ma sytuacji bez wyjścia. :)Rozmowy odbywają się w luźnej atmosferze, zgoła innej, niż tej panującej w większości sal lekcyjnych w typowych polskich szkołach, sprzyjającej zmianie nastawienia do omawianych zagadnień.Nie ma złych uczniów, są jedynie źli nauczyciele. Osoby, które nigdy nie korzystały z korepetycji i nie przywiązywały wagi do matematyki nie muszą sie martwić i wstydzić swojego poziomu. 

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE - ZAPISY W OKRESIE OD   05.07.2021.

( Przygotuj sie do stacjonarnych zajęć we wrześniu) .
Zajęcia będa prowadzone przez całe wakacje dla osób, które maja problemy z matematyką oraz dla tych, które chcą wyrównać program którego nie ukończyły z uwagi na zdalne zajęcia w szkole.

- KURS MATURALNY- PODSTAWOWY
- KURS MATURALNY - ROZSZERZONY
- PRZYSPIESZONY KURS MATURALNY ( POPRAWKOWY)
- Zajęcia Online ( tablet graficzny z ekranem z możliwoscia pisania po ekranie) 

-PROGRAM MATURALNY

  • analiza działów od strony teoretycznej, wypisanie niezbędnych wzorów oraz pewnych schematów pozwalających skrócic tok obliczeń
  • przerobienie wszystkich działów krok po kroku od strony praktycznej + analiza tych zadań które najczęściej występują na maturze
  •  przerabianie testów dział po dziale
  •  przerabianie wszystkich matur z ubiegłych lat
  •  obowiązkowy zakup cwiczeń i literatury którą podam.

- opieka matematyczna + dodatkowe konsultacje e-mailowe
- Korepetycje z dojazdem na terenie Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego
- zajęcia online, Poznań i Wrocław
KOREPETYCJE DLA OSÓB,KTÓRE BĘDĄ UCZĘSZCZAĆ REGULARNIE - telefon: 721 017 162 ,prosze dzwonic po 14.00 (ewentualnie sms, oddzwonie)

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela12:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Symetria Usługi Edukacyjne
Południowa 15
63-405 Latowice
NIP: 6222612936

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Profesjonalne podejście, chciałabym by w moim liceum, każdy nauczyciel był tak zaangażowany w nauke. Nauczyciel z pasją.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Polecam i dziękuje za współprace, warto było. Duża ilość ćwiczeń, ciągły kontakt po zajęciach.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panem Adamem. Przez dwa lata współpracy otrzymałam od Pana dużo pomocy i skrupulatnego przygotowania do matury z matematyki podstawowej i rozszerzonej.
Pan Adam jest osobą niezwykle zorganizowaną, profesjonalną i wymagającą, a przy tym wyrozumiałą i cierpliwą. Nawet najtrudniejsze zagadnienia są przez Pana dokładnie i jasno wytłumaczone. Podczas każdych zajęć czułam, że moja wiedza się poszerza, co dawało niemałą satysfakcję:)
Z pewnością trzeba wykazać się potrzebnym zaangażowaniem i systematyczną pracą, ale jest to istotne do efektywnej nauki, która z Panem Adamem staje się łatwiejsza. Jeszcze raz szczerze polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Pan Adam pomógł mi przygotować się do matury nie tylko podstawowej ale i rozszerzonej. Przez trzy lata współpracy świetnie i z zaangażowaniem prowadził zajęcia stacjonarnie, ale również online. Pan Adam jest bardzo cierpliwy i indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, a atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Nawet najtrudniejsze zagadnienia po wspólnym przerobieniu stawały się zrozumiałe i osiągalne. Przed rozpoczęciem zajęć nie wyobrażałem sobie, że będę w stanie doskoczyć do takiego poziomu, matura poszła świetnie! Serdecznie polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Polecam, regularne prace domowe i duża dawka motywacji ze strony Pana Adama sprawiły, że nadrobiłem zaległości i przygotowałem się solidnie do Matury rozszerzonej.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Współpracowałam ponad rok czasu indywidualnie z Panem Adamem, uważam ten okres za dobrze przepracowany, nigdy nie rozwiązywałam zadań z rozszerzonej matematyki z taką lekkoscią, nieszablonowe metody,których nauczyciele nie pokazują w szkole. Dodatkowa pomoc online poza godziną korepetycji uważam za duży plus, darmowe konsultacje też uważam za świetny pomysł. Żaden korepetytor nie dawał takich bonusów.

Symetria - Usługi Edukacyjne Adam Przybylski

Dziekuje Pani Aleksandro, powodzenia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Pan Adam to cierpliwa osoba.Skruputalnie przygotował mnie egzaminu maturalnego mimo obecnych trudnych czasów Pandemii ( zajęcia łączylismy online ze stacjonarnymi dojazdami). Nauczyłem się od Pana Adama systematyczności i pracowitosci. Polecam mimo dużych wymagań.

Symetria - Usługi Edukacyjne Adam Przybylski

Dziękuje za opinie, cieszę sie,że nauczyłem Cie ciężko pracować. Pamiętaj praca jest czynnikiem rozwojowym.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.