Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kraków
Wrocław
Chrzanów
Jelenia Góra
Nowy Targ
Wałbrzych
Tarnów
Nowy Sącz

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Paweł

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
1 września 2019

Osoba udzielająca korepetycji bardzo niesłowna, niekompetentna i niezorganizowana. Stracony czas i pieniądze. Zadania z ekonometrii nie są jego mocną stroną. Nie polecam.

Paweł

Małgorzata nie mogła zrozumieć, że mam za dużo chętnych i nie wyrabiam się czasowo. Jeszcze dzisiaj chciała się umówić na korepetycje (więc chyba z pierwszej lekcji była zadowolona skoro chciała znowu się ugadywać :)). Gdy odmówiłem uznała, że jestem jednak niekompetentny.
Życzę powodzenia na egzaminie i w przyszłości cierpliwości. Troszkę cierpliwości i byśmy z sukcesem zakończyli naukę, pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.