Mateusz Kęska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 150 / 60 min

Mateusz Kęska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

1. Student  kierunku lekarskiego na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersystetu Jagiellońskiego oferuje korepetycje indywidualne, jak i kurs mający na celu przygotwanie do egzaminu maturalnego z chemii. 
2. W cene zajęć wlicza się nie tylko czas spędzony bezpośrednio z uczniem, lecz również pomoc po zajęciach za pośrednictwem komunikatorów internetowych. CENA MOŻE ZOSTAĆ ZMNIEJSZONA PRZY PODJĘCIU DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY
3. Aktualnie prowadze nabór uczniów, którzy będą zdawać mature rozszerzona z chemii w 2022 i 2023 roku. 
4. Kurs podzielony jest na kilka bloków tematycznych. Niemniej jednak, główny nacisk kładziony jest

  • na rozwiązywanie arkuszy maturalnych, które są najważniejszym punktem w planie opracowanym przeze mnie.
  • rozwiązywanie ćwiczeń, które oceniane sa według skali procentowej, co daje szybką odpowiedź uczniowi na jakim poziomie znajdują się jego przygotowania. Zadania oparte są na skrupulatnej analizie podstawy programowej

5. W trakcie mojego kursu rozwiążesz od minimum 50 do 100 arkuszy.  Selektywnie wybieram materiały, z których moi uczniowie korzystaja w trakcie zajęć. Materiały nie są oparte wyłącznie na publikacjach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, lecz także na topowych zbiorach dostępnych na rynku. Ma to na celu zoptymalizowanie ilości czasu, który poświecisz na nauke chemii. Jestem świadomy tego, że możesz przygotowywać  się także do matury z biologii i matematyki na poziomie rozszerzonym. *Wiem, że czas odgrywa dla Ciebie ogromna rolę, bo sam byłem w tym samym miejscu kilka lat temu. *
Poniżej zamieszczam roczny plan zajęć
I.     BLOK 1  
 Lekcja 1 - Tlenki, Wodorki, Wodorotlenki, Sole, Związki kompleksowe Budowa Atomu, Hybrydyzacja (sp, sp2, sp3), wiązania chemiczne, wiązania koordynacyjne
Lekcja 2 -  Obliczenia chemiczne, równanie Clapeyrona, przeliczanie stężeń molowych na procentowe i na odwrót.           
Lekcja 3 – Wstęp do chemii roztworów wodnych, teoria Lewisa, Brønsteda-Lowry’ego i Arrheniusa, Iloczyn rozpuszczalności, Stopień dysocjacji, Stała dysocjacji
Lekcja 4 - Reakcje redoks, metoda bilansu jonowo – elektronowego i wprowadzenie do chemii organicznej          
Lekcja 5 - Kinetyka chemiczna, szybkość reakcji, energia aktywacji, katalizatory chemiczne               
Lekcja 6  - Entalpia, entropia                 
Lekcja 7 - Blok s               
Lekcja 8 - Blok p             
Lekcja 9 – Blok d 
*PRÓBNA MATURA Z CHEMII NIEORGANICZNEJ *         
Lekcja 10: Alkany, Cykloalkany, destylacja, kraking, reforming w zadaniach, alkeny, alkiny
Lekcja 11 - Weglowodory Aromatyczne, alkohole, fenole
Lekcja 12 - Aldehydy i Ketony               
Lekcja 13 - Kwasy karboksylowe, Estry, Woski, Tłuszcze               
Lekcja 14 - Związki azotu          
Lekcja 15 - Sacharydy
PRÓBNA MATURA Z CHEMII ORGANICZNEJ
BLOK 2           
Lekcja 16 – Rozwiązywanie arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ze starej podstawy programowej     
Lekcja 17, 18, 19 - Rozwiazywanie Arkuszy Tutora           
Lekcja 20, 21, 22 -Rozwiązywanie arkuszy Biomedici 
Lekcja 23 - Rozwiązywanie arkuszy Nowej Ery i Wsipu         
Lekcja 24, 25 – Rozwiązywanie arkuszy Pac   
Lekcja 23 – Rozwiazywanie arkuszy OKE POZNAŃ, OKE KRAKÓW I WYDZIAŁU CHEMII UJ          
Lekcja 24 – Rozwiązywanie arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z nowej podstawy programowej.
Lekcja 25 – Rozwiązywanie arkuszy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ze starej podstawy programowej.

Plan oczywiście może byc zmodyfikowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia . Po każdych zajęciach z BLOKU 1 uczeń ma za zadanie rozwiązanie przygotowanych przeze mnie zadań z TOPOWYCH zbiórów na rynku jak i zadań przygotowanych przeze mnie. Zadania są oceniane ze skalą procentową. Dzięki temu uczeń stale dostaje odpowiedź zwrotną na jakim poziomie znajdują sie jej/jego przygotowania do matury.
Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach stacjonarnych i online zachęcam do kontaktu pod numerem: 517951] ] [ [955

Wystarczy jeden sms lub telefon, a przedstawie Ci moją wizję i ofertę, która przygotują Cię do wszelakich sprawdzianów i matury

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 05.2018
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie
07.2018 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
lekarski
10.2019 - 09.2021
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Korepetycje chemia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Skorzystałam jednorazowo przed kolokwium z roztworów. Kolokwium zdane, więc dzięki Mateusz jak to czytasz!!!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Pisze opinie po rocznej współpracy z Mateuszem. Zaczynaliśmy stacjonarnie, teraz mamy zajęcia online. Jest to dla mnie duży plus. Mateusz umożliwia nagranie zajęć co jest bardzo przydatne przed sprawdzianami. Idziemy zgodnie z planem kursu. Widzę, ze omawiamy tak naprawdę każde zagadnienie z informatora CKE. nie robimy tego po łebkach. Polecam, oceny w szkole dużo lepsze niż przed kursem, a kontakt z Mateuszem tak naprawdę możliwy o każdej porze dnia i nocy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2021

Co można więcej powiedzieć oprócz tego, że przez te kilka miesięcy ogarneliśmy wspólnie cała chemię organiczna i z trójkowej uczennicy na koniec semestru będę mieć piątkę. Na zajęciach nie ma sztywnej atmosfery. Mateusz jest zainteresowany swoim uczniem i to co pierwszy raz spotkałam na zajęciach to to, ze nie siedzi z zegarkiem w ręku. Nie kończy zajęć równo po godzinie, ale tak naprawdę wtedy kiedy widzi, ze zrozumiałam bardzo dobrze dane zagadnienie. Trafiłam przypadkowo, ale szczerze mogę polecić te korepetycje. Cena jak na Kraków jest relatywnie niska, a zaangażowanie Mateusza bardzo wysokie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2021

Korepetycje z chemii z Panem Mateuszem to najlepsze zajęcia z chemii jakie dotychczas miałam. Pan Mateusz ma ogromną wiedzę oraz sposób jej przekazania jest niesamowity. Bardzo dużo można z nich wynieść. O zdaną maturę się nie martwię bo wiem że będę rewelacyjnie przygotowana i będę mogła spełnić swoje marzenie dostając się na medycynę. Z całego serca polecam !

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2021

Korepetycje u Mateusza to majstersztyk! Wyjątkowa forma prowadzenia zajęć, prawdziwe zaangażowanie i fantastyczny sposób bycia to w dzisiejszych czasach rzadkość. Można na Niego liczyć o każdej porze, dopytuje czy wszystko jest jasne i nawet po lekcjach podsyła kolejne zadania.
Dla mnie poziom wiedzy Mateusza i umiejętność jej przekazania przewyższa nie jednego nauczyciela. Lepiej nie mogłam trafić. Wiem, że zawsze mogę na Niego liczyć i jestem spokojna o moją maturę.
Z całego serca polecam !!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałem. Miałem do czynienia z kilkoma korepetytorami, ale pierwszy raz widzę efekt w ocenach w szkole. Jasno ustalamy cele i to co musimy zrobić, żeby opanować materiał na poziomie maturalnym. Oprócz tego, mogę napisać do Mateusza o każdej porze i wiem, że maksymalnie do kilku godzin mi odpisze z rozwiązaniem danego problemu czy zadania. Takiego kontaktu nie doświadczyłem wcześniej.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Pan Mateusz jest super! Nigdy nie czułem się traktowany z góry przez Pana Mateusza, zawsze odpowiadał wyczerpująco z pokorą i opanowaniem nawet na moje najgłupsze pytania. Atmosfera panującą na zajęciach jest przyjazna, w przypadku zajęć stacjonarnych zawsze można liczyć na gorąca herbatkę przyrządzoną przez Pana Mateusza. Odkąd korzystam z jego usług zacząłem rozumieć chemię, przez co moje rezultaty w szkole się poprawiły i matura nie przeraża mnie już tak jak dawniej. Gorąco polecam Pana Mateusza.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2021

Bardzo polecam Mateusza, profesjonalne podejście, przygotowanie merytoryczne i przyjemna atmosfera pracy. 10/10

Mateusz Kęska

Bartek, wielkie dzięki za opinie! Udanego świętowania 5 ze sprawdzianu z węglowodorów ;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Pan Mateusz jest najlepszym nauczycielem chemii jakiego kiedykolwiek w moim życiu miałam. Bardzo dokładnie i dosadnie tłumaczy różne trudne zagadnienia z zakresu chemii, ponadto umie wyjaśnić zadania obliczeniowe, z którymi od zawsze miałam problem. Poza tym Pan Mateusz jest niezwykle miłą, inteligentną, przystojną i dobrze wychowaną osobą z bardzo wysoką kulturą osobistą. W razie problemów nawiązywaliśmy kontakt poza godzinami zajęć. Pan Mateusz był bardzo pomocny i bardzo zaangażowany w zajęcia. Zawsze robił pyszną herbatkę. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Pan Mateusz jest jednym z lepszych nauczycieli, z jakim miałam okazję spotkać się podczas korepetycji. W kryzysowej sytuacji, tuż przed maturą z matematyki, z uśmiechem, rzetelnie i na spokojnie wyjaśnił mi materiał, o który poprosiłam, czego rezultatem był bardzo wysoki wynik na egzaminie. Pomimo młodego wieku Pan Mateusz jest bardzo profesjonalny w tym co robi, jednocześnie odznaczając się młodym, świeżym spojrzeniem na matematykę. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.