Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka70 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Jestem Inżynierem Informatyki z Uniwersytetu Wrocławskiego, obecnie studiuję Game Design na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Mam duże doświadczenie w uczeniu informatyki na poziomie rozszerzonym oraz w przygotowaniach do egzaminów maturalnych.

W swojej pracy stawiam na zrozumienie tematu przez ucznia w taki sposób, aby nawet istotnie inne zadania od tych przerabianych na zajęciach były łatwe do rozwiązania.

Jeśli tematy na lekcjach informatyki są dla Ciebie czarną magią i nie rozumiesz o co w nich chodzi, zgłoś się - wyjaśnię wszystko dużo bardziej zrozumiałym i ludzkim językiem. Także jeśli chcesz dużo lepiej się przygotować do egzaminów i w łatwością rozbijać nawet najtrudniejsze zadania - zapraszam do kontaktu!

Dni i godziny lekcji można ustalić indywidualnie, w zależności od danego tygodnia i potrzeb.

W cenie oferuję również swobodny kontakt poza godzinami zajęć np. w celu konsultacji trudnych zadań.

I can teach in english as well!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 02.2022
Uniwersytet Wrocławski
Inżynier
Informatyka
02.2022 - aktualnie
Uniwersytet Dolnośląski DSW
Magister
Game Design
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2021 - 05.2022
Programowanie i pisanie testów
05.2022 - aktualnie
Programowanie systemów gier w C#

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Mama maturzysty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Po różnych korepetytorach, pandemicznej przewie w szkole, corocznych zmianach nauczycieli matematyki wreszcie trafiliśmy na Mateusza, który z cierpliwością, pasją i kompetencją! nadrobił z moim synem zaległości. Syn zrozumiał wreszcie matematykę, poprawił oceny w szkole, ponieważ Mateusz w bardzo przystępny sposób wyjaśnił zawiłości, uszeregował wiedzę, pokazał metody i sposoby rozwiązywania zadań, a przede wszystkim przygotował do egzaminu dojrzałości nie tylko na poziomie podstawowym ale i rozszerzonym. Spokój jaki dał mojemu dziecku i nam, rodzicom, jest nieoceniony. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Genialny, konkretny i merytoryczny korepetytor. Z duża cierpliwością tłumaczy zagadnienia i pomaga w przyswajaniu ich. Dzięki zajęciom z Mateuszem nie tylko pokonałam trudności z wykonywaniem zadań ale przede wszystkim zrozumiałam podstawę wykonywanych zadań. Serdecznie polecam!

avatar
Rafal32
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Świetny korepetytor! Profesjonalne oraz indywidualne podejście do danej osoby, chęć nauczania z pasji oraz jakość na profesjonalnym poziomie. Za nie duża stawke można wynieść wiele pożytecznych informacji oraz znacznie pogłębić swoją wiedzę z zakresu informatyki! Gorąco polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Znakomity korepetytor! Ma ogromną wiedzę merytoryczną, dar jej przekazywania i... dużo cierpliwości dla początkujących. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

W końcu trafiłem na korepetytora, który nie każe wkuwać na pamięć, tylko wyjaśnia co z czego się bierze. Polecam każdemu :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Polecam bardzo.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Świetny tłumacz, do lekcji podchodzi z humorem i pełen energii. Wszystko tłumaczy bardzo zrozumiale i tak aby łatwo tą wiedzę przyswajać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.