Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Katowice
Sosnowiec
Bytom
Zabrze
Chorzów
Kraków
Zakopane
Nowy Targ

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Bardzo dobrze uczyło mi się z Mateuszem. Wszystkie działy przerobiliśmy sprawnie i tuż przed maturą był jeszcze czas na ostatnie powtórki. Dostałem sporo materiałów papierowych więc już sam nie musiałem o tym myslec.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Mateusz to świetny korepetytor. Cierpliwy i z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać. Szczególny nacisk na lekcjach był kładziony na sposobach rozwiązywania zadań i prawidłowym formułowaniu odpowiedzi. Dzięki ciężkiej pracy udało się dostać na medycynę z pierwszej listy. Serdecznie polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2017

Super! Kogoś takiego właśnie szukałam. Korepetycji potrzebowałam przed maturą, czułam, że lekcje w szkole to za mało żeby dostać się na upragnione studia. Pracowałam ciężko od września klasy maturalnej, dzięki Mateuszowi wreszcie zrozumiałam o co w tym wszystkim chodzi. Zadania rozwiązywaliśmy do znudzenia ale to w 100% odbiło się na wynikach z matury :) Efekt to 95% z chemii i miejsce na liście studentów kierunku lekarskiego. Dziękuję za te 8 miesięcy przygotowań, opłaciło się!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tym korepetytorem. Mateusz zawsze jest świetnie przygotowany do zajęć, chętnie i zrozumiale tłumaczy. Uczyłem się z nim od drugiej klasy liceum więc mieliśmy dużo czasu i bez pośpiechu przygotowałem się do matury, a moje oceny z 3 podciągnęły się na 5 :D Bardzo polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2017

Cześć, dopiero gdy trafiłam na Mateusza poprawiłam wyniki matur na tyle by dostać się na wymarzoną stomatologię. Serdecznie polecam lekcje z tym korepetytorem, ma ogromne pokłady cierpliwości i wiedzę, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób. Omówiliśmy dokładnie wszystkie możliwe zadania. Dzięki temu na maturę szłam spokojna, że żaden kruczek nie jest mi straszny :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.