Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Marki
Łomianki
Piaseczno
Warszawa (Mokotów +16)
Legionowo

Opis ogłoszenia

Bonjour !

Języka francuskiego nauczyłem się w polskim liceum dwujęzycznym, a ostatnie kilka lat mieszkałem we Francji jako student prawa na Sciences Po w Paryżu, gdzie nabyłem płynność w porozumiewaniu się i poznałem z bliska kulturę Francji.

Pracuję z osobami na każdym poziomie języka (A1-C2). Chętnie dzielę się pasją do języków obcych z zainteresowanymi rozwijaniem swoich umiejętności.

Przygotowuję do egzmianów zewnętrznych:matury z języka francuskiego na poziomie podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym,egzaminów DELF, DALF, TLF na wszystkich poziomach,uniwersyteckich egzaminów certyfikacyjnych z języka francuskiego. Pomagam nadrobić zaległości (także na ostatnią chwilę przed zbliżającym się końcem semestru!) Z przyjemnością wesprę Cię równiez w apliakcji na studia na francuskie uczelnie. Poprawię list motywacyjny i referencje oraz przygotuję do rozmowy wstępnej.

Dostarczam wszelkiego rodzaju materiały (podręczniki, ćwiczenia, słownictwo, AUDIO). Prowadzę zajęcia zarówno stacjonarnie jak i online. W przypadku zajęc online używam komunikatora ZOOM. Podczas lekcji udostępniam ekran z dokumentem tekstowym Word, na którym sporządzam notatki, które na koniec przesyłam mailem.

Sam uczyłem się francuskiego przez wiele lat i doskonale znam i rozumiem problemy, na które napotykają uczniowie, ale także wiem w jaki sposób je rozwiązać. Wiele z moich uczniów nie mogło uwierzyć, że francuski może być tak prosty i logiczny! Podczas zajęć skupiam się na uporządkowaniu Twojej wiedzy, jasnym wyjaśnieniu nawet najbardziej skomplikowanych zawiłości gramatycznych oraz rozszerzeniu zakresu słownictwa. Uczę również w jaki sposób konstruować wypowiedzi pisemne, które zaowocują wysokim wynikiem na egzaminie!

Akcent francuski i praca nad często popełnianymi błędami to moja specjalność i większość moich studentów pracuje ze mną aktywnie nad poprawianiem wymowy. Płynny i ładny akcent umożliwia lepsze zrozumienie oraz zwiększenie pewności siebie w konwersacjach.

Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma jednej jedynej metody nauki, która sprawdziłaby się u każdego, dlatego program zajęć zawsze dopasowuję do indywidualnych potrzeb moich uczniów. Lekcje mogą mieć wymiar bardziej ustrukturyzowany (kiedy korzystamy z podręczników i zapewnionych przeze mnie materiałów) lub bardziej spontaniczny, na zasadzie konwersacji, podczas których oswajamy się z użyciem języka i pracujemy nad swobodną komunikacją.

Zajęcia odbywają się zawsze w miłej i bezstresowej atmosferze. Pracuję z zaangażowaniem, bo ogromną przyjemność sprawia mi obserwowania szybkich postępów moich uczniów.

Serdecznie zapraszam na bezpłatną pierwszą lekcję, w trakcie której określimy Twoje oczekiwania, potrzeby i poziom języka!

À bientôt !

Cena lekcji:

60 min - 70 zł
90 min - 100 zł

W przypadku dojazdu do kursanta cena jest wyższa odpowiednio o 10 zł. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Szczerze polecam! W liceum długo szukałam korepetytora, który naprawdę zrozumiałby z czym mam problemy. Mateusz bardzo mi pomógł z gramatyką i pisaniem wypracowań maturalnych. Dzięki niemu uzyskałam naprawdę dobry wynik z rozszerzonej matury. Do dziś mam z nim zajęcia, w formie konwersacji, które uwielbiam :))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.