Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zawiercie
Myszków
Ogrodzieniec
Poręba
Kraków

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2024

Szczerze polecam!!! Nieoceniona pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2023

Bardzo dobrze mnie nauczyła na nową maturę. Serdecznie polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Pani Magdalena jest cudowną korepetytorką z indywidualnym podejście do ucznia. Na lekcjach nigdy się nie nudziłam, zawsze czułam, że spokojnie mogę o coś zapytać. Panowała miła atmosfera i jednocześnie wiele się nauczyłam. Zdałam maturę podstawową i rozszerzoną z matematyki na 100%, dziękuję bardzo!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Bardzo polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Świetne przygotowanie do lekcji i kompleksowe podejście pani Magdy do omawianych zagadnień pozwoliły mi zrozumieć tematy, które na zajęciach w szkole wydawały się abstrakcyjne. Przez rok korepetycji udało nam się opanować cały maturalny materiał, w bezstresowej atmosferze stawiając czoła szerokiej gamie zadań, od działań na liczbach zespolonych aż po rozwiązywanie całek. Dzięki pani Magdzie przygotowania do międzynarodowej matury z rozszerzonej matematyki wspominam bardzo przyjemne a sam egzamin wypadł lepiej niż zakładałam, tym samym umożliwiając mi dostanie się na wymarzone studia. Z całego serca polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Bardzo się cieszę, że mogłam uczęszczać na zajęcia z Panią Magdą. Dzięki nim rozwinęłam swoje umiejętności i z łatwością zdałam maturę. Polecam serdecznie

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

W 4 i 5 kl miałem ledwo 3 więc zacząłem chodzić na te korepetycje.Dzięki tym korepetycjom kończę 8 kl z 5 100% z Egzaminu pójśćiem na kierunek mat-fiz-inf oraz z miłością do Matematyki.
Atmosfera na zajęciach jest bardzo dobra oraz 0 stresu.
Polecam

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Lekcje z Panią M. mijały w bardzo przyjemnej atmosferze. Z pomocą Pani Magdy i jej niestandardowemu podejściu do matmy uzyskałam wynik 93% na maturze p. Z pewnością mogę polecić korepetycje z Panią M. każdemu kto liczy na wysoki wynik na egzaminie- Ma Pani niesamowity dar przekazywania wiedzy ( Dziękuje za rok wspólnej nauki )

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Syn pracuje z Panią Magdaleną. od roku , miał spore problemy z matematyki , gdy zaczął pracę z Panią Magdaleną nabrał pewności siebie , zaczął się zgłaszać na lekcjach, ponieważ skończył właśnie klasę ósmą praca z panią Magdaleną pomogła mu w dużym stopniu przygotować się do egzaminu ośmioklasisty i zdać go z dużym sukcesem. Ze strony Pani Magdaleny spotkaliśmy się z dużym zaangażowaniem , syn przez cały rok szkolny rozwiązywał niezliczoną liczbę próbnych testów co skutkowało utrwaleniem wiedzy, zarówno syn jak i ja byłam informowana o problemach jak i o postępach w nauce, co doprowadziło do szczęśliwego końca i mam nadzieję, że pomoże to synowi dostać się do wybranej szkoły.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Dzięki Pani Magdzie nadrobiłem ogromne zaległości do matury. Bez pomocy Pani Magdy, nie dostałbym się na upragniony kierunek studiów na wymarzonej uczelni.
Pani Magada jest wspaniałą osobą z super podejściem do ucznia, dzięki niej znienawidzona przeze mnie matematyka stała się przyjemna oraz łatwiejsza w zrozumieniu.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Pani Magda nauczyła mnie przede wszystkim, że to nie powód do wstydu, jeśli czegoś nie rozumiesz, a źle zrobione zadanie to nie koniec świata. Sprawdzając moje prace domowe nie punktowała tylko po jednym schemacie w kluczu, sprawdzała i analizowała mój tok myślenia. Potem pokazywała mi też inne sposoby podejścia i rozwiązania, często szybsze:)) Pani Magda po prostu zaciekawiła mnie matematyką

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Dla mnie jako ucznia niezmiernie ważną rzeczą jest podejście nauczyciela. Z matmą nigdy nie szło mi dobrze, ale nieważne ile i jakich głupich błędów zrobię to Pani Magda nigdy nie dała mi odczuć, że jestem niewystarczająca czy zdenerwowana na mnie. Taka atmosfera sprzyja rozwojowi! Wiedza przekazywana w łatwy i przystępny sposób, widać, że matematyka jest pasją Pani Magdy. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że w końcu polubiłam matematykę. Polecam gorąco!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Pani Magda ma niesamowicie przyjazne podejście do ucznia! Świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia a lekcje z nią to czysta przyjemność. W zaledwie 3 miesiace idealnie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki z którego spodziewam się wyniku powyżej 95%! Dzieki zajęciom z tak sympatyczna osoba stałam się bardzo pozytywnie nastawiona do matematyki. W przyszłym roku z pewnością bede kontynuować korepetycje z Panią Magda i z całego serca je polecam starszym jak i młodszym uczniom! :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Pani Magdalena jest bardzo dobrą korepetytorką. Potrafi nauczyć i wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia matematyczne. Zdałam egzamin ósmoklasisty na 80%, a matematyka nie jest moją mocną stroną.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Pani Magda jest świetną korepetytorką! Okropnie bałam się matematyki i zadań z nią związanych. Dzięki dodatkowej matematyce, przyjaznym podejściu do ucznia, bardzo zrozumiałym tłumaczeniu zagadnień dałam radę osiągnąć zamierzone oceny z matematyki. Podczas korepetycji z innymi Paniami/Panami ciągle zerkałam na zegarek i marzyłam o końcu lekcji. Dzięki ciekawemu podejściu do prowadzenia zajęć przez Panią Magdę, czasu nie liczę, a wręcz przeciwnie chcę więcej!:) Z całego serca POLECAM!

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Pani Magda udziela korepetycji z matematyki moim dzieciom : córka (15 lat) i syn (17 lat) już od kilku miesięcy. Córka ma w szkole dobrego matematyka. Jednak córka w tym roku miała egzamin ósmoklasisty i moim wraz z żoną zdaniem wymagało to dodatkowego przygotowania. Wtedy zaprosiliśmy Panią Magdę. Przegotowanie do rozwiązywania testów oraz rzetelna powtórka całego materiału z matematyki zaowocowała zdaniem egzaminu na poziomie 97 %. Syn w ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystał z korepetycji Pani Magdy choć w gimnazjum był jednym z lepszych uczniów z matematyki. Obecnie kończy pierwszą klasę bardzo dobrego liceum w klasie matematycznej u bardzo wymagającego nauczyciela. Lekcje z Panią Magdą pozwoliły mu lepiej zrozumieć bieżące zagadnienia, spojrzeć na dowód konkretnego zadania z innej perspektywy. Dokonać zapisu w sposób bardziej uporządkowany, tym bardziej, że jest dyslektykiem. Mogę wszystkim szczerze polecić współpracę z tą bardzo sympatyczną i zawsze uśmiechniętą Panią Magdą. Chciałbym jeszcze podkreślić, że nie jesteśmy w żaden sposób spowinowaceni z Panią Magdą ani z rodziną Pani Musiał. Opinia jest w 100 % szczera, a co najważniejsze nasze dzieci pragną dalej, od września, kontynuować współpracę z naszą Panią Magdą. Raz jeszcze bardzo polecam, pod warunkiem, że ma zarezerwowany, od września czas dla naszych dzieci.

Waldek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.