Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ukończyłem również I i II stopień szkoły muzycznej. Posiadam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w kształceniu uczniów na różnych poziomach. Prowadzę zajecia z zakresu gry na fortepianie, keyboardzie, syntezatorach. Ponadto oferuję lekcje z kształcenia słuchu, teorii muzyki, harmonii (jazz i rozrywka również), improwizacji. Uczę również kreatywnego myślenia. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 07.2008
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2003 - aktualnie
czynny muzyk (pianista kompozytor aranżer)
02.2010 - aktualnie
wiele lat pracy z uczniami w różnym wieku (dzieci, studenci, dorośli)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Namiar do Mateusza dostałem od koleżanki z klasy. Chodzę na lekcje dwa razy w tygodniu i zrobiłem ogromne postępy! Nigdy nie myślałem, że kiedykolwiek nauczę się czytać nuty, teraz nie mam z tym problemu. Mateusz potrafi mnie tak zmotywować, że z chęcią przegrywam sobie wszystko jeszcze raz w domu. Ważne dla mnie jest to, że przerabiamy różne utwory, takie które mi się podobają i jestem w stanie zagrać np. Adele. Poza tym- Mateusz to pozytywny człowiek, potrafi zbudować świetną atmosferę. Polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Po trzydziestce postanowiłam zrealizować niespełnione marzenie z dzieciństwa - nauczyć się od zera grać na fortepianie. Chciałam grać muzykę rozrywkową i takiej się uczę. Mateusz ma anielską cierpliwość do tłumaczenia mi czegoś, o co pytam 100 razy. Bardzo dba o precyzję, technikę gry. Zawsze znajdzie sposób, żeby wytłumaczyć coś, czego nie mogę zrozumieć. Podczas lekcji panuje dobra atmosfera, więc cieszę każdego tygodnia na ten dzień, kiedy wypada lekcja. Mam w planach zaprowadzić też syna. Wybrałam znakomicie :), bo Mateusz to świetny nauczyciel, ale też praktyk - a to dla mnie ogromnie ważne.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Świetny nauczyciel !!!
Mam 16 lat uczęszczam do Mateusza już rok i jestem bardzo zadowolony. Uczę się utworów jakie mnie interesują, ale dostaję od mistrza nowe ciekawe kawałki których wcześniej nie znałem, przez co poszerzam choryzonty muzyczne. Na lekcjach panuję luźna przyjemna atmosfera i łatwo można przyswajać nowy materiał.
Szczerze polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2017

Jestem zachwycona, lekcje prowadzone przez Mateusza są dynamiczne. Mam córeczkę w wieku 7 lat, która bardzo go polubiła. Świetnie się rozumieją, mała chętnie gra i chce ćwiczyć w domu!
Za rok poślę mojego młodszego syna na zajęcia do Mateusza.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Mateusz przygotowuje lekcje bardzo indywidualnie – ustala styl muzyczny oraz zakres materiału jaki uczeń chce opanować. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i dużą cierpliwość, dlatego mój syn (10 lat) chętnie uczęszcza na lekcje muzyki z Mateuszem. Szczerze polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Mateusz nauczył grać na pianinie dwójkę moich dzieci, zawsze polecam i będę polecać jego lekcje. Dzieci z wielką przyjemnością chodziły do Mateusza na zajęcia mimo, że uczył je od podstaw a początki zawsze są trudne. Lekcje prowadzone profesjonalnie, szybko widać efekty!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.