Mateusz Tyczka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Bytom
Katowice
Chorzów
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z zakresu Wytrzymałość Materiałów .
Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu na poziomie akademickim. Jestem absolwentem wydziału Mechanicznego- Technlogicznego Politechniki Śląskiej . Studia ukończyłem z wyróżnieniem . Po studiach ukończyłem doktorat z dziedziny Inżynierii Mechanicznej.

ZAPRASZAM! Szczegóły i kontakt teefonicznie .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Mateusz Tyczka
Korczaka 20
41-935 Bytom
NIP: 6263037699

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2013
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka
10.2013 - 09.2019
Politechnika Śląska
Doktor
Inżynieria Mechaniczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Przygotowując się do matury rozszerzonej z fizyki natrafiłem na spory problemem - lekcje, z których merytorycznie zbyt dużo się nie wynosiło. Zacząłem rozglądać się za dodatkowymi zajęciami i finalnie natrafiłem na przedstawionego wyżej korepetytora. Podczas rocznego cyklu zajęć zrozumiałem jak na samą fizykę patrzeć, jak rozpatrywać poszczególne zadania i na co zwracać uwagę. Ponadto sam korepetytor nie ograniczał się do wiedzy szkolnej i często wybiegaliśmy z poszczególnymi zagadnieniami daleko w przód (czasem nawet wybiegając poza tematy związane z fizyką czy ogólnie pojętą techniką i rozmawiając na przykład o studiach). Intensywny rok pracy na dodatkowych zajęciach pozwolił mi na wynik lepszy od około 87% innych maturzystów z fizyki. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.