Matematiko Paweł Wolski Akademia matematyki

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Interesują cię  SOLIDNE , EFEKTYWNE  korepetycje w „ LUDZKIEJ atmosferze?  JEŚLI TAK TO DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i szkoły średniej , przygotowując do  matury podstawowej ,  matury rozszerzonej ,  egzaminu ósmoklasisty ,  sprawdzianów, kartkówek i    konkursów ( w tym do wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego  ) .

Specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu do matury:

 

                                             ZALETY MOICH ZAJĘĆ,  MOJE METODY PRACY:

 •    Na pierwszych zajęciach zawsze dziele się swoją wiedzą i materiałami na temat efektywnego sposobu nauki matematyki . Mam swoje metody dzięki, którym można uczyć się matematyki lepiej i wydajniej. Wszystkie te techniki są w oparciu o badania naukowe.
 •    Prowadząc zajęcia obejmuje ucznia kompleksową opieką . Jestem przewodnikiem , który wskazuje drogę jak osiągnąć cel, r ozplanowuję wszystko do przodu, monitoruję efekty i pracę osób, z którymi współpracuje.
 •    Przy stałej współpracy, zawsze wymagam od ucznia wysiłku ,  staram się zaszczepić w nim motywację do samodzielnej nauki !
 •    Zawsze po skończonych korepetycjach, zadaję materiał do samodzielnej powtórki  i sprawdzam poprzedni. Jeśli uczeń nie umie przerobić zadania domowego to ma rozwiązania w formie video, gdzie tłumaczę dane zagadnienie krok po kroku.
 • Dodatkowe materiały pozwalają lepiej zapamiętać i powtórzyć dany temat
 • Do każdego podchodzę indywidualnie - najpierw oceniam umiejętności ucznia, a następnie skupiam się na rzeczach, w których są największe braki.
 • Umiejętnie selekcjonuje materiał i dostosowuje go indywidualnie do potrzeb każdego ucznia    (nie można wchodzić w zbyt trudny poziom w krótkim czasie, jeśli uczeń jest słabszy oraz z drugiej strony nie można pominąć niektórych zagadnień – trzeba znaleźć „złoty środek”.)
 •  W większości przypadków korzystam ze swoich autorskich materiałów   ale posiadam też wszystkie książki , zbiory zadań, repetytoria i ćwiczenia do matematyki na poziomie szkoły średniej.
 • Rokrocznie wydaje około 500pln na książki do matematyki. 
 • Znam bardzo dobrze materiał dzięki dużemu doświadczeniu i legalnej pracy jako korepetytor na pełen etat (rocznie rozwiązuje około 20 tysięcy zadań z wszelakich książek)

 
 
PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU 8-klasisty , MATURY PODSTAWOWEJ I ROZSZERZONEJ
                                                      CZYLI JAK BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ

 • Stworzyłem skrojony na miarę program przygotowujący uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki . Program ten przygotowałem testując go na kilkudziesięciu uczniach, dzięki czemu wiem, w których momentach uczniowie mają zazwyczaj problemy. 
 • Materiał ten składa się z zadań maturalnych i zadań stworzonych przeze mnie pasujących programowo do matur.
 •  Na stworzenie moich materiałów wraz z rozwiązaniami online poświęciłem już ponad 1000 godzin .
 • Dbam o organizację pracy . Na pierwszych zajęciach uczeń dostaje ode mnie specjalną teczkę, w której może przechowywać zadania, które rozwiązuje.
 • Oprócz teczki na każdych zajęciach uczeń dostaje ładnie wydrukowane pakiety zadań do rozwiązania, wzory , moje kompendia , dodatkowe karty wzorów i materiał dydaktyczne .
 • Każde zadanie z kursu jest rozwiązane również w formie video dzięki czemu można łatwiej się uczyć samodzielnie w domu.
 • Staram się być blisko swoich podopiecznych. Z każdym uczniem mam stały kontakt poprzez aplikację messenger, dzieki czemu w każdym momencie moi uczniowie mogą liczyć na moją pomoc.
 • Lekcje u mnie to zwykle 20-30 minut teorii i 90-100 minut rozwiązywania przykładowych zadań. Zadania te są rzecz jasna programowo dostosowane do matury podstawowej z matematyki.
 • Podczas zajęć dużą uwagę przykładam na samodzielność i staranność .
 • Dla osób słabszych: Zadań maturalnych uczę schematycznie , wręcz algorytmowo, dzięki czemu uczniowie, którzy nic kompletnie nie umieją są w stanie maturę zdać i co lepsze, zdać na wysoki procent .

                                          MATERIAŁY ONLINE I SYSTEM POWTÓREK

 • Wychodzę z założenia, że na każde 2 godzinny korepetycji uczeń  powinien 3-4 godziny poświęcić na samodzielną naukę.
 • Zawsze po zajęciach daję uczniowi do samodzielnego zrobienia zestaw powtarzający .
 • Materiał, który omawialiśmy na korepetycjach - są to  zadania programowo maturalne
 • Uczeń po skończeniu danego tematu dostaje dostęp do moich materiałów online (tj. lekcji i rozwiązań zadań), które mam na swoim kanale w serwisie YouTube i na stronie matematikopl
 • Jeśli dana osoba ma problem z jakimś zadaniem to może sprawdzić rozwiązanie w formie odpowiedzi video online , a w ostateczności może do mnie napisać przez messengera (z każdym uczniem staram się mieć bliski kontakt)

GWARANCJA ZDANIA MATURY ALBO ZWROT PIENIEDZY!
Jestem pewny swoich umiejętności dydaktycznych. Jeśli przerobisz ze mną mój materiał do matury podstawowej i przerobisz każde zadanie domowe , a nie zdasz matury podstawowej z matematyki to  zwrócę Ci pieniądze , które wydałeś na korepetycje.

 • Mój największy sukces to przygotowanie jedynkowego ucznia do matury podstawowej, że zdał ją na 90% .
 • Zdawalność matury podstawowej moich podopiecznych sięga 100%
 • Również uczniowie przygotowujący się do matury rozszerzonej notują wyniki powyżej średniej .
 • Najlepszą wizytówką mojej pracy jest szybkie wyczerpanie wolnych terminów (zwykle do  7 września mam już pełny grafik), pozytywne opinie i uczniowie, którzy przychodzą z poleceń .

                      CENNIK ZA KOREPETYCJE INDYWIDUALNE
55 *] minutowa lekcja = [*150 pln
85 *] minutowa lekcja = [*220 [* pln*]

 

Matematyka jest dziedziną nauki, którą można  polubić , ale żeby to osiągnąć, najpierw trzeba ją zrozumieć  .
Moje zajęcia prowadzę zazwyczaj w systemie półtoragodzinnym .
90  minut zajęć pozwoli w zupełności przerobić dany materiał tak, aby go zrozumieć .  

                                  KWESTIE TECHNICZNE:
  Jestem kontaktowy i dyspozycyjny , rzetelnie i poważnie podchodzę do zajęć z uczniami.
Mile widziane jest, jeśli działa to też w drugą stronę. Jeśli spotkam się z zaangażowaniem ze strony ucznia , korepetycje stają się przyjemne i niezwykle efektywne . Naprawdę zależy mi , by nasz wspólny wysiłek przyniósł oczekiwane efekty .

                                ZAJĘCIA ONLINE
  Dla wszystkich uczniów spoza Wrocławia  - uczę również online - posiadam tablet graficzny i specjalne oprogramowanie (internetową tablicę interaktywną) dzięki czemu korepetycje przez komputer nie różnią się niczym od tradycyjnych naziemnych korepetycji .

                              KONTAKT :
Matematiko - Akademia Matematyki Pawła Wolskiego
Tel :  570 371 034
Ul.  Budziszyńska 54-239 Wrocław  NIP : 8943157305

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Matematiko Paweł Wolski Akademia matematyki
Budziszyńska
54-239 Wrocław
NIP: 8943157305

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2020
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 72
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Przygotowywałam się z Panem Pawłem do matury rozszerzonej i śmiało mogę powiedzieć, że nigdy nie trafiłam na lepszego korepetytora. Podczas zajęć jest miła atmosfera, a przede wszystkim materiał jest wyjaśniany w bardzo klarowny sposób! Pan Paweł ma ogrom wiedzy i przygotowuje dodatkowe zadania, które ułatwiają utrwalanie nowych pojęć:) Serdecznie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Z Panem Pawłem przygotowywałam się do matury na poziomie rozszerzonym w tym roku. Zajęcia były samą przyjemnością - nie bałam się zadawać nawet głupich pytań! Dostawałam masę pomocnych materiałów i arkuszy do samodzielnej pracy w domu. Jeżeli miałam jakieś wątpliwości podczas ich rozwiązywania mogłam śmiało do Pawła napisać.
Serdecznie polecam!:)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Świetny korepetytor z ogromna wiedza i wyjątkowym sposobem nauczania.
Bardzo się cieszę, że akurat na niego trafiłam. Matura zdana, a wydawało mi się to jeszcze jakiś czas temu niemożliwe!

avatar
Tymoteus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Świetne zajęcia a jeszcze lepszy prowadzący. Genialne indywidualne podejście i piękny zasób materiałów z każdego możliwego tematu co niesamowicie pomogło w ćwiczeniu i powtarzaniu tematów. Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Świetny korepetytor! Ma liczne materiały, które pozwalają na efektywną i przyjemną naukę matematyki. Polecam każdemu!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Serdecznie polecam Pana Pawła. Przygotowanie do matury od podstaw w klasie maturalnej. We wrześniu miałem obawy czy uda mi się zdać podstawę z matematyki, dziś odebrałem wyniki i z matematyki dostałem ponad 90%. Cena odpowiednia do jakości. Solidna i fachowa firma:)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Te korepetycje sprawily ze polubilem matematyke. Pan Paweł jest cudownym korepetytorem ktory potrafi przekazać wiedze, kazde korepetycje byly przyjemnością i warto dla nich jechać na drugi koniec miasta :)

avatar
Aniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Bardzo polecam korepetytora Pawła, duża ilość materiałów pozwala fajnie przećwiczyć własnym torem to z czego ma się braki, dodatkowo luźna atmosfera zajęć dodaje motywacji do robienia zadan. Po niecałym roku nauki czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury i mocno zmieniłam podejście do matematyki. Polecam:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Super nauczyciel. Jeszcze we wrześniu tegoroczna matura z matematyki wydawała mi się najtrudniejszą i mocno obawiałem się o swój wynik. Dzięki zajęciom z Pawłem teraz, świeżo po napisaniu tejże matury, jestem pewny swojej wiedzy i spokojny o jej wysoki wynik.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Zanim zaczelam chodzić to moja wiedza pod mature była na może 2%, ale po kilku miesiącach chodzenia dostalam 70%. Do tego Paweł jest mega cierpliwy i miły! Polecam każdemu się zapisać ❤️

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Bardzo polecam korepetytora, indywidualne podejście plus ogrom wiedzy. Zaczynajac z praktycznie zerowej wiedzy, bez problemu udalo się zdać maturę dzięki korepetycjom! Jeszcze raz bardzo polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2023

Motywacja, metodologia i indywidualne podejście - niesamowity dydaktyk. Syn, po zajęciach z Panem Pawłem zrobił sobie z matematyki 'zabawę', nie mówiąc o spektakularnych efektach nauki ukierunkowanej pod konkursy.
Bez dwóch zdań, super nauczyciel.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Pan Paweł przygotowywał syna do konkursu. Bardzo zaangażowany nauczyciel, syn w ekspresowym tempie, dzięki odpowiedniej nauce, przygotowanym zadaniom i super motywacji, dostał się do następnego etapu z bardzo dobrym wynikiem. Bez Pana Pawła nie byłoby to możliwe. Syn sam chętnie rozwiązuje zadania i jest zadowolony ze sposobu przedstawia nowych zagadnień.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2022

Dzięki korepetycjom córka wyszła z zagrożenia z matematyki na ten semestr. Polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Pan Paweł przygotował mnie do matury na prawdę bardzo dobrze. Dzięki otrzymywaniu fizycznych materiałów do ćwiczeń dużo łatwiej było mi się uczyć. W rok zrozumiałem więcej niż przez całe liceum. Pan Paweł tłumczy fenomenalnie i w dobrym tempie co pozwala na osiągnięcie porządanych wyników. Polecam serdecznie

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2022

Pan Paweł przygotował moją córkę w zeszłym roku do egzaminu ósmoklasisty z którego córka dostała 92%. W tym roku również kontynuujemy korepetycje. Córka jest bardzo zadowolona z zajęć.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Korepetycje pomogły mi napisać maturę podstawową na 98%. Dzięki dużej ilości przygotowanych materiałów można podszkolić się z poszczególnych tematów, polecam :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Dzięki korepetycjom syn przestał bać się matematyki w liceum. Pan Paweł ma super podejście do ucznia i potrafi go zmotywować do nauki, a to było dla mnie najważniejsze. Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Świetne podejście do ucznia. Pan Paweł jest zawsze przygotowany, cierpliwy, wyrozumiały. Polecam i dziękuję za zeszły rok szkolny.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Nie dość, że wyszliśmy w tamtym roku z zagrożenia na pierwszy semestr to jeszcze udało się dostać 3kę na koniec roku. Syn w końcu polubił matematykę i przestał się jej bać.

Dziękuję za ubiegły rok szkolny i mam nadzieję, że w nadchodzącym roku szkolnym będzie równie dobrze.

avatar
Anna Michalak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Dzięki korepetycjom córka zdała egzamin ósmoklasisty na 92%. Bardzo polecam zajęcia z Panem Pawłem.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Córka dostała 84% z matury podstawowej gdzie wcześniej miała 20-30% na egzaminach próbnych. Polecam

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Doskonały korepetytor. W świetny sposób przekazuje wiedzę i tłumaczy zagadnienia. Zawsze dobrze przygotowany, rzetelny, chętnie dzieli się mnóstwem materiałów naukowych. Dzięki jego pomocy i oczywiście wkładowi własnemu osiągnęłam wynik 100% z podstawy i 82% z rozszerzenia - wyniki, o których nawet nie śmiałam marzyć. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Polecam wszystkim,
Zanim zacząłem korepetycje napisałem mature próbną na 45% prawdziwą maturę napisałem na 78%.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Od problemów z ułamkami i pierwiastkami udało mi się wykręcić 67% w 2,5 miesiąca z podstawy, dzięki jego materiałom oraz podejściu do nauki. Wystarczyło zaufać i sumienie wykonywać zadania przygotowane przez Pawła. Polecam, bardzo dobra kawa gratis :D

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Mniej więcej 2 tygodnie przed matura usiedliśmy wspólnie z Pawlem do matematyki, co pozwoliło mi zdać ją na 40%!!! Dostałam całą teczkę z materialami, przerabialismy w kółko zadania, sposób uczenia oraz zorganizowanie Pawła pozwoliło nam dokonać wręcz niemożliwego:) Z całego serca polecam wam korepetycje z Pawlem!!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Super korepetytor ze świetnym podejściem. Dzieki Pawłowi polepszyły mi się oceny, a wynik maturalny mnie zadowlolil(80%).

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Świetny korepetytor, który ma dużo cierpliwości i świetnie tłumaczy. W każdą godzinę wkłada masę przygotowań. Bardzo wspiera i motywuje do dalszej nauki. Cieszę się, że trafiam właśnie do niego. Polecam z całego serca a maturka zdana na 60 % choć orłem z matmy nie jestem więc dla mnie to super wynik.

avatar
Mateusz Siwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Pomimo bardzo krótkiego czasu na możliwość przygotowania się ,Pan Paweł dokonał niemożliwego i sprawił, że podczas 7 zajęć na 2 tygodnie przed maturą, udało mi się wyuczyć zadań, które pozwoliły mi najpewniej zdać maturę na 30%. Dodam tylko, że jest to moje 3 podejście! Polecam te korepetycje.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Matura zdana najpewniej na maksymalną liczbę punktów. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam! :)

avatar
M.Nowak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Bardzo miły i kompetentny nauczyciel ,a co najważniejsze przy mojej córce, cierpliwy. Z czystym sumieniem polecam Pana Pawła

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Paweł uczył mnie przez 4 miesiące, zaczynając praktycznie od zera. Dzięki wspaniałej współpracy napisałem maturę rozszerzoną na ponad 80%. Serdecznie polecam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

To były bardzo owocne 2 lata współpracy :) Dość elastyczny grafik i wspaniałe materiały dobrze przygotowały mnie do matur z matematyki. Serdecznie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Pan Paweł świetnie przygotował mnie do matury zarówno tej podstawowej jak i rozszerzonej. Na zajęciach była miła atmosfera, a materiały przygotowane przez Pana Pawła są super!

avatar
Konstanty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Wszystko super wspaniałe 3 lata. Dzięki tym zajęciom obudziłem swojego "ducha" matematycznego.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Po pierwszych zajęciach syn dostał 4+ ze sprawdzianu gdzie zawsze dostawał oceny 2/3.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2021

Paweł jest inny niż wszyscy nauczyciele, których do tej pory miałem, widać w nim prawdziwą pasję i chęć do dzielenia się wiedzą.
Zagadnienia matematyczne tłumaczy z takimi emocjami jak pięciolatek, który widział ślimaka.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Wszystko na plus, nauka idzie mi sprawnie, zadania zostały dobrze wytłumaczone, a atmosfera jest w porządku!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2021

Zajęcia prowadzony w sposób prosty i zrozumiały. Super prowadzący! Powinno być więcej takich nauczycieli :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Dzisiaj miałam korepetycje i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Zajęcia są prowadzone w sposób logiczny i przemyślany. Lekcja minęła dosłownie w ciągu chwili. Po korepetycjach dostałam materiał do domu, książeczkę z zadaniami, plan działania, a na messengerze Paweł wysłał mi lekcje video i własne rozwiązania video do zadania domowego, które dostałam dzięki czemu mam z czego się uczyć w domu.

Zajęcia zdecydowanie warte są swojej ceny.
Polecam wszystkim przygotowującym się do matury

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Zajęcia prowadzone przez Pawła są profesjonalne i merytoryczne, a jego notatki i materiały są świetnie zrobione.
Polecam.

Matematiko Paweł Wolski Akademia matematyki

Bardzo dziękuję za pozytywny i ciepły komentarz i do zobaczenia na następnych zajęciach! : )

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Pełen profesionalizm krótko mówiąc.

Matematiko Paweł Wolski Akademia matematyki

Dziękuję! Nauka z Tobą to była czysta przyjemność! : )

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Bardzo dobra współpraca! Super podejście do uczniów, szczególnie tych z dużymi problemami z matematyki!

Matematiko Paweł Wolski Akademia matematyki

Dziękuję za ciepłe słowa! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Córka korzystała z zajęć w ubiegłym roku szkolnym. Jest bardzo zadowolona i polubiła naukę matematyki co przełożyło się na bardzo dobre stopnie:)

avatar
Anastazja Zięba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Polecam Pana Pawła. Dzięki niemu moja córka zdała do następnej klasy.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Polecam korepetycje z Pawłem! Bardzo dobry nauczyciel!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Powiem tak... Paweł nauczył mnie praktycznie od podstaw całej licealnej matematyki. W marcu na maturze próbnej organizowanej przez CKE miałam 22%, a w maju na maturze, dzięki korepetycjom z Pawłem udało mi się uzyskać 82%.

Dzięki temu otworzyło mi się wiele dróg i z racji tego, że angielski rozszerzony napisałam bardzo dobrze to mogłam się dostać na UE we Wrocławiu.

Na wielki plus zasługują autorskie zadania dodatkowe materiały, w tym filmy z rozwiązaniami i dodatkowe materiały papierowe. Nigdy wcześniej nie widziałam nikogo tak zorganizowanego i profesjonalnego.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2021

Rewelacyjny korepetytor. Polecam z całego serca!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Dzięki Pawłowi udało mi się zaliczyć ten rok szkolny pomimo tego, że miałam początkowo zagrożenie. Znakomita współpraca i pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Jak najbardziej polecam Pawła. Niezawodna, szybka i skuteczna pomoc. Bezproblemowo i skutecznie, radzi sobie nawet z bardzo opornymi osobami takimi jak ja. Nie będę miała dylematu wybierając kolejny raz korepetytora.

Serdecznie polecam jeszcze raz za pomoc w tym roku szkolnym. Pozdrawiam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2021

Bardzo dobry korepetytor! Dzięki niemu zdałam bardzo dobrze maturę i dostałam się na studia! Dziękuję za wszystko!!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Super korepetytor! Na korepetycjach nie było sztywno, a korepetytor nie niecierpliwi się gdy czegoś się nie rozumie. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2021

Rewelacyjny korepetytor, który posiada indywidualne podejście do każdego. Dzięki Pawłowi udało mi się zdać maturę, z którą bardzo długo walczyłam. Nauka jest dla niego pasją, w której się spełnia :) przerobiłyśmy wiele materiałów. Polecam z całego serca!! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2021

Niezwykle zaangażowany korepetytor zapewniający dużo materiałów do nauki. Tematy często lekceważone lub słabo tłumaczone są świetnie wyjaśnione. Dzięki naszej wspólnej pracy udało mi się dostać na wymarzone studia.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2021

Wszystko wytłumaczone w bardzo jasny i przejrzysty sposób, super atmosfera.

Dzięki korepetycjom zdałam maturę i dostałam się na swoje wymarzone studia na PWr. Bardzo polecam.

avatar
Filip Magiera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Polecam korepetycje z Pawłem. Z zajęć korzystałem w zeszłym roku szkolnym i to była naprawdę ciężka praca. Do grudnia nadrabialiśmy moje zaległości a później robiliśmy wszystkie nowe tematy i układaliśmy to wszystko.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Najlepszy korepetytor jakiego miałam( mówię serio).Takiej osoby z powołaniem , właśnie szukałam i uwierzcie mi, że wy również.Paweł pomógł mi wyjść z zagrożenia i zdać maturę na ponad 80%. Najlepsza motywacja, materiały, ale i luźna, przyjacielska atmosfera. Polecam z całego serduszka!(Chociaż szkoły mi nie brakuje to korków z Pawłem tak :( )

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Zajęcia z Panem Pawlem mogę polecić każdemu, kto szuka rzetelnego źródła wiedzy i jest zdeterminowany na najwyższe wyniki. Dzięki tym zajęciom, można pojąć masę materiału o wiele szerzej niż tylko z klasycznej, wąskiej podręcznikowej perspektywy - więc jeśli chcesz zrozumieć a nie tylko wykuć i zapomnieć to polecam skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pana Pawła!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Super korepetytor z najlepszymi materiałami we Wrocławiu. Niesamowicie zachęca do pracy i korki z nim zawsze będę wspominać miło. Polecam zwłaszcza wszystkim osobom które wybrały rozszerzenie z matematyki i nie potrafią się odnaleźć (sama będąc w pierwszej klasie prawie zagrożona , dzięki Panu Pawłowi skończyłam z wynikami matur na poziomie najlepszych uczniów w klasie)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Najlepszy korepetytor jakiego możesz sobie wymarzyć, zdecydowanie warty swojej ceny, polecam każdemu, kto przygotowuje się do matury. Organizacja nauki na najwyższym poziomie, materiały które otrzymujemy na korepetycjach idealnie przygotują cię do matury Polecam wszystkim, dzięki Pawłowi polubiłem matematykę, choć przez cały okres mojej nauki bardzo nie lubiłem tego przedmiotu.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam korepetycje z Panem Pawłem. Potrafi jasno wytłumaczyć każdy temat, a materiały, które daje do rozwiązania w domu bardzo pomagają w przygotowaniu do matury.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Najlepszy korepetytor jakiego w życiu miałam. Wart swojej ceny. Organizacja nauki, uśmiech, dobre podejście i jakość materiałów dodatkowych jakimi dysponuje Paweł sprawiły, że zaczęłam lubić matematykę. Polecam wszystkim.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Dzisiaj otrzymałem wyniki z egzaminów ósmoklasisty, dzięki Panu Pawłowi uzyskałem 92%.
Pan Paweł zawsze ma przygotowane materiały do przerabiania na lekcji i w spokojny sposób tłumaczy dopóki się czegoś nie zrozumie.
Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Dziś otrzymałem wyniki egzaminu ósmoklasisty i dzięki korepetycjom z Panem Pawłem otrzymałem 100% a marcu miałem konkurs kuratoryjny na którym awansowałem do etapu wojewódzkiego i otrzymałem 80%.
Bardzo dziękuje za korepetycje i polecam każdemu.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Dzisiaj miałem wyniki egzaminu 8-klasisty i dzięki korepetycjom dostałem 88% z matematyki. Dodam tylko, że przed korepetycjami, w marcu na próbnych egzaminach miałem 32%. Pan Paweł ma super podejście, wiedzę, a przede wszystkim motywuje ucznia do nauki.

Bardzo dziękuję za pomoc i przygotowania!

Dzięki takim wynikom powinno udać mi się dostać do swojej wymarzonej szkoły.

Bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniach i mam nadzieję, że do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Lekcje prowadzone w ciekawy sposób tak aby wszystko zrozumieć. Bardzo dobry korepetytor, świetnie tłumaczy różnorodne zagadnienia.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Jak do tej pory chyba najfajniejszy nauczyciel z jakim miałam do czynienia. Zawsze świetnie przygotowany. Wiedzę przekazuje niezwykle zrozumiale.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Jestem świeżo po zakończonym roku szkolnym. Dzięki korepetycjom zdałam do następnej klasy. Polecam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Dzięki Panu Pawłowi przestałem bać się matematyki. Z ucznia jedynkowego w pierwszej klasie zmieniłem się w jedną z najlepszych osób w klasie.

Dzięki niemu zmieniłem całkowicie podejście do nauki, zacząłem bardziej od siebie wymagać i robić więcej zadań. Paweł ma doskonałe podejście do ucznia, dużo się uśmiecha i bije od niego taka pozytywna energia i ma świetny plan, który realizujemy już od ponad roku.

Polecam wszystkim, w szczególności osobom takim jak ja, które nie lubiły się uczyć matematyki.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Polecam bardzo Pawła Wolskiego jako korepetytora.
Dziekuję za pracę jaką Pan wykonał w tym roku szkolnym i mam nadzieję, że uda się nam w przyszłym roku zdać maturę na 100%

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Dziś miałem wystawienie ocen i dzięki korepetycjom i pomocy Pawła udało mi się wyjść z zagrożenia z matematyki! Polecam wszystkim tego człowieka za optymizm i super podejście do ucznia!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Paweł Wolski to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego w życiu miałam.
W marcu dostałam 28% z matury próbnej i po tym wyniku przyszłam do Pawła.
Na tegorocznej maturze spodziewam się wyniku oscylującego w granicach 80%.
Paweł jest cierpliwy, sympatyczny i ma sporą wiedzę, którą przekazuje w bardzo konkretny i usystematyzowany sposób.

Na duży plus zasługuje też jego program maturalny z filmami video. To super sprawa dla osób, które lubią się uczyć same. Każda godzina korepetycji to była esencja, którą później mogłam (dzięki dodatkowym materiałom) samodzielnie rozszerzać w domu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.