Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia60 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Przygotowuję do matury z geografii, egzaminu ósmoklasisty, olimpiad, jak i do bieżących lekcji, czy sprawdzianów.

Pierwsze zajęcia zapoznawcze gratis!

Moim zadaniem jest pomoc, w zdobyciu wiedzy, z zakresu przedmiotu geografii, ale także motywowanie ucznia do samodzielnej nauki i pokazanie najlepszych wypracowanych przeze mnie metod nauki.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, w zależności od wieku, celu i wiedzy.
Program zajęć tworzę w oparciu o podstawę programową i dostosowuję, jeżeli uczeń wykazuje chęć do programu olimpiad ( Olimpiady Geograficznej, Olimpiady Znajomości Afryki  i wielu innych, w których uczeń chce wziąć udział).

Doświadczenie jako korepetytor zdobywałem pracując przez półtora roku jako wolontariusz, w jednym z krakowskich domów dziecka, gdzie moim zadaniem i celem była m.in. pomoc w nauce podopiecznym. Pomagałem także w przygotowaniach do matury bliskim osobom.

O MNIE

  • Jestem studentem prawa i stosunków międzynarodowych (nagradzanym corocznie stypendium rektora dla najlepszych studentów).
  • Działam w kliku kółkach naukowych.
  • Interesuję się ekonomią i polityką.
  • Z matury z geografii uzyskałem 77% (co stanowiło 99% w skali centylowej, czyli tylko 1% wszystkich zdających maturę  uzyskało wynik wyższy). 
  • Kilkukrotnie zdobyłem tytuł laureata i finalisty rożnych olimpiad i konkursów. Za co byłem nagradzany Laurami olimpijskimi  i najwyższym wyróżnieniem szkolnym. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Korepetytor z ogromna wiedzą, dobrym podejściem do uczniów i zaangażowaniem. Potrafi przedstawić ciężkie zagadnienia w sposób jasny :) Serdecznie polecam Pana Mateusza, a efekty w postaci zadowolenia z wyników maturalnych bezcenne

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.