Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Czernichów
Nauka o materiałach100 - 150 / 60 min

Mateusz

Opis ogłoszenia

Witam,

Nazywam się Mateusz i jestem absolwentem oraz byłym doktorantem Inżynierii materiałowej na AGH w Krakowie. Obecnie pracuje na stanowisku inżynierskim (5 lat) w branży przetwórstwa materiałów metalicznych. 

Udzielam korepetycji z zakresu materiałoznawstwa, procesów przetwórstwa, obróbki cieplnej, analiz materiałowych, wytrzymałości materiałów metalicznych

Zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2009 - 06.2014
Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2009 - aktualnie
Inżynier

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.