Mateusz Dorobek

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka80 - 120 / 60 min

Mateusz Dorobek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć, potrzebujesz pomocy z informatyki, masz problem z programowaniem, chcesz rozwijać swoje umiejętności techniczne - dobrze trafiłeś, pomogę Ci ;) Jestem absolwentem Informatyki na wydziale EiTI PW, a teraz studiuję Data Science na wydziale MINI PW.

Oferuję korepetycje z informatyki i programowania. Technologię jakimi operuję to między innymi Python, C++, czy Java . Dodatkowo zajmuję się sztuczną inteligencją , więc wyjątkowo ambitnych uczniów mogę wprowadzić w tę tematykę. Jestem osobą otwartą, przyjazną i naukę traktuję jak przyjemność.

Zobacz informacje o moich kursach na mojej stronie:  www_mateuszdorobek_pl/teaching/

Zapraszam do kontaktu, na pewno się dogadamy ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 02.2018
ZSPSM im. F. Chopina - Bednarska
Saksofon Jazzowy
09.2015 - 02.2019
Politechnika Warszawska
Inżynier
Informatyka
02.2019 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister
Inżynieria i Analiza Danych
Kursy i szkolenia
01.2019
Machine Learning
03.2019
Neural Networks and Deep Learning
Doświadczenie
07.2017 - 10.2017
Java Developer
Projektowanie systemów do obsługi księgowości i procesów przebiegu dokumentów w firmie.
09.2018 - aktualnie
Python Developer
Jako freelancer stworzyłem ponad 50 rożnorodnych projektów z Machine Learningu, Analizy Danych, Inżynierii Oprogramowania itd. Mam doświadczenie w pracy z profesjonalistami oraz osobami dopiero zaczynającymi przygodę z programowaniem.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Polecam! Po długich poszukiwaniach, znalazłam odpowiednią osobę do rozjaśniania zagadnień z ML i python. Do zadania podszedł profesjonalnie od początku, gruntownie określając wymagania zadania z ML, jakie miałam do wykonania, aż po jego zakończenie, gdzie kilka razy było trzeba coś wyjaśnić i dorobić, żeby działało jak należy. Kontakt bardzo dobry, odpowiedzi szybkie, konkretne i rzeczowe. Na duży plus, uczciwe podejście, w jakim liczy się jakość zrobionej pracy a nie odwalenie czegoś byle jak oby tylko wziąć kasę.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Jestem bardzo zadowolony. W krótkim czasie z pomocą Mateusza udało mi się opanować materiał niezbędny do zaliczenia przedmiotu (Machine Learning). Szybko odpowiada na maile. Ogromnym plusem była możliwość korepetycji online. Polecam wszystkim.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Bardzo pomocny i konkretny nauczyciel. Mam złą manierę i przy dłuższym czasie korepetycji potrafię zbaczać na inny temat. Meteusz mi na to nie pozwolił i przez bite 3 godziny przykuł moją uwagę do tematu który wydawał mi się bardzo nudny (jak się okazuje z powodu małego zrozumienia zagadnienia). Absolutnie człowiek z pasją który nawet bardzo trudne zagadnienia potrafi wyjaśnić w sposób zrozumiały.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Świetny korepetytor! Bardzo profesjonalny i z ogromną wiedzą, którą bardzo dobrze potrafi przekazać. 2 h zajęć wykorzystane stuprocentowo. Ma świetne podejście do ucznia. Pomaga mi w projekcie z Machine Learningu i w ciągu pierwszych zajęć dostałam więcej wiedzy, ciekawego podejścia do problemu i nowych pomysłów niż przez ponad miesiąc szukania samemu.
Polecam najmocniej

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Robię indywidualny projekt, potrzebowałem pomocy przy oprogramowaniu układu w Python'ie. Mateusz chętnie zaznajomił się z tematem i przygotował swoje koncepcje. Na spotkaniu wykonał program, wytłumaczył i dał dodatkowe wskazówki. Pełne przygotowanie i zaangażowanie, Polecam współpracę z Mateuszem.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Mieliśmy już kilka lekcji z Python razem i bardzo polecam.
Sympatyczny korepetytor, cierpliwie tłumaczy, przygotowany do zajęć . 2h zajęć w pełni wykorzystane na naukę bez przerywania lekcji i w pełnym skupienia na zadaniu.
Mateusz zdecydowanie ma talent do nauczania.
Jeszcze raz polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Świetny i kompetentny nauczyciel ze znakomitym podejściem do ucznia. Kontakt bez najmniejszego problemu. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Dmitry
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Za 2 godziny krok po kroku nauczył mnie wytwarzać prawdziwy dźwięk na saksofonie. Wyjaśnia wyraźnie, łatwe. Zaproponował czwicienia dla pracy domowej. Sprawdził stan instrumentu, zaproponowal odpowiednie dla mojego pozioma i instrumenta stroiki. Gorąco polecam.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2019

Świetny i kompetentny nauczyciel. Znakomite podejście do ucznia. Widać pasję w połączeniu z ogromną wiedzą. Kontakt bez najmniejszego problemu. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Polecam Mateusza, bardzo kompetentny i rzetelny w przygotowaniu i wyjaśnieniu zagadnienia z machine learningu. Kontakt mailowy i telefoniczny, wszystko przygotowane i opracowane na czas.
Praca z Mateuszem to sama przyjemność a projekty przez niego przygotowane są bardzo dużą wartością dodaną.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Bardzo dobra współpraca, szybki kontakt i błyskawiczna pomoc w wykonywaniu zadań. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Mateusz ma ogromną wiedzę i potrafi ją w przekazać. Tłumaczy w bardzo zrozumiały i klarowny sposób. Ma świetne podejście do ucznia, zajęcia przebiegają w milej atmosferze. Uczenie maszynowe przestało być takie straszne jak się wydawało :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Rewelacyjny korepetytor, posiada ogromną wiedzę i jednocześnie w bardzo umiejetny sposób ją przekazuje. Jest to niesamowicie cierpliwy nauczyciel, który daje sobie radę nawet z najbardziej opornymi uczniami :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Bardzo sympatyczny, oraz niesamowicie fachowy. Bez problemu potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe problemy związane z programowaniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.