Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Wrocław
Katowice
Legnica
Oleśnica
Góra
Bytom
Gliwice
Dąbrowa Górnicza

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Mateusz

O mnie

Witam :) Jestem absolwentem Wydziału Chemicznego. Moje naukowe zainteresowania kręcą się wokół biologii, mikrobiologii, biotechnologii, chemii i ochrony środowiska. Ze swojej strony oferuję Państwu pomoc w różnym zakresie z przedmiotów: biologia, biotechnologia, mikrobiologia, chemia, ochrona środowiska, farmacja, przyroda oraz przedmiotów pokrewnych. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Piąteczka, wszystko ok ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.