Mateusz Baraniak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa
Wrocław
Historia40 - 45 / 60 min

Mateusz Baraniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam z chęciom udziele korypetycji z historii uczniom szkoły podstawowej oraz średniej. Posiadam trzyletnie doświadczenie jako korypetytor. Zawsze staram się, żeby zajecia miały jak najciekawsza forme dla ucznia.

Zajecia online.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Z czystym sumieniem polecam Pana Mateusza, dzięki temu Panu udało się bez problemu zaliczyć przedmiot związany z rachunkowością. Świetny kontakt oraz szybka i bezproblemowa pomoc.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.