Mateusz Grzywiński

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Elbląg
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pomogę Ci się nauczyć języka angielskiego bez nudnego wkuwania – skutecznie i na zawsze!

Czujesz, że Twój angielski nie jest na najwyższym poziomie i obawiasz się mówić po angielsku w towarzystwie, by nie zostać wyśmianym? 

Jesteś sfrustrowany , ponieważ nadal nie rozumiesz dobrze osób mówiących po angielsku – czy to w filmach lub podczas osobistej rozmowy?

Jesteś zły na siebie , bo uczysz się angielskiego od lat, ale nadal niewiele rozumiesz?

A może chcesz, by Twoje dziecko odważyło się wreszcie otworzyć usta i zaczęło swobodnie rozmawiać po angielsku ?

Zamiast tylko wkuwać zasady gramatyczne i ucząc się na sprawdziany, mogłoby aktywnie używać angielskiego. 

A to wszystko bez strachu i oporów , co z pewnością przełoży się na lepsze zarobki w porównaniu do rówieśników, którzy z angielskim mają problemy. 

Znam to wszystko doskonale, ale prawda jest taka, że… 

Niestety większość nauczycieli używa starych metod i podręczników.

Zamiast aktywnie pracować z językiem angielskim, każą uczyć się szablonowych formułek z nudnych podręczników, często “na pamięć”. 

Pomogę Ci raz na zawsze rozwiązać problemy z j. angielskim!

Wyobraź sobie, że przestajesz czuć “ból” i dyskomfort na samą myśl, że trzeba się uczyć. O wiele chętniej zabierasz się za naukę, bo pracujesz na materiałach, które Cię interesują, a ich przerabianie sprawia prawdziwą frajdę. 

Jakby to było, gdybyś przełamał wewnętrzną barierę i przestał się wstydzić, a zaczął swobodnie mówić po angielsku? Rozmowa o pracę po angielsku, czy matura ustna nie byłyby wtedy dla Ciebie żadnym problemem.

Tylko pomyśl o tej satysfakcji, gdy inni boją się otworzyć usta, a Ty nie tylko nie masz problemu ze zrozumieniem angielskich dialogów, ale i swobodnie przekazujesz to, co myślisz. Bez obaw i stresu!

Kiedy patrząc na tekst, zastanawiają się, co znaczy dane słowo, a Ty płynnie czytasz i chłoniesz informacje jak gąbka.

Przerobisz też i zrozumiesz gramatykę, ale naturalnie i bez “kucia” słówek oraz zdań, których nie zastosujesz w codziennym życiu. 

Jak wygląda nauka ze mną i dlaczego jest tak efektywna?

Przed rozpoczęciem lekcji przeprowadzę z Tobą wywiad. Dzięki temu wspólnie wybierzemy najlepsze materiały do nauki, które są Cię fascynują i masz ochotę ciągle do nich wracać. 

Tok nauki zawsze opracowuję indywidualnie. Masz pewność, że nie stosuję formuł kopiuj-wklej, bo nawet dwie pozornie podobne osoby, mają często diametralnie inne potrzeby i wymagają ułożenia odmiennego planu nauki. Lekcja są dostosowane do Twojego aktualnego poziomu, umiejętności oraz konkretnych zagadnień, nad którymi trzeba popracować. 

I najważniejsze…  Przez 90% naszych lekcji mówisz po angielsku.

Ja jestem tylko tym, który zadaje Ci odpowiednie pytania i udzielam dodatkowych wskazówek. Dzięki temu używasz języka w praktyce, przełamujesz barierę mówienia i od razu wiesz, co trzeba poprawić. Co, jeśli czegoś nie zrozumiesz? Poświęcamy tyle czasu, ile trzeba, abyś w pełni zrozumiał dane zagadnienie.

Z lekcji na lekcję odczujesz znaczną poprawę, ponieważ zastosujesz wyłącznie potwierdzone naukowo metody. Przez ostatnie lata wyciągnąłem z nich esencję, abyś Ty nie musiał tracić czasu na ich poszukiwanie i opracowywanie. 

Skąd mam pewność, że to zadziała również u Ciebie lub Twojego dziecka?

Potwierdza to m.in. ponad 50 pozytywnych opinii na portalu e-korepetycje, z których średnia ocen to… 5/5!

Niech za przykład posłuży Ci również historia mojego ucznia , zmienimy jego imię i nazwiemy go Bartek, który zgłosił się do mnie, żeby zacząć mówić.

Uczył się od lat, znał teorię, gramatykę, nawet był wielokrotnie za granicą w krajach anglojęzycznych. Bartek potrzebował nauczyć się angielskiego, bo chciał w końcu zmienić swoje miejsce pracy, i potrzebował dobrze się porozumiewać po angielsku.

Wiedziałem, że czeka nas dużo pracy, a czas nie grał na naszą korzyść.

Wystartowaliśmy ostro od pierwszych lekcji, jednak na początku, Bartek nic nie mógł z siebie wydusić, ja mówiłem po angielsku a on odpowiadał mi po polsku.

Dobierając dla Bartka materiały do nauki oraz dzięki indywidualnemu podejściu. Po kilku tygodniach od rozpoczęcia lekcji, pojawiła się poprawa, i w końcu mogliśmy przeprowadzić całą lekcję od początku do końca do angielsku, a Bartek nie tylko rozumiał coraz więcej, ale i coraz śmielej mówił po angielsku!

Ostatecznie dostał podwyżkę w obecnej pracy i został na swoim menedżerskim stanowisku. Jeszcze wiele pracy było przed nami, ale to mi pokazało, jak potężne narzędzia zebrałem w ostatnich latach.

Teraz nie musi się obawiać utraty pracy i bezrobocia, bo zna język angielski na tyle dobrze, że bez problemu się porozumie i znajdzie dobrze płatną pracę.

Zero problemów z motywacją do nauki

Współpraca ze mną to nie tylko możliwość dopytania o kwestie związane z nauką j. angielskiego, ale również stałe wsparcie mentorskie.

Wiem, że często podczas nauki zdarzają się kryzysy i motywacyjne “dołki”. Przejdziemy przez nie wspólnie, aby nauka była dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, a nie tylko przykrą koniecznością. 

Jaka jest cena korepetycji?

Na wypracowanie obecnego modelu nauczania poświęciłem kilka lat i tysiące godzin dydaktycznych.  

Poświęciłem nie tylko mnóstwo czasu , ale i pieniędzy, aby zdobyć wiedzę od najlepszych metodyków angielskiego.

Na same materiały szkoleniowe wydałem łącznie kilkanaście tysięcy złotych. 

Wszystko po to, aby oddzielić ziarno od plew i pomóc Ci w skutecznej nauce.

Aby czas, który na nią poświęcisz, nie był czasem straconym, tylko przełożył się na Twoje oceny w szkole, czy stan konta w związku ze zdobyciem nowej pracy lub awansem w obecnej. 

Poza tym ponad 50 osób, które wystawiły mi rekomendacje ze średnią ocen 5/5 – nie może się mylić.

To działa, a teraz może służyć również Tobie!

Dlatego jednej lekcji ustaliłem na 100 zł. 

Ale nie traktuj tego jako koszt, a inwestycję , która zwróci się Tobie lub Twojemu dziecku się po wielokroć w przyszłości.

Czy to w postaci lepszej pracy i wyższych zarobków lub lepszych ocen w szkole. 

Decyzja jest w Twoich rękach…

Możesz nadal samodzielnie próbować uczyć się angielskiego i wierzę, że Ci się uda.

Jednak znalezienie odpowiednich metod i pozbycie się nieskutecznych nawyków uczenia wyniesionych ze szkoły – zajmie Ci od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Czy masz aż tyle czasu? 

Ale możesz też skorzystać z drogi na skróty i wykorzystać moje doświadczenie, które zdobywałem latami. Oszczędzisz sobie tym samym nerwów, czasu i pieniędzy, a zamiast tego skoncentrujesz się na tym, co naprawdę dla Ciebie ważne. 

Nawiążesz międzynarodowe przyjaźnie, bo j. angielski otwiera zupełnie nowe możliwości poznawania ludzi z całego świata! 

Przygotujesz się do wyjazdu za granicę i już na starcie zyskasz większe szanse od osób, które potrafią powiedzieć tylko “Good Morning”. 

Potrzebujesz pomocy przed ważną rozmową o pracę , która odbędzie się po angielsku? Pomogę Ci, aby trema i brak umiejętności językowych nie pokrzyżowały Twoich planów na zdobycie wymarzonej pracy. 

Przełamiesz wewnętrzne bariery i wstyd przed mówieniem po angielsku.

Staniesz się pewny siebie i zamiast obawiać się każdego wypowiadanego słowa – zaczniesz wreszcie cieszyć się rozmową oraz możliwościami, które daje Ci j. angielski. 

Dojadę do Ciebie na terenie Elbląga lub możesz przyjść na zajęcia na sali w centrum Elbląga – Twoja decyzja jak i gdzie chcesz się uczyć. 

[*Czujesz, że to coś dla Ciebie? *]

Warto się pospieszyć, bo z racji wysokiej skuteczności metod, które stosuję, jest wielu chętnych, a ja niestety mam ograniczony czas. 

Dlatego poświęcam go tylko osobom zdecydowanym i najbardziej zaangażowanym, które naprawdę chcą pracować nad umiejętnością mówienia po angielsku. 

Jesteś taką osobą? W takim razie sprawdź teraz, czy są jeszcze wolne miejsca i zarezerwuj dogodny termin lekcji!

Dojazd na terenie Elbląga lub zajęcia w sali w centrum Elbląga.

Jeśli dalej się zastanawiasz zapoznaj się z opiniami moich uczniów :)

Cena - 100 zł za 45 min lub 140 zł za 60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 56
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Jestem zadowolony, ponieważ dzięki Panu Mateuszowi przełamałem barierę przed mówieniem po angielsku i jestem przygotowany do matury. Lekcje z nim to przyjemność, przynajmniej dla tych co lubią się uczyć. Jak dla mnie warto było dołożyć tutaj niż dać dla nauczyciela, który stwierdza po 4 lekcji że już ciebie nic nie nauczą

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Nauczyciel z pasją , niezwykle wysoką kulturą osobistą.doskonały kontakt z uczniem. Kiedy zaproponowaliśmy córce zapisanie do jakiejś szkoły zamiast lekcji indywidualnych skończyło się to przysłowiową histerią :))). Gorąco polecam także dla dzieci ,, trudnych" , które niekoniecznie garną się do nauki. Na pewno Pan Mateusz da sobie z nimi radę.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Pan Mateusz to profesjonalny nauczyciel, zawsze przygotowany i punktualny. Dzięki lekcją moje dzieci o wiele lepiej radzą sobie z angielskim, mają lepsze oceny. Polecamy

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Jestem pod wrażeniem ! Moje dzieci przełamały strach przed mówieniem po angielsku! Są też efekty w postaci znacznie lepszych ocen w szkole !
Zdecydowanie polecam !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Polecam Mateusza szczególnie jeżeli komuś zależy na tym żeby przełamać barierę językową i zacząć mówić po angielsku! Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, a poczucie humoru nauczyciela zdecydowanie ułatwia zdobywanie wiedzy. Ja osobiście już po miesiącu konwersacji, w częstotliwości 2x w tygodniu, czułam się zdecydowanie pewniej w komunikacji! Poza tym ciekawe metody nauczania oparte na nauce przez zabawę zdecydowanie uatrakcyjniają lekcje. Grając w gry planszowe i karciane, oczywiście po angielsku, uczysz się mimochodem, bez stresu i z wielką przyjemnością. Jest jednak jedna wada lekcji z Mateuszem ...zajęcia mijają zbyt szybko!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Lekcje z panem Mateuszem są bardzo profesjonalne. Mijają one w bardzo przyjaźniej atmosferze i bardzo szybko. Chodząc już 3 miesiące wiele się nauczyłem i ciągle chce więcej. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z tych lekcji, sporo z nich wyciągam i zawsze wychodzę z uśmiechem do góry. Dzięki temu poznałem moje nowe hobby. Polecam !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Profesjonalne podejście, lekcje mijają bardzo szybko, nauka i przekazywanie wiedzy z dużą dawką humoru :)
Polecam !

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2019

Lekcje ktore ksztaltuja inwencje tworcza ;) Pan Mateusz jest cierpliwy i bardzo jasno tlumaczy zawilosci gry na pianinie nawet tym opornym. Lekcje sa motywujace i zawsze w sympatycznej , milej atmosferze.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Super profesjonalny i rzetelny korepetytor. Lekcje mijają w przyjemnej atmosferze. Polecam!!!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Rzetelny, profesjonalny z indywidualnym podejściem. Wszystko super

avatar
Nina Byrd
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

I took polish lessons with Mateusz. He is a really good teacher, always positive, very encouraging and dedicated to his students. I’m now more confident to speak polish and get around Elblag. Thank you

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2019

Mateusz, dziękuję :) Do Mateusza trafiłam sugerując się opiniami z portelu. Bardzo wesoły, kompetentny, otwarty nauczyciel. Mój cel to podszkolić angielski w mowie. W 3 m-ce poznałam nowe słowa i zasady gramatyki, które pozwalają mi bez wstydu rozmawiać za granicą turystycznie. Super sposób nauki przez gry również z dorosłym:) polecam!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Pana Mateusza "znalazłam" pół roku temu w internecie. Mój syn,uczeń klasy ll (pomimo 5 godzin języka angielskiego w szkole) na koniec pierwszego semestru nie potrafił nawet przedstawić się w języku angielskim. Od 6 miesięcy Pan Mateusz 2xw tyg.uczy moje dziecko. Obecnie moje dziecko MÓWI! PISZE I CZYTA W J.ANGIELSKIM!!! Zapisaliśmy się już na następny rok szkolny żeby nie wypaść z grafiku Pana Mateusza! Jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem osoby Pana Mateusza. Polecam !!! Najlepszy!!!!!!!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Polecam, bo widzę fajne efekty u dzieci (9, 11, 13 lat). Nie należą do poświęcających się przesadnie nauce a poprzez konwersacje i gry z panem Mateuszem angielski koduje im się samoczynnie, co przekłada się na stopnie a przede wszystkim na to, że nie mają barier w posługiwaniu się angielskim za granicą.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Mateusza wybrałem po dłużyszych poszukiwaniach w internecie. Chciałem się podszkolić z mówienia po angielsku, ponieważ gramatykę miałem w pewnym stopniu opanowaną. Potrzebny był ktoś z kim będę mógł porozmawiać face to face, odblokować się "przed popełnianianiem błędów", ktoś cierpliwy i wyrozumiały. I nie pomyliłem się. Mateusz jest taki. Mądry, uprzejmy, opanowany, życzliwy. Bardzo indywidualnie podchodzi do ucznia. Nie przerywa gdy mówimy, a raczej korektoruje, nakierowuje, delikatnie poprawia. Super gość! Naprawdę...

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Polecam,super podejście do ucznia,nauka jest łatwa,prosta i przyjemna

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Pan Mateusz ma lekcje z moimi córkami raz w tygodniu. W tym roku zaczął pracować z nimi i muszę przyznać, że maja same 5 i 6 i nie poświęcają nauce więcej czasu niż te lekcje. Wcześniej przyznam nauka angielskiego to była męczarnia .

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Mateusza poleciła mi koleżanka, która miała już pozytywną opinię o nim. Mateusz pracuje z moimi córkami (11 i 13 lat) 1h tygodniowo, żeby otwierać je na luźne mówienie po angielsku. Dziewczyny dobrze się z nim czują, a pozytywna atmosfera pozwala osiągać cel i uzupełniać wiedzę z państwowego systemu edukacji.

Sam też czułem potrzebę uzupełnienia braków w angielskim, chociaż posługuję się angielskim codziennie w pracy. Z Mateuszem wypracowaliśmy u mnie zmiany, które pozwalają mi brzmieć bardziej profesjonalnie. Na pewno będę wracał okresowo do niego w przyszłości, żeby rozwijać te umiejętności.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Bardzo miła atmosfera lekcji. Perfekcyjne dostosowanie się do potrzeb studenta. Wiedza teoretyczna i praktyczna na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam, szczególnie osobą które myślą że nauka angielskiego jest już nie dla nich i sobie nie poradzą.

avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Przede wszystkim dostosowanie się do ucznia i jego poziomu języka. Od pierwszych zajęć człowiek czuje się swobodnie i łatwo przełamuje barierę językową. Gorąco polecam!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Mateusz uczy moich dwoch synow (9 i 13 lat) oraz mnie (42 lata). Potrafi z kazdym z nas zlapac dobry kontakt. Zawsze jest przygotowany do zajęć, wykorzystuje rózne metody nauki, sprawdza postępy i motywuje do dalszej nauki. Gorąco polecam!!!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2019

Jeżeli chcesz w wydajny sposób podnieść umiejętność posługiwania się językiem angielskim zajęcia z Panem Mateuszem to perfekcyjny wybór! Bardzo dobre podejście do rozmówcy, luźna atmosfera, na bieżąco wyłapuje błędy i proponuje użycie innych, bardziej "życiowych" zwrotów. Momentami podczas rozmów bardzo zabawna atmosfera, rzekłbym wręcz, że jest to nauka angielskiego poprzez zabawę. Poza tym przynosi różnorakie materiały oraz gry, które także umilają czas oraz rozwijają język. Człowiek z natury jest leniwy i nie garnie się do nauki, lecz na nastepną lekcję z Panem Mateuszem czekam zawsze z niecierpliwością! Serdecznie polecam naukę z Panem Mateuszem osobom na każdym poziomie i w każdym wieku, jego umiejętności interpersonalne sprawią, że każdy z radością i chęcią będzie uczył się języka.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Z Mateuszem spotykam się na konwersacje od ponad roku. Mateusz jest bardzo dobrym nauczycielem. Z jego pomocą znacznie poprawiłem płynnośc mówienia .. Lekcje są interesujące i urozmaicone

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Bardzo fajnie, profesjonalnie przeprowadzone konwersacje do rozmowy kwalifikacyjnej :) Dużo ciekawych, nie tylko typowo HR-owych pytań, ale też luźna, naturalna rozmowa. Bardzo na plus, polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Profesjonalny, doświadczony nauczyciel. Życzliwy dla uczniów, nauka u Mateusza to prawdziwa przyjemność.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Bardzo fajny i miły, pomocny i zawsze nauczę się nowych słówek. Polecam jako uczeń 6 klasy

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Mateusz to świetny nauczyciel, bardzo otwarty, zabawny, potrafiący zmotywować do nauki. W ciągu 3 miesięcy przełamaliśmy moją barierę w komunikacji i w znaczącym stopniu zwiększyłem swobodę wypowiedzi czego wcześniej mi brakowało z racji tego że nie jestem zbyt rozmowna osobą.
W trakcie lekcji poruszamy różnorodne tematy dlatego lekcje prowadzone przez Mateusza są zawsze ciekawe i prowadzone w luźnej atmosferze.
Lekcje oceniam 10/10 i szczerze polecam !!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2018

Piersze zajęcia pokazały, że wybór Pana Mateusza był strzałem w dziesiątkę. Bez problemu nawiązał kontakt z naszą14-letnią córką. Córka od samego początku zaczęła mówić po angielsku. Pan Mateusz bez problemu przełamuje wszelkie bariery. Od czasu do czasu prowadzi też zajęcia z naszą młodszą 6-letnią córką – i też potrafi znaleźć z nią nić porozumienia. Metody nauki Pana Mateusza są różnorodne – gry, zabawy słowne, piosenki. Pan Mateusz jest punktualny, obowiązkowy, maksymalnie wykorzystuje czas lekcji. Jest osobą pod każdym względem godną polecenia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Przygotowywałam się u Pana Mateusza do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Lekcje były bardzo ciekawe, pozytywne, profesjonalne. Bardzo dużo skorzystałam i nabrałam pewności siebie. Polecam jako świetnego nauczyciela potrafiącego świetnie zmotywować !!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

    Z wielką przyjemnością polecam Pana Mateusza Grzywińskiego jako lektora języka angielskiego. Dzięki stosowanym przez niego nieszablonowym metodom dydaktycznym i umiejętności prowadzenia zajęć w sposób bezstresowy, z dużym poczuciem humoru, ale i z maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu znacznie poprawiłam swoją umiejętność posługiwania się językiem angielskim.
Indywidualne lekcje, które prowadził ze mną dwa razy w tygodniu, oceniam jako niezwykle skuteczne. Zawsze przygotowany do zajęć, zaangażowany i cierpliwy potrafił zmotywować mnie do nauki. Dlatego mogę określić go jako najlepszego nauczyciela języka angielskiego, z jakim miałam przyjemność współpracować i z pewnością będę go polecać.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Pan Mateusz jest najlepszym korepetytorem w Elblągu. Mój 13-letni syn uwielbia lekcje, które Pan Mateusz prowadzi. Poza tym jest człowiekiem pogodnym i bardzo pozytywnie nastawionym do życia co przenosi się na syna. Zawsze jest przygotowany do zajęć i przede wszystkim jest dyspozycyjny i słowny. Moje dziecko polubilo jezyk angielski oraz poprawiło oceny w szkole. Słowa nauczycielki w szkole, która stwierdziła, że mój syn zaczął aktywnie uczestniczyć w lekcjach najbardziej świadczą o tym że Pan Mateusz jest najlepszy.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2018

Lekcje u pana Mateusza są mile i zawsze z odrobina pozytywnego humoru. Odkąd chodzę na zajęcia do pana Mateusza moje oceny są o wiele lepsze. Na jego lekcjach uczę się bardzo dużo i nadal utrwalam swoją wiedzę. Lekcje w większości są prowadzone w języku angielskim co uczy mnie komunikacji z innymi ludźmi . Lekcje oceniam 10/10 i nigdy nie zmieniłabym korepetytora. Mogę szczerze polecić!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Pan Mateusz jest najlepszym korepetytorem z jakim miałam do tej pory lekcje. Korepetycje prowadzi w taki sposób, ze aż chce się uczyć, na lekcjach u Pana Mateusza j.angielski przychodzi z łatwością, na lekcjach z Panem Mateusza można czuć się bardzo komfortowo oraz pewnie. Uczęszczam na korepetycje do Pana Matusza już pół roku i wiem, że korepetytora już nie zmienię i to z nim chce przygotować się do matury

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Z Mateuszem przygotowywałem się do swojej rozmowy o pracę( interview ), takie lekcje to sama przyjemność, czułem się swobodnie i bardzo komfortowo, co nie przychodzi mi z łatwością, super, bardzo polecam tego Pana, na pewno będę stałym klientem, Mateusz jest świetnym nauczycielem, który jest ekspertem w tym co robi. Nie wierzysz mi? Sprawdź sam, zaufaj, warto :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Dla mojego syna Jakuba lekcje angielskiego przestały być nudą .
Od pierwszej lekcji syn mój nawiązał niesamowity kontakt z Panem Mateuszem. Nauczyciel w bardzo przystępnej formie prowadzi zajęcia .Syn mój nie może się doczekać kolejnych lekcji.
Z angielskiego gdzie miał 3 na pierwszy semestr teraz same piątki .
Jesteśmy bardzo ,bardzo zadowoleni ,że pojawił się Pan Mateusz.
Polecamy gorąco.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2017

Polecam !! bardzo profesjonalne i przyjazne podejście do dziecka.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2017

Lekcje angielskiego z Mateuszem są przede wszystkim prowadzone w sposób profesjonalny ale z zachowaniem luźnej, nieformalnej atmosfery. Podoba mi się, że Mateusz jest zawsze przygotowany do lekcji, uzywa różnorodnych pomocy oraz form nauczania a do tego prowadzi lekcje w sposób wesoły. Dodatkowo przesyla ćwiczenia oraz materialy do samodzielnego szlifowania wiedzy. Zdecydowanie nauczyciel godny polecenia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Pan Mateusz od września uczy grać na pianinie moją córkę. Początkowo ze względu na wiek dziecka (8 lat) myślałam, że wystarczy lekcja 45 minutowa. Córka po pierwszej lekcji poprosiła mnie, aby lekcje były dłuższe. Od września zatem do tej pory córka gra pełną godzinę i co ważne nie nudzi się na lekcjach. Nauczyciel przynosi często różne pomoce naukowe, dzięki którym lekcje są ciekawe. Córka nawet w ferie chce mieć lekcje pianina:). Dziecko jest też zmotywowane do ćwiczeń w domu. Co ważne, Pan Mateusz jest osobą bardzo pozytywną, ciepłą, zawsze z uśmiechem na ustach wita swoją uczennicę. Dziecko nie tylko szybko zdobywa kolejne umiejętności, ale też w świetnej, przyjaznej atmosferze.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Mateusz jest super nauczycielem, miło prowadzi lekcje które dają efekt: )

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Mateusz to przede wszystkim bardzo dobry nauczyciel gry na pianinie. Szybko nawiązuje więź z dzieckiem i potrafi zmotywować do, niekiedy ciężkiej pracy. Zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze. Polecam. Nauka gry na pianinie z Mateuszem to dla dziecka swoboda w przyswajaniu wiedzy. Bez stresu ale skutecznie.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Pan Mateusz Grzywiński jest profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego. Dzięki Panu Mateuszowi w krótkim czasie przypomniałem sobie język angielski, którego długo nie używałem w stopniu wystarczającym do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku. W moim przypadku wybór Pana Mateusza był idealny. Obecnie Pan Mateusz jest nauczycielem mojego syna.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Krzystofie, nasz trening do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku to był prawdziwy maraton angielskiego, ale dzięki temu jak ciężko pracowałeś, z przyjemnością obserwowałem jak pięknie dobiegłeś do mety.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2017

Polecam! Mega atmosfera podczas zajęć, wiedza przekazywana z poczuciem humoru, który umila czas przy nauce :-)

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Grzegorz, idzie Ci coraz lepiej, cieszę się, że mogę widzieć jak się rozwijasz.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

dzięki panu Mateuszowi mój syn polubił jezyk angielski,polecam.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Marzena, Twój syn jest bardzo bystry, z łatwością nadrobimy zaległy materiał i przegonimy program szkolny.

avatar
oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Korepetycje z panem Mateuszem są fantastyczne można zrozumieć jak i nauczyć sie wiele nowych rzeczy.
Korepetytor na 5!!
Polecam

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Oliwia, duży pozytyw dla Ciebie za wytrwałą pracę nad gramatyką :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2016

Mateusz to bardzo dobry Nauczyciel, który dostosowuje materiał do potrzeb Ucznia jak również do jego zainteresowań. Jego elastyczne podejście oraz entuzjazm powoduje zmniejszenie stresu podczas konwersacji w obcym języku.

Bardzo polecam zajęcia u Mateusz niezależnie od poziomu zaawansowania w języku angielskim.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Justyna, cieszę się, że mogłem z Tobą robić lekcje angielskiego przez Skype :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Profesjonalista w 100%. Serdecznie polecam.

Mateusz Grzywiński

Dżiekuję Bartoszu, mam nadzieję na jak najlepsze wyniki z egzaminów wojskowych.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze, Lekcję z angielskiego były z poczuciem humoru, przyjemne przez co człowiek więcej mógł zapamiętać i wynieść z zajęć ;) POLECAM !

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Magda, dobrze widzieć postępy jakie robisz.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Bardzo dobry korepetytor, ciekawe techniki nauczania, bardzo skuteczne z resztą :)

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Karol, lekcje z Tobą zawsze są pozytywne.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2016

Profesjonalista w każdym calu. Nie tylko jest bardzo dobrym nauczycielem języka angielskiego, ale też świetnym trenerem/coachem. Polecam zarówno w nauce języka dla dorosłych jak i dla dzieci.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Przemku, coachowanie z Tobą to czysta przyjemność :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2016

Bardzo profesjonalny nauczyciel. Ma świetny kontakt z dziecmi. Bardzo fajnie prowadzi zajecia, uczy poprzez zabawę. Zajecia sa wesołe dzieki czemu dzieci łatwo przyswajają sobie wiedzę.
Bardzo, bardzo gorąco polecam.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Agnieszka. Macie bystre dzieciaki i wspaniale, że stawiacie na ich rozwój.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Bardzo profesjonalne podejscie do nauki. Super prowadzi lekcje zarowno indywidualnie jak i w grupach. Prowadzenie konwersacji na najwyzszym poziomie, doskonale wychwyca bledy i w idealny sposob uczy jak ich unikac. Polecam Mateusza jako profesjonaliste. Nauka w taki sposob i z takim nauczycielem to rzadkosc.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Marcin za te pozytywne słowa. Co lekcja zaskakujesz mnie jak szybko idziesz do przodu.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Bardzo dobry kontakt z uczniem, zdecydowanie polecam.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Ala, cieszę się, że rozwijasz swoje talenty.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Zdecydowanie wielki pozytyw!!!! Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, mój syn odlicza dni, godziny , minuty do spotkania z Panem Mateuszem. A co najważniejsze 6 w szkole.

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Karolina, lekcje u Was to czysta przyjemność, szczególnie z tak sumiennym i pracowitym uczniem.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Mateusz doskonale potrafi poznać Twoje potrzeby językowe, wychwycić błędy jakiej popełniasz i we właściwy sposób przekazać Ci jak tych błędów unikać. Polecam!

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Damian, miło mi patrzeć jak rozwijasz swój Business English.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

bardzo polecam korepetycje u pana Mateusza, super podejście do dzieci. nauka w formie zabawy. zdecydowanie 10/10 ;)

Mateusz Grzywiński

Dzięki Asiu, synek ma potencjał, więc super, że ma rodzica, który chce to rozwijać.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Polecam dobry nauczyciel j.angielskiego. Prowadzi konserwację w języku angielskim w sposób profesjonalny. Skutecznie koryguje błędy wymowy podczas rozmowy, i naprowadza do poprawnej wymowy. Polecam :-)

Mateusz Grzywiński

Dziękuję Tomku, pamiętaj jestem zawsze dla Ciebie do dyspozycji, jeśli chodzi i naukę angielskiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.