Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Zielona Góra
Poznań
Informatykacena do ustalenia

Mariusz

Opis ogłoszenia

Pomagam w nauce z 5 przedmiotów (matematyka, informatyka, fizyka, chemia, język angielski), w tym przede wszystkim online za pomocą komunikatora Skype i Gadu Gadu. Już od ponad 20 lat pomagam szczególnie tym, co są zagrożeni niezaliczeniem roku i wyciągam z beznadziejnych sytuacji. Na życzenie zainteresowanych mogę prowadzić zajęcia po angielsku. Zajęcia indywidualne i grupowe.
Pomoc w nauce jest bezpłatna, ale mile widziane są darowizny.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.