Mateusz Słowiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Włocławek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam jestem programistom-grafikiem komputerowym udzielam korepetycji z programów typu scratch, Word , paint, paint 3d, arkusze, Excel, atanua, bramki logiczne, eutk, systemy binarne, szesnastkowe, dziesiątkowe zadania, virtual box i bardzo wiele innych rzeczy oferuje też tworzenie projektów graficznych. Chętnych zapraszam do napisania wiadomości lub zadzwonienia pozdrawiam. Ps: edytuje także zdjęcia jak i również jestem w staniem serwisować komputer zdiagnozować problem i go naprawić numer telefonu 882 174 606

Dostępność

Poniedziałek19:00 - 20:00
Wtorek19:00 - 20:00
Środa19:00 - 20:00
Czwartek19:00 - 20:00
Piątek17:00 - 19:00
Sobota09:00 - 19:00
Niedziela09:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.