MATEMATIFY Centrum Korepetycji

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Radom
Koszalin
Bielsko-Biała
Dąbrowa Górnicza
Wieliczka
Elbląg
Gniezno
Olsztyn
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

NASI UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ SWOJE CELE!
Możemy pochwalić się 100% zdawalnością matur i egzaminów.

Uczymy też fizyki, informatyki, chemii, biologii, języka polskiego, języka angielskiego i historii.

W Matematify na pierwszym miejscu stawiamy uczniów, ich plany i potrzeby. Tradycyjna szkoła nie zawsze jest wystarczającym źródłem wiedzy, my proponujemy skuteczny sposób na jej utrwalenie. 

Potrzebujesz ugruntować lub poszerzyć matematyczną wiedzę?Pragniesz zrobić wszystko, żeby dostać się na studia techniczne lub chcesz po prostu mieć matematykę z głowy?
Porozmawiajmy, poświęcamy się naszym uczniom.

Uważamy, że wszyscy uczniowie powinni mieć szanse rozwoju. Nasi doświadczeni korepetytorzy czuwają nad wiedzą i postępami uczniów. Jesteśmy jednym z czołowych w kraju centrów korepetycji, posiadamy certyfikaty  laur zaufania i orły edukacji  , a opinie poniżej potwierdzają naszą skuteczność.

Kadra Matematify to świetni matematycy, ale równieź doświadczeni nauczyciele. Współpracujemy z pełnymi wigoru studentami kierunków matematycznych, absolwentami i z zawodowi nauczycielami. Jedno jest pewne,  znamy się na matematyce.

Umów się na zajęcia próbne!
Proponujemy lekcję próbną online, dzięki której sprawdzisz czy jesteśmy tym czego szukasz? Lekcja próbna jest bezpłatna.

Maturzysto!
Ucząc się z nami w cenie pakietów dostaniesz nasz autorski zbiór zadań Zdaj maturę w formie ebooka. Jest to zbiór ponad 250 zadań, które zostały stworzone na podstawie dotychczasowych testów maturalnych. Więcej informacji jest dostępnych w sklepie na naszej stronie.

Dodatkowo będąc naszym uczniem możesz brać udział w cotygodniowych webinarach na żywo, podczas których prowadzący omawia i rozwiązuje arkusze maturalne.

3 proste kroki
Jak skorzystać z naszej oferty:
1) Wyślij nam wiadomość lub zadzwoń pod numer 792-677-377
2) Korepetytor zadzwoni do Ciebie umówić termin lekcji próbnej
3) Jeśli zdecydujesz kontynuować współpracę, wszystkie szczegóły dostaniesz od nas mailowo

Lekcje online
Zajęcia z matematyki prowadzimy również w formie online. Wykorzystujemy do tego wirtualną tablicę, dzięki której uczeń aktywnie uczestniczy w lekcji. Zajęcia z nami są dyskusją ucznia i korepetytora, a nie wykładem. Więcej o lekcjach online w filmie powyżej.

ILE TO KOSZTUJE :
Przekonaj się, że nasze lekcje online są skuteczne. Zapisz się na 30 minutową bezpłatną lekcję próbną.

Lekcja matematyki bez pakietu  : 99 zł 

Pakiet Matematify    : 380 zł (95 zł/h)
w cenie: 4 godziny lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Pakiet Expert   : 728 zł (91 zł/h)
w cenie: 8 godzin lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Pakiet Midi     : 1020 zł (85 zł/h)
w cenie: 12 godziny lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Pakiet Maxi : 1580 zł (79 zł/h)
w cenie: 20 godzin lekcji, możliwość brania udziału w webinarach matematycznych dla maturzystów i 8klasistów, dedykowany korepetytor

Umów lekcję próbną: 792 677 377

Specjalizujemy się w zajęciach online, ale prowadzimy też lekcje z dojazdem do ucznia na terenie Olsztyna, Koszalina, Radomia, Bielsku-Białej, Dąbrowy Górniczej, Gniezna, Wieliczki. 

Na wiadomości wysłane przez formularz odpowiadamy mailowo w ciągu kilku godzin. Czasami nasze odpowiedzi są traktowane jako spam. Prosimy o sprawdzanie również tego folderu w skrzynce mailowej .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

MATEMATIFY Centrum Korepetycji
Starowiejska 16/2
81-356 Gdynia
NIP: 5862376214

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.