Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski10 - 70 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem zarówno absolwentem studiów magisterskich filologii angielskiej jak i obecnym lektorem w znanej wrocławskiej Szkole Językowej ze sporym doświadczeniem w nauczaniu dzieci, osób młodych, studentów, dorosłych i starszych! Doświadczenie językowe zdobywałem również pracując w Wielkiej Brytanii.

Jeżeli szukasz lekcji, które przyniosą efekty to świetnie trafiłeś.

Zajęcia zawsze dostosowuję do poziomu ucznia, jego oczekiwań i zawsze stawiam na dobre efekty! Łączę gramatykę, słownictwo, słuchanie, czytanie oraz konwersacje w bardzo przystępny sposób - po to by uczeń rozwijał język angielski wszechstronnie.

Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania - od "zera" do poziomów najwyższych!

Dzięki dodatkowym studiom w j. angielskim na Politechnice Wrocławskiej (Organizational Management) mogę pomóc również w nauce "Business English".

Zajęcia odbywają się we wskazanym przez ucznia miejscu (może to być mieszkanie, firma, a nawet kawiarnia) a materiały dostarczam ja :)
Zajęcia mogą się również odbywać w okolicach CH Wroclavia lub siedzibie szkoły językowej przy ul. Strzegomskiej.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcam do nauki angielskiego ze mną! Zapewniam, że będzie to nie tylko nauka efektywna ale i przyjemna.

Koszt 60 min. zajęć indywidualnych rozpoczyna się od 50 zł brutto, natomiast przy zajęciach grupowych od 70 zł brutto (za grupę), częstotliwość i długość zajęć zawsze dopasowuję do indywidualnych możliwości oraz potrzeb klienta.

PS. Angielski w dzisiejszych czasach to podstawa!

tel: 791 000 513
Można śmiało dzwonić i umawiać się ze mną na terminy!
Odpowiem również na sms :)

Pozdrawiam,
Mateusz

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Mogę z czystym sumieniem polecić Mateusza jako świetnego i przede wszystkim cierpliwego nauczyciela języka angielskiego! Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, tak długo jak to konieczne i ma przy tym anielską cierpliwość. Lekcje są ciekawe, tak że nauka staje się przyjemnością. Polecam wszystkim! :)

avatar
Magdalena Tokarska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Polecam bardzo! Mateusz to świetny korepetytor! Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Doskonale zna j. angielski i jest zawsze jest przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe, prowadzone zróżnicowany sposób. Mateusz jest zawsze uśmiechniętą i pozytywną osobą co sprawia, że lekcje przyjemne i na luzie. Zarówno moje dzieciaki, które są na początkującym poziomie jak i ja na poziomie zaawansowanym jesteśmy równie zadowoleni :) Mateusz to profesjonalista!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.