Oliwia Kuźniewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos45 - 60 / 60 min

Oliwia Kuźniewicz

Opis ogłoszenia

Jestem świeżą absolwentką III LO w Gdyni, uczyłam się na profilu humanistycznym i zakończyłam naukę z ponadprzeciętnymi wynikami. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu (w tym bliskiej mi perspektywy ucznia), potrafię nawiązać dobry kontakt z młodym człowiekiem i skutecznie pomóc mu w nauce, aby lepiej zrozumiał nie tylko sam materiał z przedmiotu wiedzy o społeczeńswie, ale również nabył umiejętności wymaganych na wszelkich egzaminach.

Chętnie wesprę ucznia w ramach realizacji obowiązującej podstawy programowej z WOS-u, dysponuję także własnym materiałem.

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 04.2022
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni
profil humanistyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.