Mateusz SZLAKAMIpl

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań
Informatyka35 - 40 / 45 min

Mateusz SZLAKAMIpl

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Sesja? Egzamin, sprawdzian…? Oddawanie prac licencjackich/magisterskich? Chętnie dokonam korekty, dodam przypisy, zautomatyzuję spis treści i tabel, dodam wylistowania, stosownie sformatuję. Zapraszam do współpracy!
Magister Inżynier Informatyki udzieli korepetycji w zakresie: - ogólnej obsługi komputera, optymalnego wykorzystania podzespołów; - odzyskiwania utraconych danych, przywracania ustawień sprzed podjęcia zmian; doradztwa w zakresie użycia odpowiednich programów; - reinstalacji systemu operacyjnego - przygotowania płyty startowej z zawartością odpowiednich sterowników i najczęściej używanych programów; - przygotowania prezentacji; - obsługi programów Inkscape, Audacity, GIMP - pracy na fotografiach przeznaczonych na aukcje; - oprogramowania Office, Visual Studio; -projektowanie stron www na Wordpressie (HTML, PHP, CSS). Grafika: Gimp, Inkscape, Corel, Photoshop, narzędzia obróbki audio: Audacity
Możliwy serwis komputera (również przy użyciu narzędzi zdalnych): instalacja, deinstalacja oprogramowania, konfiguracja sprzętowa, doradztwo np. w zakresie darmowego oprogramowania, itp. Pomogę w nauce i udostępnię odpowiednie do wymaganego poziomu kursy obsługi środowisk graficznych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2007 - 07.2012
Politechnika Poznańska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
05.2012
szkolenie w środowisku Multipurpose Cloud Center (mc2)
05.2020
certyfikat PRINCE-2 Foudation
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.