Mateusz Bobula

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Rzeszów
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy250 / 60 min

Mateusz Bobula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Szachy to unikalne połączenie sportu, nauki oraz sztuki. Są też wspaniałym narzędziem edukacyjnym mogącym wspomóc rozwój Twojego dziecka:
- poprawiają zdolności intelektualne
- uczą koncentracji
- kształą umiejętność myślenia analitycznego
- zwiększają kreatywność
- poprawiają pamięć

Moją przygodę z szachami rozpocząłem w wieku 6 lat. Podczas mojej kariery zawodniczej zdobyłem wiele medali Mistrzostw Polski Juniorów, w latach 2000-2010 byłem członkiem młodzieżowej kadry narodowej. W 2010 roku otrzymałem tytuł Mistrza Międzynarodowego. Moje największe sukcesy to:
- srebrny medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski Seniorów (Katowice 2010)
- złoty medal na Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów (Szeged 2008)
- brązowy medal na Szkolnych Mistrzostwach Świata (Porto Carras 2005)

Od 2010 roku zajmuję się nauką gry w szachy. W latach 2012-2015 współtworzyłem Akademie Szachową e6, działającą na terenie Warszawy. W 2017 roku założyłem szkołę szachową online uczącą studentów z całego świata.

Do każdego ucznia mam indywidualne podejście. Doskonale rozumiem specyfikę pracy z dziećmi. Podczas pierwszej lekcji sprawdzam wiedzę na temat najważniejszych szachowych elementów (strategia, taktyka, końcówki, debiuty), a następnie przygotowuje indywidualny program szkoleniowy, który wspólnie realizujemy. Dużą wagę przykładam do analizy własnych partii - najwięcej można nauczyć się na własnych błędach!

Poniżej kilka opinii osób, które miały ze mną lekcje:

“Mateusz uczy mojego syna Stasia szachów od 8 miesięcy. Na ogół lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i Staś bardzo je lubi. W tym czasie Staś poprawił swój ranking federacji szwajcarskiej o 80 punktów, swoją krajową pozycję wśród grupy U10 (sam nie ma jeszcze 9 lat) z 25. na 10. i zajął 4. miejsce w Mistrzostwach Szwajcarii U8 (od srebrnego i brązowego medalu dzieliła go tylko punktacja pomocnicza). Mateusz zdołał również zmotywować Stasia do regularnego ćwiczenia taktyki, co nie udało się przez poprzednie dwa lata ani mi ani jego trenerom klubowym. W ciągu tych ośmiu miesięcy ranking ćwiczeń taktycznych Stasia na chesscom wzrósł z 1100 do 1650. Bardzo polecam Mateusza!"
Michał, Szwajcaria

“Zachary z niecierpliwością czeka na czwartkowe lekcje szachow z Panem Mateuszem. Najbardziej podoba mu się rozwiązywanie kombinacji oraz analiza gier rozegranych z innymi przeciwnikami.”
Iza, USA

"Did several lessons with Mat (over 10). I played at around a 1400 level on chesscom prior to Mat. Afterwards, I play at about a 1600 level. Mat improved my game in every way and prepared me for some OTB tournaments in my home town." Nevin, Canada

"I just finished a lesson with Mat, and it was enlightening, I learned a lot about my gameplay and where i need to improve in terms of chess. I definitely recommend mateusz to anyone who want to improve there chess!!!"
Shah, USA

“Taking 2 lessons a week since 8 mths and got a much more profound understanding of all parts of the game. Mat is always well prepared and by analysing my games he is very much able to address exactly my weaknesses. His pedagogical and emphatic skills combined with his big experience are exactly what I was looking for. Enjoying every lesson with Mat. Without constraint: Highly recommended.“ Lutz, Germany

Jestem pewny, że moja wiedza szachowa oraz umiejętność jej przekazywania podniosą poziom gry Twojego dziecka, jednocześnie przyczyniając się do jego rozwoju intelektualnego.

Zapraszam do mojej Akademii Szachowej!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Mateusz Bobula
Załęże 118
38-223 Osiek Jasielski
NIP: 6852185602

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2014
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Magister
Kursy i szkolenia
01.2010
Mistrz Międzynarodowy w szachach
Doświadczenie
09.2012 - 06.2015
Akademia Szachowa e6
nauka gry w szachy dla dzieci w szkołach na terenie Warszawy
01.2017 - aktualnie
Akademia Szachowa Mateusza Bobuli / Mat Bobula's Chess School
nauka gry w szachy online dla osób z całego świata

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2018

Polecam!!!! Trener pełen zaufania i kompetentny!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.